انجام رساله دکتری تکنولوژی آموزشی و انجام پایان نامه تکنولوژی آموزشی

انجام پایان نامه تکنولوژی آموزشی

تکنولوژی آموزشی در لغت از واژه‌های خاص “تکنو” به معنی برخورد سیستماتیک با پدیده‌های علمی, “لوژی” به معنای شناخت، و “آموزش” به معنای فعالیت‌های هدفمندی است که مربیان یا معلمان انجام می‌دهند تا تغییر رفتار یا توانایی تغییر رفتار در فراگیرنده به وجود بیاید. از همین جا مشخص می‌شود که تکنولوژی آموزشی به معنای شناخت پدیده‌ها یا روش‌های دقیق آموزشی برای رسیدن به اهداف آموزشی است.

همان‌طور که گفتیم این یک تعریف لغوی است. اما در تعریف مفهومی باید گفت که تکنولوژی آموزشی شامل تئوری‌ها و اجرای اعمال طراحی، رشد، کاربرد، مدیریت و ارزشیابی فرآیندها و منابع یادگیری می‌شود.این فرآیند از یک سو نگاهی خُرد و موشکافانه دارد؛ زیرا برای تسهیل فراگیری به تک تک فراگیران به صورت خُرد توجه می‌کند و از سوی دیگر کیفیت آموزشی را به‌صورت کلی در نظر می‌گیرد و در این راستا به طراحی علمی، رشد علمی، کاربرد و مدیریت این فرآیند می‌پردازد.در کل می‌توان گفت که رشته تکنولوژی آموزشی تلاش می‌کند تا با طراحی دقیق و صحیح نظام آموزشی، به معلم‌ها بیاموزد که چگونه معلمی ورزیده، کاردان و ماهر شوند و تدریس خود را بر پایه بهترین شیوه‌ یادگیری, استوار کنند. این دانش همچنین به مسؤولان نظام آموزشی بهترین راه تدوین کتب درسی، مدیریت آموزشی و ارزشیابی آموزشی را نشان می‌دهد.

دانشجویان گرامی برای انجام رساله علوم تربیتی و انجام پایان نامه تکنولوژی آموزشی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

انجام پایان نامه تکنولوژی آموزشی

توانایی‌های لازم برای انجام پژوهش در حوزه تکنولوژی آموزشی:

تکنولوژی آموزشی فرآیند کیفی و خُرد است؛ یعنی به یادگیری تک تک انسان‌ها توجه دارد. به همین دلیل دانشجوی این رشته باید نوع‌دوست، انسان‌دوست، علاقه‌مند به دانش‌آموزان و در عمل صادق باشد. همچنین لازم است از نظر هوشی، توانایی فوق‌العاده‌ای داشته و دید هنری داشته باشد.در حال حاضر نیز می‌بینیم که دانشجویان توانمند این رشته گاه با وسایل بسیار ابتدایی، وسایل جدید و جالبی خلق می‌کنند. و در نهایت این‌که دانشجوی تکنولوژی آموزشی اگر هدفش ورود به آموزش وپرورش است، نباید ایده‌آل‌گرا باشد چون هنوز تفکر تکنولوژی آموزشی در آموزش وپرورش جا نیفتاده است و فارغ‌التحصیلان این رشته نباید انتظار داشته باشند که آموخته‌های خود را خیلی راحت و بدون هیچ مقاومتی در محیط آموزشی پیاده کنند.

انجام پایان نامه و رساله دکتری تکنولوژی آموزشی

هدف‌ ار انجام پایان نامه تکنولوژی آموزشی برخلاف تصور عموم مردم صرفاً در ابزار و وسایل خلاصه نمی‌شود بلکه دیدی تازه به یادگیری می‌باشد که با استفاده از نظرات و اصول روانشناسانه بهترین نوع و روش استفاده را از وسایل آموزشی در جهت یادگیری بهتر بازگو می‌کند.

در انتخاب موضوع دانشجویان می توانند به حوزه های چون یادگیری الکترونیکی و یادگیری از طریق تلفن همراه در مراکز آموزشی، دانشگاه و مدارس بپردازند.

دانشجویان گرامی برای انجام رساله دکتری تکنولوژی آموزشی و انجام پایان نامه تکنولوژی آموزشی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

از ویژگی های شاخص این شرکت در انجام پایان نامه و رساله دکتری

 1. بررسی و برآورد هزینه و زمان توسط کارشناسان در زمان تقریبی”24 ساعت”
 2. تحویل پروژه به دو صورت ” حضوری و آنلاین “
 3. نظارت و کنترل کیفیت از ابتدای خدمت تا پس از تحویل آن(زمان تایید استاد راهنما و تایید توسط اساتید داور)”ضمانت نامه کیفیت و زمان”
 4. ضمانت نامه 24 ساعته پس از تحویل “ویرایش مجدد، بازنگری و بررسی و اصلاحات لازمه”
 5. پشتیبانی سریع و مداوم توسط تیم کارشناسی متخصص و مجرب
 6. تخفیف های ویژه در مناسبت های گوناگون به افراد عادی و دانشجویان
 7. کارت هدیه وفاداری ویژه مشتریان ” پس از یک بار سفارش (معرفی) انجام شده”
 8. جذب نمایندگی رایگان از سراسر کشور
 9. بالابودن رتبه در گوگل از نظر سطح کیفیت و اعتماد و فعالیت بهینه کسب و کار اینترنتی
 10. برگزاری همایش های رایگان آموزشی در مورد نحوه انجام پایان نامه و پروپوزال تکنولوژی آموزشی و انجام تحلیل های آماری
 11. پرورش مدرس و متخصص پژوهش
 12. گستردگی فعالیت در زمینه پایان نامه از جمله: ترجمه ارزان، پایان نامه ارزان، پروپوزال ارزان، رزومه و طرح پیشنهادی
 13. انجام پایان نامه و رساله دکتری ارزان تکنولوژی آموزشی دلیل بر بی کیفیت بودن نیست. برخی از موسسات به دلیل مشتریان کم خود اقدام به گرفتن هزینه های گزاف از مشتریان خود می کنند که این کار باعث نارضایتی مشتریان خواهد شد.
 14. همچنین پاسخگو بودن شرکت در قبال متونی که تحویل مشتری می دهد بسیار مهم می باشد. ما همیشه پشتیبان مشتریان و نمایندگان خود می باشیم.امید داریم بتوانیم تمام نیازهای شما دوستان را با کمترین هزینه ممکن تامین نماییم.

 شرکت مشاوران طلایی در حال حاضر در حال تحقیق میدانی در خصوص ارتقا سطح فعالیت خود می باشد تا بتواند ایده های نو همراه با کارافرینی را ارائه دهد.

آیا در پایان نامه ارزان از کیفیت پایان نامه کاسته می شود؟

خدمات پایان نامه به علت حجم بالای ترجمه سود خود را کم کرده تا قیمتی ارزان برای شما ارائه دهد.

بهترین موسسه مشاوره انجام پایان نامه و رساله دکتری تکنولوژی آموزشی

موسسه مشاوران طلایی بهترین موسسه انجام پایان نامه و رساله دکتری تکنولوژی آموزشی با چندین سال تجربه در عرصه مشاوره و با در اختیار داشتن متخصصین و اساتیدی با تجربه آماده مشاوره و آموزش در این زمینه در کلیه رشته های دانشگاهی با کمترین هزینه می باشد.

انجام پایان نامه و رساله دکتری یکی از مهمترین وظایف دانشجویان در مقاطع تحصیلی می باشد. انتخاب عنوان مناسب سفارش پایان نامه دانشگاه به صورت استاندارد و دفاع اصولی و پرقدرت از آن جزء مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلی است. به طور کلی سفارش و نگارش آن کاری زمان بر است که دانش و تجربه زیادی نیازمند است.

دانشجوی گرامی برای انجام پایان نامه تکنولوژی آموزشی و انجام رساله دکتری تکنولوژی آموزشی با قیمت مناسب

کلیک کنید

جهت استعلام قیمت و مدت زمان انجام کار از طریق ثبت سفارش اقدام کنید تا از قیمتهای باور نکردنی ما اطلاع پیدا کنید. برای انجام پایان نامه معتبر و باکیفیت با بروزترین منابع و موضوعات روز دنیا این فرصت را از دست ندهید.

مشاوران طلایی افتخار می کند که مشاور شما در زمینه انجام پایان نامه در کنارتان باشد .

خلاصه ای از آموزش :

انتخاب موضوع پایان نامه یکی از چالش های اصلی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری است. در این پست مطالبی درباره شیوه انتخاب موضوع پایان نامه در 5 مرحله آسان جمع آوری شده است تا راهنمای دانشجویان عزیز در این باره باشد. شیوه انجام سایر بخش های آن را می توانید از مشاوران طلایی دریافت نمایید.

دانشجویان گرامی برای انجام رساله دکتری تکنولوژی آموزشی و انجام پایان نامه تکنولوژی آموزشی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

تشریح فصول انجام پایان نامه

پایان نامه کارشناسی ارشد ، دکتری در 5 فصل به صورت زیر می باشد . مشاوران طلایی بهترین موسسه انجام پایان نامه مشاور شما در این زمینه می باشد .

 

فصل اول : کلیات تحقیق پایان نامه

 • مقدمه  .
 • بیان مساله .
 • اهداف و فرضیه های پژوهش .
 • پیش فرض های پژوهش .

مقدمه:

در مقدمه کلیات و موضوع تحقیق به صورت خلاصه بیان می گردد.

بیان مساله پایان نامه:

بیان مساله به معنای توصیف و توجیه موضوع پژوهش است. در این قسمت باید به این سوال جواب داده شود که چرا مساله پژوهش مساله ای است که باید مورد تحقیق علمی قرار گیرد. اصل کلی در بیان مساله رعایت یک روند منطقی است بطوریکه شروع آن با مشکل و ختم آن با هدف تحقیق می باشد.

در بیان مساله پایان نامه معلوم می شود که :

 • بروز و شیوع مشکل سفارش پایان نامه چقدر است؟
 • چه کسانی را در بر می گیرد؟
 • این موضوع از چه زمانی و به چه ترتیبی در جامعه بصورت مساله در آمده و چه تحولی داشته است؟
 • دلایل احتمالی مشکل چیست؟
 • چه راه حل هایی تا کنون بکار رفته است؟
 • تا چه اندازه موفق بوده است و چرا این روش انتخاب شده است؟
 • همچنین در این قسمت تحقیقات دیگران مرور می شود و نواقص موجود مشخص می گردد.
 • لازم است عوارض ناشی از تداوم مشکل و فواید ناشی از اجرای تحقیق و کاربرد آن به روشنی مطرح گردد.

نوع نگارش پایان نامه منابع :

ضمناً منابع هر مطلبی که در این فصل  ارائه می شود با توجه به نوع نگارش پایان نامه منابع و مأخذ نویسی در متن با شماره و یا با ذکر نویسنده، تاریخ مشخص می شود ( جهت آشنایی بیشتر به بخش انتهایی این راهنما رجوع شود(.

اهداف و فرضیه های در حال توسعه پایان نامه

اهداف باید صریح، روشن، بدون ابهام و واقع بینانه باشد و بصورت منطقی و با افعال رفتاری بیان شود. اهداف باید با عنوان، بیان مساله، فرضیه و سوالات پژوهش هماهنگ باشد. مشاوران طلایی بهترین موسسه انجام پایان نامه در این امر کنار شماست .

دانشجویان گرامی برای انجام رساله دکتری تکنولوژی آموزشی و انجام پایان نامه تکنولوژی آموزشی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

فرضیه و سوالات انجام پایان نامه 

بصورت یک جمله خبری و حتی المقدور جهت دار نوشته شود و زیربنای علمی داشته باشد. در مطالعات توصیفی به جای فرضیات سوالات تحقیق ذکر می شود.

پیش فرض های پژوهش نگارش پایان نامه

جملاتی هستند که درستی و اعتبارشان پذیرفته شده است و احتیاج به استدلال ندارند و مساله پژوهش انجام پایان نامه بر اساس آن بنا نهاده شده است. بنا بر اصول پیش فرض، تمامی پدیده ها موجود دارای دلایل پیشین هستند و حوادث طبیعی بر حسب تصادف نیستند و احتمالا بنا بر دلایلی بوجود آمده اند.

فصل دوم: مروری بر ادبیات تحقیق و پیشینه تحقیق پایان نامه

مطالعات تحقیقی چارچوبی از دانش زمینه ای دارند که پایه های مطالعه را تشکیل می دهد. همه مطالعات روی مدل پنداشتی یا تئوری پایه گذاری نمی شود، اما هر مطالعه ای یک چارچوب دارد اگر مطالعه بر اساس مدل پنداشتی ویژه ای طراحی شده باشد به آن چهارچوب پنداشتی می گویند و اگر بر اساس تئوری خاصی برنامه ریزی شده باشد به آن چارچوب نظری یا مبانی نظری تحقیق می گویند.

مروری بر مطالعات

مروری بر مطالعات به معنای جستجوی منابع اطلاعاتی مختلف به منظور دستیابی به جنبه های مختلف موضوع پژوهش است که برای محقق فرصتی فراهم می سازد تا درک کند در این زمینه چه کارهایی انجام شده و چه اطلاعاتی در این زمینه وجود دارد و او باید از کجا شروع کند و یا چه کاری و چگونه کار را انجام دهد. در حقیقت مروری بر مطالعات خلاصه ای از نکات اصلی، نتیجه گیری عمومی و خلاء موجود در مطالعات و کاربرد در تحقیق می باشد. در هنگام سازمان دهی مرور مطالب، اول بحث را به مطالعاتی که حداکثر ارتباط را با مطالعه حاضر دارند اختصاص دهید.

دانشجویان گرامی برای انجام رساله دکتری تکنولوژی آموزشی و انجام پایان نامه تکنولوژی آموزشی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

فصل سوم: روش تحقیق نگارش پایان نامه

 • نوع پژوهش انجام پایان نامه.
 • جامعه پژوهش سفارش پایان نامه.
 • محیط پژوهش .
 • نمونه پژوهش .
 • روش نمونه گیری .
 • حجم نمونه و روش محاسبه آن .
 • تعریف متغیر ها .
 • مشخصات واحد پژوهش و معیارهای ورود و خروج مطالعه .
 • توضیح ابزار گردآوری اطلاعات و روایی و پایایی ابزار  .
 • روش گردآوری اطلاعات .
 • روش تجزیه و تحلیل داده ها .
 • محدودیتهای پژوهش و ملاحظات اخلاقی است  .

در تعریف نظری متغیر ها باید از یک مرجع معتبر استفاده نمود و به طور دقیق و واضح و با کلمات ساده آن را تعریف کرد. در تعریف عملی متغیر بصورت واقعیاتی قابل اندازه گیری با کلمات ساده و واضح بیان شود.

فصل چهارم (یافته ها) انجام پایان نامه

مطالب این بخش تنها بر اساس یافته های حاصل از پژوهش تنظیم می گردد و شامل اطلاعات نوشتاری، جداول و نمودارها می باشد. باید از ذکر اطلاعات یکسان در الگوهای متفاوت (متن/ جداول و نمودار …) پرهیز شود. البته ضروری است یافته ها در ابتدا با جملات ساده و روان بیان شده و برای بیان جزئیات به جداول و نمودار استناد شود. این فصل به بیان یافته ها اختصاص دارد نه تفسیر آنها لذا صرفا نتایج به ترتیب منطقی و متناسب با اهداف و فرضیاتی که بیشتر در پروپوزال طراحی شده بود بیان گردد و از تناقض گویی پرهیز شود. مشاوران طلایی بهترین موسسه انجام پایان نامه مشاور شما در این زمینه می باشد .

فصل پنجم : بحث / نتیجه گیری / پیشنهادها

بحث 

پاراگراف اول بحث پاسخ به سؤال پژوهش رساله پایان نامه است سپس نتایج با یافته های دیگر محققین مقایسه می گردد و دلایل تفاوت ذکر می شود. در این فصل باید به یافته های مهم و شاخص پایان نامه با دلایل منطقی و علمی اشاره شود و تنها نتایجی مورد بحث قرار گیرد که در فصل یافته ها به آن اشاره شده است.

دانشجویان گرامی برای انجام رساله دکتری تکنولوژی آموزشی و انجام پایان نامه تکنولوژی آموزشی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

نتیجه گیری 

در آخر بحث آورده می شود در این قسمت نتایج اختصاصی و مهم به صورت دسته بندی ارائه می گردد،‌ طوری که خواننده پایان نامه باخواندن آن بتواند یافته های سفارش پایان نامه را به دست آورد.

پیشنهادات 

در این بخش از پایان نامه به مسائل بی جواب در رابطه با تحقیق انجام شده اشاره می شود و پیشنهاداتی برای تحقیقات بعدی به استناد نتایج بدست آمده در این تحقیق ارائه می شود. در حقیقت در این بخش زمینه های تحقیقاتی جدید پیش روی محققان گذاشته می شود. مشاوران طلایی بهترین موسسه انجام پایان نامه مشاور شما در این زمینه می باشد .

منابع 

 • شماره و ردیف نگارش پایان نامه.
 • نام خانوادگی نویسنده.
 • نام نویسنده .
 • سال انتشار.
 • عنوان کتاب،مقاله،گزارش یا پایان نامه تحصیلی همراه با ذکر عنوان سفارش پایان نامه دوره کارشناسی ارشد یا رساله دکترا
 • نام مترجم (در صورتی که کتاب یا مقاله اثر ترجمه شده باشد).
 • محل نشر.
 • نام ناشر،مجله،سمینار یا موسسه علمی که مقاله در آن چاپ شده و یا نام دانشگاهی که بهترین موسسه انجام پایان نامه در آنجا ارائه گردیده است.
 • شماره مجله یا شماره جلد کتاب.

دانشجویان گرامی برای انجام رساله دکتری تکنولوژی آموزشی و انجام پایان نامه تکنولوژی آموزشی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

انجام رساله دکتری تکنولوژی آموزشی
انجام رساله دکتری تکنولوژی آموزشی