انجام پایان نامه ارشد روانشناسی و انجام رساله دکتری روانشناسی

دانشجویان ارشد روانشناسی بالینی می توانند برای انتخاب موضوع پایان نامه، نگارش یا نوشتن پروپوزال، نوشتن و برآورد هزینه فصل اول و دوم، فصل سوم، فصل چهارم و فصل پنجم پایان نامه ارشد روانشناسی بالینی با موسسه در ارتباط باشن و از جدیدترین موضوع های روانشناسی بالینی با مقاله بیس جدید و کمترین هزینه و فوری توسط دپارتمان روانشناسی بالینی موسسه مشاوران طلایی استفاده نمایند.

انجام پروپوزال روانشناسی

پروپوزال رشته روانشاسی در موسسه مشاوران طلایی با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن انجام می شود. هزینه پروپوزال  کارشناسی ارشد روانشاسی ۳۰۰ هزار تومان  و هزینه پروپوزال دکتری روانشاسی ۷۰۰ هزار 

انجام پایان نامه ارشد روانشناسی

پایان نامه ارشد رشته روانشاسی در موسسه مشاوران طلایی با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن انجام می شود. هزینه پایان نامه ارشد  کارشناسی ارشد روانشاسی یک میلیون و دویست هزار تومان  تمامی کار بدون کپی برداری و مقالات بیس جدید ۲۰۱۸-۲۰۱۹-۲۰۲۰ می باشد.

انجام رساله دکتری روانشناسی

رساله دکتری رشته روانشاسی در موسسه مشاوران طلایی با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن انجام می شود. هزینه رساله دکتری روانشاسی چهار میلیون و دویست هزار تومان  تمامی کار بدون کپی برداری و مقالات بیس جدید ۲۰۱۸-۲۰۱۹-۲۰۲۰ می باشد.

انجام پایان نامه کارشناسی روانشناسی

پایان نامه رشته روانشناسی در موسسه مشاوران طلایی با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن انجام می شود. هزینه پایان نامه کارشناسی روانشاسی ۴۰۰ هزار تومان 

مشاوران طلایی

انجام پایان نامه ارشد روانشناسی  

روانشناسی یکی از رشته های گروه علوم انسانی است , که کلـیه فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی
بدون توجه به نوع مدرک تحصیلی شان می توانند در آزمون ورودی کارشناسی ارشد روان شناسی شرکت نمایند.
مجموعه روان شناسی ویژگی های خاصی دارد که آن را به نحوی از سایر رشته ها متمایز می سازد.
از جمله اینکه این رشته جذابیت خاصی دارد چرا کهبه عنوان یک علم کاربردی در خدمت زندگی بهتر قرار دارد.
روان شناسی درباره شما , دیگران , رفتارها , عملکرد ذهن و آنچه که به آسانی
قابل مطالعه نیست سخن می گوید . گرچه با وجود جذابیت این رشته در عین حال باید توجه داشت که
دستیابی به این موارد کار چندان آسانی نیست. از طرفی تعلق این رشته به دو مجموعه ی کلی
علوم انسانی و علوم پایه از دیگر ویژگی های منحصر به فرد آن است . از آنجائی که رشته روانشناسی از سویی به
مطالعه سخت افزار (دستگاه عصبی و غدد) و از سویی دیگر با مطالعه نرم افزار ( رفتار , واکنش , عملکرد , تفکر و …) در ارتباط است
عده ای آن را متعلق به مجموعه انسانی و عده ای به مجموعه ی علوم پایه و پزشکی می دانند ,
همانطور که آزمون این رشته نیز , هم توسط وزارت علوم و هم توسط وزارت بهداشت برگزار می گردد.
به طور کلی روان شناسی یعنی شناخت روان و ذهن افراد که مااز طریق مشاهده رفتار و جلوه های آن به بررسی ذهن و ساختار آن می پردازیم.
 انجام پایان نامه ارشد روانشاسی در گرایش های زیر توسط محققین دکتری روانشناسی انجام می شود که مجموعه روان شناسی شامل ۵ گرایش:
۱. انجام پایان نامه ارشدروانشناسی بالینی
۲. انجام پایان نامه ارشد روانشناسی عمومی
۳. انجام پایان نامه ارشد سنجش و اندازه گیری(روان سنجی)
۴. انجام پایان نامه ارشدروان شناسی صنعتی و سازمانی
۵. انجام پایان نامه ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان می باشد.

قیمت انجام پایان نامه روانشناسی تنها یک میلیون و دویست هزار تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

قیمت انجام رساله دکتری روانشناسی تنها  ۴ میلیون تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

روانشناسی عمومی

دیگر گرایش این مجموعه است که به نسبت ۳ گرایش دیگر ظرفیت پذیرش بالاتری را نیز به خود اختصاص داده است .روانشناسی عمومی با مسائلی چون رفتار , رشد , هوش , یادگیری , حافظه , انگیزه , هیجان , بهنجاری و ناهنجاری و رفتارهای اجتماعی سر و کار دارد. کارشناس ارشد روانشناسی عمومی می تواند به کار درمان مشکلات خانوادگی , بین فردی , فردی , تحصیلی , شغلی , زناشوئی و پژوهش های روان شناختی , خدمات روان شناسی در مراکز بهزیستی و بهداشت روانی بپردازد . دانشگاه های تربیت مدرس , علامه طباطبائی و الزهراء , شهید چمران اهواز , شیراز وعلوم تحقیقات امکان ادامه تحصیل در مقاطع دکترا را برای این گرایش مهیا دارند.

دانشجویان ارشد روانشناسی عمومی می توانند برای انتخاب موضوع پایان نامه، نگارش یا نوشتن پروپوزال، نوشتن و برآورد هزینه فصل اول و دوم، فصل سوم، فصل چهارم و فصل پنجم پایان نامه ارشد روانشناسی عمومی با موسسه در ارتباط باشن و از جدیدترین موضوع های روانشناسی عمومی با مقاله بیس جدید و کمترین هزینه و فوری توسط دپارتمان روانشناسی عمومی موسسه مشاوران طلایی استفاده نمایند.
دانشجوی گرامی برای تماس با موسسه مشاوران طلایی می تونید از طریق واتساپ، تلگرام و فرم ثبت سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد عمومی در ارتباط باشید، با تشکر محمدی کارگروه روانشناسی

قیمت انجام پایان نامه روانشناسی تنها یک میلیون و دویست هزار تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

قیمت انجام رساله دکتری روانشناسی تنها  ۴ میلیون تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی

دانشجویان ارشد انجام پایان نامه ر روانشناسی تربیتی می توانند برای انتخاب موضوع پایان نامه، نگارش یا نوشتن پروپوزال، نوشتن و برآورد هزینه فصل اول و دوم، فصل سوم، فصل چهارم و فصل پنجم پایان نامه ارشد روانشناسی تربیتیبا موسسه در ارتباط باشن و از جدیدترین موضوع های انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی با مقاله بیس جدید و کمترین هزینه و فوری توسط دپارتمان رانجام پایان نامه روانشناسی تربیتی موسسه مشاوران طلایی استفاده نمایند.
دانشجوی گرامی برای تماس با موسسه مشاوران طلایی می تونید از طریق واتساپ، تلگرام و فرم ثبت سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی در ارتباط باشید، با تشکر محمدی کارگروه روانشناسی
 

انجام پایان نامه روان سنجی:

گرایش سوم مجموعه روان شناسی است که کمترین تعداد داوطلب و در عین حال کمترین تعداد پذیرش را دارا است . روان سنجی عمدتا با آمار , شیوه های سنجش در آموزش و پرورش و یادگیری , ارزیابی های روان شناختی از طریق آزمون های روانی و شیوه های گزینش و سرند کردن در ارتباطاست . کارشناسی ارشد روان سنجی می تواند به کار اجرای آزمون های روانی – تشخیصی , سنجش هوش , ویژگی های شخصیتی , آسیب های مغزی , عقب ماندگی ذهنی , ارزیابی در آموزش و پرورش , سازمان سنجش و داده پردازی مشغول گردد.یا به همراه یک تیم درمان در کلینیک های روان شناختی مشغول به کار گردد . گرایش روان سنجی در حال حاضر در ایران دکترا ندارد و اساتید دارای تخصص این گرایش در ایران بسیار محدودند.

دانشجویان ارشد روانسنجی می توانند برای انتخاب موضوع پایان نامه، نگارش یا نوشتن پروپوزال، نوشتن و برآورد هزینه فصل اول و دوم، فصل سوم، فصل چهارم و فصل پنجم پایان نامه ارشد روانسنجی با موسسه در ارتباط باشن و از جدیدترین موضوع های روانسنجی با مقاله بیس جدید و کمترین هزینه و فوری توسط دپارتمان روانسنجی موسسه مشاوران طلایی استفاده نمایند.
دانشجوی گرامی برای تماس با موسسه مشاوران طلایی می تونید از طریق واتساپ، تلگرام و فرم ثبت سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانسنجی در ارتباط باشید، با تشکر محمدی کارگروه روانشناسی

انجام پایان نامه روانشناسی مشاوره

دانشجویان ارشد انجام پایان نامه روانشناسی مشاوره می توانند برای انتخاب موضوع پایان نامه، نگارش یا نوشتن پروپوزال، نوشتن و برآورد هزینه فصل اول و دوم، فصل سوم، فصل چهارم و فصل پنجم پایان نامه ارشد رروانشناسی مشاوره با موسسه در ارتباط باشن و از جدیدترین موضوع های انجام پایان نامه روانشناسی مشاوره با مقاله بیس جدید و کمترین هزینه و فوری توسط دپارتمان رانجام پایان نامه روانشناسی مشاوره  موسسه مشاوران طلایی استفاده نمایند.
دانشجوی گرامی برای تماس با موسسه مشاوران طلایی می تونید از طریق واتساپ، تلگرام و فرم ثبت سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد انجام پایان نامه روانشناسی مشاوره در ارتباط باشید، با تشکر محمدی کارگروه روانشناسی

انجام پایان نامه روان شناسی صنعتی و سازمانی:

از سال ۱۳۸۳ با این مجموعه افزوده شده است. روان شناسی صنعتی و سازمانی پلی است بین روان شناسی محض و مهندسی انسانی. این رشته عمدتاً با علل , معلول های رفتاری , تأثیرات متقابل فرد و محیط کار و اثر گذاری محیط – فرد بر روی هم بحث می کند . گر چه ظرفیت پذیرش در این رشته بسیار محدود است ولی امروزه بسیاری از کارخانجات ضرورت آن را حس کرده اند و درصدد بهرهگیری از روان شناسان صنعتی در بهبود شرایط کاری خود هستند , که البته این گرایش در وزارت علوم نیز ۲ نفر ظرفیت دارد.
دانشجویان ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی می توانند برای انتخاب موضوع پایان نامه، نگارش یا نوشتن پروپوزال، نوشتن و برآورد هزینه فصل اول و دوم، فصل سوم، فصل چهارم و فصل پنجم پایان نامه ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی با موسسه در ارتباط باشن و از جدیدترین موضوع های روانشناسی صنعتی و سازمانی با مقاله بیس جدید و کمترین هزینه و فوری توسط دپارتمان روانشناسی صنعتی و سازمانی موسسه مشاوران طلایی استفاده نمایند.
دانشجوی گرامی برای تماس با موسسه مشاوران طلایی می تونید از طریق واتساپ، تلگرام و فرم ثبت سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی در ارتباط باشید، با تشکر محمدی کارگروه روانشناسی
 

انجام پایان نامه روانشناسی بالینی کودک و نوجوان:

از سال ۱۳۸۴ به مجموعه روان شناسی افزوده شد . این گرایش همگام با روانشناسی بالینی است با تفاوت که با اختلالات دوران کودکی و نوجوانی سرو کار دارد.
 در دانشگاه آزاد علاوه بر این ۵ گرایش , گرایش دیگری تحت عنوان روان شناسی شخصیت وجود دارد.
آزمون کلیه گرایش ها در دانشگاه آزاد و سراسری به صورت تستی و یک مرحله ای است.
دانشجویان ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان می توانند برای انتخاب موضوع پایان نامه، نگارش یا نوشتن پروپوزال، نوشتن و برآورد هزینه فصل اول و دوم، فصل سوم، فصل چهارم و فصل پنجم پایان نامه ارشد رروانشناسی بالینی کودک و نوجوان با موسسه در ارتباط باشن و از جدیدترین موضوع هایروانشناسی بالینی کودک و نوجوان با مقاله بیس جدید و کمترین هزینه و فوری توسط دپارتمان روانشناسی بالینی کودک و نوجوان موسسه مشاوران طلایی استفاده نمایند.
دانشجوی گرامی برای تماس با موسسه مشاوران طلایی می تونید از طریق واتساپ، تلگرام و فرم ثبت سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان در ارتباط باشید، با تشکر محمدی کارگروه روانشناسی
 
 

قیمت انجام پایان نامه روانشناسی تنها یک میلیون و دویست هزار تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

قیمت انجام رساله دکتری روانشناسی تنها  ۴ میلیون تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

انجام پایان نامه روانشناسی کودکان استثنایی

دانشجویان ارشد انجام پایان نامه روانشناسی کودکان استثناییمی توانند برای انتخاب موضوع پایان نامه، نگارش یا نوشتن پروپوزال، نوشتن و برآورد هزینه فصل اول و دوم، فصل سوم، فصل چهارم و فصل پنجم پایان نامه ارشد رروانشناسی بالینی کودک و نوجوان با موسسه در ارتباط باشن و از جدیدترین موضوع های انجام پایان نامه روانشناسی کودکان استثنایی با مقاله بیس جدید و کمترین هزینه و فوری توسط دپارتمان رانجام پایان نامه روانشناسی کودکان استثنایی موسسه مشاوران طلایی استفاده نمایند.
دانشجوی گرامی برای تماس با موسسه مشاوران طلایی می تونید از طریق واتساپ، تلگرام و فرم ثبت سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد انجام پایان نامه روانشناسی کودکان استثنایی در ارتباط باشید، با تشکر محمدی کارگروه روانشناسی
 
 
 
لازم به ذکر است که این مجموعه از مجموعه علوم تربیتی ۲ که شامل ۴ گرایش روان شناسی کودکان استثنایی , روانشناسی تربیتی , مشاوره و راهنمایی ومشاوره است , متمایز بوده و روان شناسی کودکان استثنایی و تربیتی گرایش های مجموعه روان شناسی نیستند , اگر چه عنوان روان شناسی به آنها اطلاق می گردد. با توجه به این نکته که این رشته بنابر ماهیتش در دو مجموعه انسانی و علوم پایه طبقه بندی میگردد, آزمون گرایش روانشناسی بالینی علاوه بر وزارت علوم و دانشگاه آزاد توسط وزارت بهداشت هم بصورت جداگانه برگزار میگردد که تنها داوطلبانی که مدرک کارشناسی روانشناسی (کلیه گرایش ها) را داشته باشند، میتوانند در این آزمون شرکت نمایند.
 
در پایین صفحه موضوعات پایان نامه در رشته روانشناسی بالینی، موضوعات روانشناسی عمومی و … ارائه شده است. با ارسال کد مقاله به شماره ۰۹۹۰۷۲۹۷۸۶۶ مقاله بیس خود را دریافت کنید

مقالات انگلیسی روانشناسی ۲۰۲۰ و ۲۰۱۹(مقاله بیس روان شناسی )

مقالات انگلیسی روان شناسی ۲۰۱۸

R111-مقاله انگلیسی ترجمه شده ۲۰۱۸ چگونه معلمان عواملی را که بر روی توسعه خلاقیت تأثیر می گذارد، درک می کنند: کاربرد دیدگاه تئوری شناختی اجتماعی

M703- مقاله بیس روانشناسی ۲۰۱۸ : هویت مشترک در استرس و تغییر سازمانی

R101- مقاله انگلیسی روانشناسی ۲۰۱۸ : سرمایه اجتماعی، نابرابری درآمد و شیب اجتماعی در خود ارزیابی سلامتی (بدون ترجمه)

R100- مقاله انگلیسی روانشناسی ۲۰۱۸ : تفاوت های فردی در اثرات مداخله روانشناسی مثبت: روانشناسی کاربردی (بدون ترجمه)

قیمت انجام پایان نامه روانشناسی تنها یک میلیون و دویست هزار تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

قیمت انجام رساله دکتری روانشناسی تنها  ۴ میلیون تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

مقالات ترجمه شده روان شناسی ۲۰۱۷

R103- مقاله بیس ۲۰۱۷ : m-health (طرح درمان روانی با استفاده از تلفن همراه) برای سلامت روان در خاورمیانه

R102- مقاله بیس ۲۰۱۷ : ویژگی های شخصیتی HEXACO، هوش فرهنگی،و سازگاری دانشجویان بین المللی

M687- مقاله بیس روانشناسی ۲۰۱۷ : چگونگی ارتباط هوش هیجانی با رضایت شغلی و فرسودگی شغلی در مشاغل خدماتی عمومی

M686- مقاله بیس روانشناسی ۲۰۱۷ : فرا تحلیلی از روابط بین توانایی ذهنی عمومی و رضایت شغلی و رضایت از زندگی

دانشجوی گرامی برای تماس با موسسه مشاوران طلایی می تونید از طریق واتساپ، تلگرام و فرم ثبت سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی در ارتباط باشید، با تشکر محمدی کارگروه روانشناسی

مقالات ترجمه شده روان شناسی ۲۰۱۶

M916- مقاله انگلیسی با ترجمه ۲۰۱۶ رابطه بین ویژگی ‌های شخصیتی، هوش فرهنگی و شایستگی ارتباطات بین فرهنگی

R107- مقاله بیس ۲۰۱۶ : نقش میانجی توانایی دانشجویان در امتناع از مصرف الکل ، در رابطه ی بین بی اختیاری با مصرف بیش از حد الکل

R108- مقاله بیس ۲۰۱۶ : خستگی فیزیکی و عملکرد شناختی در سالمندان افسرده

R105- مقاله بیس ۲۰۱۶ : دلبستگی به همتایان و هوش هیجانی کلاس به عنوان پیش بینی کننده سلامت روانی نوجوانان

R106- مقاله بیس ۲۰۱۶ : دین، معنویت و سلامت روان

R104- مقاله بیس ۲۰۱۶ : مثلث تاریک صفات شخصیتی (نارسیسیسم، روان پریشی و مالیخولیا) و تمایل به آزار جنسی

R9- مقاله بیس ۲۰۱۶ : سهم انعطاف ناپذیری شناختی در نشانگان اضطراب اجتماعی و اختلال خوردن

دانشجوی گرامی برای تماس با موسسه مشاوران طلایی می تونید از طریق واتساپ، تلگرام و فرم ثبت سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی در ارتباط باشید، با تشکر محمدی کارگروه روانشناسی

قیمت انجام پایان نامه روانشناسی تنها یک میلیون و دویست هزار تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

قیمت انجام رساله دکتری روانشناسی تنها  ۴ میلیون تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

مقالات ترجمه شده روان شناسی ۲۰۱۵

R20- مقاله بیس ۲۰۱۵ : هوش هیجانی، رضایت از زندگی و فرسودگی در بین دانشجویان

R87- مقاله بیس ۲۰۱۵: نیمرخ وکسلر در کودکان سرآمد: ارتباط آن با صفت اضطراب، بدتنظیمی هیجان و ناهمگنی در فرآیند استدلال پیاژه

R86- مقاله بیس ۲۰۱۵ : رابطه میان هوش و خلاقیت در کودکان سرآمد و غیر سرآمد

R82- مقاله بیس ۲۰۱۵ : پارادایم و مدل های ذهنی جدید

R24- مقاله بیس ۲۰۱۵ : دلبستگی، عزت نفس و هوش هیجانی در بین بزرگسالان

R15- مقاله بیس ۲۰۱۵ : درمان کودکان مبتلا به اختلال نقص توجه / بیش فعالی ADHD و تحریک پذیری

R14- مقاله انگلیسی روانشناسی ۲۰۱۵ : رفتار میان فردی معلم و انگیزه دانش آموز در آموزش حرفه ایِ رقابت مبنا (قابلیت محور)

R12- مقاله بیس ۲۰۱۵ : یادگیری مادام العمر: کتابخانه زندان به عنوان پلی برای فعالیت

R10- مقاله بیس ۲۰۱۵ : مداخلات فعال در تغییر رفتار ایمنی در صنعت ساختمان : یک مطالعه مروری سیستماتیک

R8- مقاله بیس ۲۰۱۵ : رابطه مابین سبک‌های شخصیتی و وابستگی عاطفی در میان دانشجویان دانشگاه

R1- مقاله بیس ۲۰۱۵ : تغییرات ناشی از موسیقی درمانی بر پارامترهای فیزیولوژیک بیماران مبتلا به اضطراب دندانپزشکی

R3- مقاله بیس ۲۰۱۵ : شناسایی زودهنگام مهارت های زبانی و عملکرد اجتماعی در کودکان پیش دبستانی ناشنوا و کم شنوا

دانشجوی گرامی برای تماس با موسسه مشاوران طلایی می تونید از طریق واتساپ، تلگرام و فرم ثبت سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی در ارتباط باشید، با تشکر محمدی کارگروه روانشناسی

قیمت انجام پایان نامه روانشناسی تنها یک میلیون و دویست هزار تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

قیمت انجام رساله دکتری روانشناسی تنها  ۴ میلیون تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

مقالات ترجمه شده روان شناسی ۲۰۱۴

R93- مقاله بیس ۲۰۱۴ : ایجاد مهارت موثر کار تیمی از طریق یادگیری ترکیبی در موسسات سه گانه ی مالزی

R83- مقاله بیس ۲۰۱۴ : ارتقاء رهبری: شکست یک صنعت و فرصتی برای روانشناسان مشاور

R77- مقاله بیس ۲۰۱۴ : مقایسه گزارشات مادران و پدران در خصوص تماس پدران غیرمقیم (مقیم موقتی) با بچه‌هایشان

R70- مقاله بیس ۲۰۱۴: ارتباط بین نوع شخصیت و ویژگی ریاست خدمتگزار توانمند

R64- مقاله بیس ۲۰۱۴ : وابستگی به موسیقی برای داشتن احساس بهتر، آگاهی از مسئولیت خود، در قبال قدرت موسیقی

R62- مقاله بیس ۲۰۱۴: برداشت: یک عامل بسیار مهم در مدیریت تغییرات تحولی

R61- مقاله بیس ۲۰۱۴ : خودکشی مرتبط با کار : تحلیلی از گزارش های دولت امریکا و پیشنهاداتی برای منابع انسانی

R59- مقاله بیس ۲۰۱۴ : مراقبت یا نظارت؟ نظارت والدین و تاثیر آن روی احساسات و عواطف منفی و انگیزه پیشرفت و ترقی نوجوانان در معرض خطر

R56- مقاله بیس ۲۰۱۴ : توانمند سازی قابلیت‌های نوآورانه: تسهیم دانش به عنوان یک واسطه

R51- مقاله بیس ۲۰۱۴ : تعویق زمان خواب : معرفی حوزه ی جدید تعویق

R46- مقاله بیس ۲۰۱۴ : برنامه های یادگیری طولانی مدت در زندان: تاثیر شبکه های اجتماعی بر شرکت در آنها

R42- مقاله بیس ۲۰۱۴ : تأثیر مشخصات محیطی بر روی فعالیت جسمانی در میان نوجوانان چاق: پارک‌های محله‌ای شهری

R40- مقاله بیس ۲۰۱۴ : راهکارهای آموزشی در تعلیم مستمر سیستم پلیس

R38- مقاله بیس ۲۰۱۴ : نظریه دو-فرآیندی چهره پردازی: اصلاحات بر اساس دو دهه داده های مربوط به نوزادان و بزرگسالان

R34- مقاله بیس ۲۰۱۴ : نشانه های استرس پس اززلزله در نوجوانان در معرض زلزله: ارتباط با خودکارامدی، شدت درک شده، و ترس

R29- مقاله بیس ۲۰۱۴ : آمیختگی فکر-عمل: ساختار و ویژگی برای OCD

R27- مقاله بیس ۲۰۱۴ : رابطه بین هوش هیجانی و پرخاشگری: یک بررسی نظام مند

R23- مقاله بیس ۲۰۱۴ : رابطه ی بین هوش هیجانی و مهارتهای ارتباطی بین فردی در زمینه ی مدیریت بحران

R22- مقاله بیس ۲۰۱۴ : هوش هیجانی: ارزیابی دوباره ی اعتبار این سازه

R21- مقاله بیس ۲۰۱۴ : چالش‌های فن‌آوری همراه در آموزش جوانان

R19- مقاله بیس ۲۰۱۴ : آنچه که کارکنان در مورد شغل شان دوست ندارند: ارتباط بین رضایت شغلی و تناسب شخصیت

R16- مقاله بیس ۲۰۱۴ : رشد صفات شخصیت در پاسخ به تولد کودک: یک دیدگاه دونفری طولی

R6- مقاله بیس ۲۰۱۴ : حمایت اجتماعی و افسردگی در بزرگسالان دارای آسیب های بینایی

قیمت انجام پایان نامه روانشناسی تنها یک میلیون و دویست هزار تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

قیمت انجام رساله دکتری روانشناسی تنها  ۴ میلیون تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

ت

دانشجوی گرامی برای تماس با موسسه مشاوران طلایی می تونید از طریق واتساپ، تلگرام و فرم ثبت سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی در ارتباط باشید، با تشکر محمدی کارگروه روانشناسی

مقالات ترجمه شده روان شناسی ۲۰۱۳

R96- مقاله بیس ۲۰۱۳ : فلسفه ی آموزش و تأثیر روبه رشد پژوهش تجربی و آزمایشی بر روی آن

R84- مقاله بیس ۲۰۱۳ : بررسی سودمندی گشتالت درمانی در خودکارآمدی زنان مطلقه

R81- مقاله بیس۲۰۱۳: تنظیم هیجان: حال و آینده

R78- مقاله بیس ۲۰۱۳ : نقش نوتراسوتیکال ها در مدیریت اوتیسم

R72- مقاله بیس ۲۰۱۳ : برنامه مداخله ای (اقدامی) مهارت های اجتماعی (SCIP) : مطالعه آزمایشی برنامه نمایش خلاق برای جوانانی با مشکلات اجتماعی

R68- مقاله بیس ۲۰۱۳ : مدل انگیزه فردی و بافتی در خلاقیت

R63- مقاله بیس ۲۰۱۳: نقش نوروتروفین ها در اختلال افسردگی اساسی

R57- مقاله بیس ۲۰۱۳ : روانشناسی مدیریت استعداد: بررسی و دستور کار پژوهشی

R54- مقاله بیس ۲۰۱۳ : درباره جنگ با بدنهایشان یا در جنگ با ذهن‌هایشان؟ نگاهی اجمالی به زندگی‌ها و انکار زنانه تحت رژیم یو ـ یو

R50- مقاله بیس ۲۰۱۳: نقش هیپنوتیزم اریکسونی در کاهش فشار خون اصلی و ثانویه

R48- مقاله بیس ۲۰۱۳ : نشانه های پیش بینی اختلال شخصیت مرزی رویدادهای استرس زای بین فردی

R43- مقاله بیس ۲۰۱۳ : سازگاری، مقابله و منابع خانوادگی: والدین کودکان مبتلا به ناتوانی های رشدی و مشکلات رفتاری

R41- مقاله بیس ۲۰۱۳ : جدایی والدین و درگیری زودهنگام با مواد : نتایج از دوقلوهای وابسته به الکل و حشیش

R39- مقاله بیس ۲۰۱۳ : سبک های تفکر و اثربخشی معالجه روان شناختی در مراقبان: یک مطالعه مقدماتی

R26- مقاله بیس ۲۰۱۳ : هیپنوتیزم در درمان بیماران دارای اختلالات اضطراب

R25- مقاله بیس ۲۰۱۳ : رابطه ی بین هوش هیجانی و وضعیت تاهل در نمونه ای از دانشجویان دانشگاه

R7- مقاله بیس ۲۰۱۳ : پروفایل ‏های تعهد، رضایت شغلی و نتایج رفتاری

مقالات ترجمه شده روان شناسی ۲۰۱۲

R99- مقاله بیس ۲۰۱۲ : تعامل اجتماعی ،بسط و یادگیری با عوامل آموزشی

R98- مقاله بیس ۲۰۱۲ : یک ارزیابی بر روش آموزش و یادگیری در مطالعات اسلامی

R89- مقاله بیس ۲۰۱۲ : آموزش برای توسعه پایدار ــ آموزش نسل جوان برای آینده

R88- مقاله بیس ۲۰۱۲ : اثرات شبکه های اجتماعی در آموزش نوجوانان

R60- مقاله بیس ۲۰۱۲: تصمیم گیری تحت استرس

R53- مقاله بیس ۲۰۱۲ : راهکارهای تجربی عمومی برای مهار پیشاب

R44-مقاله بیس ۲۰۱۲ : مسیرهای آینده در پژوهش های سبب شناسی ADHD

R36- مقاله بیس ۲۰۱۲ : شناخت خلاق و مغز: گسستی میان گروه های پیشانی، جانبی-گیجگاهی، و عقده های پایه

R32- مقاله بیس ۲۰۱۲ : تکنیک‌های کم هزینه برای بهبود آموزش: استفاده از روانشناسی شناختی برای افزایش عملکرد آموزشی

R11- مقاله بیس ۲۰۱۲ : اعتبار سنجی مداخله کنترل فعال جهت کاهش استرس مبتنی بر ذهن آگاهی (MBSR)

R4- مقاله بیس ۲۰۱۲ : مجرمان جنسی مسن : دو مورد غیر معمول

R91- مقاله بیس ۲۰۱۱ : یادگیری مسئله گرای مبتنی بر پروژه (POPBL) در ارتقاء آموزش برای توسعه پایدار

R90- مقاله بیس ۲۰۱۱ : ایجاد عشق و علاقه به علم برای دانش آموزان ابتدایی از طریق یادگیری مبتنی بر تحقیق

R69- مقاله بیس ۲۰۱۱ : افزاییش اندازه هیپوکامپوس و بهبود حافظه از طریق آموزش تمرین

R45- مقاله بیس ۲۰۱۱ : بازی درمانی برای کودکان داغدیده: وفق دادن راهبردها برای استفاده در اجتماع، مدارس، و محیط خانواده

R28- مقاله بیس ۲۰۱۱ : سبک‌شهودی: روابط با سبک‌های محلی/ جهانی و کلامی/ بصری، جنسیت،و استدلال‌های خرافی

R95- مقاله بیس ۲۰۱۰ : آموزش و تعلیم حرفه ای (شغلی): آموزش دوگانه و بحرانهای اقتصادی

R92- مقاله بیس ۲۰۱۰ : آموزش و یادگیری با استفاده از نرم‌افزار های ریاضی: «چالش جدید»

R79- مقاله بیس ۲۰۱۰ : مهارت‌های کار اجرایی ۸-۶ ساله‌ها: شواهد و دلایل رفتاری و ذهنی برای پیشرفت تحصیلی

R66- مقاله بیس ۲۰۱۰ : گزارشات والد دربارۀ کیفیت زندگی مرتبط با سلامت فرزند مبتلا به صرع و خواهربرادر سالم او

R49- مقاله بیس ۲۰۱۰: اثرات بازخورد اجتماعی-مقایسه ای بر یادگیری مهارت حرکتی

R31- مقاله بیس ۲۰۱۰ : اختلال هماهنگی رشدی در کودکان

R18- مقاله بیس ۲۰۱۰: فرآیندهای خانواده، خانواده و مشکلات عاطفی و احساسی نوجوانی

R13- مقاله بیس ۲۰۱۰ : کاهش آستانه شنوایی صداهای خالص در افراد افسرده مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه

R75- مقاله بیس ۲۰۰۹ : تغییر دشواری و موقعیت سوال در طرح معادل سازی سوال با مبنای نظریه پرسش-پاسخ

R74- مقاله بیس ۲۰۰۹ : مکان های ثالث و زندگی اجتماعی خیابان ها

R71- مقاله بیس ۲۰۰۹ : احساسات به عنوان ترکیبی شناختی-عاطفی- جسمی

R58- مقاله بیس ۲۰۰۹ : اثرات نفوذپذیری بر وسعت و محدوده محیطی درک شده

R30- مقاله بیس ۲۰۰۹ : خودکارآمدی خلاق: یک مطالعه‌ی مداخله‌ای

R17- مقاله بیس ۲۰۰۹ : قدر دانی عاملی برای پیشبینی بهزیستی روان فراتر از پنج عامل بزرگ

R85- مقاله بیس ۲۰۰۸ : والدین بچه‌های مبتلا به سندرم اسپنگر یا ناتوانی‌های یادگیری: محیط خانواده و حمایت اجتماعی

R76- مقاله بیس ۲۰۰۸ : آیا روانسنجی علمی آسیب دیده است؟

R94- مقاله بیس ۲۰۰۷ : تاثیرات وابسته به آموزش – علاقمندی دانش آموزان و عملکرد یادگیری

R73- مقاله بیس ۲۰۰۷ : تشخیص اضطراب کودکان از روابط وابستگی اولیه

R5- مقاله روانشناسی ترجمه شده ۲۰۰۷ : تاثیر بازی درمانی بر کودکان دارای علائم اختلال نقص توجه- بیش‌فعالی

R80- مقاله بیس ۲۰۰۵ : کنترل شناختی هیجان

R65- مقاله بیس ۲۰۰۵ : درمان شناختی- رفتاری در ارتباط با بیخوابی اولیه

R52-مقاله بیس ۲۰۰۵ : مشارکت والدی: اصلاح مدل بر اساس بهبود مقیاس

R2- مقاله بیس ۲۰۰۵ : هشت قابلیت بزرگ: رویکرد معیارمحور برای اعتبار سنجی

R97- مقاله بیس ۲۰۰۴ : فرهنگ و تحول مدارس: بررسی تاثیرات فرهنگ مدرسه در فرآیند تغییرات

R67- مقاله بیس ۲۰۰۴ : طبقه ی اجتماعی و حقیقت در تلویزیون

R35- مقاله بیس ۲۰۰۴ : نظریه و تحقیق نئوپیاژه‌ای: ارتقاء عملکرد آموزشی برای مربیان بزرگسالان

R55- مقاله بیس ۲۰۰۱ : معنا و مفهوم مکان بعنوان یک گرایش: گرایش خانوارهای ساحلی نسبت به ملک خود

R47- مقاله بیس: آثار رضایت از زندگی در میان مردان و زنانی که هیچگاه تاکنون ازدواج نکرده اند

R37- مقاله بیس: دلقک درمانی: خلق شخصیت یک دلقک به عنوان یک اقدام درمانی

R33- مقاله بیس: آیا رسانه می تواند عقیده ی عمومی را ایجاد کند؟ رهیافت هویت اجتماعی

دانشجوی گرامی برای تماس با موسسه مشاوران طلایی می تونید از طریق واتساپ، تلگرام و فرم ثبت سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی در ارتباط باشید، با تشکر محمدی کارگروه روانشناسی

قیمت انجام پایان نامه روانشناسی تنها یک میلیون و دویست هزار تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

قیمت انجام رساله دکتری روانشناسی تنها  ۴ میلیون تومان تضیمنی و بالاترین کیفیت

انجام پایان نامه ارشد روانشناسی

 بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در انجام پایان نامه و رساله دکتری رشته روانشناسی کلیک کنید

 انجام پایان نامه ارشد روانشناسی بالینی

انجام پایان نامه روانشناسی عمومی

انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی

انجام پایان نامه روان سنجی

انجام پایان نامه روانشناسی مشاوره

انجام پایان نامه روان شناسی صنعتی و سازمانی
 انجام پایان نامه روانشناسی بالینی کودک و نوجوان
انجام پایان نامه روان شناسی صنعتی و سازمانی
 انجام پایان نامه روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

انجام رساله دکتری روانشناسی 

 انجام پایان نامه ارشد روانشناسی بالینیانجام پایان نامه روانشناسی عمومی

انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی

انجام پایان نامه روان سنجی

انجام پایان نامه روانشناسی مشاوره

انجام پایان نامه روان شناسی صنعتی و سازمانی انجام پایان نامه روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

انجام رساله دکتری مهندسی مالی و انجام پایان نامه ارشد مهندسی مالی

ش دسامبر 14 , 2019
دوره کارشناسی ارشد مالی به منظور پرورش متخصصین در خوزه علوم مالی طراحی شده است. انجام پایان نامه برای پوشش کامل بخشهای مختلف علوم مالی، شش گرایش تخصصی شامل: مهندسی مالی و مدیریت ریسک، بانکداری، بیمه، مستغلات، حقوق مالی و تامین مالی و سرمایه گذاری  در نفت و گاز در […]
تماس قوری
WhatsApp chat