قیمت سهام عدالت ۶ مرداد

قیمت سهام عدالت ۶ مرداد

شورای عالی بورس و اوراق بهادار در جلسات پانزدهم اردیبهشت، بیست و سوم و سی‌ام اردیبهشت، ششم خرداد، سوم و بیست و سوم تیر و همچنین چهارم مرداد در اجرای ابلاغیه ۹ اردیبهشت مقام معظم رهبری آیین‌نامه اجرایی آزادسازی سهام عدالت را تصویب کرد.

تعیین تکلیف سهام متوفیان

همزمان با آزادسازی سهام عدالت، از طریق سامانه مربوطه سامانه متوفیان (انتقال سهام آنها به وراث قانونی، توسط دفاتر پیشخوان دولت) متوقف می‌شود و پس از پایان فرآیند آزادسازی سامانه مجددا شروع به کار می‌کند.

بر این اساس، سازمان خصوصی‌سازی موظف است اطلاعات کلیه دارندگان سهام عدالت فوت شده تا آن تاریخ را جهت ساماندهی در اختیار شرکت سپرده‌گذاری مرکزی قرار دهد. همچنین برای انجام اقدامات لازم برای تعیین تکلیف و انتقال سهام متعلق به متوفیان به وراث قانونی آنها سازمان خصوصی‌سازی موظف است در زمان مقرر شده از سوی شورای عالی بورس نسبت به انتقال نرم افزار مشاهده و بررسی ثبت وراث و کلیه اطلاعات و زیرساخت‌های فنی مرتبط با آن به شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اقدام کند.

شرکت سپرده‌گذاری موظف است به منظور احراز اصالت مفاد گواهی حذف وراثت قطعیت یافته از سوی دادگاه‌ها نسبت به برقراری ارتباط مکانیزه با قوه قضاییه اقدام و نسبت به احراز هویت و اصالت وراثت قانونی و سهم‌الارث آنها اطمینان کسب کرده و سهام مشمولین را به وراث منتقل کند.

در حال حاضر سهام عدالت به مرحله آزادسازی رسیده و به‌زودی دارندگان این سهام می‌توانند از سود و منافع فروش آن بهره‌مند شوند.

افرادی که در سامانه سهام عدالت روش «سهامداری مستقیم» را انتخاب کرده باشند و شماره موبایل به نام خودشان باشد، می‌توانند «ثبت نام» کنند و سفارش فروش خود را ارسال نمایند.

در پایان معاملات امروز ۶ مرداد بازار سهام، ارزش سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی با ۱۲۹ هزار تومان کاهش به ۲۰ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان رسید.

قیمت سهام عدالت ۶ مرداد

به گزارش تجارت‌نیوز، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی با افتی ۱۲۹ هزار تومانی به ۲۰ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان کاهش یافت. با توجه به این افت ۰٫۶ درصدی، ارزش ۳۰ درصد سهام عدالت قابل فروش به ۶ میلیون ۳۳ هزار تومان رسیده است. این در حالی است که هفته گذشته ارزش سهام عدالت قابل فروش زیر ۶ میلیون تومان بود.

با توجه به نوسان‌های اخیر بازار سهام در روزهای اخیر، ارزش سهام عدالت نیز تقریبا همراستا با این نوسانات تغییر کرده است به طوری که امروز نیز افت ارزش سهام عدالت تقریبا برابر با افت ۰٫۷ درصدی شاخص کل بوده است.

قیمت سهام عدالت ۶ مرداد

صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آموزش انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی

د جولای 27 , 2020
آموزش انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی    به منظور پاسخ سریع در مورد هزینه های هر بخش از پایان نامه در هر رشته ای با شماره تماس زیر در ارتباط باشید: ۰۹۹۰۷۲۹۷۸۶۶ ۰۹۳۷۱۰۲۵۴۲۲ بهترین موسسه انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی   موسسه ی مشاوران طلایی تشکل شده است از جمعی […]
آموزش انجام پایان نامه روانشناسی تربیتی
تماس قوری
WhatsApp chat