انجام پایان نامه مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت مالی

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت مالی

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت مالی در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

با توجه به روندجهانی شدن اقتصاد کشورها، متخصصان مالی کشور، بایستی با نظام‌های مالی جهانی و شیوه‌های سرمایه‌گذاری و ابزارهای مالی پیشرفته آشنایی داشته باشند تا کشور بتواند موقعیت مالی خود را در دنیای متلاطم امروز تثبیت کند. رشته مدیریت مالی در همین راستا ایجاد شده است.  در این رشته دانشجویان با تئوری‌های نوین مدیریت مالی و کاربرد آنها آشنا می‌شوند و در نهایت می‌توانند با ارائه راهکار‌هایی برای بسط و توسعه سرمایه‌گذاری، گام های مؤثری در حل مشکلات اقتصادی کشور بردارند. دانش آموختگان مدیریت مالی علاوه بر توانایی تجزیه و تحلیل و حضور فعال در بازارهای مالی می‌توانند. وضعیت مالی شرکت‌ها و مؤسسات را مورد ارزیابی قرار دهند

و در اخذ تصمیمات مالی مؤثر در سازمان‌ها، نقش اساسی ایفا کنند. دانش مدیریت مالی بر این فرض قرار دارد كه هدف اصلی و شاخص مدنظر مدیریت حداكثر سازی ثروت صاحبان سهام است. این هدف یا ایده‌آل تنها از طریق مدیریت كارآمد جریان های نقدی كوتاه و بلندمدت شركت یا موسسه اقتصادی میسر است.

محورهای کلی انجام پایان نامه مدیریت مالی

مدیریت مالی دارای دو محور اصلی ساختارهاي خرد بازار شامل مدیریت مالی کلاسیک و نئو کلاسیک ومحور جدید مالی رفتاری می باشد که در ادامه به ارایه محورهای جزیی هر یک از این دو محور کلی می پردازیم.

انجام پایان نامه مدیریت مالی: ساختارهاي خرد بازار

 1. نقدینگی شرکت و نقدشوندگی بازار
 2. مدیریت سود، کیفیت سود و گیفیت گزارشگری مالی
 3. سرمایه فکری در سازمان ها
 4. بازده عادی و غیرعادی سهام
 5. حاکمیت شرکتی
 6. سرمایه گذاران نهادی،مالکیت مدیریتی،مالکیت خانوادگی
 7. شرکت های خانوادگی و غیرخانوادگی
 8. درماندگی مالی شرکت ها
 9. تامین مالی شرکت ها
 10. ساختار سرمایه شرکت ها
 11. تعدیل سرعت ساختار سرمایه
 12. مدیریت ریسک در بازار سرمایه
 13. مدیریت سرمایه گذاری در شرکت ها
 14. ریسک تجاری،ریسک اقتصادی،ریسک عملیاتی و ریسک مالی
 15. چرخه عمر شرکت ها
 16. مالیات بر درآمد شرکت ها
 17. سودآوری شرکت های بورسی

انجام پایان نامه مدیریت مالی: مالی رفتاری

 1. اثر گرایشی(اثر تمایلی) در بازار سرمایه
 2. هیجانات سرمایه گذاران در بازار سرمایه
 3. تمایلات سرمایه گذاران در بازار سرمایه
 4. اثر شترمرغی سرمایه گذاران
 5. اثر گله ای سرمایه گذاران
 6. وضعیت روحی سرمایه گذار و بازار سرمایه
 7. رویکرد مسوولیت اجتماعی شرکت ها
 8. اثر مومنتم در بازار سرمایه
 9. خوش بینی مدیران شرکت ها
 10. ارتباطات سیاسی شرکت ها
 11. خوش بینی و بدبینی سرمایه گذاران
 12. تفاوت جنسیتی در رفتار سرمایه گذاران
 13. روح حیوانی در اقتصاد مالی
 14. بحران مالی شرکت ها
 15. گرایش محافظه کاری در بازار سهام
 16. اعتماد بیش از حد سرمایه گذاران
 17. رفتار سرمایه گذاران حرفه ای

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت مالی – مشاوران طلایی

نرم افزارهای استفاده شده در انجام پایان نامه مدیریت مالی

نرم افزارهای کاربردی برای انجام پایان نامه مدیریت مالی

انجام پایان نامه مدیریت مالی با نرم افزار MATLAB :

نرم افزاری مطلوب برای برنامه نویسی و محاسبات در تمامی شاخه های رشته مدیریت می باشد.

انجام پایان نامه مدیریت مالی با نرم افزار SPSS: نام یک خانواده نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. «اس‌پی‌اس‌اس» مخفف «بسته آماری برای علوم اجتماعی» است. «اس پی اس اس» از جمله نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در رشته مدیرت، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود.

 

انجام پایان نامه مدیریت مالی با نرم افزار EViews:

نرم افزار Eviews یکی از نرم افزارهای تخصصی در زمینه بکارگیری روش های اقتصاد سنجی بویژه روشهای جدید ان می باشد.چنانچه محقق اقتصادی بخواهد بطور جدی در زمینه تحقیقات اقتصادی فعالیت نماید ضروری است در کنار اموزش تکنیک های جدید اقتصاد سنجی با نرم افزارهای با قابلیت نظیر Eviews نیز اشنا شوند.

انجام پایان نامه مدیریت مالی با نرم افزار LISEREL: لیزرل یک محصول نرم افزاری است که به منظور برآورد و آزمون مدلهای معادلات ساختاری طراحی و از سوی “شرکت بین المللی نرم افزار علمی” به بازار عرضه شده است. این نرم افزار با استفاده از همبستگی و کوواریانس اندازه گیری شده، می‌تواند مقادیر بارهای عاملی، واریانسها و خطاهای متغیرهای مکنون را برآورد یا استنباط کند و از آن می‌توان برای اجرای تحلیل عاملی اکتشافی، تحلیل عاملی مرتبه دوم، تحلیل عاملی تاییدی و همچنین تحلیل مسیر (مدل یابی علت و معلولی با متغیرهای مکنون) استفاده کرد.

انجام پایان نامه مدیریت مالی با نرم افزار AMOS :

این نرم افزار را می توان یکی از موفق ترین نرم افزارهای کامپیوتری دانست که به طور خاص برای مدل سازی معادله ساختاری طراحی شده اند. نرم افزار آموس (ایموسAmos ) نرم افزاری برای مدل سازی معادلات ساختاری  است که مدل سازی معادله ساختاری را به شیوه ای ترسیمی ارائه می دهد، به نحوی که می توان به سرعت مدل ها را تعریف کرد، محاسبات را انجام داد و در صورت نیاز آن ها را به سادگی اصلاح کرد.

انجام پایان نامه مدیریت مالی با نرم افزار Gamz : یکی از پرکاربردترین نرم­افزارهای بهینه سازی، نرم افزار Gamz است که حوزه های مختلفی از علم را شامل می شود که بیشترین کاربرد آن در رشته مدیریت در جهت انجام مدیریت برنامه ریزی خطی است.

انجام پایان نامه مدیریت مالی نرم افزار  Stata : (استاتا) یک برنامه آماری چند منظوره است که اولین نسخه آن در سال ۱۹۸۵ عرضه شد. این برنامه بین دانشگاهیان و موسسه‌های آکادمیک سراسر دنیا کاربرد فراوان دارد. اکثر کاربران این نرم‌افزار محققینی می‌باشند که در رشته‌های اقتصاد، جامعه شناسی، مدیریت مالی مشغول به پژوهش و تحقیق می‌باشند. از جمله قابلیت‌های آن می‌توان به مدیریت داده‌ها، تجزیه تحلیل آماری، ترسیم نمودار، شبیه سازی و برنامه نویسی به صورت دلخواه اشاره نمود.

طبقه­بندی محورها بر اساس کاربرد نرم­افزارهای معرفی شده در آن برای انجام پایان نامه مدیریت مالی

در زمینه ی ساختاری خرد بازار سرمایه  EViews ، Stata ، LISEREL بیشترین کاربرد را دارند. در زمینه مالی رفتاری نرم افزارهای MATLAB، GAMS بیشترین کاربردها را دارند.

 

پایگاه های معتبر علمی برای مقالات مدیریت مالی

مهم ترین پایگاه های مقالات رشته مدیریت  بر اساس اثربخش بودن، سطح مقالات و تعداد ارجاعات به صورت زیر دسته بندی می شود:

 • Emerald: ین پایگاه علمی متعلق به انتشارات معروف امرالد است و به ارائه منابع علمی تخصصی (کتاب و نشریه)در حوزه های موضوعی مدیریت، علی الخصوص مدیریت مالی می پردازد.
 • Science Direct: پایگاه الزویر نیز یکی از دیگر از مفیدترین منابع مقاله به حساب می آید که حوزه های مختلف مدیریت،علوم انسانی و … را شامل می شود.
 • Springer: این پایگاه نیز همچون الزویر تمامی زمینه های علم را شامل می شود که به تازگی مقالات با کیفیتی در زمینه ی رشته مدیریت مالی در آن به چاپ می رسد.

 

 خدمات مشاوران طلایی در قبال انجام پایان نامه مدیریت مالی

در موسسه مشاوران طلایی ما از ابتدای کار با شما هستیم: 1- بر اساس موضوع پیشنهادی از سوی شما و یا خود موسسه به شما مقاله مرجع معرفی می کنیم. 2- پس از تایید استاد راهنمای شما، پروپوزال مطابق با مقاله مرجع کامل می گردد. 3- پس از تصویب پروپوزال، گزارش و تحلیل های اقتصادی پایان نامه شما به صورت گزارش های ماهانه انجام می شود. 4- برای کار های آماری و اقتصادسنجی  شما، فایل ویدیوی آموزشی تهیه می گردد. 5- پس از تایید تمامی کارها تا اینجا توسط شما و استاد راهنما، فایل پاورپوینت ارایه مهیا می گردد. 6- در صورت تمایل، از پایان نامه شما مقالات کنفرانسی و ژورنالی استخراج می شود.

امیدواریم خواندن این مقاله مفید برای انجام پایان نامه مدیریت مالی باشد، در صورتیکه تمایل به سفارش انجام پایان نامه مدیریت مالی دارید با تکمیل فرم زیر تیم مشاوران طلایی در خدمت شما متقاضی گرامی می باشد

 

ثبت سفارش

مدیریت مالی

مدیریت مالی یا Financial management به معنای استفاده از مفاهیم و اصول اقتصادی برای تصمیم‌گیری صحیح در امور مالی است. در حقیقت برای تعریف مدیریت مالی به زبان ساده می‌توان گفت که مدیریت مالی، همان اقتصاد کاربردی است. مدیریت مالی با استفاده از اصول مدیریت مالی به برنامه‌ریزی، کنترل و هدایت منابع مالی سازمان می‌پردازد.

مدیر مالی با مدیریت اثربخش منابع مالی و هزینه‌ها، سازمان را در راستای اهداف خود که افزایش ارزش شرکت و ثروت سهامداران است، هدایت می‌کند. رسیدن به این اهداف تنها به وسیله مدیریت کارآمد جریان‌های نقدی کوتاه‌مدت و بلندمدت یک واحد اقتصادی، محقق می‌شود.

مدیریت مالی به سه حوزه مجزا اما مرتبط به یکدیگر تقسیم می‌شود. این سه حوزه عبارت‌اند از:

 1. مدیریت مالی: تصمیم‌گیری‌های مالی داخل یک واحد تجاری مانند حفظ نقدینگی، استقراض از بانک، انتشار سهام و اوراق قرضه از وظایف واحد مدیریت مالی شرکت است.
 2. سرمایه‌گذاری: سرمایه‌گذاری شرکت‌ها براساس رفتار بازارهای مالی و قیمت‌گذاری اوراق بهادار است. برای نمونه ارزش‌گذاری سهام عادی یا انتخاب اوراق بهادار برای صندوق بازنشستگی از وظایف Financial management  است.
 3. موسسه‌های مالی: منظور از موسسه‌های مالی، شرکت‌های بزرگ مالی مانند بانک‌ها است که برای مدیریت آن‌ها از دانش Financial management استفاده می‌شود.

 

دوست عزیز برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه مدیریت مالی می توانند برای ثبت سفارش

کلیک کنید

تاریخچه مدیریت مالی

در سال ۱۹۰۰ Financial management به عنوان یک رشته علمی مستقل شناخته شد. مدیریت مالی علمی است که افراد به کمک آن می‌توانسند منابع و مصارف شرکت را کنترل کنند و در نهایت به افزایش ارزش شرکت و به دنبال آن افزایش ثروت سهامداران برسند. پیش از آن در سال ۱۹۲۰ با افزایش چشم‌گیر سود شرکت‌ها، مبحث برنامه‌ریزی و کنترل وارد Financial management شد و مسئله ساختار مالی اهمیت زیادی یافت؛ زیرا تغییرات قیمت باعث شد که شرکت‌ها به اهمیت کنترل، نقدینگی و ساختار سرمایه پی ببرند.

به وسیله بحران اقتصادی سال ۱۹۲۹ که یک رکود اقتصادی بی‌سابقه بود، شرکت‌ها ورشکست شدند و تغییر بزرگی در ساختار سرمایه به وجود آمد. از سال ۱۹۵۰ به بعد تکنولوژی به این رشته راه پیدا کرد و مدیریت مالی بر پایه علم استوار گردید. در نهایت سال ۱۹۶۰ میلادی سیاست‌های آمریکا به سمت ارزیابی‌ و بهینه‌سازی مالی متمایل شدند و تصمیمات سرمایه‌گذاری برای مدیریت مالی شکل گرفت. Financial management در طول سال‌های ۱۸۹۰ تا ۱۹۰۰، اقتصاد کاربردی به شمار می‌رفت. در طول این دو دهه چند شرکت آمریکایی بزرگ با هم ادغام شدند و به دنبال آن‌ها ۸۷ شرکت به وجود آمدند که بیش از نصف تولیدات صنعتی ایالات متحده آمریکا را در دست گرفتند. این کار نیازمند سرمایه بسیار زیادی بود که برای برنامه‌ریزی و مدیریت ساختار سرمایه، مدیریت مالی شکل گرفت.

استفاده از کامپیوتر، برنامه‌های حسابداری، مالی و اقتصاد سنجی و به طور کلی ورود تکنولوژی به عرصه مدیریت مالی، باعث تغییرات آن از گذشته تا امروز شده‌ است. این تغییرات همچنان ادامه دارد و برخلاف گذشته که مدیر مالی تنها بر مسائل مالی شرکت نظارت داشت، امروزه تحلیل داده‌ها و دادن مشاوره به مدیران ارشد برای حداکثرسازی سود و افزایش ثروت سهامداران نیز از وظایف مدیریت مالی است.

 

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه مدیریت مالی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

انجام پایان نامه مدیریت مالی

ویژگی‌های مدیریت مالی

Financial management یک واحد اقتصادی داری چند ویژگی مشترک است که ما به ۶ مورد از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • مدیریت مالی مبتنی بر اصول و قوانین اقتصادی است.
 •  برای تصمیم‌گیری‌های مالی از اطلاعات به دست آمده از حسابداری استفاده می‌شود.
 • مدیریت مالی، مدیریت تحلیلی است.
 •  مدیریت مالی درباره افزایش ثروت و چگونگی سرمایه‌گذاری، تحقیق و مطالعه می‌کند.
 •  مدیریت مالی دارای چشم‌انداز جهانی است.
 • این دانش همواره در حال تغییر و به‌روزرسانی است.

مدیر مالی

مدیران مالی مسئول سلامت مالی سازمان هستند. آن‌ها وظیفه دارند با تهیه گزارش‌های مالی و هدایت فعالیت‌های سرمایه‌گذاری، استراتژی‌های سازمان را توسعه دهند و برای رسیدن به اهداف مالی بلندمدت برنامه‌ریزی کنند. مدیران مالی برای مدیریت اثربخش اغلب به صورت تیمی کار می‌کنند و به مدیران عالی شرکت مشاوره می‌دهند. مدیران مالی برای این کار باید  با قوانین و اصول مدیریت مالی که موثر بر صنعت آن شرکت است، آشنایی داشته باشند.

دوست عزیز برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه مدیریت مالی می توانند برای ثبت سفارش

کلیک کنید

مهارت‌های اصلی مدیران مالی

وجود برخی توانایی‌ها برای مدیریت منابع مالی ضروری است که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مهارت ارتباطی

یک مدیر مالی باید بتواند ارتباط موثری با مدیران سایر شرکت‌ها و سازمان‌های قانونی مانند بیمه، مالیات و شرکت‌های حسابرسی داشته باشد. 

 • توجه به جزئیات

کار کردن با اعداد و ارقام ریز و درشت نظارت و کنترل امور مالی شرکت از کارهای روزانه یک مدیر مالی است. در نتیجه دقت به جزئیات از توانایی‌های لازم برای Financial management است.

 • توانایی تحلیل و حل مشکلات

معمولا پیچیده‌ترین مشکلات در بخش مالی شرکت رخ می‌دهند؛ زیرا هدف نهایی هر کسب‌وکاری افزایش سود است. پول زیاد می‌تواند هر انسانی را وسوسه کند؛ به همین علت مدیر مالی باید بتواند در مراحل مختلف، مشکلات را شناسایی کند و برای حل آن‌ها از مدیران دیگر کمک بگیرد.

 • مهارت سازماندهی

یک مدیر مالی وظیفه دارد که کارکنان بخش مالی را مدیریت، کنترل و سازماندهی کند؛ همچنین گزارش دقیق، تحلیل شده و کاملی را به مدیریت مالی ارشد تحویل دهد. 

 • مهارت‌های ریاضی و فناوری

همان‌طور که در ابتدای متن اشاره کردیم، امروزه برنامه‌های بسیاری وارد دنیای Financial management شده که با کمک آن‌ها امور مالی راحت تر و دقیق‌تر انجام می‌پذیرد. پس مدیر مالی باید این ابزار را بشناسد و توانایی کار کردن با آن‌ها را داشته باشد تا بتواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد.

دوست عزیز برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه مدیریت مالی می توانند برای ثبت سفارش

کلیک کنید

انجام پایان نامه مدیریت مالی

اهداف مدیریت مالی

مدیریت مالی با کنترل و مدیریت منابع مالی یک واحد اقتصادی علاوه بر اهداف اصلی خود که افزایش سود، کاهش هزینه و افزایش ارزش شرکت در بازار است، اهداف خاصی را نیز دنبال ‌می‌کند. برخی از این اهداف عبارت‌اند از:

 1. اطمینان پیدا کردن از عرضه منظم بودجه شرکت.
 2. اطمینان پیدا کردن از سود مورد انتظار سهامداران .
 3. اطمینان یافتن برای استفاده درست و بهینه از منابع مالی شرکت
 4. اطمینان یافتن برای سرمایه‌گذاری ایمن در آینده.
 5. برنامه‌ریزی ساختار سرمایه برای سرمایه‌گذاری‌های سودآور.

دوست عزیز برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه مدیریت مالی می توانند برای ثبت سفارش

کلیک کنید

وظایف مدیر مالی

برای رسیدن به اهداف سازمان و قرارگیری آن در بهترین شرایط ممکن، واحد Financial management باید وظایف خود را طبق اصول مدیریت مالی به بهترین حالت ممکن انجام دهد. چند مورد از نقش مدیریت مالی در شرکتها عبارت‌اند از:

 • برآورد سرمایه‌های شرکت

 ‌شرکت برای درآمد زایی، پیش‌بینی سود، هزینه و برنامه‌ریزی برای آینده شرکت به برآوردهای مالی که توسط مدیران مالی انجام می‌شود نیاز دارد.

 • تعیین ساختار سرمایه

مدیر مالی پس از برآورد کردن سرمایه لازم، باید درباره ساختار سرمایه که شامل تحلیل دارایی‌ها و بدهی‌های کوتاه مدت است، تصمیم‌گیری کند.

 • تعیین منابع برای تامین وجوه نقد

تامین وجوه نقد اضافی از وظایف مدیران مالی شرکت‌ها است. مدیر منابع مالی این کار را از راه صدور سهام و اوراق قرضه و همچنین گرفتن وام از بانک‌ها انجام می‌دهد.

 • سرمایه‌گذاری منابع وجوه نقد

تصمیم‌گیری برای اختصاص دادن بخشی از سرمایه در معاملات سودآور، یکی دیگر از نقش‌های Financial management در شرکت‌ها است. این مسئله باعث نظم یافتن سرمایه‌گذاری‌ها می‌شود.

 • مدیریت موجودی شرکت

یک مدیر مالی موفق می‌تواند موجودی شرکت و حتی هزینه‌های کوچک و بزرگ را به بهترین صورت مدیریت و کنترل کند. 

 • کنترل مالی

مدیران مالی علاوه بر برنامه‌ریزی و استفاده از وجوه شرکت، باید روی تمام امور مالی نظارت و کنترل داشته باشند. این نظارت و کنترل با به‌کارگیری مهارت‌های لازم توسط مدیر مالی شرکت انجام می‌شود.

 

دوست عزیز برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه مدیریت مالی می توانند برای ثبت سفارش

کلیک کنید

انجام پایان نامه مدیریت مالی

 

نکات مورد استفاده جهت بهبود مدیریت مالی 

برای شروع یک کسب‌ و کار با رعایت برخی نکات می‌توانید به موفقیت در کنترل،  نظارت و مدیریت منابع مالی برسید. برخی از این نکات عبارت‌اند از:

۱- برنامه کاری شفاف داشته باشید: تدوین برنامه کاری به صورت گام به گام، به شما کمک می‌کند جایگاه فعلی خود را ارزیابی کنید و برای رسیدن به آینده برنامه‌ریزی کنید. با این کار می‌فهمید که برای رسیدن به اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت به چه میزان سرمایه نیاز دارید و این سرمایه را از کجا می‌توانید تامین کنید.

۲- بر وضعیت مالی شرکت نظارت کنید: با نظارت روزانه بر موجودی حساب و میزان فروش شرکت، می‌توانید جایگاه فعلی شرکت را نسبت به اهداف آینده آن بسنجید.

۳- پیگیر پرداخت به موقع مشتریان باشید: با تاخیر پرداخت مشتریان، ترازهای مالی شرکت به هم می‌ریزد. برای جلوگیری از این کار فاکتورها را با دقت و نهایت سرعت صادر کنید و تا زمان نقد شدن آن پیگیر باشید.

۴- هزینه‌های روزانه شرکت را بررسی کنید: شناسایی هزینه‌های روزانه و برآورد عددی از آن‌ها باعث می‌شود در تجارت ریسک نکنید.

۵- گزارش‌های حسابداری را ثبت و نگهداری کنید: برای جلوگیری از بهم‌ریختگی و هرج‌ومرج‌های مالی، به یک سیستم نگهداری سوابق هزینه‌ها نیاز دارید که این کار توسط سیستم حسابداری انجام می‌شود.

۶- سهام‌های شرکت را کنترل کنید: کنترل سهام باعث می‌شود تا در زمان مناسب به اندازه نیاز سهم داشته باشید. برای حفظ سرمایه‌ شرکت از سیستم‌های ردیابی سهام کمک بگیرید.

دوست عزیز برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه مدیریت مالی می توانند برای ثبت سفارش

کلیک کنید

رشته تحصیلی مدیریت مالی

مدیریت مالی تا قبل از سال ۱۳۸۱ یکی از گرایش‌های مدیریت بازرگانی در کارشناسی ارشد محسوب می‌شد. با اهمیت یافتن جریان‌های مالی در شرکت‌ها و به موفقیت رسیدن در سودآوری؛ در مقطع کارشناسی نیز رشته مدیریت مالی تعریف شد.

فارغ‌التحصیلان این رشته با فراگیری اصول Financial management می‌توانند در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلفی مانند شرکت‌های بیمه، بانک‌ها، سازمان‌های دولتی، سازمان‌های خصوصی و… که به مدیران مالی نیاز دارند، مشغول به کار شوند. تقریبا می‌توانیم بگوییم که بیشتر شرکت‌های اقتصادی چه کوچک و چه بزرگ، برای بقای خود و افزایش سودآوری به مدیریت مالی نیاز دارند.

نتیجه‌گیری

مدیریت مالی با استفاده از اصول Financial management به برنامه‌ریزی، کنترل و هدایت منابع مالی سازمان می‌پردازد. وقتی سازمان یک نظام مالی منسجم و منظم داشته باشد، همه افراد در یک محیط ایمن به کار خود ادامه می‌دهند و ایده‌های جدیدی برای سازمان خلق می‌کنند. این مسئله باعث می‌شود که سازمان به افزایش سود، کاهش هزینه و ثبات در بازار برسد. اصول مدیریت مالی از گذشته تا امروز در حال تغییر بوده‌ است و در آینده نیز پیشرفت‌های زیادی خواهد داشت. پیشنهاد ما به شما برای تحقیق در مورد مدیریت مالی استفاده از کتاب مدیریت مالی موفق نوشته رابرت کیوساکی است.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه مدیریت مالی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *