انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی و نوشتن رساله دکتری روانشناسی

انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی و انجام پایان نامه ارشد روانشناسی بالینی را از ما بخواهید، دانشجویان برای نوشتن رساله دکتری و نوشتن پایان نامه با ما در ارتباط باشید. دانشجویان می توانند از آموزش های لازم برای نوشتن پروپوزال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری توسط بهترین محققان در موسسه پایان نامه نویسی مشاوران طلایی برخوردار شوید.

برای انجام رساله دکتری و نوشتن پایان نامه ارشد با کمترین هزینه، با موسسه مشاوران طلایی در تماس باشید و از تخفیفات موسسه در زمینه انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی و انجام پایان نامه روانشناسی بالینی بهره مند شوید، هدف موسه بالاترین کیفیت در مشاوره است.

انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی در موسسه مشاوران طلایی به صورت تخصصی و بالاترین کیفیت انجام می شود. و به دانشجویانی که در این زمینه نیاز به راهنمایی دارند مشاوره های لازم برای انتخاب موضوع و انتخاب روش پژوهش صورت می گیرد.

انجام رساله دکتری را از کجا شروع کنیم؟

این بخش عوامل کلیدی در ساختار دهی یک رساله روانشناسی بالینی محسوب می‌شوند. مقدمه در ابتدا نوشته می‌شود و یا حداقل مورد بررسی قرار می‌گیرد. در پایان، زمانی که شما می‌دانید دقیقا در حال معرفی چه چیزهایی هستید آن را به رشته تحریر در می‌آورید.

نتیجه بعد از تمام فصل های دیگر نوشته می‌ شود (قبل از مقدمه)، در این روش شما می‌دانید چه چیزی پیشروی شما قرار دهد و برعکس زمانی که شما به نتیجه می ‌رسید در حقیقت پیشرفت منطقی از مقدمه را مشاهده می ‌کنید.

مقدمه خواننده را در منطقه گسترده تری قرار می ‌دهد که زمینه و حوزه تحقیق را احاطه می ‌کند. شما داستان تحقیق خود را باز می ‌کنید، چگونگی دنبال کردن آن و دلیل یا دلایل انجام را بیان می ‌کنید.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

سوالات متداول انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی

[ultimate-faqs include_category=’3′ ]

مواردی که باید در انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی رعایت شود؟

وقتی داوران، می خواهند رساله دکتری روانشناسی بالینی شما را مطالعه کنند، درست مانند هر کتاب یا جزوه ‌ی دیگری آن را تورق می کنند. شما دانشجوی روانشناسی بالینی باید بدانید چه کنید تا داوران نگاه مثبتی به رساله دکتری ما داشته باشند؟

آزمون کننده می‌خواهد دیدگاه کلی از بحث، استدلال و مهارت شما به عنوان نویسنده به دست آورد. به همین دلیل قبل از خواندن رساله از آغاز تا پایان، آن‌ها صفحات را ورق می‌زنند.

برای انجام پایان نامه ارشد و رساله دکتری روانشناسی بالینی دانشجو باید یکسری موارد ریز و مهم را رعایت کند معمولا دانشجویان که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارند بهتر است از موضوع های جدید و روش های پژوهش آمیخته یا کیفی استفاده نمایند.

در مقطع دکتری انجام رساله باید به طراحی مدل بینامجد که در اکثر غریب به اتفاق پژوهش ها باید از روش های کیفی و کمی استفاده گردد.

انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی در موسسه مشاوران طلایی به صورت تخصصی و بالاترین کیفیت انجام می شود. و به دانشجویانی که در این زمینه نیاز به راهنمایی دارند مشاوره های لازم برای انتخاب موضع و انتخاب روش پژوهش صورت می گیرد.

رساله دکتری روانشناسی بالینی ظرافت های خاص خود را دارد. به طور کلی روانشناسی بالینی (Clinical Psychology) تعاریف متعددی دارد.

بعضی از این تعاریف به موضوع مورد نظر و برخی دیگر بر روش علمی مورد استفاده این رشته علمی تأکید دارند. در میان کارهای بالینی یاد شده ارزیابی، تشخیص و درمان از وظایف اصلی روانشناس بالینی می‌باشد.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

خدمات گروه تحقیقاتی مشاوران طلایی برای انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی چگونه است؟

۱-پیشنهاد موضوعات جدید رساله دکتری به همراه مقاله بیس

۲-ارائه توضیحات لازم در مورد مقاله بیس رساله به دانشجویان رشته روانشناسی بالینی

۳-آموزش و مشاوره جهت نگارش و انجام پروپوزال دکتری روانشناسی بالینی

۴-آموزش و مشاوره جهت انجام کلیه فصول رساله با عقد قرارداد رسمی

۵-تبدیل رساله به کتاب در رشته مدیریت ورزشی با کیفیت مناسب و با چاپ دیجیتال

۶-تنظیم فصول رساله دکتری با کیفیت مناسب و رضایت کامل دانشجویان

۷-انجام کلیه اصلاحات اساتید راهنما و مشاور

۸-انجام فصل چهارم رساله به همراه آموزش و مشاوره

۹-تنظیم فصول رساله متناسب با فرمت دانشگاه ها

۱۰-چاپ کتاب از رساله دکتری با اخذ مجوز از وزارت ارشاد اسلامی

۱۱-تهیه و تنظیم پاورپوینت جلسه دفاع برای رساله روانشناسی بالینی

۱۲-قالب گذاری پروپوزال دکتری برای رساله روانشناسی بالینی

۱۳-استخراج مقاله از رساله روانشناسی بالینی برای مجلات علمی پژوهشی کنفرانسی، ISI، ISC،SCOUPUS

۱۴-حمایت و پشتیبانی از دانشجو تا مرحله دفاع برای رساله دکتری روانشناسی بالینی

۱۵-آموزش و مشاوره جهت نگارش مقالات علمی پژوهشی و ISI،ISC در رشته روانشناسی بالینی

۱۶-پذیرش اکسپت تضمینی مقالات در رشته روانشناسی بالینی از مجلات ISI و ISC

۱۷-برگزاری جلسات آموزشی حضوری برای رساله دکتری رشته روانشناسی بالینی

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

هزینه رساله دکتری روانشناسی

با توجه به عنوان پژوهش و میزان فرصت دانشجو هزینه تعیین می شود ولی معمولا با توجه به اینکه در موسسه مشاوران طلایی کار به صورت گروهی انجام می شود و سعی در کاهش هزینه ها دارد معمولا هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد یک میلیون و دویست هزار تومان و هزینه رساله دکتری از 4 میلیون تومان شروع می شود.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

معرفی رشته دکتری روانشناسی بالینی

 دکتری روانشناسی بالینی با فرهنگ روانی و اجتماعی مردم و جامعه سر وکار دارد. این رشته به بررسی الگوهای رفتاری نادرست در انسان، تشخیص و درمان مشکلات رفتاری و اختلالات روانشناختی مثل افسردگی، اضطراب، وسواس و … می پردازد.

این مشکلات و اختلالات به نحوی عملکرد فرد را در زندگی با مشکل مواجه می کند.

دوره دکتری روانشناسی بالینی مجموعه ای هماهنگ از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و بالینی است.

هدف دکتری روانشناسی بالینی

 • هدف این دوره تربیت متخصصانی است که توانایی های زیر را داشته باشند:
 • شرکت فعال در تیم های روانی
 • انجام فعالیت های بهداشتی روانی (امور بهداشتی و پیشگیری از اختلالات روانی)
 • انجام و ارائه ی خدمات بالینی روانشناختی به ویژه تشخیص، مشاوره و روان درمانی (غیر ازدارو درمانی)
 • تدریس در مقاطع مختلف تحصیلی
 • تسلط بر روش های پژوهشی جدید و انجام حداقل 3 پژوهش در طول دوره دکتری روانشناسی بالینی (یک پژوهش در زمینه فرهنگ اسلامی، یک پژوهش در زمینه بهداشت روانی و پژوهش دیگر در زمینه بالینی)

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

ضرورت ایجاد دوره دکتری روانشناسی بالینی

به دلیل ارتباط مستقیم این رشته با فرهنگ اجتماعی و روانی جامعه، پاسخگو نبودن دوره های دکتری موجود در کشورهای خارجی و هزینه های هنگفت اعزام دانشجو به خارج از کشور، برقراری دوره دکتری روانشناسی بالینی امری ضروری بوده است.

تفاوت نوشتن رساله دکتری گرایش روانشناسی بالینی با دیگر گرایش ها چیست؟

وقتی داوران، می خواهند رساله دکتری شما را مطالعه کنند، درست مانند هر کتاب یا جزوه ‌ی دیگری آن را تورق می کنند. شما باید بدانید چه کنید تا داوران نگاه مثبتی به رساله دکتری ما داشته باشند؟

آزمون کننده می‌خواهد دیدگاه کلی از بحث، استدلال و مهارت شما به عنوان نویسنده به دست آورد. به همین دلیل قبل از خواندن رساله از آغاز تا پایان، آن‌ها صفحات را ورق می‌زنند…

تفاوت نوشتن رساله دکتری روانشناسی بالینی با رساله دکتری روانشناسی عمومی در چیست؟

روانشناسی بالینی از رشته های علوم انسانی است که به بررسی و شناخت رفتار بهنجار از نابهنجار، درمان اختلالات روحی و تعدیل رفتار نابهنجار از طریق روشهای مختلف روان درمانی می‌پردازد.

نقش روانشناسی بالینی، مشاوره، ارزیابی و تشخیص، بکار بردن انواع تستهای روان‌شناختی به منظور تشخیص دقیق‌تر، درمان، پیشگیری و آموزش است.

در این رشته ما به دنبال اثربخشی روش های درمان هستیم و در این زمینه در مقطع دکتری باید به اثربخشی دو روش درمان بر چند متغیر بپردازیم.

اما در انجام رساله دکتری در رشته روانشناسی عمومی جنبه‌های نظری و بنیادی علم روانشناسی مانند حافظه، احساس، ادراک، هیجان، یادگیری و… بیشتر مورد مطالعه و پژوهش واقع می‌شوند.

به عبارت دیگر هدف روانشناسی عمومی تعلیم و تربیت پژوهشگر در حوزه روان است ولی روانشناسان عمومی می‌توانند به کار در زمینه مشکلات خانوادگی، بین فردی، تحصیل و… نیز بپردازند. و به طراحی مدل مدل در چند متغیر می پردازیم.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی

تفاوت نوشتن رساله دکتری روانشناسی بالینی با رساله دکتری روانشناسی سلامت در چیست؟

تفاوت اصلی انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی در این است که دغدغه رشته روانشناسی سلامت، سلامت در معنای عام است و لزوماً تفکیکی میان سلامت جسم و روان گذاشته نمی‌شود اما تأکید بر روی سلامت جسم است.

در روانشناسی سلامت مسأله این نیست که چرا انسانها به مشکلات روانی مبتلا می‌شوند بلکه مسأله این است که چه عوامل روانی در ابتلای افراد به بیماری جسمی نقش دارند.

روانشناسی سلامت حداقل در ۳ حوزه کاربرد دارد: حوزه اول مربوط به باورها، رفتارها و تغییرات رفتارهای مرتبط با سلامتی است. حوزه‌های بعدی بیمار شدن و تجربه بیماری است. یعنی روانشناس سلامت تلاش می‌کند بداند عوامل روانی در ابتلای ما به بیمارها چه نقشی دارند و هنگامی هم که افراد به یک بیماری جسمی مبتلا می‌شوند چه عوامل روانی در تجربه آنها و نحوه کنار آمدن آنها با بیماری مؤثرند و صرف نظر از بیمار، باورها و نگرشهای اطرافیان بیمار چگونه است و چه تأثیری بر خودشان و یا بیمار دارد. روانشناس سلامت در سطح وسیع می‌تواند در کنار تیم پزشکی در فرایند درمان مؤثر واقع شود.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

تفاوت نوشتن رساله دکتری گرایش روانشناسی بالینی با انجام رساله دکتری روان پزشکی  در چیست؟

تفاوت اصلی نوشتن رساله دکتری روانشناسی بالینی روان‌پزشکی از رشته‌های علوم پزشکی است که با تشخیص و درمان بیماریهای شدید روانی یا جنون از طریق دارو درمانی و یا دیگر روشهای فیزیکی درمان مانند الکتروشوک می‌پردازد. روان‌پزشکان می‌توانند دارو تجویز نمایند.

در روان‌پزشکی به علل فیزیولوژیکی به اختلالات روانی پرداخته می‌شود. ولیکن در زمینه‌هایی چون زوج درمانی، مشاوره‌های خانواده، روشهای شناختی – رفتاری آموزشی داده نمی‌شود. شاید بتوان گفت که در زمینه مداخلات درمانی همکاری نزدیک و تنگاتنگ روانشناسی بالینی و روان‌پزشک بهترین تأثیر را دارد.

تفاوت نوشتن رساله دکتری گرایش روانشناسی بالینی با نوشتن رساله دکتری روانشناسی تربیتی در چیست؟

تفاوت اصلی انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی روانشناسی تربیتی شاخه‌ای از علم روانشناسی است که به مطالعه یادگیری، یاد دهنده و یادگیرنده، محیط‌های آموزشی و نظام آموزشی و پرورشی می‌پردازد.

دانشجویان در این رشته همچنین در زمینه اختلالات یادگیری و روشهای رفتار درمانی در حوزه یادگیری، مسائل و مشکلات یادگیرندگان، شیوه‌های صحیح مطالعه و یادگیری، هوش و تفکر، فلسفه آموزش، رشد انسان از جنبه‌های مختلف و… به یادگیری می‌پردازند. به جهت همپوشی این رشته با سایر گرایشات روانشناسی، روانشناس تربیتی می‌توانند در زمینه‌های مختلفی چون مشاوره، راهنمایی و آموزش و تحقیقات روانشناسی فعالیت نمایند.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و نوشتن رساله دکتری روانشناسی بالینی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

 انجام پایان نامه روانشناسی بالینی

روانشناسی بالینی یکی از پرکاربردترین حوزه های روانشناسی است که امروزه به عنوان یکی از رشته های پرطرفدار دانشگاهی در کشورمان نیز شناخته می شود. و انجام پایان نامه از ضروریات فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.

حوزه های مورد بررسی برای انجام پایان نامه روانشناسی بالینی به طور مستقیم با رفتار فرد در ارتباط بوده و از طریق درک و پیش بینی هایی که براساس دیده ها و شنیده ها انجام می دهد و به بررسی اختلالات ذهنی افراد پرداخته و از طریق مطالعاتی که انجام داده است بهترین و مناسب ترین راه را برای درمان این اختلالات در نظر می گیرد.

این حوزه  از علم روانشناسی به ناتوانی و آشفتگی های شناختی، زیست شناختی، روانشناختی، اجتماعی، رفتاری و هیجانی را مورد مطالعه قرار داده و با اطلاعاتی که در این زمینه به دست می آورد می تواند برای درمان افراد بیمار راه حل های مختلفی که مبتنی بر رفتار درمانی هستند را ارائه نماید.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی

حوزه های انجام پایان نامه روانشناسی بالینی 

از مهم ترین مشکلاتی عاطفی و اختلالاتی که در این زمینه روانشناسی بالینی  می تواند برای تشخیص دلایل و سپس درمان آن ها اقدام نماید می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • انواع بیماری های روانی
 • بزهکاری نوجوانان
 • اعتیاد و مشکلات مختلف مربوط به آن
 • مشکلات مختلف درون خانوادگی
 • مشکلات عاطفی و اجتماعی افراد

و البته بسیاری از مشکلات دیگر که باعث تنوع و گستردگی شاخه های مختلف این نوع از روانشناسی شده است.

روانشناسی بالینی  در سطوح مختلف به چند شاخه ی متفاوت تقسیم می شود و افراد در سطوح بالای تحصیلی می توانند در یکی از این رشته ها به فعالیت بپردازند. شاخه ی اول اینگونه از علم روانشناسی به سلامت روانی کودکان بر می گردد.

با توجه به اینکه کار کردن با کودکان تحت هر شرایطی سخت می باشد، این شاخه از علم روانشناسی نیاز به مطالعه و صبر بسیار زیاد دارد.

برای اینکه بتوانیم روش های مناسب سلامت کودکان را به دست بیاوریم باید کمی متفاوت تر از بزرگسالان که خودشان دارای شاخه ی جداگانه از روانشناسی در این زمینه هستند، با آن ها برخورد نمود.

به روز بودن و استفاده از متد روز در این زمینه را می توان بهترین راهکار باری موفقیت در روانشناسی کودکان دانست. علاوه بر این از دیگر شاخه  های مهم روانشناسی بالینی  می توان به روانشناسی سلامت، روانشناسی مربوط به مسائل یادگیری و آموزش، درک و پیش بینی و درمان رفتار های مختلف ناشی از سوء مصرف مواد، روانشناسی بزرگسالان و … اشاره نمود.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

روانشناسی بالینی  با ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات از اختلالات بالینی شدید تا مشکلات جزئی فردی که به نحوی عملکرد فرد را در زندگی با مشکل مواجه کرده است، سر و کار دارد. دکتری روانشناسی بالینی  می تواند به عنوان روان شناس بالینی به کار روان درمانی در بیمارستان های روانی، کلینیک های روان شناسی، مراکز مشاوره و راهنمایی،  سازمان بهزیستی و ادارات مربوطه به صورت فردی یا گروهی مشغول گردد.

دانشجویان ارشد روانشناسی بالینی  می توانند برای انتخاب موضوع پایان نامه، نگارش یا نوشتن پروپوزال، نوشتن و برآورد هزینه فصل اول و دوم، فصل سوم، فصل چهارم و فصل پنجم پایان نامه ارشد روانشناسی بالینی  با موسسه در ارتباط باشن و از جدیدترین موضوع های روانشناسی بالینی  با مقاله بیس جدید و کمترین هزینه و فوری توسط دپارتمان روانشناسی بالینی موسسه مشاوران طلایی استفاده نمایند.

دانشجوی گرامی برای تماس با موسسه مشاوران طلایی می تونید از طریق واتساپ، تلگرام و فرم ثبت سفارش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد بالینی در ارتباط باشید، با تشکر محمدی کارگروه روانشناسی

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی

رساله های دکتری روانشناسی

مشاوران طلایی دانش گسترده ای در مورد نوشتن در مورد روانشناسی دارد. ما از سال 11390 رساله دکتری های روانشناسی را می نویسیم. در طول سال ها ، تعداد قابل توجهی از نویسندگان رساله های روانشناسی را جذب کرده ایم. تحصیلات و تجربه آنها شایستگی ارائه رساله دکتری با کیفیت بالا را به شما می دهد. از آنجا که مشاوران طلایی طیف وسیعی از نویسندگان را در اختیار شما قرار می دهد ، به ما امکان می دهد بهترین افراد را انتخاب کنید و به ما توانایی تکمیل یک موضوع گسترده از رساله دکتری های روانشناسی را می دهد

چند نمونه موضوع رساله دکتری که نویسندگان رساله دکتری روانشناسی ما آنها را پوشش داده اند عبارتند از:

قاتلان زنجیره ای: کاری دشوار برای بازرسان جنایی
چگونه علوم اعصاب نظریه های مربوط به عملکردهای خواب و خواب را شکل داده است
به صورت انتقادی تئوری رفتار برنامه ریزی شده را تحلیل کنید
هوش هیجانی و کاربرد احتمالی آن در تجارت

روش سفارش رساله دکتری روانشناسی ما بسیار ساده است. فقط فرم سفارش آنلاین ما را تکمیل کنید و یک قیمت فوری را مشاهده کنید. اگر از ادامه کار راضی هستید ، فقط پرداخت خود را با روش انتخابی خود ادامه دهید. به محض دریافت وجه ، نویسنده ما بلافاصله شروع به کار می کند. شما رساله دکتری روانشناسی کامل و اصلی خود را در یا قبل از مهلتی که به ما می دهید دریافت خواهید کرد.

رساله دکتری روانشناسی تحقیقات و خدمات نوشتن رساله دکتری شامل:

تضمین 100٪ دزدی ادبی بدون استرداد وجه
رساله دکتری سیستم های اطلاعاتی که 100٪ با نیازهای شما مطابقت دارد
نوشته شده توسط نویسنده ای با مدرک سیستم های اطلاعاتی انگلستان
دوره 21 روزه برای اصلاحات رایگان
مشاهده لیست کامل تضمین های ما

آیا برای رساله دکتری روانشناسی خود به یک موضوع رساله دکتری و / یا طرح کلی نیاز دارید؟ اجازه دهید مشاوران طلایی امروز در رساله روانشناسی به شما کمک کند!

موضوعات پراکندگی روانشناسی

از آنجا که این یک موضوع بسیار بزرگ است ، رساله دکتری های روانشناسی می تواند به اشکال مختلفی ارائه شود ، که همه آنها می توانند بر روی موضوعات متنوعی متمرکز شوند. چند موضوع که می توانید رساله دکتری های روانشناسی خود را بر اساس آن قرار دهید عبارتند از:

روانشناسی سلامت
هوش هیجانی
قانون روانشناسی
روانشناسی آموزشی
روانشناسی کودک
با رساله روانشناسی خود به همان اندازه که دوست دارید ماجراجو باشید ، نویسندگان روانشناسی ما همیشه تحقیق کاملی را برای نوشتن رساله دکتری ای انجام می دهند که همان چیزی است که دوست دارید باشد!

برای رساله روانشناسی خود یک طرح کلی رساله دکتری سفارش دهید. اجازه دهید مشاوران طلایی در رساله روانشناسی به شما کمک کند.

مباحث پراکندگی روانشناسی

نقش خلاقیت در رشد کودکان در سالهای اولیه
تأثیر تکنیک های کاهش استرس در بازیابی حافظه در شرایط امتحان
روشهای تحقیق در روانشناسی سلامت
مهم نیست که موضوع شما پیچیده باشد و صرف نظر از استاندارد علمی مورد نیاز شما. ما می توانیم هر کمکی را که برای رساله دکتری روانشناسی خود نیاز دارید به شما ارائه دهیم.

ما می توانیم رساله دکتری های کارشناسی روانشناسی کارشناسی و رساله دکتری های کارشناسی ارشد روانشناسی را در مورد هر موضوعی که نیاز دارید ارائه دهیم. همه نویسندگان رساله دکتری ما دارای مدرک انگلستان در زمینه تخصص رساله دکتری خود هستند و خدمات نوشتن رساله را به صورت سفارشی ارائه می دهند و یک رساله دکتری روانشناسی خاص شما را تولید می کنند.

به هر یک از رساله دکتری های روانشناسی که نیاز دارید ، ما تضمین می کنیم که می توانیم در زمینه تلاش های دانشگاهی به شما کمک کنیم.

 

انجام پروپوزال دکتری روانشناسی بالینی و هزینه انجام پروپوزال دکتری روانشناسی بالینی

قالب مشخص و استاندارد پروپوزال روانشناسی بالینی در هر دانشگاه خاص می باشد  و این قالب باید براساس درخواست و نیاز دانشجو و دانشگاه می باشد و تجربیات قبلی مشاور نشان دهنده این است که تفاوت آنچنانی با هم ندارند،

انجام پروپوزال دکتری روانشناسی بالینی 

می توان به جد گفت که پروپوزال روانشناسی بالینی یکی از مهمترین  متونی است که باید به دانشگاه برای شروع تحقیق پایان نامه ارایه گردد. البته دانشگاه های مختلف برگه ها و فرم های آماده ای را در اختیار قرار می دهند که به واسطه آن می توانید پروپوزال را تنظیم کنید. اما ساختار یک پروپوزال خوب دارای قسمت های زیر می باشد:

عنوان پروپوزال روانشناسی بالینی

اولین بخش و شروع کننده پروپوزال روانشناسی بالینی شما عنوان پژوهش و تحقیق شما می باشد. عنوان شما باید کوتاه باشد و تمامی بخش های تحقیق شما را در بر بگیرد. یادتان باشد که این بخش بسیار اهمیت دارد و باید بر روی آن وقت گذاشت و به دقت انتخاب شود زیرا در صورت تصویب آن توسط دانشگاه تغیر دادنش سخت و دارای مراحل پیچیده ای خواهد بود.

انجام پروپوزال دکتری روانشناسی بالینی

بیان مسئله پژوهش در پروپوزال روانشناسی بالینی

اول یک سوال در ذهن پژوهشگر دکتری روانشناسی بالینی شکل می گیرد که به برای پاسخ به این سوال اساسی، تحقیق و پژوهشی صورت می گیرد. در این بخش از پروپوزال باید در مورد این سوال و مسئله ای که پژوهش شما را شکل داده است صحبت کنید. شما باید هدف و مشکلی که باعث به وجود آمدن این مسئله شده است را بیان کرده و باید بتوانید در این بخش به خوبی در مورد ایده هایی برای پاسخ به این سوال و رفع این مشکل صحبت کنید.

بیان اهمیت و ضرورت پژوهش در پروپوزال روانشناسی بالینی

شما به عنوان محقق و دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی در این بخش از پروپوزال باید در مورد اهمیت و ضرورتی که نتایج به دست آمده از تحقیق در جامعه علمی خواهد داشت صحبت کنید و باید به گونه ای مسایل را مطرح کنید که ضرورت انجام تحقیق شما برای خوانندگان مشخص شود.

پیشینه تحقیق و پژوهش در پروپوزال روانشناسی بالینی

شما موضوعی را که انتخاب کرده اید باید کاملا نو بوده و نباید در گذشته انجام شده باشد. به این خاطر باید پیشینه تحقیق نسبتا جامع و کاملی در زمینه رشته پژوهشی انتخاب شده آورده و تمامی تحقیقات گذشته داخل و خارج کشور در این زمینه را بیان کنید. به خاطر داشته باشید که این قسمت علاوه بر نشان دادن نو بودن موضوع انتخابی ، کاربردی بودن کار شما را نیز نشان خواهد داد.

دانشجویان گرامی

برای مشاوره در مورد انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی و انجام پروپوزال دکتری روانشناسی بالینی و هزینه انجام می توانید بدون واسطه با موسسه در ارتباط باشید.

09907297866

09371025422

کلیک کنید

اهداف پژوهش در پروپوزال روانشناسی بالینی

در این بخش شما باید اهدافی را که از انجام پژوهش و تحقیق به دنبال آن هستید بیان کنید. این اهداف شامل اهداف کلی تحقیق و هدف های خاص و ویژه ای می باشد که از تحقیق  در این موضوع خاص به دنبال رسیدن به آن ها هستید.

بیان فرضیات پژوهش در پروپوزال روانشناسی بالینی

فرضیاتی که در این بخش آورده می شود باید به صورت جملات خبری بیان شود. این فرضیات شامل حدس و گمان های پژوهشگر می باشد که در رابطه با مجهولات پژوهش خود و ارتباط آن ها با یکدیگر و متغیرهای دیگر دارد.  این بخش به روشن شدن پژوهش شما برای خوانندگان کمک بزرگی می کند.

مراحل و روش پژوهش و تحقیق در پروپوزال روانشناسی بالینی

در این بخش پژوهشگر علاوه بر روشن کردن نوع تحقیق و پژوهشی که می خواهد انجام دهد در مورد روش و مراحلی که برای به دست آوردن نتایج مطلوب در تحقیق باید انجام دهد، صحبت می کند. مواردی که باید در مورد آن صحبت کند شامل جامعه آماری، روش های آزمایشگاهی و میدانی، شیوه ها و ابزارهای جمع آوری اطلاعات و داده ها و ابزار ها و روشهای تجزیه و تحلیل داده های به دست آمده، می شود.

 

دانشجویان گرامی

 برای مشاوره در مورد انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی و انجام پروپوزال دکتری روانشناسی بالینی و هزینه انجام می توانید بدون واسطه با موسسه در ارتباط باشید.

09907297866

09371025422

کلیک کنید

منابع و مآخذ

پروپوزال متنی کاملا علمی است و به واسطه همین علمی بودن باید بتوانید برای تمامی گزاره های مطرح شده در متن پروپوزال رفرنس های علمی و با اعتباری را اریه دهید. در این قسمت از پروپوزال شما باید این رفرنس ها که شامل مقالات علمی، کتاب ها و سایت های معتبر می باشد را به شیوه ای که دانشگاه تعیین کرده است، آورده و نام ببرید.

 

برخی اجزای  وجود دارند که باید در هر پروپوزالی وجود داشته باشند. این اجزا عبارتند از:

الف ـ بخش اصلی

در این بخش رویکرد اجرایی پروژه شامل مجموعه فعالیت‌ها و ابزارهای مورد نیاز برای حل مسئله‌ی مشتری تشریح می‌شود. به‌صورت کلی بخش فنی شامل موارد زیر است:

 • تشریح مسئله‌ی مشتری و یافته‌های مشاور در مورد آن؛
 • اهداف و نتایج مورد انتظار از پروژه؛
 • برنامه‌ی اجرایی پیشنهادی (شامل چارچوب‌ها، متدولوژی‌ها، فعالیت‌ها و ابزارهای مورد استفاده) برای حل مسئله‌‌ی مشتری؛
 • منافع حاصل از اجرای پروژه با رویکرد پیشنهادی توسط مشاور

 

دانشجویان گرامی

برای مشاوره در مورد انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی و انجام پروپوزال دکتری روانشناسی بالینی و هزینه انجام می توانید بدون واسطه با موسسه در ارتباط باشید.

09907297866

09371025422

کلیک کنید

انجام پروپوزال دکتری روانشناسی بالینی

ب ـ بخش نیروی انسانی

در این بخش نیروی انسانی درگیر در پروژه و نقش آن‌ها در پروژه (به‌عنوان مثال مدیر پروژه، کارشناس بخش الف در پروژه و …) به‌صورت کامل معرفی می‌شوند.

ج ـ بخش سوابق بنگاه مشاوره

در این بخش برای اثبات صلاحیت بنگاه مشاور برای اجرای پروژه‌ی مورد نظر مشتری، تجربیات قبلی و شایستگی‌های انحصاری بنگاه تهیه‌کننده‌ی پروپوزال تشریح می‌شوند. اگر چه این بخش به‌صورت استاندارد توسط مشاوران از قبل تهیه می‌شود و برای همه‌ی پروپوزال‌ها از آن استفاده می‌شود؛ اما لازم است که مشاور این بخش را برای تهیه‌ی هر پروپوزال ویرایش مجدد کند تا سوابق مشابه با پروژه‌ی مورد انتظار در این پروپوزال پررنگ شوند.

د ـ بخش مالی

این بخش شامل پیشنهاد مالی مشاور برای انجام پروژه‌ و شامل زیربخش‌های زیر است:

 • هزینه‌ی کلی انجام پروژه برای مشتری؛
 • منابعی که باید توسط مشتری ارایه شوند همراه با برآورد هزینه‌های آن‌ها؛
 • روش پرداخت؛
 • شرایط مالی خاص بنگاه مشاور.

این اجزا به‌صورت استاندارد باید در یک پروپوزال مشاوره‌ی مدیریت وجود داشته باشند؛ اما بسته به مرحله‌ی دریافت پیشنهاد از مشاور در فرایند مناقصه یا شرایط خاص مشتری و پروژه ممکن است این اجزا کم یا زیاد شوند.

در آینده‌ درباره‌ی تکنیک‌ها و روش‌های نگارش یک پروپوزال برنده براساس تجربیات‌م در طول نزدیک به ده سال سابقه‌ی فعالیت در بازار مشاوره‌ی مدیریت کشور خواهم نوشت.

دانشجویان گرامی

 برای مشاوره در مورد انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی و انجام پروپوزال دکتری روانشناسی بالینی و هزینه انجام می توانید بدون واسطه با موسسه در ارتباط باشید.

09907297866

09371025422

کلیک کنید

به طور خلاصه پروپوزال روش و طرح تحقیق است. به عبارتی ساده تر پروپوزال یک پیشنهاد اولیه برای تحقیق و پژوهش شما می باشد که به دانشگاه ارایه می شود و تنها در صورت تصویب شدن آن است که شما می توانید کار تحقیقاتی و پایان نامه خود را شروع کنید. اما پروپوزال مانند هر متن علمی دیگری دارای ساختار خاص خود می باشد که برای اینکه بتوانیم پروپوزال موفق و خوبی داشته باشیم باید این ساختار را بشناسیم و در تنظیم پروپوزال خود آن را رعایت کنیم. به دلیل اهمیت این موضوع مرکز مشاوران طلایی در این مقاله قصد دارد تا شما را با ساختار یک پروپوزال خوب و بخش های مختلف ان اشنا کند.

برای مشاوره پروپوزال و پایان نامه به مثال زیر توجه کنید

فکر کنید می‌خواهید آشپری کنید. پس از قبل دقیقا  باید بدانید میخاهید چه چیزی رو درست کنید (عنوان شما) بعد از اون باید بدانید این غذای شما از طریق چه موادی درست میشه؟ چطور می‌توان مواد آن را تهیه کرد. از کجا این مواد را می‌خواهید تهیه کنید؟ و حال چگونه مواد را مخلوط کنید. این یک مثال ساده است تا ذهن شما با پروپوزال و لزوم آن بیشتر آشنا شود. پس  باید بدانید نقطه اول و پایان پژوهش شما کجا می باشد را بدانید پروپوزال یک طرح پیشنهادی هستش که تا روز آخر امکان تغییر آن وجوددارد و باید با هدف تحقیق آشنایی داشته باشید. پس پروپوزال نقشه و طرح کلی پروژه شماست. پس اگر نمی‌خواهید در جلسه دفاع پروپوزال‌تان سوال‌پیچ شوید، باید سعی کنید پروپوزالی دقیق و مدون ارائه دهید.

دانشجویان گرامی

دانشجوی گرامی برای مشاوره در مورد انجام رساله دکتری روانشناسی بالینی و انجام پروپوزال دکتری روانشناسی بالینی و هزینه انجام می توانید بدون واسطه با موسسه در ارتباط باشید.

09907297866

09371025422

کلیک کنید

ثبت سفارش

انجام پروپوزال دکتری روانشناسی بالینی