اکسپت مقاله

انجام مقاله چیست؟

یک مقاله پژوهشی یک منبع اصلی است … یعنی گزارش روش ها و نتایج یک مطالعه اصلی که توسط نویسندگان انجام شده است.

نوع مطالعه ممکن است متغیر باشد (ممکن است یک آزمایش ، نظرسنجی ، مصاحبه و غیره باشد)، اما در همه موارد، داده های خام توسط نویسندگان جمع آوری و تجزیه و تحلیل شده اند و نتیجه گیری از نتایج آن تجزیه و تحلیل گرفته شده است.

پژوهشگران عزیز برای اکسپت مقاله می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

مقالات تحقیق از قالب خاصی پیروی می کنند:

مقدمه

یک مقدمه مختصر اغلب شامل مرور ادبیات موجود در مورد موضوع مورد مطالعه و توضیح منطق مطالعه نویسنده است. این مهم است زیرا نشان می دهد كه نویسندگان از مطالعه مطالعاتی آگاه هستند و قصد دارند به روش معناداری در این پژوهش موجود مشاركت كنند (یعنی آنها فقط كاری را انجام نمی دهند كه دیگران قبلاً انجام داده اند).

روش

یک بخش روش ، که در آن نویسندگان از نحوه جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها بی اعتبار می کنند. تجزیه و تحلیل آماری گنجانده شده است. این بخش کاملاً مفصل است ، زیرا مهم است که سایر محققان بتوانند این روشها را تأیید و یا تکرار کنند.

نتایج

بخش نتایج نتایج آنالیز داده ها را شرح می دهد. نمودارها و نمودارهایی که نتایج را نشان می دهند ، معمولاً درج شده اند.

بحث یا نتیجه گیری

در بحث ، نویسندگان تفسیر خود را از نتایج خود توضیح داده و درباره اهمیت آنها در تحقیقات موجود و آینده نظریه پردازی می کنند.
منابع یا آثار ذکر شده همیشه گنجانده شده است. اینها مقاله ها و کتابهایی است که نویسندگان برای برنامه ریزی مطالعه خود و حمایت از بحث از آنها ترسیم کرده اند.

مقاله ای مبتنی بر تحقیق چیست؟

یک مقاله تحقیقاتی ایجاد شده توسط پژوهشگری است که می خواهد یک فرضیه تحقیق اصلی را کشف کند. پژوهشگر فرضیه و پیشنهاد تحقیق را می نویسد ، یک کمک هزینه دریافت می کند ، تحقیق را انجام می دهد ، داده ها را تجزیه و تحلیل می کند و سپس مقاله را انجام می دهد.

مقاله مروری تحقیق چیست؟

یک مقاله مروری ، به جای گزارش دادن حقایق جدید یا تحلیل ، بررسی های قبلی را منتشر کرده و بررسی می کند. مقالات مرور گاهی اوقات به عنوان مقالات نظرسنجی یا در انتشار اخبار ، مقالات مروری نیز خوانده می شوند. نشریات دانشگاهی که در مقالات مرور تخصص دارند ، به عنوان مجلات مرور شناخته می شوند.

پژوهشگران عزیز برای اکسپت مقاله می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

از کجا می توانم مقالات رو جستجو کنم و کارم را انجام و شروع کنم؟

21 پایگاه اینترنتی رایگان مجله و پایگاه داده های تحقیقاتی
1.CORE

CORE یک جمع کننده چند رشته ای از تحقیقات دسترسی آزاد است. این اجازه می دهد تا کاربران بیش از 66 میلیون مقاله دسترسی آزاد را جستجو کنند. در حالی که بیشتر این پیوندها به مقاله کامل متن در سایت ناشر اصلی است ، پنج میلیون پرونده به طور مستقیم در CORE میزبانی می شوند.

علاوه بر جستجوی کلمات کلیدی ساده ، CORE گزینه های جستجوی پیشرفته ای را برای فیلتر کردن نتایج با توجه به نوع انتشار ، سال ، زبان ، مجله ، مخزن و نویسنده ارائه می دهد.

2. ScienceOpen

ScienceOpen که به عنوان یک شبکه تحقیق و نشر فعالیت می کند ، دسترسی آزاد به بیش از 28 میلیون مقاله در همه زمینه های علوم را ارائه می دهد. اگرچه برای مشاهده متن کامل مقالات باید ثبت نام کنید ، ثبت نام رایگان است. عملکرد جستجوی پیشرفته بسیار دقیق است و به شما امکان می دهد دقیقاً تحقیق مورد نظر خود را پیدا کنید.

این شرکت مستقر در برلین و بوستون در سال 2013 با هدف “تسهیل ارتباطات علنی و باز بین دانشگاهیان و اجازه دادن به عقاید در مورد شایستگی های آنها ، فارغ از اینکه از کجا به دست می آیند” تأسیس شد.

3. فهرست نشریات مجلات دسترسی آزاد

دایرکتوری مجلات دسترسی آزاد یک دایرکتوری چندرسانه ای ، جامعه راهنما ، فهرست ژورنال های دسترسی آزاد (DOAJ) به محققان اجازه می دهد تا مجلات باکیفیت و باکیفیت را بررسی کنند. این بیش از دو میلیون مقاله از 9،519 ژورنال بایگانی شده است ، به شما امکان می دهد فهرست یا موضوع را جستجو کنید یا با کلید واژه جستجو کنید.

این سایت در سال 2003 و با هدف افزایش دیداری مجلات علمی دسترسی آزاد صورت گرفت. مطالب موجود در سایت موضوعات مختلفی را از علم به قانون گرفته تا هنرهای زیبا و همه چیز در بین آنها قرار می دهد.

پژوهشگران عزیز برای اکسپت مقاله می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

4- مرکز اطلاع رسانی منابع آموزشی

ERIC مرکز اطلاعات منابع آموزشی (ERIC) ، مؤسسه علوم آموزش و پرورش ، به شما امکان می دهد تا مطالبی را که مربوط به حوزه آموزش است ، با موضوع جستجو کنید. پیوندها به سایتهای دیگر منتهی می شوند ، جایی که ممکن است مجبور شوید اطلاعات را خریداری کنید ، اما می توانید فقط مقالات متن کامل را جستجو کنید.

این سرویس در درجه اول نمایه سازی مجلات ، ادبیات خاکستری (مانند گزارش های فنی ، اوراق سفید و اسناد دولتی) و کتاب ها را نشان می دهد. تمام منابع مواد در ERIC قبل از ایندکس شدن ، یک روند بررسی رسمی را طی می کنند.

5. بایگانی چاپ الکترونیکی arXiv

arXiv e-Print Archive از سال 1991 شروع شده است و یک منبع شناخته شده در زمینه های ریاضیات و علوم رایانه است. این کتابخانه توسط کتابخانه دانشگاه کرنل اداره می شود و اکنون به بیش از یک میلیون چاپ الکترونیکی دسترسی آزاد دارد.

6. شبکه تحقیقات علوم اجتماعی

شبکه تحقیقات علوم اجتماعی (SSRN) مجموعه ای از مقالات جامعه علوم اجتماعی است. این سایت بیش از 700000 چکیده و بیش از 600000 مقاله کامل متن ارائه می دهد.

هنوز گزینه خاصی برای جستجوی فقط مقالات تمام متن وجود ندارد ، اما از آنجا که بیشتر مقالات موجود در سایت دسترسی رایگان دارند ، غالباً اینگونه نیست که با یک paywall مواجه شوید. برای استفاده از خدمات باید عضو شوید ، اما ثبت نام رایگان است و شما را قادر می سازد تا با سایر دانشمندان در سراسر جهان تعامل داشته باشید.

7. کتابخانه عمومی علوم

PLOSP Public Library یک بازیگر بزرگ در جهان علوم دسترسی آزاد است. سازمان غیرانتفاعی با انتشار هفت ژورنال دسترسی آزاد ، متعهد به تسهیل باز بودن در تحقیقات دانشگاهی است. طبق گفته این سایت ، “کلیه محتوای PLOS در بالاترین حد ممکن برای دسترسی آزاد قرار دارد ، به این معنی که مقالات علمی بلافاصله و آزادانه در دسترس هر کسی ، در هر کجا قرار می گیرند.”

8. OpenDOAR

OpenDOAR ، یا دایرکتوری مخازن دسترسی آزاد ، یک منبع جامع برای یافتن مجلات و مقالات دسترسی آزاد است. با استفاده از جستجوی سفارشی Google ، OpenDOAR از طریق مخازن دسترسی آزاد در سرتاسر جهان شگفت زده می شود و تحقیقات مرتبط را در همه رشته ها برمی گرداند.

مخازن مورد نظر خود را از طریق کارکنان OpenDOAR مورد ارزیابی و طبقه بندی قرار می دهند تا اطمینان حاصل شود که آنها استانداردهای کیفیت را رعایت می کنند.

9. موتور جستجوی دانشگاهی بیلفلد

موتور جستجوي دانشگاهي BASEThe Bielefeld (BASE) توسط كتابخانه دانشگاه بيلفلد در آلمان اداره مي شود و از بيش از 4000 منبع بيش از 100 ميليون سند ارائه مي دهد. شصت درصد از محتوای آن دسترسی آزاد است و می توانید براساس آن جستجوی خود را فیلتر کنید.

پژوهشگران عزیز برای انجام مقاله می توانند با موسسه در ارتباط باشند. موسسه علم گستر از جمله موسسات خوب در زمینه اکسپت مقاله می باشد.

انجام مقاله

10. کتابخانه دیجیتال مخزن عوام

کتابخانه دیجیتالی عوام (DLC) که توسط دانشگاه ایندیانا اداره می شود ، یک مخزن ژورنال چند رشته ای است که به کاربران امکان می دهد هزاران مقاله دسترسی آزاد و آزاد از سراسر جهان را بررسی کنند. می توانید براساس نوع سند ، تاریخ ، نویسنده ، عنوان ، و موارد دیگر جستجو کرده یا کلمات کلیدی مرتبط با موضوع خود را جستجو کنید.

11- کتاب جهانی CIA

کتاب حقیقت CIA World کمی با منابع دیگر موجود در این لیست متفاوت است زیرا یک فهرست ژورنال یا مخزن آنلاین نیست. این یک پایگاه داده تحقیقاتی بسیار مفید برای دانشگاهیان در رشته های مختلف است. دسترسی به همه اطلاعات رایگان است و حقایق مربوط به هر کشور در جهان از جمله اطلاعات مربوط به تاریخ ، جغرافیا ، حمل و نقل و موارد دیگر را ارائه می دهد.

12.Paperity

Paperity به عنوان “اولین تجمیع چند رشته ای مجلات و مقالات دسترسی آزاد” افتخار می کنند. تمرکز آنها به شما کمک می کند تا ضمن متصل کردن شما به تحقیقات معتبر ، از پرداخت دیواره ها جلوگیری کنید.

علاوه بر دسترسی آسان به هزاران ژورنال به خوانندگان ، Paperity به دنبال کمک به نویسندگان است تا به مخاطبان خود برسند و به ژورنال ها کمک کنند تا در افزایش مخاطبان ، در معرض دید قرار دهند.

13.dblp Computer Science Bibliography

dblp Computer Science Bibliography یک فهرست آنلاین از انتشارات مهم علوم رایانه است. اگرچه دسترسی به هر دو مقاله دسترسی آزاد و مطالب پشت پرده را فراهم می کند ، می توانید جستجوی خود را فقط به مقالات متن کامل محدود کنید. این سایت بیش از سه میلیون انتشار را فهرست بندی می کند و آن را به یک منبع ارزشمند در دنیای علوم رایانه تبدیل می کند.

14. EconBiz

EconBiz یک منبع عالی برای مطالعات اقتصادی و تجاری است. خدمات مرکز اطلاعات اقتصادی لایبنیتس ، دسترسی به متن کامل را بصورت آنلاین و با جستجو فقط برای دسترسی به مواد دسترسی آزاد ، فراهم می کند.

فراموش نکنید که لیست کامل 101 پایگاه داده رایگان مجله و تحقیق را بارگیری کنید.

پژوهشگران عزیز برای انجام مقاله می توانند با موسسه در ارتباط باشند. موسسه علم گستر از جمله موسسات خوب در زمینه انجام مقاله می باشد.

انجام مقاله

15. BioMed Central

BioMed CentralBioMed Central تحقیقاتی را برای دسترسی آزاد از بیش از 290 مجله بررسی شده در زمینه های زیست شناسی ، پزشکی بالینی و بهداشت ارائه می دهد. می توانید این ژورنال ها را با موضوع یا عنوان مرور کنید ، یا می توانید کل مقالات را برای کلید واژه مورد نیاز خود جستجو کنید.

16. JURN

JURN موتور جستجوی چند رشته ای ، پیوندهایی به وب سایت ها ، مقاله ها و مجلات علمی مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که همگی دسترسی رایگان یا دسترسی آزاد دارند. JURN با پوشش ویژه رشته های هنر ، علوم انسانی ، تجارت ، حقوق ، طبیعت ، علم و پزشکی ، تقریباً 5000 مخزن ایندکس کرده است تا به شما کمک کند دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن هستید می یابید.

17.DryadDryad

DryadDryad یک مخزن دیجیتال از تحقیقات علمی و دسترسی آزاد است. این سازمان توسط یک سازمان عضویت غیر انتفاعی اداره می شود که هدف آن “ترویج جهانی است که داده های تحقیق بطور علنی در دسترس باشد ، ادبیات علمی ادغام شده و به طور معمول از آن برای ایجاد دانش استفاده می شود.” دسترسی به این سایت رایگان است ، اما توجه داشته باشید اگر می خواهید داده های خود را در Dryad منتشر کنید ، هزینه انتشار نیز وجود دارد.

18. EThOS

EThOS که توسط کتابخانه انگلیس اداره می شود به شما امکان می دهد بیش از 400000 پایان نامه دکترا را در رشته های مختلف جستجو کنید. اگرچه برخی از متن های کامل پشت پرده های پرداختی هستند ، می توانید جستجوی خود را در موارد موجود برای بارگیری فوری یا مستقیم از طریق EThOS یا از طریق وب سایت یک موسسه محدود کنید.

دانشجوی عزیز در موسسه مشاوران طلایی به شما کمک داده می شود بتوانید انجام مقاله و اکسپت مقاله را سریعتر شروع نماید

19. PubMed

PubMed ، از مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی ، یک بستر تحقیقاتی بسیار شناخته شده در زمینه های علوم و پزشکی است. این دسترسی به “بیش از 26 میلیون استناد برای ادبیات زیست پزشکی از MEDLINE ، مجلات علوم زندگی ، و کتابهای آنلاین” ارائه می دهد. در حالی که بسیاری از منابع پشت پرده پولی هستند ، می توانید جستجوی خود را فیلتر کنید تا فقط متن های کامل را ببینید ، و این منبع را حتی با ارزش تر جلوه دهید.

20. محقق معنایی

Semantic ScholarA یک منبع منحصر به فرد و آسان برای استفاده ، محقق Semantic از قدرت هوش مصنوعی برای مرتب کردن کارآمد میلیون ها مقاله مرتبط با علم بر اساس اصطلاحات جستجوی شما بهره می برد. طبق گفته این سایت ، اگرچه برخی از مقالات پشت پرده های پرداختی هستند ، “داده های [آنها] برای آن مقالات محدود است” ، بنابراین می توان انتظار داشت که بیشتر نتایج متن کامل را دریافت کنید. ویژگی دیگر گزینه های جستجوی پیشرفته گسترده است که به شما امکان می دهد از جمله موارد دیگر ، بر اساس نوع سلول و منطقه مغز جستجو کنید.

21. زنودو

ZenodoTek نام خود را از Zenodotus ، اولین کتابدار کتابخانه باستانی اسکندریه ، Zenodo ابزاری است که “توسط محققان ساخته و ساخته شده است ، برای اطمینان از اینکه همه می توانند در علم آزاد بپیوندند.” می توانید بر اساس کلمات کلیدی ، عنوان ، ژورنال و موارد دیگر مرتب سازی کرده و اسناد دسترسی آزاد را مستقیماً از سایت بارگیری کنید

دانشجویان عزیز برای انجام مقاله و اکسپت مقاله می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

“اکسپت مقاله”