انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر

انجام رساله دکتری مهندسی کامپیوتر و انجام پایان نامه ارشد مهندسی کامپیوتر را از ما بخواهید، دانشجویان برای نوشتن رساله دکتری و نوشتن پایان نامه با ما در ارتباط باشید. دانشجویان می توانند از آموزش های لازم برای نوشتن پروپوزال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری توسط بهترین محققان در موسسه پایان نامه نویسی مشاوران طلایی برخوردار شوید. برای انجام رساله دکتری و نوشتن پایان نامه ارشد با کمترین هزینه، با موسسه مشاوران طلایی در تماس باشید و از تخفیفات موسسه در زمینه انجام رساله دکتری مهندسی کامپیوتر و انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر  بهره مند شوید، هدف موسه بالاترین کیفیت در مشاوره است.

انجام رساله دکتری مهندسی کامپیوتر در موسسه مشاوران طلایی به صورت تخصصی و بالاترین کیفیت انجام می شود. و به دانشجویانی که در این زمینه نیاز به راهنمایی دارند مشاوره های لازم برای انتخاب موضوع و انتخاب روش پژوهش صورت می گیرد.

آشنایی و شناخت دقیق پایان نامه ارشد کامپیوتر از دغدغه‌های مهم دانشجویان و پژوهشگران رشته کامپیوتر است. برای بررسی دقیق نحوه انجام پایان نامه گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر نیاز است که پارامترهای بسیاری بررسی شود، در صورتیکه هر یک از ابعاد که در ادامه گفته می‌شود بصورت دقیق بررسی نشود، دانشجویان ارشد کامپیوتر نمی‌توانند بطور کامل با روش های های انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر آشنا شوند. این موارد به شرح زیر است:

هدف از انجام پایان نامه در مقطع ارشد مهندسی کامپیوتر 

آشنایی و شناخت دقیق پایان نامه ارشد کامپیوتر از دغدغه‌های مهم دانشجویان و پژوهشگران رشته کامپیوتر است. برای بررسی دقیق نحوه انجام پایان نامه گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر نیاز است که پارامترهای بسیاری بررسی شود، در صورتیکه هر یک از ابعاد که در ادامه گفته می‌شود بصورت دقیق بررسی نشود، دانشجویان ارشد کامپیوتر نمی‌توانند بطور کامل با روش های های انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر آشنا شوند. این موارد به شرح زیر است:

بر اساس معرفی‌هایی که برای هر گرایش در شورای برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به تصویب می‌رسد،

برای هر گرایش و رشته هدفی را تعیین می‌کنند، حال این شورا در معرفی گرایش های ارشد کامپیوتر بیان کرده که هدف از هر یک از گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر تربیت چه افرادی است و قرار است این افراد برای به ثمر رسیدن استقلال فنی کشور چه مهارت هایی را کسب کنند و چه باری را از دوش کشور بر دارند. موسسه مشاوران طلایی در معرفی تمامی گرایش های ارشد کامپیوتر سعی کرده است که هدف هر پایان نامه در گرایش های مختلف کامپیوتر با توجه به آن چه که شورای برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفته بیان کند.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

مهارت‌هایی که فارغ التحصیلان گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر در طول دوره ارشد و انجام پایان نامه کسب می کنند

یکی از سوالات بسیار مهمی که ذهن دانشجویان ارشد و دکتری کامپیوتر را مشغول می‌کند این است که پس از پایان پروژه در هر گرایش چه چیزی به آنها اضافه می‌شود و چه مهارت هایی را کسب می‌کنند. به همین دلیل سعی کرده‌ایم که مهارت هایی که دانشجویان ارشد کامپیوتر در هر یک از گرایش های ارشد کامپیوتر کسب می‌کنند را به تفکیک گرایش بیان کنیم.

در موسسه مشاوران طلایی در تمامی گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر انجام پایان نامه و پروپوزال و چاپ کتاب انجام می شود که خدمات موسسه در رشته کامپیوتر شامل:

 • نوشتن پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار
 • نوشتن پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی هوش مصنوعی
 • نوشتن پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی شبکه‌های کامپیوتری
 • نوشتن پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی رایانش امن
 • نوشتن پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی معماری کامپیوتر (سخت افزار

نوشتن پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد نرم افزار

در گرایش نرم‌افزار در مقطع کارشناسی ارشد کامپيوتر دانشجویان باید در انجام پایان نامه درحوزه های همچون سیستم‌های عامل پیشرفته، بانکهای اطلاعاتی، برنامه‌نویسی پیشرفته و تحت WEB، الگوریتم‌های پردازش موازی و … آشنا می‌شوند. از آنجا که دوره کارشناسی ارشد نرم افزار شامل دروس نظری، عملی و تحقیقاتی است. دانشجویان ارشد نرم افزار مي‌توانند در زمینه طراحی و توسعه سیستم‌های نرم افزاری امن و قابل اطمینان فعالیت کنند.

با پیشرفت سخت افزار در حوزه تلفن همراه و همچنین گسترش سیستم عامل اندروید، تولید اپلیکیشن های کاربردی موبایل نیز از دیگر موضوعات پر طرفدار دانشجویان کارشناسی ارشد نرم افزار می باشد. طراحی سیستم ذخیرش اطلاعات، تحلیل و طراحی وب سایت های سفارشی و بسیاری از این دست وظایف دانشجویان ارشد نرم افزار می باشد.

هدف از انجام پایان نامه دوره کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار

هدف از انجام پایان نامه و پروپوزال ارشد نرم افزار تربیت افرادی است که با تولید، توسعه و تکمیل سیستم‌های نرم افزاری بزرگ و برنامه ریزی در جهت بهره گیری موثر از امکانات موجود، حرکت به سوی استقلال فنی کشور را در عصر انفورماتیک موجب می‌شوند.

فارغ التحصیلان دوره ارشد نرم افزار می توانند در حوزه های زیر به پژوهش بپردازند:

 • ارزیابی و تایید یک برنامه و یا سیسـتم برنامه سازی
 • تعریف و آنالیــــز ویژگی‌هــای یک سیســتم بزرگ
 • تکامل سیسـتم‌های نرم افزاری در نسل های مختلف
 • طراحی نرم افزارهایی که قابل فهم و قابل اصلاح می‌باشند
 • طراحی سیســتم‌های نرم افزاری بزرگ (نظیر پایگاه داده‌ها، سیستم‌های عامل، زبان‌های برنامه‌سازی، کامپایلر‌ها و …)
 • تایید ویژگی‌ها و مشخصات خاص موجود در یک سیستم نرم افزاری بزرگ
 • تولید نرم افزارهایی که توسعه اتوماتیک نرم افزارها را ممکن می‌سازند (نظیر ویرایشگرهای متن، ویرایشگرهای صفحه)
 • پروژه‌های نرم افزاری در مراکز تحقیقاتی کشور
 • ارزیابی کارایی و صحت سیستم‌های نرم افزاری و فرموله کردن نیازها

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری نرم افزار می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

نوشتن پروپوزال و انجا م پایان نامه گرایش ارشد هوش مصنوعی

کارشناسی ارشد هوش مصنوعی دوره ای مشتمل بر دروس نظری و عملی و تحقیقاتی در زمینه هوشمند‌ سازی کامپیوترها و سیستم های مبتنی بر کامپیوتر می‌باشد. تحقق این هدف با الهام از ویژگی‌های موجودات زنده و بالاخص انسان پیگیری می‌شود. لذا ایجاد قابلیت های تحلیل اطلاعات، استدلال، یادگیری و رفتار هوشمندانه، حس بینایی، درک و تولید زبان و گفتار در کامپیوترها از اهداف این رشته می‌باشد. در دوره ارشد هوش مصنوعی دانشجویان با مطالبی چون شبکه‌های عصبی، هوش مصنوعی پیشرفته، تئوری فازی و… آشنا می شوند.

شاید تا چند سال پیش تر هوش مصنوعی یک پدیده ناملموس برای مردم می بود اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی روزانه با ۱۰ها محصول کاربردی هوش مصنوعی سر و کار داشته باشند نتیجه فعالیت دانشجویان رشته هوش مصنوعی می باشد.

هدف از انجام پایان نامه دوره کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی

هدف از انجام پایان نامه گرایش هوش مصنوعی در ارشد بالا بردن قابلیت دانشجویان در زمینه‌های ارائه مناسب اطلاعات، استدلال اتوماتیک، دسته بندی و تصمیم گیری ماشینی، روش‌های یادگیری برای ماشین‌ها، ارائه غیر دقیق اطلاعات و کار با آنها، شبیه سازی پردازش‌های مطرح در موجودات زنده، هوشمند کردن ربات‌ها، پردازش و تحلیل کامپیوتری تصاویر، پردازش و درک زبان و پردازش و شناسائی گفتار می‌باشد.

فارغ التحصیلان دوره ارشد هوش مصنوعی پس از انجام پایان نامه مهارت هایی را به شرح زیر کسب می نمایند:

 • پیاده سازی اتوماسیون پیشرفته در صنعت، مانند طراحی سیستم‌های رباتیک هوشمند و کنترل کیفیت اتوماتیک
 • طراحی سیســـتم های پیشرفته نظامی شامل انواع سلاح‌هــای هوشمند
 • طراحی سیسـتم‌های امنیتی مانند مسائل تأیید هویت و تشخیص اتوماتیک
 • طراحی سیستم های خبره برای انواع کاربردها
 • کار در زمینه زبان شناســـی محاسباتی مانند ایجاد مترجم‌هـای کامپیــوتری
 • طراحی نرم افزار های هوشمند کامپیوتری مانند انواع بازی ها
 • تحلیل کامپیوتری تصاویر برای کاربردهای مختلف
 • هدایت پروژه های تحقیقاتی در زمینه‌هــای فوق در مراکز تحقیقاتی کشــور

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناس ارشد هوش مصنوعی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه رشته شبکه های کامپیوتری چیست؟

دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر در انجام پایان نامه ارشد شبکه‌های کامپیوتری باید در حوزه های چون مطالعه و شناخت انواع معماری‌های رایج در شبکه‌های کامپیوتری، سیستم های توزیع شده، ارزیابی کارایی شبکه‌های کامپیوتری، طراحی ساز و کارهای برگرفته از طبیعت برای مدیریت شبکه و… بپردازند.

ایجاد بستر ارتباطی برای اپلیکیشن های کاربردی و همچنین ارتباط این اپلیکیشن ها با پایگاه داده از دیگر جنبه های پژوهشی کارشناسان ارشد شبکه های کامپیوتری می باشد. حوزه پژوهش رشته شبکه‌های کامپیوتری با سایر رشته ها و گرایشهای کامپیوتر نظیر تجارت الکترونیک، ارتباط نزدیکی دارد. امروزه کار با شبکه های کامپیوتری در تمام بنگاه های تجاری و ارگان های دولتی به یک امر عادی تبدیل شده است. چراکه اکثر سخت افزارهای کاربردی نظیر تلفن همراه و دوربین مدار بسته و همچنین نرم افزار های کاربردی در زمینه های مالی و غیره بر روی بستر شبکه های کامپیوتری طرح ریزی می شوند.

شاید تا چند سال پیش تر هوش مصنوعی یک پدیده ناملموس برای مردم می بود اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی روزانه با ۱۰ها محصول کاربردی هوش مصنوعی سر و کار داشته باشند نتیجه فعالیت دانشجویان رشته هوش مصنوعی می باشد.

هدف از انجام پایان نامه دوره کارشناسی ارشد شبکه‌های کامپیوتری پرورش مهندسینی است که بتوانند به طراحی، پیکربندی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری پیشرفته و برنامه نویسی تحت شبکه (پروگرمینگ) بپردازند و با مهندسان گرایش‌های دیگر مثل تجارت الکترونیک در زمینه بسترسازی برای فعالیت‌هایشان، همکاری کنند.

فارغ التحصیلان دوره ارشد شبکه‌های کامپیوتری می توانند در حوزه های زیر به پژوهش بپردازند:

 • دانش تحليل و طراحي شبکه‌هاي کامپيوتري که مورد نياز اکثر کارشناسان بخش‌هاي طراحي و مهندسي است
 • مديريت و پشتیبانی شبکه‌هاي کامپيوتري
 • مديريت مباحث امنيتي شبکه‌هاي کامپيوتري
 • نگهداري و بهره‌برداري، نظارت و تحويل، و کنترل کيفيت شرکت‌هاي مخابراتي
 • مدیریت و کار در بخش فناوري اطلاعات در شرکت‌هاي دولتي و خصوصي
 • پیکربندی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری و برنامه نویسی تحت شبکه
 • پیاده سازی سیستم‌های توزیع شده (مانند پایگاه داده های توزیع شده یا سیستم عاملهای توزیع شده)

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناس ارشد مهندسی شبکه های کامپیوتری می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه رشته معماری سیستم های کامپیوتری (سخت افزار)

انجام پایان نامه ارشد مهندسی معماری کامپیوتر دوره ای مشتمل در زمینه معماری‌ های کامپیوتر و متدهای طراحی و آنالیز سیستم‌های مبتنی بر کامپیوتر می‌باشد. دانشجویان رشته معماری کامپیوتر در آزمایشگاه های رایانش ابری، شبکه ، شبکه های میان تراشه ای، اینترنت اشیا، سیستم های نهفته و طراحی تراشه زیر نظر اساتید راهنما به تحقیق و مطالعه می پردازند.

طراحی تراشه های بومی یا شخصی سازی تراشه های خارجی برای جلوگیری از درز اطلاعات به خارج از سیستم و پیشگیری از نفوذها، ایجاد ارتباط بین تراشه ها جهت مدیریت منابع شهری و بسیاری دیگر، از وظایف دانشجویان ارشد رشته معماری کامپیوتر (سخت افزار) می باشد.

لازم به ذکر است که فرصت های شغلی بسیاری برای دانشجویان رشته معماری کامپیوتر (سخت افزار) که در دانشگاه های معتبر کشور تحصیل می‌کنند وجود دارد. توجه کنید که موضوعات پایان نامه معماری کامپیوتر را نباید با رشته معماری کامپیوتر اشتباه بگیرید.

فارغ التحصیلان دوره ارشد معماری کامپیوتر می توانند در حوزه های زیر به پژوهش بپردازند:

 • ساختار‌های کامپیوترها
 • متدهای آنالیز و طراحی
 • روش‌های طراحی یونی
 • متدهای مدل کردن و شبیه سازی و تست سیستم‌های کامپیوتری
 • طراحی‌های خاص برای کاربردهای خاص سیستم ها

حوزه های پژوهشی و موضوعات پایان نامه مهندسی کامپیوتر گرایش معماری سیستم‌های کامپیوتری (سخت افزار):

 • در صنعت الکترونیک و کامپیوتر کشور نیاز به ساخت دستگاه ها در سطح تراشه، برد و سیستم می‌باشد
 • در صنایع مخابراتی این نیاز به وضوح دیده می‌شود
 • صنایع الکترونیک دفاعی و صنعتی
 • صنعت تولید نرم افزار‌های ابزار طراحی در کشور
 • طراحی و آنالیز ساختارهای گسترده کامپیوتری نیز در این گرایش مورد نیاز است

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناس ارشد مهندسی گرایش معماری سیستم های کامپیوتری (سخت افزار ) می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه مهندسی گرایش رایانش امن

گرایش رایانش امن را گرایش امنیت اطلاعات نیز می‌نامند. هدف از امنیت اطلاعات این است که ذخیره، تبدیل، پردازش، انتقال و بازیابی اطلاعات به شکلی مطمئن و امن انجام پذیرد و از انجام فعالیت‌های غیر مجاز ممانعت به عمل آید. در گرایش رایانش امن، ابعاد کلی تامین امنیت برای سیستم‌های پردازش اطلاعات مطالعه و بررسی می‌گردد.

هدف از انجام پایان نامه گرایش رایانش امن در ارشد، تربیت افرادی است که به منظور تامین امنیت انواع سیستم‌های اطلاعاتی بتوانند راه حل‌های کاربردی ارائه دهند. همچنین بتوانند پژوهش‌های اولیه در زمینه امنیت را انجام داده و سبب ارتقاء دانش و تکنولوژی مربوطه در کشور گردند. اهمیت بالای امنیت اطلاعات در عصر تکنولوژی موجب شده تا رشته امنیت به عنوان یکی از پرطرفدارترین رشته ها در دانشگاه های معتبر دنیا در زمینه های مختلفی و متنوعی می توانند پژوهش انجام دهند.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناس ارشد مهندسی گرایش رایانش امن می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

انجام پایان نامه مهندسی کامیپوتر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *