انجام پایان نامه مواد

به منظور پاسخ سریع در مورد هزینه های هر بخش از پایان نامه در هر رشته ای با شماره تماس زیر در ارتباط باشید:

۰۹۹۰۷۲۹۷۸۶۶

۰۹۳۷۱۰۲۵۴۲۲

موسسه مشاوران طلایی سفارش مقاله ، تحقیق ، پایان نامه ، پروپوزال ) نویسی رشته مواد با کمترین هزینه ( قیمت ارزان ) به صورت تخصصی از کادر حرفه ای جهت سفارش نوشتن مقاله ، سفارش نوشتن مقاله isi، سفارش نوشتن مقاله علمی پژوهشی، سفارش نوشتن پایان ، سفارش نوشتن پروپوزال، به طورت تمام وقت همراه شما خدمات مشاوره ای عرضه می دهد تا دانشجویان رشته مواد بتوانند مقاله و پایان نامه خود را آسان بنویسند . نوشتن مقاله یا نوشتن پایان نامه برای دانشجویان رشته رشته مواد سخت می باشد لذا ما خدمات را در کمترین زمان با ارزان ترین قیمت به صورت مشاوره ای جهت سفارش شما انجام می دهیم .

مشاوره انجام پایان نامه مواد مشاوران طلایی

بهترین موسسه انجام پایان نامه متالوژی

موسسه ی مشاوران طلایی تشکل شده است از جمعی از پژوهشگران برتر در حوزه های مختلف که حدود ۱۰ سال در این زمینه سابقه دارد و به مشاوره و راهنمایی دانشجویان در زمینه پایان نامه و مقاله و طرح های پژوهشی برای سازمان های مختلف می نماید دانشجویان در انجام پایان نامه مهندسی مواد در مقاطع کارشناسی ارشد و رساله دکتری خدماتی ارائه می دهد و دانشجویان مهندسی مواد در تمامی گرایش ها از جمله متالورژی صنعتی، متالورژی استخراجی، سرامیک می توانند با موسسه در ارتباط باشند. شما متقاضیان انجام پایان نامه می توانید بدون نگرانی و استرس کار مشاوره انجام پایان نامه مواد و انجام رساله دکتری مهندسی مواد خود را به محققان ما بسپرید. مشاوران و پژوهشگران ما وظیفه دارند که شما دوستان را از ابتدای انتخاب موضوع تا هنگام صحافی پایان نامه کمک و راهنمایی نمایند

نرم افزارهای که در انجام پایان نامه مهندسی مواد به کار می رود معمولا موارد زیر است:

انجام پایان نامه متالوژی با Flow 3d

 شبیه سازی و تحلیل جریان مذاب.

انجام پایان نامه مواد با نرم افزار شبیه ساز ریخته گری Procast

 به شما اجازه مدلسازی انتقال حرارت (جریان گرما) ، جریان سیال، شامل پر شدن قالب ، آنالیز تنش های ایجاد شده به واسطه محلول های حرارتی(ترمومکانیک) به علاوه مدلسازی میکروساختار و تخلخل را می دهد.

انجام پایان نامه مواد با نرم افزار کلید فولاد

 این نرم افزار یکی از ارزشمندترین و در عین حال گرانقیمت ترین نرم افزارهای مهندسی هست. برنامه کلید فولاد یک دیتابیس بسیار قدرتمند و بزرگ از فولادها و چدن های مهندسی است. تمامی استاندارد های معروف و معتبر فولادها در این نرم افزار موجود هست و به وسیله ی استاندارد ، ترکیب شیمیایی و یا حتی خواص مکانیکی مورد نظرتون می تونید طیف وسیعی از اطلاعات در مورد فولاد یا خانواده ی فولادهای موردنظرتون رو پیدا کنید.  اطلاعاتی از قبیل ترکیب، خواص مکانیکی ، فولادهای مشابه، روشهای عملیات حرارتی و …

انجام پایان نامه مواد با نرم افزار Xpert Highscore Plus

 نرم افزار آنالیز پراش پرتو ایکس

انجام پایان نامه مواد با نرم افزارهای آنالیز تصاویر SEM

انجام پایان نامه مواد با نرم افزار IRPal

نرم افزار IRPal یک ابزار قدرتمند برای تفسیر طیف‌های IR از ترکیبات آلی است. با استفاده از این نرم افزار طیف IR را به نرم افزار داده و نرم افزار تفسیر گروه های آلی موجود را نمایش خواهد داد.

موتور های جستجوی مقالات برای انجام پایان نامه مواد

مهم ترین پایگاه های مقالات مهندسی مواد بر اساس اثربخش بودن، سطح مقالات و تعداد ارجاعات به صورت زیر دسته بندی می شود:

 • Science Direct
 • پایگاه الزویر نیز یکی از دیگر از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه های مختلف علوم مهندسی، پایه، انسانی و پزشکی را شامل می شود.
 • Springer: این پایگاه نیز همچون الزویر تمامی زمینه های علم را شامل می شود که به تازگی مقالات با کیفیتی در زمینه ی مهندسی مواد در آن به چاپ می رسد.
 • Taylor and Francis: این پایگاه متعلق به علوم مهندسی است که مقالات چاپ شده ی آن در ارتباط با مهندسی مواد از کارایی بالایی برخوردار است که تعداد ارجاعات به آن نیز بالاست.

فصول به کار رفته در انجام پایان نامه مهندسی متالوژی

انجام پایان نامه مهندسی مواد در پنج فصل نگارش می شود:

 • کلیات پایان نامه
 • مروری بر مطالعات پیشین
 • روش تحقیق
 • نتایج و بحث
 • نتیجه گیری و پیشنهادات

۱- کلیات پایان نامه

این فصل از پایان نامه، حالت توسعه ی یافته ی پروپوزال نگارش شده است. هدف از این فصل، شرح مختصر موضوع تحقیق و اهمیت آن با اشاره‌ای کوتاه به روش و مراحل تحقیق است.

۲- مروری بر مطالعات پیشین

هدف از این فصل که با عنوان «مروری بر ادبیات»، «مروری بر منابع» و یا «مروری بر پیشینه تحقیق» معرفی می‌شود، بررسی و طبقه‌بندی یافته‌های تحقیقات دیگر محققان در سطح دنیا و تعیین و شناسایی خلأهای تحقیقاتی است.

۳- روش تحقیق

این فصل دربرگیرنده ی عناوین زیر است:

 1. مقدمه
 2. علت انتخاب روش
 3. تشریح کامل روش تحقیق

 

در زیر به تعدادی از روش‌های تحقیق اشاره شده است:

 • روش تحقیق آزمایشگاهی‌
 • توصیف کامل برنامه‌ی آزمایشگاهی شامل مواد مصرفی و نحوه‌ی ساخت نمونه‌ها، شرح آزمایش‌ها شامل نحوه تنظیم و آماده سازی آزمایش‌ها و دستگاه‌های مورد استفاده و دقت و نحوه‌ی کالیبره کردن، شرح دستگاه ساخته شده (در صورت ساخت) و ارائه‌ی روش اعتبارسنجی.
 • روش تحقیق آماری
 • توصیف ابزارهای گردآوری اطلاعات کمی و کیفی، اندازه‌ی نمونه‌ها، روش نمونه‌برداری، تشریح مبانی روش آمار و ارائه‌ی روش اعتبارسنجی.
 • روش تحقیق نرم‌افزارنویسی
 • توصیف کامل برنامه‌نویسی، مبانی برنامه و ارائه‌ی روش اعتبارسنجی.
 • روش تحقیق مطالعه‌ی موردی
 • ‌توصیف کامل محل و موضوع مطالعه، علت انتخاب مورد و پارامترهایی که تحت ارزیابی قرار داده می‌شوند، و ارائه‌ی روش اعتبارسنجی.
 • روش تحقیق تحلیلی یا مدلسازی
 • توصیف کامل مبانی یا اصول تحلیل یا مدل و ارائه‌ی روش اعتبارسنجی.
 • روش تحقیق میدانی
 • چگونگی دستیابی به داده ها در میدان عمل و نحوه برداشت از پاسخ های دریافتی.

۴-نتایج و بحث

ارائه‌ی داده‌ها، نتایج و تحلیل و تفسیر آنها در فصل چهارم ارائه می‌شود. تفاوت، تضاد یا تطابق بین نتایج تحقیق با نتایج دیگر محققان باید ذکر می شود. تفسیر و تحلیل نتایج بر اساس حدس و گمان نبوده، بلکه برمبنای نتایج عملی استخراج‌شده از تحقیق و یا استناد به تحقیقات دیگران می باشد. در ارائه‌ی نتایج با توجه به راهنمای کلی نگارش فصل ها، تا حد امکان ترکیبی از نمودار و جدول استفاده می شود.

۵- نتیجه گیری و ارایه پیشنهادات

ارائه‌ی خلاصه‌ای از یافته‌های تحقیق جاری است. این فصل  حاوی یک مقدمه شامل مروری اجمالی بر مراحل انجام تحقیق می باشد (حدود یک صفحه). مطالب پاراگراف‌بندی می شود و هر پاراگراف به یک موضوع مستقل اختصاص می یابد.

در صورت تمایل دانشجو، پاویرپوینت با قالب مرتبط با موضوع پایان نامه برای ارائه ی آن، انجام می شود.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای انجام پایان نامه مواد باشد، در صورتی که تمایل به سفارش انجام پایان نامه متالوژی دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاوران طلایی در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد.

ثبت سفارش

 

 

 

دانشجویان گرامی بر روی کلمات کلیدی زیر کلیک نماید و مطالب مربوط به هر کدام را مطالعه نماید.

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه ارزان

انجام پروپوزال

هزینه انجام پایان نامه

هزینه انجام پروپوزال

انجام مقاله

انجام پایان نامه مواد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

انجام پایان نامه روانشناسی با یک میلیون و پانصد هزار تومان تضمینی

ش جولای 25 , 2020
انجام پایان نامه روانشناسی موسسه مشاوران طلایی سفارش ( مقاله ، تحقیق ، پایان نامه ، پروپوزال ) نویسی رشته روانشناسی با کمترین هزینه ( قیمت ارزان ) به صورت تخصصی از کادر حرفه ای جهت سفارش نوشتن مقاله ، سفارش نوشتن مقاله isi، سفارش نوشتن مقاله علمی پژوهشی، سفارش نوشتن پایان ، سفارش نوشتن پروپوزال، به طورت تمام وقت همراه شما خدمات مشاوره […]
انجام پایان نامه روانشناسی
تماس قوری
WhatsApp chat