آیا معتقدید که انتخاب موضوع تحقیق احتمالاً مهمترین مرحله در انجام یک کار تحقیقاتی موفق است؟ در حقیقت ، موضوعی که شما انتخاب می کنید می تواند عامل اصلی در موفقیت یا عدم موفقیت نهایی شما در نوشتن دوره های فشرده مانند موارد مورد نظر شما در حال حاضر باشد. توانایی تعریف یک موضوع خوب و قابل کنترل مهارت مهمی است که بسیاری از دانش آموزان واقعاً درباره آن فکر نمی کنند. چرا اینقدر مهم است؟

خوب ، برای یک چیز ، شما باید وقت زیادی را برای یادگیری در مورد موضوع خود صرف کنید – تاریخچه آن ، بازیکنان اصلی و تأثیر آن در جامعه فقط برای نام بردن چند حوزه. اگر علاقه مند نیستید و یا حداقل به موضوع خود علاقه مند نیستید ، سریع از آن خسته می شوید و احساس یادگیری و تحقیق درباره آن نمی کنید. اما شما همچنین باید دامنه موضوع خود را در نظر بگیرید.

برای اولین تکلیف ، شما یک کتابشناسی حاشیه نویسی را ایجاد می کنید ، بنابراین باید مطمئن باشید که منابع کافی در آنجا وجود دارد تا بتوانید حداقل شش بار در مدت زمانی منتشر کنید که مربی شما مشخص کرده است (2000 – 2014) . اما مراقب اضافه منابع باشید! این هم خوب نیست یادگیری پیدا کردن آن نقطه شیرین؛ همگرایی علاقه شخصی با تعادل بین اضافه بار اطلاعات و کمبود اطلاعات ، کلید موفقیت است.

اگر همه چیز شما را به فکر این انداخت که هرگز نتوانید منابع مورد نیاز خود را پیدا کرده و از یک درجه خوب استفاده کنید ، نگران نباشید! این ماژول به شما کمک می کند تا چگونگی به راحتی و به طور مؤثر کشف اطلاعات پس زمینه در مورد یک موضوع ، و استفاده از برخی سؤالات و معیارهای ساده که به شما در دستیابی به یک تمرکز قابل کنترل برای تحقیقات خود کمک می کند ، کمک کند.

دانشجوی گرامی برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد با قیمت مناسب

کلیک کنید

اهداف درس

پس از اتمام این ماژول ، باید بتوانید:

راهنمای تحقیق کتابخانه ENC 1101 را از صفحه وب کتابخانه های USF بیابید و حداقل دو پایگاه داده کتابخانه را که اطلاعات پیش زمینه در مورد یک موضوع ارائه می دهد ، شناسایی کنید.
از میان لیست موضوعاتی که ارائه شده است ، یک موضوع تحقیق قابل مدیریت را انتخاب کنید
با توجه به یک سری از مثالها ، موضوعات تحقیقاتی را که از نظر دامنه بسیار گسترده هستند ، در مقابل موضوعات بسیار باریک شناسایی کنید
از موضوعات تحقیقاتی نمونه استفاده کنید تا هم تمرکز خود را گسترش داده و هم محدود کنید

 مشاهده این ویدئو در مورد یافتن راهنمای دوره خود (3:50):

دانشجوی گرامی برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد با قیمت مناسب

کلیک کنید

دانشجوی گرامی برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد با قیمت مناسب

کلیک کنید

انجام پایان نامه دکتری

بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری

قیمت نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد

موسسات انجام پایان نامه

هزینه انجام پروپوزال دکتری

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد برق

هزینه نوشتن فصل دوم پایان نامه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *