ویرایش پایان نامه

این سرویس کلیه درخواست‌های شما مبنی بر نگارش پایان‌نامه و ویرایش فنی و ادبی آن را شامل می‌شود. همچنین اصلاحات شامل موارد زیر می‌باشد:

· جملات پیچیده و غیرحرفه ای

· نوشته ها با مفاهیم ناواضح و مبهم

· خطاهای ویرایشی و نگارشی

· اصطلاحات و کلمات نادرست

· خطاهای نشانه گذاری

· استفاده نامناسب از جملات

· ایرادات علمی و فنی

اساتید موسسه طلایی از صفر تا صد پایان‌نامه شما همراهتان خواهند بود. به‌منظور تسریع در انجام پایان‌نامه شما و اصلاح آن، هم‌اکنون می‌توانید از طریق لینک سفارش سریع با کارشناسان موسسه طلایی ارتباط برقرار کنید. و کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

روش تماس با مجلات برای پیگیری وضعیت مقالهٔ درحال‌داوری

ج سپتامبر 27 , 2019
روش تماس با مجلات و معمولا با سردبیر مجله (Editor In-chief) یا دفتر هیئت تحریریه (Editorial office) یا دبیر اجرایی مجله (Executive editor) با هدف پیگیری وضعیت مقاله‌ای که قبلا سابمیت شده، یکی از سؤالات نسبتا شایعی است که پیوسته با آن مواجه می‌شوم. امروز ایمیلی از یکی از استادان دانشگاه دریافت کردم که گویا مقالهٔ ایشان مدتی طولانی است در مجله‌ای در حال بررسی است و هنوز دربارۀ رد یا قبول مقاله اعلام نظر نشده است. ایشان خطاب به مجله متنی نوشتند و پیش از ارسال آن را به من دادند تا دربارۀ آن نظر دهم. از این فرصت استفاده می‌کنم و با انتشار سؤال این پژوهشگر (بدون ذکر نام و مشخصات مقاله و مجله) برای روش مکاتبه با دبیر اجرایی یا سردبیر مجله در چنین مواردی ایده‌هایی را به پژوهشگران پیشنهاد می‌کنم.

You May Like

تماس قوری
WhatsApp chat