انجام پایان نامه تربیت بدنی: 10 واقعیتی که تحقیق را قلاب می کند.

وقتی دانشجویان به دنبال موضوعات پایان نامه تربیت بدنی خوب می گردند ، با مشکل انتخاب درست واقعیت ها روبرو می شوند. آنها باید تأیید شوند ، و هر جمله باید آموزنده باشد. علاوه بر این ، یک دانش آموز باید تمام توصیه ها را دنبال کند. یکی از آنها ساختار کاغذی خوبی است.

ساختار پایان نامه باید به شرح زیر باشد:

صفحه عنوان
خلاصه
فهرست
فصل ها (پیشینه ، بررسی ادبیات ، روش شناسی ، تجزیه و تحلیل داده ها ، بحث)
کتابشناسی – فهرست کتب
ضمائم
یکی دیگر از ویژگی های مهم مقاله پایان نامه این است که باید 100٪ بدون دزدی ادبی باشد. مهم است که از استفاده از بسیاری از نقل قول ها خودداری کنید. لازم است واقعیت ها را تجزیه و تحلیل کنید و آنها را در مقاله خود منعکس کنید. همچنین مهم است که منابعی را که در کتابشناسی ذکر شده اند بخاطر بسپارید.

10 واقعیت تربیت بدنی برای ایجاد تحقیق

پایان نامه یک مقاله دانشگاهی است که نه تنها به دانش مناسب در مورد موضوع نیاز دارد. این امر همچنین به توانایی سازماندهی واقعیتهای دریافتی با توجه به سبک قالب مورد نیاز نیاز دارد و طبیعتاً باید منطقی باشد.

بیش از 35٪ کودکان آمریکایی از دو تا نوزده ساله از چاقی رنج می برند. وقتی چنین کودکانی بزرگ می شوند ، به بسیاری از عوارض مزمن سلامتی تبدیل می شوند که منجر به پایان کشنده می شود. در ایالات متحده ، 75٪ از بزرگسالان وزن اضافی نیز دارند که 41٪ از آنها دچار چاقی هستند. دستورالعمل های فعالیت بدنی ثابت می کند که کودکان باید روزانه کمتر از یک ساعت فعالیت بدنی داشته باشند. به همین دلیل برنامه مدرسه فعالیت های کودکان کمتر از 30 دقیقه را فراهم می کند. برنامه درسی از توصیه ملی پیروی می کند که در مدارس ابتدایی هفته ای 2 ساعت و در مدارس راهنمایی و دبیرستان 3 ساعت و 45 دقیقه است.
فعالیت بدنی مناسب می تواند از بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های قلبی ، فشار خون بالا ، اختلالات متابولیسم ، پوکی استخوان ، سرطان و حتی افسردگی جلوگیری کند. عدم ورزش می تواند عدم تعادل انرژی و افزایش وزن را تحریک کند. این آمار نشان می دهد که تقریباً 23٪ از نوجوانان و بزرگسالان و 81٪ از نوجوانان و دانش آموزان مدارس شیوه زندگی غیرفعال یا کم تحرک را دارند. بزرگسالان وقت خود را در ادارات می گذرانند و کودکان زیاد تلویزیون می بینند یا بازی های رایانه ای / تلفن های هوشمند انجام می دهند.
تعداد زیادی از افراد فعالیت بدنی و ورزش را اشتباه می گیرند. در واقع ، فعالیت بدنی شامل تمام حرکات تولید شده توسط عضلات اسکلتی انسان از جمله راه رفتن ، باغبانی ، تمیز کردن ، بازی و … ورزش یک عملکرد حرفه ای یا آماتور مانند مسابقات ، جعبه ، تنیس ، فوتبال و غیره است. یک فعالیت ورزشی به قوانین دقیق نیاز دارد و فعالیت بدنی به آنها احتیاج ندارد.
افراد بالای 65 سال باید فعال باشند و باید نزدیک به 150 دقیقه در هفته فعال باشند. کسانی که به دلیل شرایط بد بهداشتی نمی توانند فعال باشند باید تا آنجا که ممکن است حرکت کنند. اگر شخصی نتواند بدود ، حداقل باید راه برود و زمان زیادی را دراز کشیدن یا نشستن نگذراند. درصورتی که شخصی نتواند راه برود ، لازم است فعالیتی را پیدا کنید که متناسب با آن باشد. افرادی که با کمک صندلی نامعتبر حرکت می کنند می توانند تمرینات خاصی را برای بهبود عملکرد قسمت فوقانی بدن انجام دهند.
محققان دریافته اند که فقط 21،6٪ از نوجوانان آمریکایی شش تا نوزده ساله شیوه های فعال زندگی را دنبال می کنند. این بدان معنی است که آنها بیش از 60 دقیقه صرف ورزش یا فعالیت بدنی شدید می کنند. این آمار شامل داده های براساس برنامه روزانه کودکان در روزهای کاری (دوشنبه – جمعه) است و حاوی اطلاعاتی در مورد آخر هفته آنها نیست.
تمرینات تقویت عضله در سال 2015 در بین دانش آموزان دبیرستان بسیار محبوب شد. تقریباً 54٪ از تمام نوجوانان سه روز در هفته برای وزنه برداری ، فشار دادن ، تمرین در خیابان و سایر انواع ورزش می روند.
متخصصان 30 دقیقه فعالیت هوازی در روز برای مادران باردار و در دوران شیردهی پیشنهاد می کنند. چنین فعالیت بدنی به کنترل وزن کمک می کند و خطرناک نیست. یکی دیگر از شواهد علمی قوی تر این است که زنان باردار می توانند از عوارض مختلف مانند فشار خون بالا (پره اکلامپسی) و دیابت بارداری (داخل رحم) جلوگیری کنند. فعالیت بدنی بر میزان شیر مادر و کیفیت آن تأثیر نمی گذارد.
افراد دارای معلولیت جسمی باید هر هفته 150 یا 75 دقیقه فعالیت با شدت متوسط ​​داشته باشند. این روزانه 10-25 دقیقه فعالیت بدنی است. متخصصان توصیه می کنند برای انجام ایروبیک و فعالیت های تقویت عضله شرکت کنند. کسانی که نمی توانند از پس چنین بارهایی برآیند باید فقط از شیوه های انفعالی زندگی پرهیز کنند و در رابطه با توانایی های جسمی خود فعالیت کنند.

متخصصان بین 4 نوع فعالیت بدنی تفاوت قائل می شوند:

منفعل یا غیر فعال
فعالیت کم (کمتر از حد مورد نیاز) ؛
فعالیت متوسط ​​(بیش از حد لازم – تا 4/5 ساعت در هفته) ؛
فعالیت زیاد (بیش از 5 ساعت در هفته).
ورزش مناسب خطر مرگ را در سنی که برای یک گروه جمعیت خاص کمتر از حد متوسط ​​است کاهش می دهد. محققان علمی همراه با ارائه دهندگان بهداشت ثابت کردند افرادی که 560 دقیقه در هفته (7 ساعت) فعال هستند 40٪ موارد بیماری های قلبی عروقی و سرطان نسبت به افرادی که نیم ساعت در هفته فعال هستند ، دارند.
مطمئن باشید که همه نیازها را می دانید! در صورت نداشتن دانش قالب بندی ، امتیازات و حتی با کیفیت بالا را از دست خواهید داد.