انتخاب موضوع پایان نامه

پایان نامه دانشجویان جزئی از آثار پژوهش دانشگاه محسوب می گردند که به عنوان ابزاری تحقیقاتی ،قدرت ابتکار و خلاقیت علمی دانشجو را برمی انگیزد تا در راستای حل مشکلات علمی ،درمانی و بهداشتی جامعه گام بردارد.
از ویژگیهای مهم نگارش پایان نامه ارزیابی توانایی های علمی،مهارت های شخصی دانشجو و توانمند سازی دانشجو در یکی از موضوعات حرفه ای است.
در این میان چگونگی انتخاب موضوع پایان نامه و استاد راهنما از سوی دانشجوها از اهمیت به سزایی برخوردار است چرا که اولین قدم در انجام پایان نامه محسوب می شود.
با توجه به تفاوت های بین رشته های مختلف در چگونگی انتخاب موضوع، انجام پژوهشی که بتواند معیارهای موجود دانشجویان علوم انسانی، مهندسی و پزشکی در انتخاب موضوع پایان نامه را به طور مستقل بررسی کند، ضروری است.
اهمیت این امر از این حیث است که با مشخص شدن معیارها، دانشجویان مسیر روشن تری در پیش روی خود خواهند داشت. دانشجویان با آگاهی از این معیارها می توانند دست به تولید پایان نامه های جدید و خلاقانه بزنند که به مراتب سودمندتر از پژوهش هایی است که سیر تکرار را بر خود می بینند.
در ضمن در موسسه مشاوران طلایی محقیقن به دانشجویان کمک می نمایند که چه معیارهایی برای نگارش پایان نامه وجود دارد و دانشجویان از چه معیارهایی بیشتر استفاده می کنند و دلایل انتخاب آنها چیست و به طور کلی محقیقین برتر کشور تجارب خود از انتخاب موضوع پایان نامه را در اختیار دانشجویان قرار می دهند. نگران انتخاب موضوع نباشید در موسسه عنوان به صورت رایگان در اختیار دانشجو قرار می گیرد و عناوین معرفی مطمنا جدید و دارای مقاله بیس خواهند بود و دغدغه دانشجو در این زمینه ممورد توجه قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

انجام پایان نامه ارشد ادبیات و انجام رساله دکتری رشته ادبیات

پ اکتبر 3 , 2019
انجام پایان نامه رشته بیو مکانیک ورزشی انجام پایان نامه در رشته روان سنجی نگارش پایان نامه رشته ادبیات فارسی انجام پایان نامه رشته مکانیک انجام پایان نامه در رشته زیست شناسی نگارش پایان نامه رشته ادبیات عرب انجام پایان نامه رشته کامپیوتر انجام پایان نامه در رشته میکروبیولوژی نگارش پایان نامه رشته سیاست گذاری غذا و تغذیه انجام پایان نامه رشته روانشناسی و مشاوره انجام پایان نامه در رشته مهندسی نفت نگارش پایان نامه رشته عمران انجام پایان نامه رشته حقوق انجام پایان نامه در رشته جامعه شناسی نگارش پایان نامه رشته ریاضی انجام پایان نامه رشته مدیریت ساخت پروژه انجام پایان نامه در رشته برنامه ریزی و مدیریت انرژی نگارش پایان نامه رشته محیط زیست انجام پایان نامه رشته اقتصاد بین المللی انجام پایان نامه در رشته حسابداری نگارش پایان نامه رشته مدیریت انجام پایان نامه رشته الهیات و فلسفه انجام پایان نامه در  زبان انگلیسی (کلیه رشته ها) نگارش پایان نامه گروه هنر انجام پایان نامه رشته پرستاری، مامایی، فناوری اطلاعات و سلامت، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی انجام پایان نامه در رشته فیزیک نگارش پایان نامه رشته معماری
انجام پایان نامه
تماس قوری
WhatsApp chat