هزینه انجام پایان نامه و پروپوزال

هزینه انجام پایان نامه، پروپوزال و هزینه پایان نامه دکتری

هزینه انجام پایان نامه در همه‌ی سطوح از طریق مشاوران موسسه به اطلاع شما خواهد رسید. سپس شما با توجه به زمان تحویل می‌توانید پایان نامه خود را در موسسه ثبت سفارش نمایید.

پس از اتمام فرایند هزینه انجام پایان نامه، برای اطمینان فرم قرارداد برای شما فرستاده می شود. ارزیابان ارشد مشاوران طلایی کیفیت پروژه را کنترل می‌کنند.

کلیه خدمات سایت مشاوران طلایی شامل گارانتی و ضمانت دائمی می باشد. در صورت وجود هرگونه نقص ، آنها را به صورت رایگان بازبینی و اصلاح خواهیم کرد.

برای اطلاع از هزینه دقیق و مدت زمان لازم برای انجام پروژه شما، لطفا سفارش خود را ارسال کنید. هزینه و مدت زمان لازم، فورا از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می‌گردد.

۰۹۹۰۷۲۹۷۸۶۶

ثبت سفارش

 

قالب مشخص و استاندارد پروپوزال در هر دانشگاه خاص می باشد  و این قالب باید براساس درخواست و نیاز دانشجو و دانشگاه می باشد و تجربیات قبلی مشاور نشان دهنده این است که تفاوت آنچنانی با هم ندارند، برخی اجزای  وجود دارند که باید در هر پروپوزالی وجود داشته باشند. این اجزا عبارتند از:

الف ـ بخش اصلی

در این بخش رویکرد اجرایی پروژه شامل مجموعه فعالیت‌ها و ابزارهای مورد نیاز برای حل مسئله‌ی مشتری تشریح می‌شود. به‌صورت کلی بخش فنی شامل موارد زیر است:

  • تشریح مسئله‌ی مشتری و یافته‌های مشاور در مورد آن؛
  • اهداف و نتایج مورد انتظار از پروژه؛
  • برنامه‌ی اجرایی پیشنهادی (شامل چارچوب‌ها، متدولوژی‌ها، فعالیت‌ها و ابزارهای مورد استفاده) برای حل مسئله‌‌ی مشتری؛
  • منافع حاصل از اجرای پروژه با رویکرد پیشنهادی توسط مشاور

 

دانشجوی گرامی برای برای برآورد هزینه انجام پایان نامه و پروپوزال، و هزینه پایان نامه دکتری با موسسه در ارتباط باشید.

 

 

ب ـ بخش نیروی انسانی

در این بخش نیروی انسانی درگیر در پروژه و نقش آن‌ها در پروژه (به‌عنوان مثال مدیر پروژه، کارشناس بخش الف در پروژه و …) به‌صورت کامل معرفی می‌شوند.

ج ـ بخش سوابق بنگاه مشاوره

در این بخش برای اثبات صلاحیت بنگاه مشاور برای اجرای پروژه‌ی مورد نظر مشتری، تجربیات قبلی و شایستگی‌های انحصاری بنگاه تهیه‌کننده‌ی پروپوزال تشریح می‌شوند. اگر چه این بخش به‌صورت استاندارد توسط مشاوران از قبل تهیه می‌شود و برای همه‌ی پروپوزال‌ها از آن استفاده می‌شود؛ اما لازم است که مشاور این بخش را برای تهیه‌ی هر پروپوزال ویرایش مجدد کند تا سوابق مشابه با پروژه‌ی مورد انتظار در این پروپوزال پررنگ شوند.

د ـ بخش مالی

این بخش شامل پیشنهاد مالی مشاور برای انجام پروژه‌ و شامل زیربخش‌های زیر است:

  • هزینه‌ی کلی انجام پروژه برای مشتری؛
  • منابعی که باید توسط مشتری ارایه شوند همراه با برآورد هزینه‌های آن‌ها؛
  • روش پرداخت؛
  • شرایط مالی خاص بنگاه مشاور.

این اجزا به‌صورت استاندارد باید در یک پروپوزال مشاوره‌ی مدیریت وجود داشته باشند؛ اما بسته به مرحله‌ی دریافت پیشنهاد از مشاور در فرایند مناقصه یا شرایط خاص مشتری و پروژه ممکن است این اجزا کم یا زیاد شوند.

در آینده‌ درباره‌ی تکنیک‌ها و روش‌های نگارش یک پروپوزال برنده براساس تجربیات‌م در طول نزدیک به ده سال سابقه‌ی فعالیت در بازار مشاوره‌ی مدیریت کشور خواهم نوشت.

  دانشجویان گرامی

دانشجوی گرامی برای برای برآورد هزینه انجام پایان نامه، پروپوزال و هزینه پایان نامه دکتری با موسسه در ارتباط باشید.

کلیک کنید

 

به طور خلاصه پروپوزال روش و طرح تحقیق است. به عبارتی ساده تر پروپوزال یک پیشنهاد اولیه برای تحقیق و پژوهش شما می باشد که به دانشگاه ارایه می شود و تنها در صورت تصویب شدن آن است که شما می توانید کار تحقیقاتی و پایان نامه خود را شروع کنید. اما پروپوزال مانند هر متن علمی دیگری دارای ساختار خاص خود می باشد که برای اینکه بتوانیم پروپوزال موفق و خوبی داشته باشیم باید این ساختار را بشناسیم و در تنظیم پروپوزال خود آن را رعایت کنیم. به دلیل اهمیت این موضوع مرکز مشاوران طلایی در این مقاله قصد دارد تا شما را با ساختار یک پروپوزال خوب و بخش های مختلف ان اشنا کند.

ساختار یک پروپوزال خوب چیست؟

می توان به جد گفت که پروپوزال یکی از مهمترین  متونی است که باید به دانشگاه برای شروع تحقیق پایان نامه ارایه گردد. البته دانشگاه های مختلف برگه ها و فرم های آماده ای را در اختیار قرار می دهند که به واسطه آن می توانید پروپوزال را تنظیم کنید. اما ساختار یک پروپوزال خوب دارای قسمت های زیر می باشد:

عنوان پروپوزال

اولین بخش وشروع کننده پروپوزال شما عنوان پژوهش و تحقیق شما می باشد. عنوان شما باید کوتاه باشد و تمامی بخش های تحقیق شما را در بر بگیرد. یادتان باشد که این بخش بسیار اهمیت دارد و باید بر روی آن وقت گذاشت و به دقت انتخاب شود زیرا در صورت تصویب آن توسط دانشگاه تغیر دادنش سخت و دارای مراحل پیچیده ای خواهد بود.

بیان مسئله پژوهش در پروپوزال

اول یک سوال در ذهن پژوهشگر شکل می گیرد که به برای پاسخ به این سوال اساسی، تحقیق و پژوهشی صورت می گیرد. در این بخش از پروپوزال باید در مورد این سوال و مسئله ای که پژوهش شما را شکل داده است صحبت کنید. شما باید هدف و مشکلی که باعث به وجود آمدن این مسئله شده است را بیان کرده و باید بتوانید در این بخش به خوبی در مورد ایده هایی برای پاسخ به این سوال و رفع این مشکل صحبت کنید.

بیان اهمیت و ضرورت پژوهش در پروپوزال

شما به عنوان محقق در این بخش از پروپوزال باید در مورد اهمیت و ضرورتی که نتایج به دست آمده از تحقیق در جامعه علمی خواهد داشت صحبت کنید و باید به گونه مسایل را مطرح کنید که ضرورت انجام تحقیق شما برای خوانندگان مشخص شود.

پیشینه تحقیق و پژوهش در پروپوزال

شما موضوعی را که انتخاب کرده اید باید کاملا نو بوده و نباید در گذشته انجام شده باشد. به این خاطر باید پیشینه تحقیق نسبتا جامع و کاملی در زمینه رشته پژوهشی انتخاب شده آورده و تمامی تحقیقات گذشته داخل و خارج کشور در این زمینه را بیان کنید. به خاطر داشته باشید که این قسمت علاوه بر نشان دادن نو بودن موضوع انتخابی ، کاربردی بودن کار شما را نیز نشان خواهد داد.

دانشجویان گرامی

دانشجوی گرامی برای برای برآورد هزینه انجام پایان نامه، پروپوزال و هزینه پایان نامه دکتری با موسسه در ارتباط باشید.

کلیک کنید

اهداف پژوهش در پروپوزال

در این بخش شما باید اهدافی را که از انجام پژوهش و تحقیق به دنبال آن هستید بیان کنید. این اهداف شامل اهداف کلی تحقیق و هدف های خاص و ویژه ای می باشد که از تحقیق  در این موضوع خاص به دنبال رسیدن به آن ها هستید.

بیان فرضیات پژوهش در پروپوزال

فرضیاتی که در این بخش آورده می شود باید به صورت جملات خبری بیان شود. این فرضیات شامل حدس و گمان های پژوهشگر می باشد که در رابطه با مجهولات پژوهش خود و ارتباط آن ها با یکدیگر و متغیرهای دیگر دارد.  این بخش به روشن شدن پژوهش شما برای خوانندگان کمک بزرگی می کند.

مراحل و روش پژوهش و تحقیق در پروپوزال

در این بخش پژوهشگر علاوه بر روشن کردن نوع تحقیق و پژوهشی که می خواهد انجام دهد در مورد روش و مراحلی که برای به دست آوردن نتایج مطلوب در تحقیق باید انجام دهد، صحبت می کند. مواردی که باید در مورد آن صحبت کند شامل جامعه آماری، روش های آزمایشگاهی و میدانی، شیوه ها و ابزارهای جمع آوری اطلاعات و داده ها و ابزار ها و روشهای تجزیه و تحلیل داده های به دست آمده، می شود.

 

دانشجویان گرامی

دانشجوی گرامی برای برای برآورد هزینه انجام پایان نامه، پروپوزال و هزینه پایان نامه دکتری با موسسه در ارتباط باشید.

کلیک کنید

منابع و مآخذ

پروپوزال متنی کاملا علمی است و به واسطه همین علمی بودن باید بتوانید برای تمامی گزاره های مطرح شده در متن پروپوزال رفرنس های علمی و با اعتباری را اریه دهید. در این قسمت از پروپوزال شما باید این رفرنس ها که شامل مقالات علمی، کتاب ها و سایت های معتبر می باشد را به شیوه ای که دانشگاه تعیین کرده است، آورده و نام ببرید.

 

برای مشاوره پروپوزال و پایان نامه به مثال زیر توجه کنید

فکر کنید می‌خواهید آشپری کنید. پس از قبل دقیقا  باید بدانید میخاهید چه چیزی رو درست کنید (عنوان شما) بعد از اون باید بدانید این غذای شما از طریق چه موادی درست میشه؟ چطور می‌توان مواد آن را تهیه کرد. از کجا این مواد را می‌خواهید تهیه کنید؟ و حال چگونه مواد را مخلوط کنید. این یک مثال ساده است تا ذهن شما با پروپوزال و لزوم آن بیشتر آشنا شود. پس  باید بدانید نقطه اول و پایان پژوهش شما کجا می باشد را بدانید پروپوزال یک طرح پیشنهادی هستش که تا روز آخر امکان تغییر آن وجوددارد و باید با هدف تحقیق آشنایی داشته باشید. پس پروپوزال نقشه و طرح کلی پروژه شماست. پس اگر نمی‌خواهید در جلسه دفاع پروپوزال‌تان سوال‌پیچ شوید، باید سعی کنید پروپوزالی دقیق و مدون ارائه دهید.

 

در این بخش به مواردی از جمله هزینه انجام پایان نامه و هزینه انجام پروپوزال، قیمت پروپوزال نویسی ، هزینه انجام پایان نامه  ارشد ، هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد ، هزینه انجام پروپوزال ارشد ، هزینه انجام پروپوزال کارشناسی ارشد ، هزینه پایان نامه کارشناسی ارشد ، هزینه پایان نامه کارشناسی ارشد پیام نور ، هزینه نوشتن پروپوزال پایان نامه می پردازیم.

به منظور پاسخ سریع در مورد هزینه های هر بخش از پایان نامه در هر رشته ای با شماره تماس زیر در ارتباط باشید:

۰۹۹۰۷۲۹۷۸۶۶

۰۹۳۷۱۰۲۵۴۲۲

دانشجویان گرامی

دانشجوی گرامی برای برای برآورد هزینه انجام پروپوزال و هزینه پایان نامه دکتری با موسسه در ارتباط باشید.

کلیک کنید

مواردی که در هزینه یا قیمت پروپوزال موثر می باشد شامل موارد زیر است:

۱-رشته و گرایش،

۲- موضوع پایان نامه

۳- نرم افزار و یا نرم افزارهایی که در انجام پایان نامه مطرح شده است،

۴- استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و پذیرش مقاله.

۵-مهم ترین عامل در تعیین قیمت انجام پایان نامه  رشته و نرم افزار مورد استفاده میباشد.

مشاوران طلایی به منظور آشنایی دانشجویان، هزینه انجام پایان نامه در رشته ها و موضوعات بصورت حدودی در زیر مشخص شده است و اعلام هزینه دقیق، قبل از بررسی موضوع و پروپوزال کاملا غیرحرفه ای می باشد. در ادامه به معرفی رشته های تحصیلی و هزینه هر یک به صورت تقریبی نگاه می کنیم.

  دانشجویان گرامی

برای انجام پایان نامه و برای برآورد هزینه انجام پایان نامه، پروپوزال با موسسه در ارتباط باشید.

کلیک کنید

 

به موارد زیر دقت نمایید

برخی از موسسات هزینه خیلی پایین و غیرمعقولی برای هزینه انجام پایان نامه  ارشد پیشنهاد می نمایند، واضح است که این موسسات جای تردید دارند و در حقیقت به اندازه مبلغ پرداختی شما تعهد و کیفیت کاری دارند. همچنین برخی از موسسه هزینه های نجومی برای هزینه انجام پایان نامه  کارشناسی ارشد پیشنهاد می کنند که غالبا با روش های مختلف اغراق در سخت بودن موضوع و متفاوت جلوه دادن کیفیت کار می باشد، در صورتیکه عرف هزینه انجام پایان نامه  ارشد مشخص هست و می توانید با ارسال پروپوزال خود به موسسات مختلف بازه حدودی از هزینه رو جویا شوید و اما شباهت این دو شکل موسسات براساس تجربه در یک مورد مشترک هست: اضافه کردن مبلغ قرارداد به بهانه های مختلف مانند دریافت هزینه برای انجام هربار اصلاحات.

در مشاوران طلایی انجام تمامی اصلاحات چه قبل از دفاع و چه بعد از دفاع و همچنین نکات مدنظر و اصلاحات شخص دانشجو هم بررسی می گردد (برخلاف خیلی از موسسات که ارزشی برای اصلاحات دانشجو قائل نمی شودند و ادعا می کنند که می بایست پایان نامه توسط راهنما بررسی شود و فقط نظرات استاد در پایان نامه لحاظ می گردد.

هزینه های اعلام شده هزینه انجام پایان نامه  کارشناسی ارشد بوده و هزینه انجام پایان نامه  دکتری و کارشناسی را شامل نمیشود.

قیمت های اعلام شده تقریبی بود و مبلغ قرارداد پس از بررسی دقیق موضوع، پروپوزال، اطلاعات و درخواست شما اعلام می گردد.

تعریف موضوع یا ارایه مقاله با توجه به درخواست دانشجو بر خلاف دیگر موسسات به صورت رایگان انجام می شود.

 

دانشجویان گرامی

دانشجوی گرامی برای برای برآورد هزینه انجام پایان نامه، پروپوزال و هزینه پایان نامه دکتری با موسسه در ارتباط باشید.

کلیک کنید

 

دانشجویان گرامی بر روی کلمات کلیدی زیر کلیک نماید و مطالب مربوط به هر کدام را مطالعه نماید.

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه ارزان

انجام پروپوزال

هزینه انجام پایان نامه

هزینه انجام پروپوزال

انجام مقاله

 

هزینه انجام پایان نامه و هزینه انجام پروپوزال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

انجام پایان نامه مواد

ج جولای 24 , 2020
به منظور پاسخ سریع در مورد هزینه های هر بخش از پایان نامه در هر رشته ای با شماره تماس زیر در ارتباط باشید: ۰۹۹۰۷۲۹۷۸۶۶ ۰۹۳۷۱۰۲۵۴۲۲ موسسه مشاوران طلایی سفارش ( مقاله ، تحقیق ، پایان نامه ، پروپوزال ) نویسی رشته مواد با کمترین هزینه ( قیمت ارزان ) به صورت تخصصی از کادر حرفه ای جهت […]

You May Like

تماس قوری
WhatsApp chat