انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی و نوشتن رساله دکتری مدیریت بازرگانی

انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی و انجام پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی را از ما بخواهید، دانشجویان برای نوشتن رساله دکتری و نوشتن پایان نامه با ما در ارتباط باشید. دانشجویان می توانند از آموزش های لازم برای نوشتن پروپوزال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری توسط بهترین محققان در موسسه پایان نامه نویسی مشاوران طلایی برخوردار شوید. برای انجام رساله دکتری و نوشتن پایان نامه ارشد با کمترین هزینه، با موسسه مشاوران طلایی در تماس باشید و از تخفیفات موسسه در زمینه انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی و انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی بهره مند شوید، هدف موسه بالاترین کیفیت در مشاوره است.

انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی در موسسه مشاوران طلایی به صورت تخصصی و بالاترین کیفیت انجام می شود. و به دانشجویانی که در این زمینه نیاز به راهنمایی دارند مشاوره های لازم برای انتخاب موضوع و انتخاب روش پژوهش صورت می گیرد.

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی و انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی جزئی از آثار پژوهش دانشگاه محسوب می گردند که به عنوان ابزاري تحقیقاتی ،قدرت ابتکار و خلاقیت علمی دانشجو را برمی انگیزد تا در راستاي حل مشکلات علمی ،درمانی و بهداشتی جامعه گام بردارد. از ویژگیهاي مهم نگارش پایان نامه ارزیابی توانایی هاي علمی،مهارت هاي شخصی دانشجو و توانمند سازي دانشجو در یکی از موضوعات حرفه اي است.

در این میان چگونگی انتخاب موضوع پایان نامه و استاد راهنما از سوي دانشجوها از اهمیت به سزایی برخوردار است چرا که اولین قدم در انجام پایان نامه محسوب می شود. با توجه به تفاوت هاي بین رشته هاي مختلف در چگونگی انتخاب موضوع، انجام پژوهشی که بتواند معیارهاي موجود دانشجویان علوم انسانی، مهندسی و پزشکی در انتخاب موضوع پایان نامه را به طور مستقل بررسی کند، ضروري است.

در ضمن در موسسه مشاوران طلایی محقیقن به دانشجویان کمک می نمایند در انجام پایان نامه به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارید و سعی می کنند که دانشجویان را با نگارش و انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی آشنا نمایند و

به طور کلی محقیقین برتر کشور تجارب خود از انتخاب موضوع پایان نامه و انجام پایان نامه  را در اختیار دانشجویان قرار می دهند.

پس نگران انتخاب موضوع و انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی نباشید در موسسه عنوان به صورت رایگان در اختیار دانشجو قرار می گیرد و عناوین معرفی مطمنا جدید و دارای مقاله بیس خواهند بود و دغدغه دانشجو در این زمینه مورد توجه قرار می گیرد.

نیاز به انجام پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

انجام پایان نامه ارشد 

ارشد مدیریت بازرگانی پر طرفدارترین گرایش مجموعه مدیریته. تقریبا همه شرکتایی که تو بازار هستن و یا میخوان تازه وارد بازار بشن به شدت نیاز به یک واحد بازرگانی دارن. به خاطر همین گرایش های ارشد مدیریت بازرگانی، بازارکار نسبتا وسیع و متنوعی دارن

گرایش های ارشد مدیریت بازرگانی به دلیل بازار کار نسبتا وسیع و متنوعی که داره، افراد زیادی رو جذب می کنه. دلیل گستردگی این فرصتای شغلی، بازار رقابتی ای هست که در حال حاضر شاهدش هستیم. میشه گفت که ارشد مدیریت بازرگانی پر طرفدارترین گرایش مجموعه مدیریته.

تقریبا همه شرکتایی که تو بازار هستن و یا میخوان تازه وارد بازار بشن به شدت نیاز به یک واحد بازرگانی دارن تا بتونن موفقیت بیشتری توی بازار مربوط به صنعت خودشون داشته باشن. این موضوع باعث میشه فرصتای شغلی بیشتری برای گرایش بازرگانی به وجود بیاد.

به همین دلیل مشاوران طلایی اطلاعات مفیدی رو در مورد انجام پایان در گرایش های مدیریت بازرگانی  و موضوعات پژوهشی دانشجویان این رشته ها، در این مطلب آماده کردن، تا شما بیشتر با این زیر گرایش ها آشنا بشین.

شما هم قصد انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی در یکی از زیر گرایش های ارشد مدیریت بازرگانی رو دارین؟ پس تا آخر این مطلب همراه ما باشین.

گرایش های ارشد مدیریت بازرگانی شامل :

بازاریابی، بازرگانی بین الملل، مدیریت استراتژیک، تجارت الکترونیک و بازرگانی داخلی هستن که تا حدودی به هر کدومشون می پردازیم.

مدیریت بازرگانی زیرگرایش بازاریابی

اگه قصد انجام پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی زیر گرایش بازاریابی رو دارین، باید به عنوان یک مدیر بازاریابی بتونین با برنامه بازاریابی درست محصولاتو به روشای مختلف مثل تبلیغات به مصرف کننده ها معرفی کنین و اونارو متقاعد کنین که مشتری شرکتتون بشن

پس موضوعات مدیریت بازاریابی باید در حوزه های تبلعات، مشتری مداری، مصرف کننده بازاریابی و کلمات کلیدی دیگری در این حوزه باشد برای اینکار می تونید در موتور های جستجو گر که به دنبال این کلمات و حوزه ها باشد. در درجه ی بعدی باید سعی کنین نیاز مصرف کننده رو تشخیص و برای رفع این نیازها، محصولاتی مرتبط ارائه بدین.

چون همونطور که بالاتر اشاره شد بازار صنایع مختلف به دلیل افزایش چشمگیر تعداد شرکتا به شدت رقابتی شده و هر شرکتی بخواد موضع خودشو توی این بازار محکم تر کنه نیازمند اینه که بهتر شناخته بشه.

نیاز به انجام پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

مدیریت بازرگانی زیرگرایش بازرگانی بین الملل

برای انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی زیرگرایش بازرگانی بین الملل، همونجوری که از اسمش هم پیداس یعنی داد و ستد بین چند کشور. از نظر علم اقتصاد، ما زمانی به بازرگانی بین الملل می پردازیم که توی تولید یه سری از ملزومات نسبت به بقیه کشورها مزیت رقابتی داریم و تولید اونا برامون به صرفه تره.

یه سری از ملزومات هم هستن که تولیدشون برامون به صرفه نیست و کشورایی هستن که این ملزوماتو ارزانتر در دسترس ما قرار بدن.

زمینه کاری ارشد مدیریت بازرگانی بین الملل هم اینه که بیاد نیازای بقیه کشورا رو بسنجه و با استفاده از نقاط قوت تولید و مزیتای رقابتی کشور و شرکت خودش اون نیازهارو تامین کنه. مدیر بازرگانی بین الملل باید با کشورایی که فرهنگ، اقوام و رسوم و زبان مختلف دارن در ارتباط باشه.

بنابراین یکی از مهم ترین مهارتایی که باید داشته باشه، بلد بودن زبانه. در کنار این حتما باید آشنایی خوبی با تفاوتای فرهنگی و اجتماعی داشته باشه و روابط عمومی بالا هم میتونه خیلی جاها به کمکش بیاد.

پس موضوعات مدیریت بازراگانی گرایش بازاریابی باید در مورد نیازسنجی، مدیران ببین المللی، تولید داخلی، سرمایه گذاری خارجی، همکاری صنعت و … باشد

نیاز به انجام پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

مدیریت بازرگانی زیرگرایش مدیریت استراتژیک

ارشد مدیرت بازرگانی زیرگرایش مدیریت استراتژیک، ابتدا فقط از گرایش های کنکور دکتری و جزء گرایش های پرطرفدار این مقطع بود. سپس از کنکور ارشد ۹۵ در زیر گرایشای رشته مدیریت در کنکور ارشد هم قرار گرفت.

جایگاه مدیر استراتژیک و مدیریت استراتژیک در سازمان رو میشه از اسمش هم حدس زد که کارشون چیدن استراتژیه. یعنی یه مدیر استراتژیک باید بتونه با توجه به اهداف کلی سازمان، چشم انداز سازمان رو تعیین و نقاط قوت و ضعف اون رو شناسایی کنه.

همچنین برای بهبود سازمان دائما، در حال ارزیابی محیط داخلی و خارجی باشه. به طور کلی فردی که به عنوان مدیر استراتژیک در یک سازمان استخدام می شه باید بتونه یه مسیر هدفمند برای سازمان مشخص کنه.

برای رسیدن به اهداف سازمان، مدیر استراتژیک باید یه سری مهارتا مثل ذهن خلاق، توانایی تجزیه و تحلیل بالا، دورنگر بودن، کلی نگر بودن و… رو داشته باشه.

پس عناوین و موضوع پایان نامه مدیریت استراتژیک در کلمات کلیدی چون مدیر استراتژیک، سازمان استراتژیک، استراتزی، راهبرد، اهداف، چشم انداز، نقاط قوت و ضعف و … باید باشد.

 مدیریت بازرگانی زیرگرایش تجارت الکترونیک

ارشد مدیریت بازرگانی تجارت الکترونیک به دلیل رشد چشمگیر فناوری توی سالهای اخیر و گرایش جامعه به سمت فناوری و آی تی، بازار کار خوب و رو به رشدی داره.

امروزه کمتر کسی هست که نقش انواع فناوری رو تو زندگی انکار کنه و همه ی اقشار مردم دارن سعی میکنن به نوعی خودشون رو با این تغییرات هماهنگ کنن که عقب نمونن!

سازمانا و شرکتای مختلف هم از این قاعده مستثنی نیستن و برای اینکه بتونن توی عصر ارتباطات به فروش و در واقع بقای خودشون ادامه بدن باید از مزیتای این پیشرفت فناوری استفاده کنن.

به نوعی میشه گفت اگه یه سازمان یا شرکت بخواد کارشو از بستر فضای مجازی دنبال کنه، از تجارت الکترونیک استفاده میکنه. یعنی تجارت الکترونیک به کار گیری و مطالعه نحوه به کارگیری ابزار آی تی در زمینه مارکتینگه.

پس عناوین و موضوع پایان نامه در کلمات کلیدی چون پول الکترونیک، تجارت الکترونیک، فناوری، آی تی، و .. باید باشد.

نیاز به انجام پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و نوشتن رساله دکتری مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

مدیریت بازرگانی زیرگرایش بازرگانی داخلی

ارشد مدیریت بازرگانی زیرگرایش بازرگانی داخلی، به صورت محدود در چند دانشگاه کشور پذیرش دانشجو داره و به طور کلی از نظر واحدهای درسی تو ۸ واحد تخصصی با بقیه زیرگرایش های مدیریت بازرگانی متفاوته.

فارغ التحصیلای این رشته در مورد مجموعه قوانین و شرایط بازرگانی در داخل کشور آشنایی پیدا میکنن و میتونن توی سازمان های بازرگانی مشغول به کار بشن.

پس عناوین و موضوع پایان نامه باید در زمینه قوانین بازرگانی، شرایط بازرگانی، استارت آپ ها و … فعالیت نمایند.

ضرورت و اهمیت دوره دکتری مدیریت بازرگانی و راهبردی در آشنا سازی دانشجویان با نقش مدیریت راهبردی به طور نظری و عملی در کسب و کار است.

انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی و راهبردی

دکتری مدیریت بازرگانی و راهبردی به مدریت راهبردی به صورت تئوری و عملی در کسب و کار می پردازد.

و اهمیت دوره دکتری مدیریت بازرگانی و راهبردی در آشنا سازی دانشجویان با نقش مدیریت راهبردی به طور نظری و عملی در کسب و کار است.

همچنین تربیت نیروی انسانی متخصص با توانایی تحقیق، آموزش و نظریه پردازی در زمینه مدیریت راهبردی کسب و کار بر اهمیت دوره می افزاید.

دوره دکتری مدیریت بازرگانی و راهبردی مجموعه ای از فعالیت های تحقیق و علمی است که اهداف آن عبارتند از:

  • احاطه به جدیدترین آثار علمی متداول و جدید در زمینه مدیریت راهبردی.
  • تهیه متون تحقیقاتی جهت کمک به پیشرفت و گسترش علم مدیریت راهبردی.
  • ایجاد قدرت نقد و بررسی نظریه ها و تئوری های مدیریت بازرگانی.
  • تهیه و تدوین نظریه های جدید متناسب با حال و هوای فرهنگی و شرایط خاص کشور.
  • تربیت افراد متخصص و متعهد برای انجام وظیفه در نظام آموزش عالی کشور.
  • پرورش افراد متخصص و متعهد برای انجام وظایف مدیریتی و راهبردی سازمان ها

نیاز به انجام پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

 انجام رساله دکتری آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی

دوره دکتری آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی به فعالیت های آموزشی  و پژوهشی در زمینه ی تحولات تکنولوژیکی در سطح جهان، تکنولوژی های نو و شکل گیری قطب های صنعتی می پردازد.

دانشجویان پس از پایان دوره به فنون مدیریت، ایجاد، انتقال، جذب و توسعه نوآوری تکنولوژی در سطح بنگاه، بخش و کلان آشنا می شوند.

هدف این رشته تربیت افراد متخصص با توانایی ارزیابی، برنامه ریزی و سازماندهی فعالیت های تحقیق و توسعه مرتبط با پیشرفت و رشد اقتصادی کشور است.

هدایت و اجرای پروژه های تحقیقاتی در زمینه آثار تحولات و تغییرات تکنولوژیکی بخش های اقتصادی کشور، از دیگر اهداف این رشته می باشد.

همچنین این افراد باید توانایی ارائه ‏ی استراتژی های توسعه تکنولوژی با توجه به تجارب کشورهای صنعتی و تازه صنعتی شده را داشته باشند و بر اساس نیازهای کشور به تجزیه و تحلیل و ارائه استراتژی های پیشرفت و توسعه از طرف سازمان های بین المللی بپردازند.

توسعه ی اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کشورها، ارتباط مستقیمی با توسعه علوم و تکنولوژی دارد. به همین دلیل با ایجاد دکترای مدیریت آموزشی و به کارگیری فنون برنامه ریزی، سازماندهی، علوم و تکنولوژی، بستر رشد اقتصادی کشور فراهم خواهد شد.

انجام رساله گرایش های دکتری آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی

گرایش های دکتری مدیریت تکنولوژی شامل گرایش مدیریت نوآوری، گرایش مدیریت تحقیق و توسعه و گرایش مدیریت انتقال تکنولوژی می باشد.

انجام رساله دکتری مدیریت تکنولوژی گرایش مدیریت نوآوری به فعالیت های پژوهشی تخصصی در زمینه مباحثی مانند نوآوری و توسعه تکنولوژی و پیشرفت اقتصادی، توانایی های نوآوری، فرآیندهای نوآوری و تجربه کشورهای پیشرفته در این زمینه می پردازد.

انجام رساله دکتری آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی: گرایش مدیریت تحقیق و توسعه

دکتری مدیریت تکنولوژی گرایش مدیریت تحقیق و توسعه، به جنبه های تئوری و پژوهشی سیاست های تحقیق و توسعه و تکنولوژی های پیشرفته و نو می پردازد.

انجام رساله دکتری آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی: گرایش مدیریت انتقال تکنولوژی

دکترای مدیریت تکنولوژی گرایش مدیریت انتقال تکنولوژی به جنبه های تئوری و پژوهشی قراردادهای انتقال تکنولوژی، مدل ها و مکانیسم های انتقال تکنولوژی و تجارب جدید کشورهای جهان در این زمینه می پردازد.

نیاز به انجام پایان نامه ارشد مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

انجام رساله دکتری مدیریت فناوری اطلاعات

در سال های اخیر فناوری اطلاعات به واژه ای پرکاربرد و متداول در کشورهای مختلف جهان تبدیل شده است و قابلیت های این فناوری، تمام ابعاد زندگی بشر را تحت تاثیر قرار داده است.

به کارگیری فناوری اطلاعات در ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی، صنعتی و غیر صنعتی و انتفاعی و غیر انتفاعی، نیازمند مدیریت و راهبری است و حتی در کشورهای توسعه یافته، منجر به ایجاد چالشی به نام مدیریت فناوری اطلاعات شده است.

هدف از برگزاری دوره دکتری مدیریت فناوری اطلاعات، تربیت افراد متخصصی است که توانایی گسترش کاربرد فناوری اطلاعات در سازمان ها و انجام تحقیقات و ارائه ی مقالات علمی متناسب با نیازهای روز جامعه را داشته باشند.

همچنین تربیت اعضای هیئت علمی کارآمد و مسلط به دانش روز، جهت تدریس و پژوهش در دانشگاه های کشور از دیگر اهداف این رشته می باشد.

با توجه به ضرورت برنامه ریزی  و هدایت و کنترل، رشته مدیریت فناوری اطلاعات به عنوان یک میان رشته مطرح شده و در برنامه درسی دانشکده های مدیریت و مهندسی در سراسر جهان قرار گرفته است.

دانشجویان این رشته در اغلب موارد در چند دانشکده تحصیل می کنند و معمولا دروس متفاوتی را میگذرانند. هدف از ارائه ی دروس متفاوت در این رشته این است که دانشجویان دانش مناسبی را در کلیه زمینه های مورد نیاز پژوهش کسب نمایند.

گرایش های دکتری مدیریت فناوری اطلاعات شامل گرایش کسب و کار هوشمند و گرایش  مدیریت خدمات و توسعه فناوری می باشد.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت فناوری اطلاعات  دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

انجام رساله دکتری مدیریت فناوری اطلاعات: گرایش کسب و کار هوشمند

گرایش کسب و کار هوشمند، به هوشمند سازی فرایند کسب و کار جهت انجام فعالیت های اجرایی، آموزشی و پژوهشی می پردازد.

موضوعاتی مانند کسب و کار هوشمند، استراتژی های مدیریت دانش سازمانی، وب معنایی و شبکه های عصبی مصنوعی محور فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشجویان دکترای مدیریت فناوری اطلاعات گرایش کسب و کار هوشمند را تشکیل می دهد.

انجام رساله دکتری مدیریت فناوری اطلاعات: گرایش مدیریت خدمات

گرایش مدیریت خدمات، به فعالیت های سازمان دهی شده به منظور طراحی، برنامه ریزی، تحویل، بهره برداری و کنترل خدمات فناوری اطلاعات برای ارائه به مشتریان می پردازد.

انجام رساله دکتری مدیریت فناوری اطلاعات: گرایش توسعه فناوری

گرایش توسعه فناوری به استراتژی های توسعه کسب و کار الکترونیکی و مدیریت سرمایه گذاری در فناوری اطلاعات می پردازد.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت فناوری اطلاعات گرایش مدیریت خدمات کسب و کار هوشمند، توسعه فناوری دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

نوشتن رساله دکتری مدیریت رسانه و اطلاعات

در گذشته صنعت رسانه فقط به تلویزیون، رادیو، روزنامه، مجلات، کتاب و سینما محدود می شد ولی با ورود فناوری های نوین همچون کلان داده ها، اپلیکیشن ها، بازی های دیجیتالی و اجتماعی و فراگیر شدن رسانه های همراه، حوزه ی مدیریت رسانه گسترش یافته و بیشترین تمرکز آن بر روی رسانه هایی است که بر بستر اینترنت و موبایل شکل گرفته اند.

هدف از ایجاد دکتری مدیریت رسانه و اطلاعات، مطالعه آخرین دستاوردهای ناشی از فناوری های اطلاعات و ارتباطات است.

همچنین تربیت فارغ التحصیلانی که توانایی بررسی انواع گوناگونی از سازمان های موفق در صنعت رسانه را دارند و با راه کارهای مدیریتی در استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا آشنا هستند، از دیگر اهداف این رشته می باشد.

این رشته از زیر مجموعه های رشته مدیریت است که با مدیریت بازرگانی بیشترین قرابت و نزدیکی را دارد و عمدتا در  دانشکده های مدیریت و بازرگانی اجرا می شود.

مدیریت رسانه و اطلاعات عبارت است از برنامه ریزی، سازمان دهی، کنترل و هدایت، گزارش گیری، تامین منابع انسانی، بودجه بندی و … در یک سازمان رسانه ای. مدیریت رسانه با مفاهیمی همچون مدل کسب و کار، استراتژی های رقابتی، مدیریت نیروهای خلاق، مدیریت تبلیغات، مدیریت بازاریابی، مدیریت تولید، توزیع و عرضه، مدیریت منابع و زنجیره ارزش، مدیریت مخاطب و .. سروکار دارد.

دوره دکتری مدیریت رسانه و اطلاعات به منظور تربیت محققان، مدرسان و مشاوران رسانه ای شکل گرفته است.

این افراد باید شناخت به روزی از سازمان های رسانه ای داشته باشند و بتوانند مهارت های پژوهشی خود را با هدف ارتقاء سطح عملکرد سازمان های رسانه ای به کار بگیرند.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت گرایش مدیریت رسانه و اطلاعات دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

انجام رساله دکتری مدیریت صنعتی

دکتری مدیریت صنعتی مجموعه ای از فعالیت های تحقیقی و علمی است که به دو بعد مالی و رفتاری صنایع می پردازد. مدیریت صنعتی جز رشته هایی است که علاوه بر دانش مدیریتی به اندکی دانش مهندسی نیز نیاز دارد.

هدف این رشته تربیت افراد متخصص و متعهد مورد نیاز سازمان ها، شرکت ها، موسسات و مراکز آموزش عالی است. همچنین تربیت نیروی انسانی متخصص با توانایی تحقیق، آموزش و نظریه پردازی در عرصه صنعت بر اهمیت این دوره می افزاید.

دانشجویان در این دوره با انجام پژوهش و تهیه متون تحقیقاتی، می توانند قدرت تحلیل و نظریه پردازی خود را در زمینه های کاربردی مرتبط با مدیریت صنعتی افزایش دهند. همچنین با نقش مدیریت صنعتی در بهبود کارایی واحدهای صنعتی و اجرایی آشنا می شوند و به پیشرفت و گسترش علم مدیریت کمک شایانی می نمایند.

دانشجویان دکتری مدیریت صنعتی باید از توانایی حل مسائل کمی، قدرت تحلیل و نظریه پردازی برخوردار باشند.

همچنین ضمن آشنایی با مسائل تئوری دانش مدیریت صنعتی و دستاوردهای نوین و جایگاه آن در عمل، در زمینه های فنی، مالی و رفتاری نیز مهارت های لازم را کسب نمایند.

گرایش های دکتری مدیریت صنعتی شامل گرایش های تولید و عملیات، تحقیق در عملیات، مدیریت سیستم ها، استراتژی صنعتی و مالی می باشد.

دانشجویان دوره دکتری مدیریت صنعتی می توانند بر اساس علاقه هر یک از ۵ گرایش این رشته را انتخاب نمایند.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری  مدیریت صنعتی دارید؟ کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت و مدیرت بازرگانی دارید؟ کلیک کنید.

انجام رساله دکتری مدیریت صنعتی: گرایش تولید و عملیات

گرایش تولید و عملیات به نظریه های نوین مدیریت صنعتی و تجزیه و تحلیل تخصصی مسائل مدیریتی می پردازد.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات دارید؟ کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت و مدیرت بازرگانی دارید؟ کلیک کنید.

انجام رساله دکتری مدیریت صنعتی: گرایش تحقیق در عملیات

گرایش تحقیق در عملیات به مسائل تئوری و پژوهشی دانش مدیریت صنعتی، زمینه های نوین مدیریت صنعتی و جایگاه آن در عرصه عمل می پردازد.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

دکتری مدیریت صنعتی: گرایش مدیریت سیستم ها

دوره دکترای مدیریت صنعتی گرایش مدیریت سیستم ها، به فعالیت های آموزشی و پژوهشی در مباحث پیشرفته ای مانند تحقیق در عملیات نرم، نظریه های سیستمی، کاربرد هوش مصنوعی در مدیریت، فرآیندهای تصادفی، داده کاوی در مدیریت و هوشمندی کسب و کار می پردازد.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت صنعتی گرایش مدیریت سیستم ها دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و نوشتن رساله دکتری مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

دکتری مدیریت صنعتی: گرایش استراتژی صنعتی

دکتری مدیریت صنعتی گرایش استراتژی صنعتی به یکپارچه سازی علوم مهندسی، اقتصاد و مدیریت در انتقال فناوری های نوین می پردازد.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت صنعتی گرایش استراتژی صنعتی دارید؟ کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت و مدیرت بازرگانی دارید؟ کلیک کنید.

دکتری مدیریت صنعتی: گرایش مالی

دکتری مدیریت صنعتی گرایش مالی به مباحثی مانند تئوری های مالی، مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت ریسک، بازارها و موسسات مالی، ارزیابی اوراق بهادار و مدل سازی ریاضی در مدیریت مالی می پردازد.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت صنعتی گرایش مالی دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

گرایش مدیریت منابع انسانی

دکتری مدیریت دولتی گرایش مدیریت منابع انسانی به جنبه های نظری و پژوهشی سیاست ها و اقدامات مورد نیاز برای اجرای بخشی از وظایف مدیریت که با جنبه هایی از فعالیت کارکنان ارتباط دارد، می پردازد.

ارزیابی عملکرد، دادن پاداش و ایجاد محیط سالم و منصفانه برای کارکنان سازمان، آموزش به کارکنان و … از این دست فعالیت ها می باشد.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مدیریت دولتی گرایش مدیریت منابع انسانی دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و نوشتن رساله دکتری مدیریت بازرگانی دارید؟

کلیک کنید.

دانشجوی گرامی رشته مدیریت بازرگانی جهت انجام پایان نامه و استعلام قیمت و مدت زمان انجام پژوهش، فرم را  تکمیل نمایید، همکاران برای پیگیری سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *