انجام پایان نامه کامپیوتر

موسسه مشاوران طلایی سفارش ( مقاله، تحقیق، پایان نامه، پروپوزال ) نویسی رشته روانشناسی با کمترین هزینه ( قیمت ارزان ) به صورت تخصصی از کادر حرفه ای جهت سفارش نوشتن مقاله، سفارش نوشتن مقاله isi، سفارش نوشتن مقاله علمی پژوهشی، سفارش نوشتن پایان، سفارش نوشتن پروپوزال، به طورت تمام وقت همراه شما خدمات مشاوره ای عرضه می دهد تا دانشجویان رشته کامپیوتر بتوانند مقاله و پایان نامه خود را آسان بنویسند . نوشتن مقاله یا نوشتن پایان نامه برای دانشجویان رشته کامپیوتر سخت می باشد لذا ما خدمات را در کمترین زمان با ارزان ترین قیمت به صورت مشاوره ای جهت سفارش شما انجام می دهیم.

دانشجویان رشته کامپیوتر برای انجام پایان نامه کامپیوتر می توانند با موسسه در ارتباط باشند

  پایان نامه و پروپوزال رشته کامپیوتر خود را سفارش دهید

مقدمه در زمینه انجام پایان نامه کامپیوتر

ویلیام دی شوف
گروه علوم کامپیوتر
موسسه دانش فلوریدا
ملبورن، فلوریدا

اگر می خواهید وظیفه تدوین پایان نامه کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر را شروع کنید، ممکن است این سند مورد توجه شما باشد. دامنه این سند بسیار باریک است و فقط به برخی ویژگی های توسعه پایان نامه می پردازد که منحصر به فرد در زمینه علوم کامپیوتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، باید با منابعی مانند Elements of Style [3], Turabian’s Student’s Guide for Writing College Papers، و راهنمای دانشگاه جهت تهیه پایان نامه مشورت کنید.

قبل از اینکه به موضوع توجه کنیم، باید از خود بپرسید که آیا پیشینه و مهارت های لازم برای تکمیل پایان نامه در علوم کامپیوتر را دارید یا خیر. در بخش بعدی برخی از مهارتهایی که از شما انتظار می رود وجود دارد لیست می کند.

مهارت های مورد نیاز شما

در حالی که هیچ قانون سخت و سریع وجود ندارد که تضمین کننده پیش زمینه و مهارت های لازم برای تکمیل پایان نامه در علوم کامپیوتر باشد، برخی از شاخص ها وجود دارد. در اینجا لیستی از برخی از این شاخص ها آورده شده است.

معدل خوب درجه. این نشانگر این است که شما مهارتهای علمی پایه ای دارید. مشخص کردن برش دقیق دشوار است، اما یک 3.2 در مقیاس 4.0 حداقل معقول است.
توانایی نوشتن به زبان انگلیسی. نوشتن را تمرین کنید. ارتباط موثر در همه رشته ها ضروری است. در صورت نیاز به کمک، با موسسه زبان یا بخش انگلیسی تماس بگیرید.
توانایی بیان خود به صورت شفاهی. از شما خواسته می شود در سمینار علوم کامپیوتر سخنرانی در مورد کار خود ارائه دهید.
تسلط بر زبان رایانه ای که در آن برنامه خود را توسعه می دهید.

شما نباید به کار پایان نامه خود به عنوان فرصتی برای یادگیری نحوه برنامه نگریست. شما باید با سیستم عامل مورد استفاده و برنامه های کاربردی سیستم مانند ویرایشگرها، قالب سازها، اشکال زدایی و غیره بسیار آشنا باشید.
توانایی کار با دیگران. شما باید بتوانید با مشاور پایان نامه خود کار کنید و شاید لازم باشد با سایر اساتید و دانشجویان نیز همکاری کنید.
توانایی جهت گیری. مشاور پایان نامه شما راهنمایی می کند، اما شما باید کار را انجام دهید.
توانایی انجام بررسی های ادبیات. شما باید مطمئن باشید که کار شما فعلی و مرتبط است حتی اگر ممکن است اصلی یا منحصر به فرد نباشد.
توانایی ادغام ایده ها از مناطق مختلف. این برای یک پایان نامه مهم است. استخراج موارد مورد علاقه از بسیاری از منابع و ایجاد اطلاعات جدید با ادغام این موارد به روشهای جدید، جوهر نوشتن یک پایان نامه است.
توانایی تفکر مستقل. کار شما باید مال شما باشد. مشاور شما به شما نخواهد گفت که در هر مرحله چه کاری باید انجام دهید، بلکه فقط یک راهنمایی را پیشنهاد می کند. بقیه به خودت مربوطه.
توانایی انجام وقتی اهداف غیرقابل تصور برای شما تعیین می شود، یعنی باید خود هدایت شوید.
بیشتر پایان نامه های علوم رایانه از دو بخش مجزا تشکیل شده است: (1) نوشتن یک برنامه قابل توجه و (2) نوشتن مقاله ای که به توصیف برنامه شما می پردازد و چرا آن را نوشتید. هدف این سند این است که شما را در انجام این دو کار راهنمایی کند. البته، لازم است که دوره های خاصی را پشت سر بگذارید، کتاب های خاص و مقالات ژورنالی بخوانید و در غیر این صورت قبل از شروع نوشتن برنامه یا پایان نامه خود، برخی تحقیقات اساسی را انجام دهید. اگر پایان نامه شما شامل نوشتن یک برنامه نیست، می توانید از بخش 3 رد شوید.

دانشجویان رشته کامپیوتر برای انجام پایان نامه کامپیوتر می توانند با موسسه در ارتباط باشند

  پایان نامه و پروپوزال رشته کامپیوتر خود را سفارش دهید

چگونه برنامه خود را بنویسید

احتمالاً شما یک موضوع پایان نامه دارید و زمان آن فرا رسیده است که برنامه ای را تدوین کنید که ایده های خود را در مورد این موضوع پیاده سازی یا نشان دهد. شما یاد گرفتید که چگونه در دوره های قبلی برنامه بنویسید، اما معمولاً برنامه ای که برای پایان نامه خود می نویسید بیشتر از سایر برنامه هایی که شما نوشته اید درگیر است. بنابراین، استفاده از تکنیک های خوب مهندسی نرم افزار بسیار مهم است.

یک سند مورد نیاز بنویسید

سند مورد نیاز برنامه شما را برای انجام کار توضیح می دهد. اغلب شرایط لازم کاملاً مبهم خواهد بود. به عنوان مثال، “سیستم باید سریع باشد”، یا “سیستم باید کاربر پسند باشد.” شما می خواهید مجموعه ای از الزامات را بنویسید که می تواند به عنوان یک قرارداد باشد و آنچه را که از برنامه شما انتظار می رود، بنویسید. یک سند مورد نیاز چیست؟ به طور خلاصه، پاسخ بسیار ساده است: بیانیه ای از ورودی معتبر به برنامه و بیانیه ای از خروجی مربوطه. نرم افزار شما بر روی برخی داده ها کار می کند و داده های محاسباتی را استخراج می کند. مستندات مورد نیاز به وضوح بیانگر اطلاعات ورودی و خروجی داده ها خواهد بود. سند الزامات می گوید برنامه شما از دید کاربر چه خواهد کرد.

مشخصات و طراحی اسناد را بنویسید

سند مشخصات توضیح می دهد که چه الزاماتی وجود دارد، اما دقیق تر از خود سند مورد نیاز است. این از الزامات از نقطه نظر توسعه دهنده است. مشخصات صریح و دقیق بیان شده است. آنها جمله هایی هستند که می توانید برای آنها طراحی و آزمایش کنید. در اصل، مشخصات یک عملکرد از مجموعه کلیه داده های ورودی داده ممکن به خروجی داده توسط برنامه شما را تعریف می کنند.

سند طراحی اولیه چگونگی تحقق مشخصات را توضیح می دهد. قبل از نوشتن برنامه نوشته شده است و باید لیستی از الگوریتم های yo را درج کند.

دانستن اینکه کجا و چگونه می توانید نظر دهید تا کد خود را یادآوری کنید مهم است. نظرات به شما کمک می کنند درک کنید که چه کاری باید انجام شود. این به عقب به کد نوشتن است و سپس سعی کنید آنچه را انجام می دهد توضیح دهید. قوانین اساسی شامل دادن شرایط قبل و بعد از شرایط برای انتخاب و تکرار اظهارات، و همچنین بلوک های کد متوالی است. علاوه بر این، لازم است متغیرهای حلقه ای برای اظهارات تکرار ایجاد شوند. ساختار داده ها و استفاده از آنها نیز باید توضیح داده شود.

دانشجویان رشته کامپیوتر برای انجام پایان نامه کامپیوتر می توانند با موسسه در ارتباط باشند

کلیک نماید و پایان نامه و پروپوزال رشته کامپیوتر خود را سفارش دهید

سایر مستندات مرتبط با برنامه

اسناد اضافی گاهی اوقات برای یک برنامه لازم است. اینها شامل یک کتابچه راهنمای کاربر، یک کتابچه راهنمای نگهداری و یک مجموعه تست است. اغلب اینها به عنوان ضمائم در پایان نامه شما ظاهر می شوند. کتابچه راهنمای کاربر رابط کاربری برنامه شما را توصیف می کند. دفترچه راهنماي نگهداري نحوه تغيير، تقويت يا انتقال برنامه را توصيف مي کند. مجموعه آزمون برخی از اعتبار سنجی را ارائه می دهد که برنامه شما آنچه را که با توصیف مراحل آزمون و ورودی های نمونه نمونه در نظر گرفته شده است، محاسبه می کند.

کتابچه راهنمای کاربر را بنویسید

به احتمال زیاد دیگران از برنامه شما استفاده می کنند. نوشتن کتابچه راهنمای کاربر، استفاده از برنامه شما را تسهیل می کند. نکته مهم این است که برای کاربر ساده لوح بنویسید. بهتر است فرض کنید که کاربران برنامه شما از رایانه یا رابط های آنها چیزی نمی دانند. توصیف واضح، مختصر و گام به گام در مورد چگونگی استفاده از برنامه شما می تواند از اهمیت زیادی برای دیگران، بلکه برای شما نیز برخوردار باشد. شما می توانید دستورات بی دست و پا یا گمراه کننده را شناسایی کنید و با اصلاح آنها، محصولی بسیار کاربردی تر تولید کنید. از سند مورد نیاز خود شروع کنید تا به خودتان یادآوری کنید که برنامه شما چه کاری انجام می دهد.

یک کتابچه راهنمای تعمیر و نگهداری بنویسید

اگر کار شما دارای مزایای ماندگار باشد، شخصی می خواهد عملکرد کد شما را گسترش دهد. یک کتابچه راهنمای تعمیر و نگهداری خوب می تواند در توضیح کد شما کمک کند. کتابچه راهنمای نگهداری از مشخصات، طراحی اولیه و اسناد طراحی دقیق شما رشد می کند.

این راهنما نشان می دهد که چگونه برنامه شما در ماژولها تجزیه می شود، رابط های بین ماژول ها را مشخص می کند، و ساختارهای داده اصلی و ساختارهای کنترل را لیست می کند. همچنین باید دامنه مؤثر تغییرات در کد شما را مشخص کند.

دانشجویان رشته کامپیوتر برای انجام پایان نامه کامپیوتر می توانند با موسسه در ارتباط باشند

  پایان نامه و پروپوزال رشته کامپیوتر خود را سفارش دهید

یک مجموعه تست بنویسید

چگونه تضمین می کنید که برنامه شما با مشخصات آن مطابقت داشته باشد؟ تأیید رسمی یکی از تکنیک های “اثبات” است اما اعمال برنامه های بزرگ دشوار است. شما باید با تکنیک های تأیید صحت آشنایی داشته باشید و هنگام تهیه کد خود از آنها استفاده کنید،

اما سایرین همچنان می خواهند ببینند که کد شما نتایج مورد انتظار را در نمونه ای از پرونده های آزمایشی می دهد. بنابراین، شما باید یک مجموعه آزمایشی را ایجاد کنید که با استفاده از آن بتواند برنامه خود را تحت شرایط مختلف به درستی کار کند، با تعیین مراحل آزمایش مورد استفاده و انواع موارد تست برای “ورزش” کردن مؤلفه های برنامه شما.

دانشجویان رشته کامپیوتر برای انجام پایان نامه کامپیوتر می توانند با موسسه در ارتباط باشند

  پایان نامه و پروپوزال رشته کامپیوتر خود را سفارش دهید

از یک قالب ساز برنامه استفاده کنید

من به برنامه نویسی با سواد اعتقاد دارم، یعنی یک برنامه باید نوشته شود که توسط هر شخصی که در برنامه نویسی تجربه کرده است خوانده شود و درک شود. ابتدایی ترین روش برای تسهیل در مصرف انسانی برنامه شما نوشتن نظرات داخلی خوب همانطور که در 3.3 پوند بحث شده است.

روشهای بسیار پیشرفته تری وجود دارد. یکی از این سیستمهای WEB است که توسط دان ناتوس ساخته شده است. سیستم اصلی WEB برای Pascal نوشته شده است، اما سیستم های WEB برای سایر زبان ها نوشته شده است،

و حتی برنامه ای به نام spiderweb وجود دارد که می تواند برای تولید یک سیستم WEB برای هر زبان برنامه نویسی استفاده شود [2،5].

به طور خلاصه، مزایای استفاده از یک سیستم WEB این است که شما را قادر می سازد:

(1) برنامه خود را بطور منطقی توسعه دهید، بدون محدودیت هایی که توسط کامپایلر اعمال شده باشد،

(2) مستندات و مدولار برنامه ای عالی را ارائه می دهد،

و (3) متغیرها و ماژول ها را ردیابی کنید. بطور خودکار. فهرست متغیرها و ماژولها حاوی نشانگرهایی است که در آن متغیرها و ماژول ها تعریف و مورد استفاده قرار می گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چنین سیستمهایی، باید به ادبیات ذکر شده مراجعه کنید.

چگونه مقاله خود را بنویسیم

مقاله پایان نامه کار شما را مستند می کند و می تواند به عنوان پایه ای برای یک مقاله قابل انتشار باشد. رایج ترین اشتباه دانشجويان پایان نامه این است که فرض کنید خود پایان نامه نیز به آسانی نوشته خواهد شد.

در نتیجه، آنها نوشتن را به تعویق انداختند تا برنامه نویسی خود را به اتمام برسانند. وقتی نسخه قابل قبولی تهیه می کنند، دریافتند که یک دوره یا دو مدرسه از بین رفته است و هنوز فارغ التحصیل نشده اند.

توصیه مهم این است که شروع به نوشتن در اوایل کنید و از مشاور پایان نامه خود بخواهید که درباره نوشتن شما بازخورد بخواهد. به همان اندازه مهم، ادبی نکنید. سرقت ادبی می تواند منجر به اخراج از مدرسه شود.

از شما انتظار می رود که مقاله خود را بنویسید، نه از آنچه شخص دیگری نوشته است، کپی کنید. اشکالی ندارد که از ایده های افراد دیگر، حتی به گفته خودشان استفاده کنید، اما شما باید به وضوح به کار آنها اشاره کنید. مقاله شما باید توصیف کند که شما چه کاری انجام داده اید و چرا آن را انجام داده اید.

همه اشتباهات املایی را انجام می دهند، اما با وجود برنامه های امتحان املایی، این نوع خطا باید از بین برود. همیشه قبل از اینکه از شخص دیگری بخواهید آن را بخواند، کارهای نوشتاری خود را از طریق یک املای املایی انجام دهید. همچنین، باید شخصی را پیدا کنید که بتواند اشتباهات گرامری را در مقاله شما تصحیح کند.

شما نوشتن مقاله خود را در سه ماهه اول ثبت نام شده برای اعتبار پایان نامه شروع خواهید کرد. شما یک طرح پایان نامه خواهید نوشت که در پایان نامه شما تکامل می یابد. نوشتن یک پیشنهاد خوب اولین گام مهم برای موفقیت است.

پیشنهادات متفاوت خواهد بود، اما موارد خاصی وجود دارد که انتظار می رود در هر یک از آنها پیدا شود. نیاز به بیانیه ای از (1) مشكل مورد مطالعه، (2) كار قبلی در مورد مسئله، (3) نرم افزار مورد نیاز، (4) اهداف مطالعه، (5) خلاصه ای از كار پیشنهادی با مجموعه ای از نقاط عطف، و (6) کتابشناسی.

دانشجویان رشته کامپیوتر برای انجام پایان نامه کامپیوتر می توانند با موسسه در ارتباط باشند

  پایان نامه و پروپوزال رشته کامپیوتر خود را سفارش دهید

یک طرح کلی برای هر فصل بنویسید

رویکرد از بالا به پایین، که برای تدوین برنامه توصیه می شود، منجر به توسعه مقاله پایان نامه شما می شود. در اینجا، شما باید با خلاصه ای از هر فصل شروع کنید. اگرچه مشخص کردن آنچه باید در هر فصل از پایان نامه ذکر شود دشوار است،

پایان نامه شما باید شامل یک صفحه عنوان، صفحه امضا، چکیده و کتابشناسی باشد. برای جزئیات بیشتر به راهنمای دانشگاه مربوط به تهیه پایان نامه مراجعه کنید. اطمینان حاصل کنید که الزامات حاشیه و قالب را دقیقاً رعایت کرده اید.

دانشجویان رشته کامپیوتر برای انجام پایان نامه کامپیوتر می توانند با موسسه در ارتباط باشند

  پایان نامه و پروپوزال رشته کامپیوتر خود را سفارش دهید

نتایج خود را منتشر کنید

شما باید به کار خود افتخار کنید و از دیگران بخواهید که درباره آن آگاهی داشته باشند. یک راه برای نشان دادن اینکه شما کارهای با کیفیت انجام داده اید انتشار آن در یک ژورنال یا ارائه آن در یک کنفرانس است. بنابراین، شما باید یک مقاله کوتاه 5-10 صفحه ای بنویسید که به طور خلاصه توضیح می دهد که شما چه کاری انجام داده اید و چرا جدید یا مهم است. سپس این مقاله به همایش ها و ژورنال های مناسب ارسال می شود. تحقیقاتی که انجام داده اید باید لیستی از کنفرانس ها و ژورنال هایی را برای شما فراهم کند که می توانید کار خود را ارسال کنید.

دستورالعمل های جمع آوری شده

در زیر لیستی سریع از دستورالعمل هایی که در این سند مورد بحث قرار گرفته است آورده شده است.

1-چگونه برنامه خود را بنویسید.

2-یک سند موردنیاز بنویسید که الزامات برنامه شما را باید برآورده کند.

3-مشخصات، طراحی اولیه و اسناد طراحی دقیق را بنویسید که دقیقاً مشخص کنید که الزامات چیست و چگونه برنامه شما الزامات را برآورده می کند.
4-ابتدا نظرات را بنویسید.
5-یک داربست بسازید، که قابل حذف است، که از ساخت برنامه شما پشتیبانی می کند.
6-راهنمای کاربر، کتابچه راهنمای تعمیر و نگهداری و مجموعه تست را بنویسید.
7-از یک قالب ساز برنامه مانند WEB استفاده کنید.

دانشجویان رشته کامپیوتر برای انجام پایان نامه کامپیوتر می توانند با موسسه در ارتباط باشند

  پایان نامه و پروپوزال رشته کامپیوتر خود را سفارش دهید

 

چگونه مقاله در رشته کامپیوتر بنویسیم.

-شروع به نوشتن کنید.

-سرقت ادبی نکنید!

-پیشنهادی بنویسید که شامل بیانیه ای از مشکل مورد مطالعه، الزامات نرم افزار، نشانه چگونگی حل مشکل و بررسی ادبیات مرتبط است.
-از یک چک لیست املایی استفاده کنید.

-به کسی بخواهید مقاله خود را برای خطاهای دستوری اصلاح کند.
-از یک قالب ساز مانند LATEX، troff یا WordPerfect استفاده کنید.
-قبل از نوشتن، یک طرح کلی برای هر فصل تهیه کنید.
-مقاله خلاصه ای بنویسید که می توانید منتشر کنید.

قوانین و مقررات

چندین مورد نیاز محلی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید تا در انجام پایان نامه خود مشکلی غیرضروری نداشته باشید. بسیاری از این روشها یا خط مشی ها در سایر اسناد شرح داده شده اند و به سادگی در اینجا خلاصه می شوند.

یک پیشنهاد پایان نامه باید در ترم اول که برای اعتبار پایان نامه ثبت نام می کنید نوشته و تأیید شود.
یک کمیته پایان نامه متشکل از حداقل سه عضو هیئت علمی، دو نفر در رشته کامپیوتر و یک نفر در یک بخش خارج از کشور، باید در دوره دوم پایان نامه شما انتخاب شود.

پس از ثبت نام در آزمون پایان نامه، باید تا زمان تکمیل دفاع خود، دائماً در آزمون پایان نامه ثبت نام کنید.
شما باید قبل از دفاع خود، خلاصه ای از پایان نامه خود را در یک سمینار علوم کامپیوتر ارائه دهید.

شما باید حداقل دو هفته قبل از دفاع، پایان نامه خود را توسط تمام اعضای کمیته تأیید کنید.
شما باید به رئیس دانشكده علوم رایانه تأیید كنید كه تمام اعضای كمیته توافق كرده اند كه شما آماده دفاع از پایان نامه خود هستید.
دو هفته قبل از دفاع، باید اعلامیه دفاع را به دانشکده تحصیلات تکمیلی ارسال کنید.

اگر با موفقیت از پایان نامه خود دفاع کرده و تمام کارهای خود را در طی دو هفته اول یک ترم انجام دهید، نیازی به ثبت نام در آن ترم نیست.
اگر به سادگی پیشنهادات بیان شده و مورد بحث در این مقاله را دنبال کنید، در راه موفقیت در تکمیل شرایط لازم برای پایان نامه کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر در موسسه فناوری فلوریدا، به خوبی ادامه خواهید داد.

موفق باشید!

دانشجویان رشته کامپیوتر برای انجام پایان نامه کامپیوتر می توانند با موسسه در ارتباط باشند

  پایان نامه و پروپوزال رشته کامپیوتر خود را سفارش دهید

دانشجویان گرامی بر روی کلمات کلیدی زیر کلیک نماید و مطالب مربوط به هر کدام را مطالعه نماید.

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه ارزان

انجام پروپوزال

هزینه انجام پایان نامه

هزینه انجام پروپوزال

انجام مقاله

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *