انجام پایان نامه رشته علوم ارتباطات

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

انجام پایان نامه رشته علوم ارتباطات

انجام پایان نامه رشته علوم ارتباطات رو از کجا شروع کنم؟

توماس کوهن به ارتباط بین محتوای علم و تغییرات در محور و سازمان معرفت علمی توجه زیادی داشت و بیش از هر فیلسوف دیگری ساختار اجتماعی ( اجتماع علمی ) را به عنوان مبنای عملکرد پارادایمهای علمی و تحول علمی مورد توجه قرار داده است. وی معتقد بود انقلاب علمی وقتی اتفاق می افتد که همبستگی و انسجام این پارادایم یا مدل زیر سنگینی تئوریهای جدید، سوالات جدید، و داده های جدید فرو پاشد و بر اثر آن اعتبارش مورد شک واقع شود. آن وقت است که یک پارادایم یا مدل جدید به جای آن رشد می کند.(گلوور: 1388، 23).

کشف چگونگی عملکرد اجتماع علمی دانشگاهی به عنوان نظام نهادینه شده ای که هم نظامی ارتباطی و هم یک نظام پاداش دهی است دستاورد بزرگ سنت مرتونی است. این نظام بر داوری همتایان متکی است. هر دانشمندی را همکاران حاضر و ناظر ارزیابی می کنند. اگر آنها نوشته را ابتکاری و مهم برآورد کنند به آنها اجازه انتشار می دهند و در آثار خودشان به آن ارجاع و استناد می کنند.لذا این دانشمندان پاداش تاییدی را به دست می آورند که شهرت بسیار و شاید ارتقای مقام و از این قبیل را در پی داشته باشد.این نظام پاداش دهی از طریق فرایند تایید یا به رسمیت شناختن، بر تخصیص منابع به شکل کمک هزینه های پژوهشی و غیره و در نتیجه بر مسیرهای آتی پژوهش نیز اثر فراوان می گذارد. لذا نظامهای پاداش دهی، ارتباط و تخصیص منابع در علم با یکدیگر ارتباط نزدیکی دارند. و عملکردشان به ایجاد قشر بندی اجتماعی در میان دانشمندان می انجامد(همان،83).

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه رشته علوم ارتباطات

کلیک کنید

علم ماهیتا یک محصول برآمده از تعاملات اجتماعی است، علم اصولا در خلاء به وجود نمی آید و برآمده از یک فضای اجتماعی است واین فضای اجتماعی که به صورت:

1- جوامع شلوغ و مزدحم

2-جامعه علمی

3- اجتماعات علمی

به طور مثال استحکامات جامعه علمی از جوامع شلوغ و مزدحم بیشتر است، ارتباطات وجود دارد، افراد دور هم جمع می شوند و باهم همکاری هم می کنند بازده زمانی ارتباطات وسیع تر است ولی مبنای ارتباط و محتوای ارتباط بیشتر منافع شخصی و مقررات سازمانی است مثلا اگر می خواهند کار پژوهشی انجام دهند صرفا برای ارتقاء از یک مرتبه علمی یا درجه به مرتبه بالاتر است و دانشگاه و قوانین و مقررات آنها را مجبور می کند که دور هم جمع شوند و این مولفه ها از درون نیست و از بیرون بر روی آنها تاثیر می گذارد.

اما در اجتماعات علمی فضای مورد نظر برای تولید علم در اینجا ایجاد می شود و مختصات و ویژگی های ارتباطی که باید رشد علمی به وجود بیاد در این فضای اجتماعات علمی به وجود میاد. اولا مبنا ،اساس و نیت افراد در این فضاها صرفا منافع شخصی نیست بلکه فراتر از آن یعنی رشد و توسعه علمی است واز یک علافه درونی و باطنی از ارتباطات است و محرک ها و انگیزها درونی است ونگاه افراد مسلما متفاوت تر است و چون افراد علاقه دارند بازده زمانی ارتباطات طولانی تر است وگسسته نیست و قطع نمی شود و در آن حوزه مطالعاتی سعی می کنند کار کنند، پژوهش ها گسترش دهند تا چیزی حاصل شود کمیت افراد در این اجنماعات علمی محدود به یک به یک یا دو به دو نیست بیشتر در طرحهای طولانی مدت بالای 5-6 هستند.و حاصل آن به مراتب پربارتر و باکیفیت از حلقه های دو نفره یا سه نفره است .

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه رشته علوم ارتباطات

کلیک کنید

انجام پایان نامه دانشجویان جزئی از آثار پژوهش دانشگاه محسوب می گردند که به عنوان ابزاري تحقیقاتی ،قدرت ابتکار و خلاقیت علمی دانشجو را برمی انگیزد تا در راستاي حل مشکلات علمی ،درمانی و بهداشتی جامعه گام بردارد. از ویژگیهاي مهم نگارش پایان نامه ارزیابی توانایی هاي علمی،مهارت هاي شخصی دانشجو و توانمند سازي دانشجو در یکی از موضوعات حرفه اي است.

در این میان چگونگی انتخاب موضوع پایان نامه و استاد راهنما از سوي دانشجوها از اهمیت به سزایی برخوردار است چرا که اولین قدم در انجام پایان نامه محسوب می شود. با توجه به تفاوت هاي بین رشته هاي مختلف در چگونگی انتخاب موضوع، انجام پژوهشی که بتواند معیارهاي موجود دانشجویان علوم انسانی، مهندسی و پزشکی در انتخاب موضوع پایان نامه را به طور مستقل بررسی کند، ضروري است. اهمیت این امر از این حیث است که با مشخص شدن معیارها، دانشجویان مسیر روشن تري در پیش روي خود خواهند داشت. دانشجویان با آگاهی از این معیارها می توانند دست به تولید پایان نامه هاي جدید و خلاقانه بزنند که به مراتب سودمندتر از پژوهش هایی است که سیر تکرار را بر خود می بینند.

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه رشته علوم ارتباطات

کلیک کنید

در ضمن در موسسه مشاوران طلایی محقیقن به دانشجویان کمک می نمایند در انجام پایان نامه به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارید و سعی می کنند که دانشجویان را با نگارش و انجام پایان نامه در تمامی رشته ها آشنا نمایند و به طور کلی محقیقین برتر کشور تجارب خود از انتخاب موضوع پایان نامه و انجام پایان نامه را در اختیار دانشجویان قرار می دهند. پس نگران انتخاب موضوع و انجام پایان نامه نباشید در موسسه عنوان به صورت رایگان در اختیار دانشجو قرار می گیرد و عناوین معرفی مطمنا جدید و دارای مقاله بیس خواهند بود و دغدغه دانشجو در این زمینه مورد توجه قرار می گیرد.

دانشجوی گرامی جهت انجام پایان نامه و استعلام قیمت و مدت زمان انجام پژوهش، فرم را  تکمیل نمایید، همکاران برای پیگیری سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

دانشجوی گرامی برای ثبت سفارش انجام پایان نامه رشته علوم ارتباطات

کلیک کنید

ثبت سفارش

انجام پایان نامه رشته علوم ارتباطات[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WhatsApp chat