انجام رساله دکتری مهندسی مالی و انجام پایان نامه ارشد مهندسی مالی

انجام رساله دکتری مهندسی مالی و انجام پایان نامه ارشد مهندسی مالی را از ما بخواهید، دانشجویان برای نوشتن رساله دکتری و نوشتن پایان نامه با ما در ارتباط باشید. دانشجویان می توانند از آموزش های لازم برای نوشتن پروپوزال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری توسط بهترین محققان در موسسه پایان نامه نویسی مشاوران طلایی برخوردار شوید. برای انجام رساله دکتری و نوشتن پایان نامه ارشد با کمترین هزینه، با موسسه مشاوران طلایی در تماس باشید و از تخفیفات موسسه در زمینه انجام رساله دکتری مهندسی مالی و انجام پایان نامه مهندسی مالی بهره مند شوید، هدف موسه بالاترین کیفیت در مشاوره است.

انجام رساله دکتری مهندسی مالی در موسسه مشاوران طلایی به صورت تخصصی و بالاترین کیفیت انجام می شود. و به دانشجویانی که در این زمینه نیاز به راهنمایی دارند مشاوره های لازم برای انتخاب موضوع و انتخاب روش پژوهش صورت می گیرد.

 

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مهندسی مالی دارید؟ کلیک کنید.

اهداف انجام رساله دکتری مهندسی مالی

اهداف انجام رساله دکتری مهندسی مالی را می توان شامل موراد زیر دانست:

» مدیریت امور منایع، مصارف و سرمایه گذاری ها در بنگاه های اقتصادی

» بررسی و تجزیه و تحلیل انواع فرصت های سرمایه گذاری و هدایت آنها به سمت فرصت های مولد اقتصادی و فراهم آموردن زمینه رشد و بالندگی بازار سرمایه و بورس در کشور

» ابداع انواع محصولات مالی جدید با درنظر گرفتن قوانین اسلامی، تجزیه و تحلیل انواع محصولات مالی و قیمت گذاری آنها و توجه به مدیریت ریسک آنها

» تجزیه و تحلیل و مدیریت علمی بانکها شامل مدیریت پرتفوی اعتبارات و منابع بانکی، ارائه انواع محصولات جدید بانکداری اسلامی و مدیریت انواع ریسکها در نظام بانکی و کمک به رشد و توسعه نظام پولی کشور

» بررسی، تحلیل و مدیریت صحیح شرکت های بیمه و ارائه انواع محصولات بیمه ای برای پوشش انواع نیازهای موجود در این بازار با در نظر گرفتن قوانین اسلامی

» تجزیه و تحلیل و کمک به مدیریت بازار مستغلات با استفاده از مباحث جدید و علمی و کمک به ابداع انواع روش های تامین مالی در بخش مسکن به منظور حل مشکلات 

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت مالی

اصطلاح مهندسی مالی ابتدا در بانک های انگلیسی مورد استفاده قرار  گرفت. این بانک ها در اوایل دهه ۱۹۸۰ واحدهای مدیریت ریسک را که به صورت تیمی کار می کردند، تشکیل دادند. این تیم ها شامل افرا خبره و متخصص در رشته های مربوط بودند که با مطالعه شرکت مشتری، کلیه ریسک ها را شناسایی می کردند و سپس فرایند اندازه گیری هر یک از ریسک ها را انجام می داند.

در مرحله سوم نیز تجزیه و تحلیل نتایج بدست آمده که مورد نظر مدیریت شرکت مشتری نیز بود، انجام می گرفت. ازجمله دلایل مهم رشد این علم، نیازهای جوامع گوناگون بود. دهه 1980 در امریکا آزاد سازی مالی طی دهه ۱۹۸۰ به علت آزادسازی مالی در کشور آمریکا، تمامی نظامهای مالی با شوک بزرگی روبرو شدند.

پس سازمانها درپی مدیران مالی لایقی بودند تا بتوانند به چنین شوکهایی پاسخهای مناسب بدهند بویژه آنکه مدلهای کلاسیک دیگر پاسخگوی مسایل و مشکلات مالی آن زمان نبود. به همین دلیل برخی از مدیران مالی که با علم فیزیک نیز آشنا بودنـــد جذب بنگاههای اقتصادی شدند و شیوه های اجرایی خود را به کار می بستند. سالها بعد گروهی با نام مهندسان موشک شکل گرفت که خدمات وسیعی را در امر مسایل مالی، برای سازمانها ارائه می کردند.

این خدمات شامل خرید بانک و خرید سهام برای مشتریان می شد. این میان تحلیل گران و کارگزاران مالی نیز فعالیت می کردند. با گذشت یک دهه، در اوایل دهه ۱۹۹۰ واژه جدید مهندسی مالی به مرور موج وسیعی یافت. طی سالهای ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۴ دانشگاهها نیز رشته مهندسی مالی را پذیرفته و شروع به تدریس آن کردند.

در حال حاضر رشته مهندسی مالی در دانشگاه­های تهران(دانشکده مدیریت)، صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیر، علوم اقتصادی، دانشگاه غیرانتفایی علم و فرهنگ، مرکز آموزش عالی خاتم، موسسه غیر انتفایی رجاء قزوین ارائه می­گردد.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مالی دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مهندسی مالی دارید؟

کلیک کنید.

انجام پروپوزال رساله دکتری مالی

دکتری مدیریت مالی به حوزه های سرمایه گذاری، بانکداری، بیمه، مدیریت ریسک، مهندسی مالی، تامین مالی و اعتباری و … می پردازد. دکتری مالی با پرداختن به مباحث تئوری مدیریت مالی، دانشجویان را با حوزهای مختلفی مانند سرمایه گذاری، بانکداری، بیمه، مدیریت ریسک، مهندسی مالی، تامین مالی و اعتباری و … آشنا می کند.

در این دوره دانشجویان، علاوه بر آشنایی با مسائل نظری دانش مدیریت مالی با زمینه های نوین در این رشته و جایگاه آن در عرصه عمل آشنا خواهند شد.  این افراد بر اساس گرایش انتخابی می توانند به فعالیت های آموزش و تحقیقات کاربردی بپردازند. این فعالیت ها عبارتند از :

– بررسی و تجزیه و تحلیل انواع فرصت های سرمایه گذاری و هدایت آنها به سمت فرصت های مولد اقتصادی و فراهم آوردن زمینه رشد و بالندگی بازار سرمایه و بورس در کشور.

– ابداع انواع محصولات مالی جدید با در نظر گرفتن قوانین اسلامی، تجزیه و تحلیل انواع محصولات مالی و قیمت گذاری و توجه به مدیریت ریسک آنها.

– تجزیه و تحلیل و مدیریت علمی بانک ها شامل مدیریت پرتفوی (سبد سهام) اعتبارات و منابع بانکی، ارائه انواع محصولات جدید بانکداری اسلامی، مدیریت انواع ریسک ها در نظام بانکی و کمک به رشد و توسعه نظام پولی در کشور.

– تحلیل و بررسی امور مالی بین المللی و ارائه راهکار برای مدیریت کسب و کارها در یک محیط پرنوسان بین المللی از نظر علوم مالی.

بررسی، تحلیل و مدیریت صحیح شرکت های بیمه و ارائه انواع محصولات بیمه ای برای پوشش انواع نیازهای موجود در این بازار، با در نظر گرفتن قوانین اسلامی.

نیاز به انجام پروپوزال رساله دکتری مالی دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به انجام رساله دکتری مهندسی مالی دارید؟

کلیک کنید.

رشته مدیریت مالی

مدیریت مالی شامل مدیریت امور منابع، مصارف و سرمایه گذاری ها در بنگاه های اقتصادی است. با توجه به تحولات اخیر جامعه و شرایط پر از نوسان و پوپای دنیای مالی، اقتصاد تک محصولی دیگر جوابگوی هجوم تولیدکننگان خارجی به بازارهای بکر داخلی و افزایش سطح توقعات مردم نبود. هزینه های بالای منابع مالی داخلی، نوسانات نرخ ارز، نرخ تورم دو رقمی،

محاسبه منافع مورد انتظار، ریسک و تعیین نرخ بازده سرمایه گذاری نیاز به گرایش های دکتری مالی را افزایش داده بود. از طرفی هم نیاز سازمان ها و شرکت ها به ویژه انواع نهادهای مالی به اجرای استراتژی های پیچیده مالی، مدلسازی مالی، دانش کاربردی مالی و سرمایه گذاری، اهمیت ایجاد گرایش های رشته مالی را در مقاطع تحصیلات تکمیلی دو چندان کرده بود.

این نهادهای مالی بانک ها، بیمه ها، شرکت های سرمایه گذاری، صندوق های بازنشستگی و … می باشند. عوامل فوق و همچنین وسیع بودن علوم مالی و تخصصی شدن مباحث، دانشکده های مدیریت سطح کشور را ترغیب به آموزش و تربیت دانش آموختگان مطلع، توانا و آماده به خدمت نمود.

سازمان دهی سازمان های داخلی، اعم از دولتی، خصوصی و تعاونی در سازمان دهی، برنامه ریزی، تخصیص منابع، هماهنگی، هدایت و کنترل فرایندهای ابتدایی تا پروژه های عظیم بین المللی، همگی نشان دهنده ی اهمیت آموزش رشته مدیریت با گرایش های مختلف در داخل کشور است.

از جمله دلایل دیگر برای ایجاد گرایش های تخصصی در دوره دکتری مالی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نیاز به  نظریه پردازی در حوزه مالی در کشور با استفاده از بومی سازی نظریات مطرح در این زمینه با در نظر گرفتن شرایط داخلی و قوانین اسلامی
 • نیاز به انجام تحقیقات کاربردی در حوزه مالی
 • رشد شرکت های خصوصی
 • ایجاد نهادهای مالی جدید در کشور (مانند موسسات تامین سرمایه و صندوق های سرمایه گذاری)
 • توسعه فعالیت های بانکها، بیمه ها و لیزینگ ها در کشور
 • نیاز به محصولات جدید مالی در کشور
 • نیاز روزافزون به مدیریت علمی ریسکها در شرکتها و به ویژه نهادهای مالی
 • پدیده جهانی شدن و افزایش یکپارچگی در اقتصاد کشورها
 • روند روزافزون در نوسانات قیمت دارایی های واقعی و مالی

دوره دکتری مالی در نظام آموشی ایران

با رشد و توسعه روزافزون صنعت مالی در ایران، دیگر روش­های آموزش سنتی پاسخ­گوی نیازهای امروز نیست و نیاز به تدریس دوره مالی در عالی­ترین سطوح آموزشی به صورت تماماً تخصصی و با تکیه بر آموزش پایه­­ای مالی همواره حس می­ شده ­است.

استقلال رشته مالی از مدیریت نخستین گام برای استقرار زیربنای آموزش­های نخصصی مالی در ایران است. چرا که امروز صنعت مالی سهمی درخور در اقتصاد ملی دارد و به فراخور آن نیازمند تخصص­گرایی و شایسته­سالاری است.

برگزاری آزمون تخصصی دکتری مالی ۱۳۹۲ و تدوین محتوای متناسب از اقدامات اساسی جامعه مدرسان مالی در راستای این مهم به شمار می­آید. انتظار می­رود این دوره به پرورش فارغ­ التحصیلانی ممتازی بپردازد که در حوزه­های ابداع محصولات مالی، بانکی و بیمه ­ای، مدیریت علمی بانک­ها، مالی بین رشته­ای و مدیریت انواع ریسک­ها در حوزه ­های مختلف کسب و کار بیانجامد.

گرایش­ها و دروس دوره دکتری مالی

شورای­عالی برنامه ریزی آموزش عالی در هشتصد و یکمین جلسه مورخ ۸/۴/۹۱ برنامه درسی دوره دکتری مالیدر گرایش­های: مالی، بانکداری، مالی بین­الملل، بیمه و حقوق مالی را تصویب کرده ­است، البته در آینده برنامه ­هایی برای افزودن برخی گرایش ­های دیگر مانند مدیریت بنگاه ­های اقتصادی و سرمایه ­گذاری نیز وجود دارد.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مالی دارید؟

کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله دکتری مهندسی مالی دارید؟

کلیک کنید.

انجام رساله دکتری مهندسی مالی

انجام پایان نامه آموزش پزشکی و انجام پروپوزال آموزش پزشکی

پایان نامه های آموزش پزشکی نسبتاً سخت است. بسیاری از دانشجویان به دلایل زیادی با ارائه مباحث پایان نامه جالب و مناسب آموزش پزشکی برای خود دست و پنجه نرم می کنند. بعضی اوقات دانش آموزان تحت تأثیر موضوعات جالب زیادی قرار می گیرند و موضوعی را انتخاب می کنند که بسیار مبهم باشد. این موضوعات ممکن است جالب به نظر برسند اما در نهایت ، خیلی جالب نیستند.

اگر شما نیز در یافتن برخی از موضوعات پایان نامه عالی مشکل دارید ، نگران نباشید! دکترای ما کارشناسان واجد شرایط در زمینه موضوعات و ایده های پایان نامه آموزش پزشکی خود را به شما به صورت رایگان ارائه می دهند! شما باید هر یک از مباحث و ایده ها را با دقت مرور کنید و بهترین ها را برای خود انتخاب کنید!

دانشجویان گرامی برای انجام پایان نامه آموزش پزشکی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

سوالات متداول انجام پایان نامه آموزش پزشکی 

[ultimate-faqs include_category=’6′ ]

دانشجویان گرامی برای انجام پایان نامه آموزش پزشکی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

آموزش پایان نامه پزشکی در مقطع ارشد

اکثر دانشجویان دانشکده پزشکی دکترای پزشکی (M.D.) را دریافت می کنند، این مجموعه برای درک و کاربرد یافته های تحقیقاتی برای بهبود زندگی بیماران در مراقبت از آنها تلاش می کند. این رشته، گرایش های مختلفی را در بر می گیرد. گروه تحقیقاتی مشاوران طلایی با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه پزشکی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

دانشجویان گرامی برای انجام پایان نامه آموزش پزشکی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

 جهت دریافت مشاوره تخصصی انجام پروپوزال و پایان نامه به منوی خدمات ما مراجعه فرمایید.

انجام پایان نامه آموزش پزشکی

اگرچه هیچ مدرک قانع کننده ای از مفید بودن پایان نامه پشتیبانی نمی کند ، اما بسیاری از آنها اتمام آن را برای حفظ سطح بالایی از صلاحیت علمی و مراقبت از بیمار مهم می دانند. در سالهای اخیر ، تعداد پایان نامه های موفقیت آمیز کاهش یافته است. کمبود وقت در طول دانشکده پزشکی ، بی ارتباط بودن پایان نامه با عمل پزشکی و طراحی ضعیف بسیاری از پروژه ها حداقل بخشی از مشکل است. همچنین شواهد فزاینده ای وجود دارد که انجام تحقیقات به طور مکرر فارغ التحصیلی را به تأخیر می اندازد و ممکن است بر مهارتهای بالینی تأثیر بگذارد زیرا دانشجویان شاغل در پروژه ها در کلاسها ، بخشهای مختلف و آموزشهای بالینی کمتری شرکت می کنند و زمان کافی را برای آمادگی برای معاینات صرف نمی کنند. ارزش علمی تحقیقات دانشجویان نیز مورد انتقاد قرار گرفته است. منتقدان خاطرنشان می کنند که دانش آموزان وقت یا تجربه کافی برای تجزیه و تحلیل انتقادی روش ها و داده ها ندارند و اغلب آنها به درستی نظارت نمی شوند. اتحاد اروپا احتمالاً به الزامات استاندارد آموزش و تحقیقات پزشکی منجر خواهد شد. نویسندگان امیدوارند با این کار شرایط پایان نامه در آلمان برطرف شود.

ضرورت انجام پایان نامه آموزش پزشکی

در کلیه رشته‌های دانشگاهی، در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری، نگارش و ارائه پایان نامه ضروری است.

البته در دوره کارشناسی برخی رشته‌های فنی و هنری نیز دانشجو ملزم به تهیه پایان نامه تحصیلی است.

در حوزه علوم پزشکی، برحسب مقطع تحصیلی، پایان ‌نامه ‌ها به سه گروه علوم پایه، عمومی (بالینی)، و تخصصی تقسیم می‌شوند.

پایان ‌نامه ‌های پژوهشی متعلق به دوره‌های تحصیلات تکمیلی یکی از انواع منابع اطلاعاتی ردیف اول محسوب می‌شوند.

اهمیت پایان نامه پزشکی

پایان ‌نامه ‌ها را معمولاً از دو دیدگاه ارزیابی می‌کنند:

1) به‌عنوان گامی مقدماتی و نخستین تحقیق جدّی و منضبط دانشجو در زمان‌بندی مشخص؛

2) به مثابه کاری نهایی که برآیند کل یافته‌های دانشجو در طول دوره تحصیلی است.

دانشجویان گرامی برای انجام پایان نامه آموزش پزشکی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

عمده دلایل تهیه پایان‌ نامه تحصیلی عبارتند از:

1) یادگیری روش‌شناسی تحقیق؛

2) توسعه نگرش علمی؛

3) کسب موفقیت برای مطالعه‌ای جدی و عمیق و کسب تجربه علمی در حوزه موضوعی خاص؛

4) کسب مهارت برای مطالعه نقّادانه و موشکافانه؛

5) بهره‌مندی از اطلاعات جدیدتر؛

6) شرط لازم برای دریافت مدرک تحصیلی؛

7) انتشار نتایج پایان نامه به‌شکل مقاله پژوهشی در مجلات علمی و تخصصی.

قابلیت‌های این‌گونه منابع از نظر اطلاعاتی و پژوهشی، سبب شده است که پایان ‌نامه ‌ها را از دو دیدگاه در رشته‌های مختلف دانشگاهی و پژوهشی مورد توجه قرار دهند: یکی به‌عنوان مدرک مفید پژوهشی (به اعتبار متن تحقیق)؛ و دیگری به مثابه نوعی کتابشناسی تخصصی (به اعتبار فهرست مآخذ پایانی).

استفاده از پایان ‌نامه تابع شرایط ویژه‌ای است زیرا، از لحاظ حقوقی، تکثیر و نقل از پایان ‌نامه ‌های تحصیلی بدون اجازه از صاحبان اثر (دانشجو و استاد راهنما) مجاز نیست. طبق قانون واسپاری، نسخه‌های محدودی به دانشکده محل تحصیل

و کتابخانه مربوط ارائه می‌شود و در کتابخانه‌ها نیز سعی شده است از پایان ‌نامه ‌ها فقط در حد مطالعه در محل و احیاناً معدودی نقل قول با ذکر منبع و یا استفاده از منابع و مراجع معرفی شده و نهایتاً روبرداشت چکیده پایان ‌نامه ‌ها استفاده شود.

چگونه  پایان نامه آموزش پزشکی خود را تنظیم نمائیم؟

این روزها با توجه به گسترش چشم گیر آموزش عالی در کشورمان ایران، به خصوص تحصیلات تکمیلی، بسیاری از دانشجویان این مقاطع را می بینیم که برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد و بعضا دکتری خود سردرگم هستند و نقطه آغاز کار را نمی دانند و این امر موجب نگرانی وافری در آنها شده است. در این مقاله کوتاه تجربیاتی اندک در طول سالهای حضور خودم در دانشگاهها را برای شما عزیزان به رشته تحریر در آورده ام.

امیدوارم که مورد استفاده شما عزیزان و علاقمندان واقع شود. پیش از هر چیز لازم به ذکر است که در اکثر کشورهای دنیا، پایان نامه کارشناسی ارشد ارزش علمی چندانی ندارد. این مجموعه در واقع پلی است بین سرآغاز پژوهش تا رساله دکتری که در آن بحثی جدید و منحصر به خود پژوهشگر مطرح می شود. یکی از اهداف نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد، این است که در این دوره دانشجو با اصول اولیه پژوهش و کار علمی آشنا بشود. بتواند منابع و مراجع را به طور صحیح و منظم جمع آوری کند و در مورد مناسب از آنها استفاده نماید. تعاریف اولیه و سیر تاریخی مسئله خود را بشناسد و آنها را فهرست نماید. موضوع مورد علاقه خود را تا حدی بشناسد و … .

دانشجویان گرامی برای انجام پایان نامه آموزش پزشکی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

نحوه انجام پروپوزال آموزش پزشکی

برای نگارش یک پایان نامه کارشناسی ارشد، اولین قدم، این است که دانشجو به استاد راهنمای خود مراجعه نماید که به عقیده اینجانب این کار باید در ابتدای ترم سوم تحصیلی انجام شود. سپس استاد راهنما با توجه به زمینه کاری خود، تعدادی از مقالات چاپ شده در مجلات بین المللی معتبر را به دانشجو می دهد و از او می خواهد که این مقالات را یک مطالعه سطحی (چکیده، تعاریف اصلی و مقدمه فصل اول را بخواند) بنماید.

بعد از این مرحله دانشجو با توجه به بنیه علمی و البته علاقمندیهای پژوهشی خود یکی یا احتمالا ۲ مقاله که کارهای موازی و نزدیک به هم را دنبال کرده اند، انتخاب می کند.کار بعد از این انتخاب آغاز می شود. اگر زبان انگلیسی شما (معمولا زبان مقالات بین المللی انگلیسی است) تا حدی خوب است، وقت خود را صرف این که مقاله را دقیقا ترجمه نماید و روی کاغذ بنویسید نکنید.

این مرحله را تنها در صورت ضعیف بودن در بحث زبان انجام دهید ( به کررات دیده ام که دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد، توان ترجمه و نگارش صحیح فارسی را ندارد و یا بسیار ضعیف است). سپس تعاریف اصلی مقاله را گرد آوری کرده به عنوان مثال در قسمتی از یک دفترچه یاداشت نمائید.

دانشجویان گرامی برای انجام پروپوزال آموزش پزشکی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

انجام پروپوزال آموزش پزشکی

این است که در اکثر مقالات، تنها یک یا ۲ منبع اصلی در قسمت مراجع مقاله موجود است که تعاریف و سیر کاری مقاله با توجه به آن انجام شده است. اگر شما بتوانید این منبع کلیدی را بیابید دیگر برای یافتن تعاریف اصلی کار پایان نامه خود هیچ نگرانی و کار سختی ندارید.

تنها به این کتاب یا مقاله مراجعه کرده و تعاریف و نتایج قبلی را از روی آن می نویسید. خوشبختانه اکثر اساتید راهنمای ما در اکثر دانشگاههای کشور دارای این بنیه علمی تشخص کار اصلی(منبع اصلی) هستند. از آنها بخواهید که منبع اصلی را به شما معرفی نمایند. بعد از جمع آوری این مباحث به قسمتهای اصلی مقاله رفته، تعاریف، قضایا و نتایج کار را به طور موشکافانه ای تحلیل و بررسی نمائید.

این جزو اصلی ترین قسمتهای کار یک پایان نامه کارشناسی ارشد می باشد که روی این بخش نیز داوران خارجی که در حضور ایشان کار دفاع از پایان نامه انجام می شود، تاکید دارند و سئوالات از این قسمتها مطرح می شود. البته از قسمتهای ابتدایی نیز سئوالاتی مطرح خواهد شد.

دانشجویان گرامی برای انجام پروپوزال آموزش پزشکی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

تا اینجا شما حدود ۷۰ الی ۸۰ صفحه مطلب جمع نموده اید.

حدود ۱۰ الی ۱۵ صفحه قسمت تعاریف اولیه و نتایج قبلی و حدود ۵۵ تا ۷۰ صفحه مطالب اصلی مقاله مذکور. این مطالب را به طور مجزا تایپ کرده و به استاد راهنمای خود تحویل بدهید. دقت کنید که تایپ کردن مطالب برای جلب موافقت استاد راهنما جهت اتمام کار پژوهشی شانس زیادی را نصیب شما می کند.

پس هیچ گاه مطالب را به صورت دست نویس تحویل استاد راهنما ندهید و از همان ابتدای تایپ کردن سعی کنید که اشتباهات تایپی را به حداقل برسانید. اگر تا همین حد استاد از کار شما راضی بود، خوب تنها یک مرحله دیگر برای اتمام نگارش پایان نامه باقی می ماند

و آن هم نوشتن منابع، چکیده، مقدمه و رده بندی موضوعی است. اگر ایشان هنوز از حجم و کیفیت کار شما راضی نباشد، به سراغ مقاله دوم می روید و چند نتیجه و قضیه دیگر را هم از مقاله دوم که در امتداد کار اول است، استخراج کرده و آن را به همان طریق باز کردن موضوعات و مطالب مقاله اول باز می نمائید و به ادامه کار اول خود اضافه می نمائید.

این بار دیگر استاد راهنمای شما بعد از دیدن این حجم از کار قطعا موافقت خود را جهت اتمام کار پژوهشی شما اعلام می نماید. بعد از این مراحل شما در طول یک پروسه ۲ الی ۵ ماه کار پایان نامه تان را، اگر مرحله آزمایشاهی نداشته باشید به اتمام رسانده اید. به شما تبریک می گویم.

دانشجویان گرامی برای انجام پروپوزال آموزش پزشکی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

همچنین بخوانید : آموزش پروپوزال نویسی

اما به عقیده من کار نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد این روزها با توجه به حجم زیاد کارهای قبلی انجام شده و کثرت کتابهای الکترونیکی، فرایندی بسیار ساده است و شما نباید هیچ نگرانی در این زمینه داشته باشید.

به عنوان مثال می توانید به کتابخانه دانشگاه خود مراجعه نمائید و بسیاری از تعاریف اولیه را از روی پایان نامه های قبلی کار شده بنویسید. تنها دقت کنید که مراجع و منابع این تعاریف را هم یاداشت نمائید چون از شما سئوال خواهد شد که این تعریف را چه کتابی استخراج نموده اید.

در این روزها دانشجویان زیادی به بنده مراجعه می کنند برای مشاوره گرفتن در زمینه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد خود، از آنها می خواهم که مقاله ای که استاد به ایشان معرفی کرده است را به بنده نشان بدهند، متوجه می شوم که استاد یک مقاله چاپ شده در سال ۱۹۷۲ و حتی قدیمی تر را به دانشجو معرفی نموده است که کار پایان نامه خود را روی آن انجام دهد.

بدتر از این هم دیده ام، موارد بسیاری بوده است که دانشجو مقاله ای به من داده که در مجلات پولی چاپ شده است و هیچ ارزش علمی در آن وجود ندارد و تمامی نتایج اصلی کار غلط است.

دانشجویان گرامی برای انجام پایان نامه آموزش پزشکی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

 

سوالات متداول انجام پایان نامه گردشگری

[ultimate-faqs include_category=’8′ ]

عوامل تشکیل دهنده گردشگری را می­توان در چهار مورد زیر خلاصه کرد:

۱٫ گردشگر یا گردشگران، ۲٫ ناحیه مناسب و مقصد جذاب برای بازدید و سیاحت، ۳٫ راه و مسیر ارتباطی مناسب برای دسترسی گردشگر به منطقه، ۴٫ نظام­های پشتیبانی و خدماتی برای یاری به گردشگر در طول سفر و اقامت (الوانی، ۱۳۸۵: ۷۱).

به طور کلی گردشگری را می­توان بر مبنای عوامل مختلفی تعریف نمود و در بررسی آن از این تعاریف استفاده نمود ولی پیرامون این تعاریف باید این نکته را مدنظر داشت که گردشگری صرفاً یک پدیده یک بعدی نیست که در تعاریف خطی قابل بحث باشد، بلکه در برگیرنده ابعاد بسیاری در زمینه­های مختلفی همچون ابعاد اقتصادی، اجتماعی فرهنگی و نظیر اینها می­باشد. همچنین عوامل دیگری همچون طول مدت اقامت، وسیله سفر، مقاصد، تقاضا و نظیر اینها نیز باید در تعریف گردشگری مدنظر قرار گیرد (سوبالد، ۲۰۱۲).

جایگاه و اهمیت گردشگری

بسیاری از نویسندگان، گردشگری را یک فرصت منحصر به فرد اقتصادی جهانی می­دانند. در سال­های اخیر، گردشگری منبع در آمد سرشار در تجارت جهانی و عنصر مهمی در بهبود و تنظیم موازنه­ی بازرگانی و تراز پرداخت­های بسیاری از کشورها شده است (رشه شاعری، ۱۳۸۷: ۱۰).

گردشگری به عنوان بزرگترین صنعت خدماتی دنیا، نقش و جایگاه ویژه­ای در توسعه مناطق جغرافیایی دارد. هنگامی که ابعاد و زمینه­های مرتبط با گردشگری به خوبی شناخته شود، این وضعیت نمود بیشتر و عینی پیدا خواهد کرد (فتوحی و همکاران، ۱۳۹۱: ۲۳). در واقع توسعه گردشگری به عنوان مجموعه فعالیت­های اقتصادی، تأثیر بسزایی در تقویت بنیان­های اقتصادی جوامع دارد و گردشگری به عنوان منبع جدیدی برای ایجاد اشتغال، کسب درآمد، دریافت­های مالیاتی بیشتر، جذب ارز و تقویت زیرساخت­های اجتماعی که موجب رشد و توسعه سایر صنایع می­گردد، مطرح می­شود(کاظمی، ۱۳۸۷: ۱).

از این رو گردشگری یکی از مؤلفه­های تجارت بوده و به عنوان صادرات نامرئی تلقی می­شود. اما این مؤلفه متفاوت از سایر کالاها و خدمات تجارت بین الملل می­باشد. زیرا گردشگر باید کالا را در کشور صادر کننده مصرف نماید. در توجیه رابطه دو سویه گردشگری با تجارت می توان گفت: ۱ .توسعه صنعت گردشگری در کشور میزبان باعث افزایش درآمدهای صادراتی خواهد شد، ۲ .توسعه صنعت گردشگری و ورود جهانگردان خارجی به کشورمیزبان باعث افزایش فرصتهای تجاری به دلیل آشنایی آنها با کالاها و خدمات کشور میزبان میگردد، ۳ .مسافرت­های تجاری یکی از مؤلفه­های مهم مسافرت­های بین المللی است، ۴ .تجارت اغلب باعث تداوم مسافرت به کشور مورد نظر می­گردد. بدین ترتیب استنتاج می­شود که تجارت به گردشگری دامن میزند و گسترش تجارت به دلیل گسترش صنعت گردشگری و افزایش تعداد جهانگردان ورودی به کشور تأثیر مضاعفی در روند توسعه اقتصادی کشور خواهد داشت (نافذی علمداری، ۱۳۹۰: ۳۵).

همین موارد را نیز می­توان برای گردشگران داخلی نیز در نظر گرفت. به نظر می­رسد توسعه گردشگری باعث گسترش تجارت و افزایش در آمد در داخل و خارج می­گردد و از این رو می­توان به اهمیت و جایگاه گردشگری پی برد. علیرغم جایگاه و اهمیت گردشگری، نهادینه کردن این پدیده ممکن است با کاستی­هایی همراه باشد، به عنوان مثال در کشور ما نیز علیرغم اینکه دارای تنوع جاذبه­های روستایی است و ۳۶۵ روستای هدف گردشگری مشخص شده است.

اما به دلایل متعددی نتوانسته­ایم به جایگاه شایسته در صنعت توریسم دست بیابیم، لذا توسعه گردشگری روستایی در ایران یک ضرورت اجتناب ناپذیر بوده و بایستی با رعایت کلیه امکانات و منابع موجود، بررسی و راهکارهای عملی ارائه گردد. یکی از وجوه بارز اهمیت توریسم و گردشگری را می­توان در افزایش درآمد، عنوان کرد. وقتی گردشگران به کشوری وارد می­شوند الزاماً باید هزینه­ هایی را در آن کشور بپردازند مثل هزینه خوراك و محل اقامت، هتل، مهمان­خانه، هزینه تفریحات، هزینه حمل و نقل، هزینه گشت­ ها، تورها و همچنین پولی که بابت خرید سوغاتی و کالای بومی کشور میزبان می­پردازند و هزینه ورود به موزه یا مکان دیدنی این هزینه­ ها از طریق ارزی که وارد کشور میزبان می­کنند باعث رونق اقتصادی کشور میزبان می­شوند به گردشگران صادرات نامرئی هم می­گویند.

از سوی دیگر با توسعه فعالیت­های گردشگری زمینه برای ایجاد اشتغال فراهم می­شود و این امر برای کشورهایی که با جمعیت جوان و متقاضی کار رو به رو هستند بسیار مفید است از هر ده نفر گردشگر که وارد کشور میزبان می­شود یک فرصت شغلی ایجاد می­گردد(نافذی علمداری، ۱۳۹۰: ۳۵).

اهمیت و عظمت گردشگری به ایجاد فرصت­های شغلی و درآمد محدود نمی­گردد. در صورت برنامه ریزی و توسعه­ی از پیش اندیشیده شده، گردشگری قادر است؛

منافع مستقیم و غیر مستقیم اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، محیطی و سیاسی را ایجاد و سهم قابل توجهی را در توسعه ملی ایفا نماید. به عبارتی به بهبود شاخص­های عدالت اجتماعی، ارتقاء سطح زندگی، رفاه عمومی و تعادل و توازن منطقه­ای منجر گردد.

در مواردی کارشناسان اقتصاد منطقه­ای، گردشگری را به عنوان تنها عامل استقرار منابع و توسعه­ی مناطق کمتر توسعه یافته پنداشته­اند. به دلیل امتیازات فوق است؛ که کشورهای مختلف، به رقابت و تلاش هر چه بیشتر، در توسعه­ی گردشگری بینالمللی اهتمام می­ورزند. در این میان، کشورهای صنعتی سهم قابل توجهی از تعداد گردشگران، میزان درآمد ارزی و سایر منافع این فعالیت را به خود اختصاص داده­ اند.

به همین دلیل این کشورها، هم اکنون سعی در ایجاد ابعاد جدیدی از گردشگری از جمله گردشگری فضایی و گردشگری الکترونیک و مسافرت الکترونیک می­اندیشند و گام­های بلندی را هم در این زمینه­ها برداشته­اند (معصومی، ۱۳۸۵: ۱۰).

گردشگری از سال ۱۹۵۰ میلادی دچار تحولات عظیمی شد؛ که برخی آن را انقلاب گردشگری نام نهاده­اند. این تحول منجر به بروز و بلوغ گردشگری انبوه شده و در آینده نزدیک به گردشگری کیفیتی تبدیل خواهد شد. در حال حاضر گردشگری، فعالیتی قدرتمند و حرف­های بزرگ در سطح جهان است؛ به نحوی که ابتدا قبل از نفت، آنگاه هم ردیف آن و سپس بالاتر از آن قرار گرفته است (معصومی، ۱۳۸۵: ۱).

جهانگردی در سال­های آغازین قرن ۲۱ وارد مرحله نوینی شد. علیرغم بروز نا آرامی­ها، بحرانها و بلایای طبیعی همچون زلزله و سیلاب­ها، توریسم به واقعیت مهم اجتماعی، فرهنگی و سیاسی بدل گشته است. کشورهای مختلف با فرهنگ­های گوناگون و با آداب وسنن متفاوت و با ویژگی­های طبیعی و اکولوژیکی، مردمان دیگر سرزمین­ها را به میزبانی خود فرا می­خوانند. در حالی که عصر جدید، از جهانگردی آغاز شده و سیر تکاملی خود را می­پیماید؛ تعداد زیادی از عوامل برونزا برآن تأثیر گذاشته است (سازمان جهانی جهانگردی، ۲۰۰۰).

توسعه­ی گردشگری در کشورهای کمتر توسعه یافته، عامل موثری در مقابله با فقر است و موجب افزایش درآمد قشرهای مختلف، رونق اقتصادی و بهبود کیفیت زندگی مردم و افزایش رفاه اجتماعی می­شود. بررسی­ها نشان می­دهد، که ارزهای بدست آمده از فعالیت­های گردشگری در تنظیم تراز پرداخت­های بسیاری از کشورهای کمتر توسعه یافته که معمولاً وابسته به یک محصولاند مؤثر واقع شده است (سازمان جهانی گردشگری، ۲۰۰۰).

انجام پایان نامه گردشگری! وای از کجا شروع کنم؟

از حدود قرن هفدهم که گردشگری با شکل و شمایل امروزی تر  شروع شد و بعد از وقوع انقلاب صنعتی در قرن هجدهم و گسترش چشمگیر گردشگری، به جز در موارد خاص و در شرایط بحرانی، همواره این صنعت تا به امروز سیر صعودی خود را حفظ کرده و اشکال جدید و نوین‌تری به خود گرفته است.

همانطور که آمار ارائه شده از سوی سازمان جهانی گردشگری بیان دارد، تعداد گردشگران بین‌­المللی از ۲۵ میلیون نفر در سال ۱۹۵۰، به رقم ۱۲۳۵ میلیون نفر در سال ۲۰۱۷ رسیده است و پیش­بینی می­شود که این تعداد آن­ها در سال ۲۰۳۰ میلادی به رقم ۱٫۸ میلیارد نفر برسد. این آمارها حکایت از رشد روزافزون صنعت جهانگردی دارد.

با این حال، اگرچه در طی سال‌های گذشته توجه بیشتری به این بخش شده، ولی صنعت گردشگری در ایران هم‌چنان نوپا است و جای پیشرفت بسیار زیادی دارد. با پیشرفت و همه‌گیر شدن موضوع گردشگری، توجه اقشار آکادمیک هم به این موضوع بیشتر شده است.

این موضوع در ایران هم مستثنی نیست و امروزه امکان تحصیل در رشته گردشگری، یا همان مدیریت جهانگردی در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در ایران امکان‌ پذیر است. ولی این را هم باید در خاطر داشته باشید که رشته گردشگری همچنان رشته‌ای نوپا محسوب می شود و قدمت آن نسبت به سایر رشته ها بسیار کمتر است.

این امر به خصوص در ایران مطرح است، چراکه تعداد دانشگاه‌هایی که به ارائه خدمات تحصیلی در این رشته می پردازند بسیار محدود است.

رشته گردشگری چیست؟

در نظام آموزشی ایران چندین رشته مرتبط با گردشگری وجود دارند که معروف‌ترین آن ها همان رشته ی «مدیریت جهانگردی» است. به غیر از این رشته، رشته‌های جغرافیا و برنامه ریزی گردشگری، علوم اجتماعی و برنامه ریزی گردشگری، گردشگری مذهبی، مدیریت هتلداری و رشته کارآفرینی گردشگری هم در دانشگاه ها تدریس می شوند. هریک از این رشته ها به صورت تخصصی و از حیطه های مختلف موضوع گردشگری را مورد بررسی قرار می دهند. هرکدام از آن ها هم بازار کار خاص خود را دارند و تقریباً متمایز از یکدیگر هستند.

در پایگاه اطلاعاتی پروکوئست از پایان نامه (Thesis) برای پژوهش های دوره کارشناسی ارشد و رساله (Dissertation) برای پژوهش های دوره دکتری استفاده شده است. در پژوهش حاضر نیز پایان نامه برای نوشتارهای دوره کارشناسی ارشد و رساله برای نوشتارهای دوره دکتری به کار رفته است.

مرکز تحقیقات گردشگری مشاوران طلایی یک شبکه بین رشته ای از دانشگاهیان، محققان و دانشجویان پژوهشی است که به هر جنبه ای از مطالعات گردشگری علاقه خاصی دارند.

این مرکز با انواع فعالیت های خود و به ویژه از طریق این صفحه وب، سمینارها و مجموعه های کارگاهی ، مرکز تحقیقاتی جهانگردی هدف دارد:

بحث را تحریک کند

الهام بخش پروژه های تحقیقاتی ، مشاوره ای و انتقال دانش جدید ، انتشارات در زمینه اعضای مشارکتی و انفرادی جدید

دانشجویان سطح مقطع دکترا را جذب می کند.

ماهیت چند وجهی گردشگری به عنوان یک حوزه تحصیلی آکادمیک با پیشینه های متنوع اعضا و علایق تحقیق مطابقت دارد.

تخصص محققان شامل

سیاست گردشگری؛

توسعه و مدیریت مقصد های توریستی (از جمله مقصد های هوشمند)

میراث؛

گردشگری سلامتی؛

جزیره گردشگری؛

مسائل پایداری؛

مسیرهای پیاده روی؛

مکان تجاری

گردشگری طاقچه (به عنوان مثال گردشگری تاریک)

و توسعه اقتصادی

دلایل عمده تهیه پایان نامه تحصیلی عبارتند از:

۱. یادگیری روش شناسی تحقیق ۲. توسعه نگرش علمی ٣. کسب موفقیت برای مطالعه ای جدی و عميق؛ و کسب تجربه علمی در حوزه موضوعی خاص. ۴. کسب مهارت برای مطالعه نقادانه و موشکافانه ۵. بهره مندی از اطلاعات جدیدتر. ۶. شرط لازم برای دریافت مدرک تحصیلی ۷. انتشار نتایج پایان نامه به شکل مقاله پژوهشی در مجلات علمی و تخصصی پایان نامه نویسی، یکی از چالش برانگیز ترین مراحل تحصیلات تکمیلی است.

نتیجه ماه­ها تلاش و تحقیقات به چگونگی نگارش پایان نامه و نحوه ارائه آن بستگی دارد. پایان نامه می بایست با هدف خاصی تدوین شود که در راستای پیشرفت دانش بشری، توسعه علم و یا حل مشکلی باشد. وجود برخی مشکلات و موانع موجب دور افتادن پایان نامه نویسی از هدف اصلی خود شده است. بنابراین، در اینجا به عمده ترین موانع و مشکلاتی که دانشجویان تحصیلات تکمیلی در فرایند تدوین پایان نامه از مرحله ارائه پروپوزال با انتشار یافته های تحقیق با آنها دست به گریبانند پرداخته خواهد شد.

دانشجویان گرامی برای انجام پروپوزال گردشگری و انجام پایان نامه گردشگری

 می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

موانع و مشکلات پایان نامه نویسی

بررسی مسائل مربوط به پایان نامه های دوره های تکمیلی از جهات متعددی حائز اهمیت است. در کشور ما نیز دانشجویان تحصیلات تکمیلی به واسطه الزام به تدوین پایان نامه که فعالیتی پژوهشی قلمداد می شود، به عنوان محققین جامعه محسوب می شوند. پایان نامه مهمترین اثر پژوهشی دانشجو است و اگر به درستی تدوین شود می تواند سرآغازی برای پیشبرد روند پژوهش در دانشگاه و همچنین توسعه جامعه باشد. پایان نامه در واقع آموزش دانش، مهارت و روش شناسی تحقیق برای دانشجویان است. وضعیت تدوین پایان نامه ها می تواند انعکاسی از میزان توجه مسولین دانشگاه، اساتید راهنما و دانشجویان به این واحد آموزشی پژوهشی باشد که به صورت تدریجی در جهت دهی به فعالیت های علمی دانشگاه و کسب اعتبار علمی آن دخیل می باشد (کوه بومی و همکاران، ۱۳۸۵).

دانشجویان گرامی برای انجام پروپوزال گردشگری و انجام پایان نامه گردشگری

 می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

مشکلات تدوین پایان نامه در ارتباط با پروپوزال نویسی

پروپوزال پیشنهاد اولیه هر پژوهش است. انجام امور تحقیقاتی و پژوهشی، امری زمان بر و بسیار دشوار است. پیش بینی همه جانبه طرح و ارائه نقشه کلی می تواند موجب تسهیل در پروژه تحقیقاتی شود. کانون یک پایان نامه، گزارش با پروژه تحقیقاتی؛ یک پروپوزال خوب است. در صورتی که یک پرووزال با چارچوب روش شناسی و مفهومی مناسبی پروریده نشده باشد، نمی توان انتظار داشت ادامه فرآیند پژوهش با موفقیت همراه باشد. پیشنهاده باید ضمن برخورداری از پشتوانه مطالعاتی منطقی، دارای عنوان مناسب و کوتاه باشد. عنوان کوتاه آیینه تمام نمای پروپوزال است.

برای طراحی یک پروپوزال متناسب با موضوع پژوهشی باید روش منحصر به فرد آن را در نوشتن مسیر پروپوزال رعایت کرد بدون روش شناسی مناسب نمی توان جریان پژوهش را اداره کرد. از طرفی تببین قلمرو پژوهش و نشان دادن اهمیت پروپوزال در طرح مسأله نمایان می شود. همچنین رعایت اصول نگارش در تدوین پروپوزال اهمیت بسیاری دارد. وقتی نتوانیم ایده و تفکر خود را به درستی به مخاطب منتقل کنیم، راه جدیدی برای شکست خود باز کرده ایم در نگارش یک پروپوزال، اصل رعایت نکات گرامری و ساختاری و همچنین روان نوشتن را باید به درستی رعایت کرد. پروپوزال باید چشم اندازی شفاف از انجام تحقیق را برای خواننده ترسیم کرده و با او گفتگو کند. نکته دیگر این که پروپوزال باید دارای هویتی مستقل و زنده باشد.

دانشجویان گرامی برای انجام پروپوزال گردشگری و انجام پایان نامه گردشگری

 می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

همکاری

در رابطه با پروپوزال نویسی پژوهش حاضر به مشکلاتی چون آشنایی با اصول، روش ها و حدود پروپوزال نویسی، همکاری استادان با دانشجو در تدوین پروپوزال، وجود انگیزه لازم جهت پروپوزال نویسی، توانایی مدیریت زمان اجرای پژوهش و تجسم تصویر ذهنی دقیق از پروپوزال اشاره نموده است.

در این راستا به نظرات و دیدگاههای دیگر محققان نیز اشاره گردیده است.

فدایی عراقی (۱۳۷۴) به کاربرد تحقیق، روش اجرای تحقیق، منابع و مواد مورد لزوم، زمان و مکان تحقیق و تامین نظر کمیته پایان نامه و رساله اشاره می کند. مظلومیان (۱۳۷۶) مشکل را در پایین بودن انگیزه دانشجویان در انجام پایان نامه می داند.

چنگیز، ادیبی، حسینی، توتونچی (۱۳۸۲) به تصویب پیش نویس پایان نامه در شورای گروه آموزشی و شورای دانشکده تاکید می کنند. جعفری چالشتری (۱۳۸۸) به بی علاقگی و انگیزه کافی برای انجام پژوهش، نداشتن سابقه کار تحقیقاتی اشاره دارد.

دهقانی و یمینی دوزی سرخابی (۱۳۸۸) در بررسی رضایتمندی دانشجویان از فرآیند انجام پایان نامه و عوامل مرتبط با آن به نارضایتی دانشجویان از عامل بنیادهای پژوهش تاکید کرده اند.

دانشجویان گرامی برای انجام پروپوزال گردشگری و انجام پایان نامه گردشگری

 می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

همچنین

بهزادی و داورپناه (۱۳۸۸) در بررسی عوامل مؤثر بر تجریه پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه فردوسی مشهد، نگارش طرح مقدماتی پژوهش را از جمله عوامل موثر در تجریه پژوهشی می دانند.

ابراهیم زاده، ناصریان، قربانی، الماسی (۱۳۹۵) در بررسی موانع پژوهش به عدم آشنایی با اصول پروپوزال نویسی و طولانی بودن فرآیند تصویب طرحها در شوراهای پژوهشی اشاره می کنند.

مسعودی (۱۳۹۱) در بررسی آسیب شناسی پایان نامه های علوم ارتباطات در ایران در طراحی پروپوزال، مهمترین آسیب را بی اعتنایی به مشکلات مربوط به رشته علوم ارتباطات در انتخاب عنوان، تکرار روش تحقیق (تحليل محتوى)، ابهام در مسئله­ی تحقیق، سوالات و فرضيدها و مبانی نظری می داند.

آکپو (۲۰۱۶) در بررسی چالش های پایان نامه نویسی و پژوهشی دوره های تکمیلی به آموزش روشهای پژوهشی در هسته حوزه پژوهش اشاره می کند.

دانشجویان گرامی برای انجام پروپوزال گردشگری و انجام پایان نامه گردشگری

 می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

 

مشاوران طلایی گامی نو در پژوهش

ثبت سفارش

هزینه نوشتن پروپوزال دکتری و هزینه نوشتن پروپوزال ارشد

دانشجویان می توانند برای تعیین هزینه نوشتن پروپوزال دکتری و هزینه نوشتن پروپوزال ارشد با موسسه در ارتباط باشند. در این بخش، پاسخ به سوالات ها و ابهاماتی می باشد که در تماس با دانشجویان به دست آمده است. درباره پروپوزال‌نوشتن، مطالب، کتب و مقالات زیادی نوشته شده است که در این بخش به مواردی از آنها اشاره می شود و تاکید این مطلب بر این است که به دانشجو در نوشتن پروپوزال یاری نماید. امیدوارم این مطالب مفید باشد و تجارب خود را از این مطالب به اشتراک بگذارید به امید یادگیری شما 

پروپوزال یا پیشنهاده تحقیق  نمایشی از مواردی است که یک پژوهش وعده می دهد که محقق در مورد نحوه نوشتن تحقیق و نتایج آن به دست خواهد آمد. برای «یادگیری» نگارش یک پروپوزال خوب و مناسب لازم است تا محقق در پروپوزال خود واضع و مستند به سوالات زیر پاسخ دهد:

 • عنوان تحقیقم چیست؟ چرا نوشتن آن مهم است؟ (چه ابعاد، ویژگیها و کارکردهایی دارد؟ دیگران چرا به آن پرداخته‌اند؟)
 • پژوهشگران قبلی چگونه این عنوان را بررسی کرده اند؟ (روی کدام بعد یا ابعاد آن کار کرده‌اند؟ از چه روشهایی استفاده کرده‌اند؟ در چه بافتی (context) پژوهش انجام داده‌اند؟ مدرسه؟ دانشگاه؟ بیمارستان؟ صنعت؟ در بافت سیاستگذاری؟ اجرایی؟ آموزشی؟ …)
 • پژوهش من قرار است در چه زمینه ای انجام شود؟ چرا این زمینه را انتخاب کرده‌ام؟
 • مسئله پژوهشم چیست؟ چرا پرداختن به آن  در زمینه موردنظر ضروری است؟ (اگر به این مسئله نپردازم جامعه هدف چه ضرری می‌کند یا از چه منفعتی محروم می‌ماند؟)
 • دیگران تا چه حدی و چگونه به این مسئله پرداخته‌اند؟ (از چه روشها، ابزارها، و مدلهایی استفاده کرده‌اند؟)
 • چرا پژوهشهای پیشین نتوانسته‌اند این مسئله را طرح یا حل کنند؟ (ضعف در روش بوده؟ در انتخاب جامعه بوده؟ ابزار پژوهش قابلیت کافی نداشته؟ ضعف در نگاه پژوهشگر به موضوع بوده؟ …)
 • روش، ابزار و جامعه هدف من کدامند؟ چرا؟ چگونه این انتخابها، تولید داده موردنیاز پژوهشم را تضمین می‌کنند و به حل مسئله پژوهشم کمک می‌کنند؟
 • داده پژوهش من قرار است چگونه گردآوری و تحلیل شود؟
 • یافته‌های پژوهش من چه چیزی به دانش موجود در حوزه موردنظر اضافه می‌کنند؟ (دانش موضوعی، روش‌شناختی یا بافتی؟)
 • یافته‌های پژوهش من چگونه به حل مسئله موردنظر پژوهشم کمک می‌کنند؟ (ایجاد آگاهی؟ دانایی؟ یا توانایی؟)
 • منابع هسته حوزه پژوهش من کدامند؟ (این منابع که در بخش «فهرست منابع» پروپوزال سیاهه می‌شوند نمایانگر این هستند که چقدر پژوهشگر در یافتن و بهره‌گیری از منابع هسته یا اصلی برای نگارش بخشهای مختلف پروپوزال ورزیدگی و دقت نظر داشته و تا چه حد نویی و ضروری بودن پژوهش او و همچنین انتخابهای او علمی و باورپذیر هستند. هر قدر منابع مرتبط‌تر، به روز‌تر و کامل‌تر باشند، پروپوزال قوت بیشتری پیدا می‌کند)

دانشجو گرامی برای آگاهی از هزینه نوشتن پروپوزال دکتری و هزینه نوشتن پروپوزال ارشد در تمامی رشته هاکلیک نماید

سفارش پروپوزال

ژرف‌اندیشی درباره پرسشهای بالا در فرایند خواندن و نوشتن به پخته‌نویسی پروپوزال کمک زیادی می‌کنند. یکی از دلایل خام‌نویسی و پراکنده‌گویی در پروپوزالها بی‌هدف خواندن و جمع کردن و چیدن صرف مطالب است.

در ابتدا که دانش موضوعی و روش‌شناختی پژوهشگر اندک است و همچنان بر پیش‌دانسته‌های محدود خود تکیه می‌کند، پاسخ به این پرسشها برای او دشوار است. آنچه طرح می‌‌کند اغلب پرسش ذهنی اوست و به همین دلیل بسیار خام است و قابلیت متقاعدسازی علمی ندارد. لیکن با هر بار پرسیدن پرسشهای فوق مسیر مطالعاتی او مشخص می‌شود و به مطالب مرتبط حساس‌تر می‌‌گردد. به علاوه در نوشتن و اسکلت‌بندی مطالب دقت بیشتری به خرج می‌دهد به طوری‌که مخاطب پروپوزال (اساتید راهنما، مشاور، داور، پژوهشگران حوزه) می‌تواند در کمتر از ۱۵ دقیقه چارچوب پژوهش او را درک کند و در آن چارچوب – در صورت نیاز – بازخوردهای اصلاحی دقیق ارائه دهد. در غیراینصورت احتمالا مخاطب خود راسا اقدام به چارچوب‌سازی پروپوزال می‌کند و احتمالا کل مسیر پژوهش را تغییر می‌دهد!

پخته‌نویسی شانس دریافت بازخوردهای خوب و سازنده را افرایش می‌دهد و خام‌نویسی – برعکس – شانس دخالت‌های افسار گسیخته و از مسیر منحرف کردن پروپوزال را فراهم می‌کند.

پروپوزال را به تله‌ای خودساخته تبدیل نکنید

پروپوزال مانند تفاهم‌نامه‌ای است که میان پژوهشگر و کارفرمای پژوهش (اساتید راهنما، مشاور، داور) امضا می‌شود. چون پروپوزال توسط پژوهشگر نوشته و توسط کارفرمای پژوهش تایید و تصویب می‌شود،‌ این معنا را می‌دهد که پژوهشگر متعهد است به هر آنچه در پروپوزال خود وعده داده عمل کند. فهم این موضوع دو پیام بزرگ برای پژوهشگر دارد:

 

 1. از زیاده‌گویی بپرهیز
 2. لیست آرزوهای خود را با هدف(های) پژوهش اشتباه نگیر

یک پژوهش دانشگاهی قرار نیست سود شرکتها را چند برابر کند، کیفیت خدمات و کالاها را متحول کند، نظام آموزشی را دگرگون سازد. یک پژوهش – در بهترین حالت – قرار است درباره چگونگی تحقق چنین اهدافی، مدل و نظریه عرضه کند، اما اینکه مدل ارائه شده منجر به افزایش سود می‌شود؟ کیفیت را ارتقا می‌دهد؟ نظام آموزشی را دگرگون می‌کند؟ چیزهایی هستند که به مطالعات طولی و چند سال زمان نیاز دارند.

سفارش پروپوزال

در صورت بی‌توجهی به این نکات و گنجاندن بی‌تامل هر محتوایی (اعم از تعاریف، مدلها، روشها، نظریه‌‌ها و …) پژوهشگر احتمالا خود را در ناکجاآباد خواهد یافت. جایی که در آن مجبور است کارهایی در پژوهش خود انجام دهد که صرفا به دلیل هیجان و زیاده‌گویی فکر نشده در پروپوزال، در اساتید توقع ایجاد کرده و واقعا توانایی و زمان لازم برای انجام آنها را ندارد. در چنین حالتی خروج از این وضعیت – به جای انجام پژوهش – به دغدغه اصلی پژوهشگر تبدیل می‌شود.

از اینرو دقت در اسکلت‌بندی پرسش و هدف پژوهش، مرزبندی دقیق و علمی پژوهش به لحاظ موضوعی، روش‌شناختی و بافتی، و دقت در انتخاب واژه‌ها و چکونگی جمله‌بندی پاراگراف‌ها، «به سلامت» نوشتن و دفاع کردن از پروپوزال را تا حد زیادی تضمین می‌کنند.

دانشجو گرامی برای آگاهی از هزینه نوشتن پروپوزال دکتری و هزینه پروپوزال ارشد در تمامی رشته هاکلیک نماید

فضای نوشتاری را تلف نکنید

بدیهی‌نویسی و تلف کردن فضای نوشتاری به ویژه در بخش «ادبیات موضوع» و «روش» از دیگر خطاهایی هستند که عمدتا به دلیل ضعف در تفکر تحلیلی پژوهشگر سبب می‌شوند تا این بخشها از هدف اصلی خود – که پاسخ به پرسشهای ۱، ۷ و ۸ است – دور بمانند. بازخوانی و کپی‌برداری تعاریف و مفاهیم و تشریح بیش از حد اهمیت موضوع در بخش ادبیات موضوع، و بازنویسی کتابهای روش تحقیق در بخش روش مصادیق بارز تلف کردن فضای نوشتاری در یک پروپوزال ضعیف هستند (بخش روش تحقیق اغلب پروپوزال‌های ضعیف به جای تشریح چرایی روش(ها) و ابزار(های) انتخابی و چگونگی مناسب بودن آنها برای پرسش مدنظر پژوهش به آموزش بدیهیات روش تحقیق می‌پردازند!)

از دلایل اتلاف فضای نوشتاری، گیر کردن پژوهشگر در مرحله خواندن و نوشتن توصیفی و – از آن بدتر – دل نکندن از مطالب اضافی است.

قبل از دفاع، پروپوزال خود را «پرسش‌مبنا» قضاوت کنید 

اندیشیدن و چندباره اندیشیدن درباره پرسشهای بالا در مراحل مختلف پروپوزال‌نویسی تا حد زیادی ذهن را از پراکنده‌گویی،‌ خام‌نویسی و نگارش جزیره‌ای نجات می‌دهد. استفاده از این پرسشها کمک می‌کند تا پژوهشگر با هر بار بلند خواندن بخشهای مختلف پروپوزال، نوشته خود را محک بزند؛ حواشی و توضیحات اضافی را حذف کند، مطالب خود را بپزد و از توصیف صرف و گزارش‌گونه آنها پرهیز کند. این، حس «کپی-پیست‌ نما شدن» را از نوشته می‌گیرد و این امکان را به پژوهشگر می‌دهد تا پیش از دفاع کار خود را محاکمه و قضاوت کند.

در این صورت پژوهشگر به جای پذیرش بی‌‌قید و شرط اصلاحات و اضافات – که اغلب موقع دفاع از پروپوزال به او پیشنهاد می‌شود – می‌تواند با یادآوری حدود و دامنه پژوهش خود و تشریح چرایی انتخابهای خود به گونه‌ای علمی و مستند «به سلامت» از پروپوزال خود دفاع کند و تنها اصلاحاتی را انجام دهد که به بهبود پروپوزال او کمک می‌کنند.

اگر پروپوزال شما می‌تواند به پرسشهای بالا، مختصر و مستند (با استناد به منابع معتبر و مرتبط) پاسخ دهد، تبریک! در پروپوزال‌نویسی، موفق بوده‌اید. اما اگر پروپوزال شما توان پاسخگویی به این پرسشها را ندارد، یا در بیان شفاهی آنها راحت هستید ولی نوشتن آنها برایتان دشوار است یا می‌خواهید پروپوزال خود را از خوب به عالی تبدیل کنید، مطالعه دو منبع زیر را به شما توصیه می‌کنم (منابع دیگر در گنجه).

دانشجو گرامی برای آگاهی از هزینه نوشتن پروپوزال دکتری و هزینه نوشتن پروپوزال ارشد در تمامی رشته هاکلیک نماید

یادگیری را به بخشی از شخصیت خود تبدیل کنید

با همه وجود بخواهیم که یاد بگیریم. پژوهش ماهیتا یعنی دانستن و طراحی یک پژوهش یعنی داشتن توانایی طرح چیزی که می‌خواهیم درباره آن بدانیم – یا بیشتر بدانیم – آن هم به شیوه‌ای علمی و قاعده‌مند.

فراگیران حرفه‌ای می‌دانند که هر چه بیشتر بخوانند در‌می‌یابند که کمتر می‌دانند؛ یعنی ندانسته‌هایشان بیشتر از دانسته‌هایشان است. به همین دلیل هر چه در سفر یادگیری بیشتر پیش می‌روند تشنه‌تر می‌شوند و این طرز فکر از آنها فراگیرانی ارادتمند می‌سازد.

فراگیر ارادتمند کسی است که در مواجهه با نقد دلگیر نمی‌شود، جبهه نمی‌گیرد، دیگران را بی‌سواد نمی‌خواند؛ بلکه در بدترین حالت درمی‌یابد که آنقدر عمیق نیاموخته است که بتواند آموخته‌هایش را به دیگران منتقل کند یا آنها را متقاعد سازد. چرا که بالاترین سطح یادگیری، آموزش تاثیرگذار است.

آموزش تاثیرگذار آموزشی است که در دیگران «آهان» ایجاد می‌کند. در صورتی که نتوانیم در دیگران «آهان» ایجاد کنیم یا منظورمان را برسانیم احتمالا در فهم عمیق و در انتقال آموخته‌هایمان ناموفق بوده‌ایم. در این صورت تنها زمانی رشد می‌کنیم و بهتر می‌آموزیم که بازخورد دیگران را به عنوان فرصتی برای یادگیری عمیق‌تر ترجمه کنیم نه با متهم کردن دیگران به اینکه «نمی‌فهمند» از کنار موضوع رد شویم.

در پروپوزال‌نویسی چون پژوهشگر در ابتدای راه پژوهش است چنین نگرش و ذهنیتی اهمیت صد چندان در موفقیت او ایفا می‌کند. چنگ زدن به ریسمان پیش‌دانسته‌های محدود خود و نپذیرفتن یا تامل نکردن درباره انتقاد دیگران از عوامل اصلی ناپخته ماندن پروپوزال و پژوهشگر نشدن اغلب پژوهشگران است. اگر یادگیری را به بخشی از شخصیت خود تبدیل کنیم و مخلصانه بخواهیم و نشان دهیم که می‌خواهیم یاد بگیریم، تبدیل به پژوهشگران و یادگیران حرفه‌ای‌تری خواهیم شد؛ یعنی خواهیم توانست ابتدا خوب و عمیق یاد بگیریم و -سپس- آموخته‌های خود را صریح و قابل فهم به دیگران منتقل کنیم.

اگر حق با دیگران است که بیشتر یاد گرفته‌ایم و پروپوزال خود را اصلاح کرده‌ایم، و اگر حق با ماست که به معلمان و پژوهشگران حرفه‌ای‌تری تبدیل شده‌ایم که توانایی دفاع علمی و متقاعدسازی را کسب کرده‌اند. و اگر این دو توانایی را کسب کردیم می‌توانیم از پژوهش خود نان و نام کسب کنیم و از آن برای توسعه (ارتقای رفاه، سلامتی و شادی جامعه)‌ استفاده نماییم.

توجه داشته باشیم که هر چه نوآوری در پژوهش بیشتر باشد نیاز به یادگیری عمیق‌تر – آن هم از نوع پیشرفته یعنی آموزش – افزایش می‌یابد چون طرح و دفاع پیروزمندانه از پروپوزال – احتمالا – نیاز به آموزش و متقاعدسازی دارد. در صورت پروپوزال‌نویسی و پژوهش با چنین ذهنیتی است که می‌توانیم به جای رنج و جستجوی راه خلاصی، از پروپوزال‌نویسی و پژوهش لذت ببریم و «به سلامت» انجامش دهیم. بنابراین، اگر می‌خواهیم یک پروپوزال خوب را خوب بنویسیم و موفق دفاع کنیم، حتما باید یادگیری را به بخشی از شخصیت خود تبدیل کنیم. چگونه؟

 

دانشجو گرامی برای آگاهی از هزینه نوشتن پروپوزال دکتری و هزینه پروپوزال ارشد در تمامی رشته هاکلیک نماید

به قصد خوب نوشتن بخوانید

سعی کنیم با پرسشی در ذهن سراغ نوشته‌ها برویم و به قصد پاسخ به آن پرسش بخوانیم. سخت‌ترین کار در نوشتن این است که ندانیم از کجا شروع کنیم و چگونه مطالب را بچینیم. خواندن و نوشتن پرسش-مبنا این مشکل را تا حد زیادی حل می‌کند. این سبک کمک می‌کند تا حد ممکن دریافتهایمان از یک نوشته را – در عین استناددهی دقیق – با کلمات خود بنویسیم و برای قلم خود شناسنامه و هویت خلق کنیم. اینکه با نوشتن مطلب شما به سرعت قلم‌تان قابل شناسایی باشد.

خوب‌ نوشتن آموختنی است، بیاموزیمش

انجام خوب هر کار نیاز به مهارتها و منابعی دارد. بلد بودن «خوب نوشتن» جزو مهارتهای «بایدی» در فرایند پروپوزال‌نویسی است که داشتن یا نداشتن آن کل تجربه پروپوزال‌نویسی را دگرگون می‌کند. اگر خوب نوشتن را بلد باشیم از هر لحظه پژوهش و نگارش لذت می‌بریم وگرنه فقط خلاصی از پژوهش ارزویمان می‌شود.

خوب نوشتن یعنی ساده و پخته‌نویسی، و مثل هر مهارتی در ابتدا دشوار اما  آموختنی است. اگر قرار است نوشتن جایی در زندگی شغلی ما داشته باشد، حتما برای آموختن آن سرمایه‌گذاری کنیم و با تمرین و ممارست مستمر آن را به عادتی لذت‌بخش تبدیل کنیم.

داشتن پرسشهای خوب موقع خواندن، به پخته‌ و ساده‌نویسی کمک زیادی می‌کند. خواندن نمونه‌های خوب، بهره‌گیری از منابع آموزشی ساده، تمرین و «تمرین با بازخورد» همگی به بهبود نوشتن کمک می‌کنند.

نشان دهیم که «واقعا» می‌خواهید یاد بگیرید

دانشجو گرامی برای آگاهی از هزینه نوشتن پروپوزال دکتری و هزینه نوشتن پروپوزال ارشد در تمامی رشته هاکلیک نماید

موقع دریافت نقد و بازخورد رو-در-رو – مثلا در جلسه دفاع حتما مشتاقانه به سخنان نقدکننده (اساتید) گوش دهیم: به چشمان او نگاه کنیم، نکات دریافتی را بنویسیم، به تک تک پرسشها و ابهامات به صورت علمی و با استناد به بخشهای مختلف پروپوزال پاسخ دهیم.

واقعی باشیم و واقعا و ارادتمندانه طالب یادگیری و بهتر شدن، چه در غیر اینصورت اگر احساسات و واکنشهای ما نمایشی باشند به راحتی به ناقد منتقل می‌شوند (چون احساس از جنس انرژی و به سرعت قابل انتقال است). اگر او صاحب قدرت (نمره، مدرک، کمک هزینه پژوهشی) است به احتمال زیاد از دادن آنها صرفنظر می‌کند و اگر صاحب قدرت نیست؛ از کمک بیشتر پرهیز می‌کند و در آینده هم از پژوهشگر به بدی یاد می‌کند. این یعنی از دست دادن فرصتهای – شغلی و غیرشغلی – خوب در آینده!

اگر «باید» پروپوزال خود را تغییر دهیم، سریع دست به کار شوید

اگر حق با نقد کننده بود حتما از او تشکر کنیم و – بنا به تشخیص – به او وعده مطالعه بیشتر یا وعده اصلاح بدهیم. همیشه نیاز به اصلاح نیست، بعضی اوقات نیاز داریم بیشتر و عمیق‌تر یادبگیریم تا بتوانیم منظورمان را منتقل کنیم. اگر پذیرفتیم که باید اصلاحات و تغییراتی در پروپوزال انجام شود که نیازمند خواندن و نوشتن تحلیلی و کار زیاد است، در اولین فرصت آنها را انجام دهیم. گوش دادن و تغییر ندادن در عین اینکه بی‌احترامی به زمان و تخصص نقدکننده است، در طولانی مدت ناهمواریهای بیشتری در مسیر پژوهش و دفاع موفق از آن ایجاد می‌کند. بی‌اعتنایی به نقدها و پشت گوش انداختن بازخورد نامطلوب دیگری هم دارد: اساتید را در ارائه راهنماییهای ارزشمند بی انگیزه می‌کند و این فرصت بزرگ یادگیری را از پژوهشگر می‌گیرد.

دانشجو گرامی برای آگاهی از هزینه نوشتن پروپوزال دکتری و هزینه پروپوزال ارشد در تمامی رشته هاکلیک نماید

خروج از «منطقه راحت» سرنوشت‌ساز است؛ از آن خارج شوید

دل کندن از نوشته‌ها (پیش‌نویس‌ها و مطالب گردآوری شده) و پذیرش تغییرات اساسی در پروپوزال سخت است. با وجودی که ایمان داریم حق با استاد است اما چون دردسر تغییر زیاد است سعی می‌کنیم مقاومت کنیم و با ترفندهای مختلف به ریسمان پروپوزال خود چنگ بزنیم و تا آخرین لحظه از آن دست نکشیم.

نوشتن پروپوزال خوب و آینده‌دار نیازمند صرف وقت زیاد و حوصله همراه با صبر برای نتیجه گرفتن است. از آن مهمتر نوشتن پروپوزال خوب به ذهنیتی ویژه نیاز دارد. اینکه: پژوهش فرایند یادگیری تمام‌عمر است و حتی در صورت انجام عالی پژوهش، خود را در ابتدای جاده یادگیری خواهیم یافت. پس باید برای یادگیری تمام‌عمر مهیا شد با این فرض که فارغ از اینکه چقدر می‌دانم، همچنان ندانسته‌هایم بیشتر از دانسته‌هایم هست؛ پس برای بهتر شدن باید یادگیری جزو برنامه هر روز من باشد.

بسته عمل کردن و تمرکز بر اثبات درست بودن ایده‌های و نوشته‌های خود بدون توجه به بازخوردهای دریافتی و اصرار بر ماندن در منطقه راحت، بدترین حالتی است که ممکن است پژوهشگر به آن دچار شود و در انتها چیزی جز اتلاف عمر و سرمایه عایدش نخواهد شد.

برای خروج از «منطقه راحت» آماده شوید و اقدام کنید

دانشجو گرامی برای آگاهی از هزینه پروپوزال دکتری و هزینه نوشتن  پروپوزال ارشد در تمامی رشته هاکلیک نماید

برای تهیه پروپوزال خوب باید بپذیریم که به توانمندیهای زیادی نیاز داریم که قبلا در دانشگاه و مدرسه نیاموخته‌‌ایم. الان هم فرصت انتقام یا تغییر در نظام آموزشی وجود ندارد و بهترین راه این است که خود راسا دست به کار شویم و شکافهای دانشی و مهارتی خود را پیدا و پر کنیم و برای پر کردن آنها برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری نماییم. برای آموزش خود خرج کنیم، و مهارتهای کلیدی را بیاموزیم، و بالاخره برای اصلاح یا بازنویسی پروپوزال خود برنامه‌ریزی و اقدام کنیم.

دانشجو گرامی برای آگاهی از هزینه نوشتن پروپوزال دکتری و هزینه پروپوزال ارشد در تمامی رشته هاکلیک نماید

قطعا در این مسیر احساسات مختلفی را:

– از قبیل نخواستن، ندانستن، نتوانستن و …

– تجربه خواهیم کرد اما از طریق خودتوانمندسازی امکان تبدیل این احساسات به «می‌توانم و انجام می‌دهم» به وجود خواهد آمد.

پژوهش خوب یک سرمایه‌گذاری عظیم است که در بلندمدت سود پس می‌دهد. اگر می‌خواهیم از قبل پژوهش امرار معاش کنیم حتما برای خوب آموختن آن سرمایه‌گذاری کنیم تا هم خود از انجام آن لذت ببریم و هم به دیگران این تجربه زیبا را منتقل کنیم.

«در هر صورت» قدردان باشید

از تمام افرادی که به نوعی در تولد و پرورش پروپوزال نقش داشته‌اند تشکر کنیم. قدردانی به کار ما اعتبار بیشتری می‌دهد و شخصیت علمی ما را نمایان می‌کند. اگر می‌خواهیم در حرفه خود موفق شویم باید قدردانی را در راس اولویتهای خود قرار دهیم؛ چه در غیر این صورت در مسیر شغلی خود با بازخوردهای دور از انتظاری مواجه خواهیم شد؛ چرا که به خوبی از ما یاد نخواهد شد.

حتی در بدترین حالت که کسی وقت می‌گذارد یا وقت ما را می‌گیرد ولی – از نظر ما – چیزی به ما یاد نمی‌دهد هم باید قدردان باشیم چون او به ما یاد می‌دهد که مثل او نباشیم. این همان سرآغاز یا ادامه راه بهتر شدن است.

«به سلامت» پروپوزال بنویسید و چگونگی «به سلامت» نوشتن را به دیگران بیاموزیم

دانشجو گرامی برای آگاهی از هزینه نوشتن پروپوزال دکتری  انجام پایان نامه و هزینه پروپوزال ارشد در تمامی رشته هاکلیک نماید

دانشجویان گرامی بر روی کلمات کلیدی زیر کلیک نماید و مطالب مربوط به هر کدام را مطالعه نماید.

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه ارزان

انجام پروپوزال

هزینه انجام پایان نامه

هزینه انجام پروپوزال

انجام مقاله

 

انجام پایان نامه مهندسی عمران

پژوهش جزئی از آثار دانشگاه و دانشجو محسوب می گردند که به عنوان ابزاري تحقیقاتی، قدرت ابتکار و خلاقیت علمی دانشجو را برمی انگیزد

تا در راستاي حل مشکلات علمی ،درمانی و بهداشتی جامعه گام بردارد.

از ویژگیهاي مهم پژوهش ارزیابی توانایی هاي علمی، مهارت هاي شخصی دانشجو و توانمند سازي دانشجو در یکی از موضوعات حرفه اي است.

انتخاب موضوع

در این میان چگونگی انتخاب موضوع پایان نامه و استاد راهنما از سوي دانشجوها از اهمیت به سزایی برخوردار است

چرا که اولین قدم در انجام پایان نامه محسوب می شود. با توجه به تفاوت هاي بین رشته هاي مختلف در چگونگی انتخاب موضوع، انجام پژوهشی که بتواند معیارهاي موجود دانشجویان  در انتخاب موضوع پایان نامه را به طور مستقل بررسی کند، ضروري است.

اهمیت این امر از این حیث است که با مشخص شدن معیارها، دانشجویان مسیر روشن تري در پیش روي خود خواهند داشت.

دانشجویان با آگاهی از این معیارها می توانند دست به تولید پایان نامه هاي جدید و خلاقانه بزنند که به مراتب سودمندتر از پژوهش هایی است که سیر تکرار را بر خود می بینند.

در ضمن در موسسه مشاوران طلایی محقیقن به دانشجویان کمک می نمایند در انجام پایان نامه به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارید

و سعی می کنند که دانشجویان را با نگارش و انجام پایان نامه مهندسی عمران آشنا نمایند

و به طور کلی محقیقین برتر کشور تجارب خود از انتخاب موضوع پایان نامه و انجام پایان نامه  را در اختیار دانشجویان قرار می دهند. پس نگران انتخاب موضوع و انجام پایان نامه مهندسی عمران نباشید

در موسسه عنوان به صورت رایگان در اختیار دانشجو قرار می گیرد

و عناوین معرفی مطمنا جدید و دارای مقاله بیس خواهند بود و دغدغه دانشجو در این زمینه مورد توجه قرار می گیرد.

برای نوشتن پایان نامه مهندسی عمران کلیک کنید

موضوعات جدید در حوزه های زیر برای دانشجویان رشته مهندسی عمران ارائه می گردد:

الف: مهندسی عمران و توسعه پایدار
1. مهندسی سازه های هیدرولیکی و دریایی
2. مهندسی محیط زیست و آب و فاضلاب
3. مهندسی آب و مدیریت منابع آب
4. مهندسی سازه های بتنی و فولادی
5. مهندسی حمل و نقل و ترافیک
6. مهندسی مکانیک خاک وپی
7. مهندسی مدیریت ساخت
8. مهندسی سنجش از دور
9. مهندسی راه وترابری
10. مهندسی زلزله

برای نوشتن پایان نامه مهندسی عمران کلیک کنید

ب – مهندسی معماری و توسعه پایدار
1. تکنولوژی معماری
2. مطالعات معماری ایران
3. هنرهاي ساخت و معماري
4. معماری منظر و توسعه پایدار
5. انرژی معماری و طراحی صنعتی
6. مدیریت پروژه و ساخت در معماری
7. مهندسی معماری و برنامه ریزی شهری
8. معماری داخلی و طراحی فضاهای آموزشی
9. معماری اسلامی – تاریخ معماری ایران اسلامی
10. مرمت ابنیه سنتی- مرمت و احیای بناها و بافتهای تاریخی

برای انجام پایان نامه مهندسی عمران کلیک کنید

پ – شهرسازی و توسعه شهری پایدار
1. شهرسازی اسلامی
2. حمل و نقل شهری پایدار
3. طراحی شهری نوین و پایدار
4. امنيت و اقتصاد شهری پایدار
5. مدیریت شهری نوین و پایدار
6. مدیریت بافت های فرسوده شهری
7. سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی
8. محيط زيست ، جامعه و فرهنگ شهري پایدار
9. برنامه ریزی و آمایش سرزمین،آب و هوا شناسی
10. ارائه الگوهای توسعه و مديريت شهری پایدار در ايران اسلامی

دانشجوی گرامی رشته مهندسی عمران جهت انجام پایان نامه و استعلام قیمت و مدت زمان انجام پژوهش، فرم را  تکمیل نمایید، همکاران برای پیگیری سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت سفارش

سفارش پروپوزال

یک پروپوزال اهداف مختلفی دارد، اما تنها یک روش خوب برای نوشتن یک راه وجود دارد: روشی که همه اطلاعات را به صورت مختصر و متقاعدکننده جمع می کند و به شما کمک می کند آنچه را که می خواهید بدست آورید. دانشجویان در دوره های تحصیلات تکمیلی یا پژوهشگران، مسلما در فرآیند پژوهش و تحصیل خود با کلمه «پروپوزال» Proposal برخورد کرده اند. بیشتر دانشجویان ارشد زمانی که برای بار اول کلمه پروپوزال را از اساتید راهنما یا مشاور خود شنیده اند،

چرا پروپوزال مهم هستند؟

پروپوزال راهی برای طرح ایده و بیان نیازهای شماست ، بنابراین برای سرپرستان مهم است زیرا آنها می توانند اطلاعات را به صورت کتبی (نه به طور معمول در آسانسور) دریافت کنند ، و می توانند با دانستن پیامدهای کامل تصمیم خود عمل کنند. آنها همچنین فرصتی برای شما هستند که یک استدلال منطقی و ساختاری ارائه دهید و همه چیز را به نفع ایده خود بگذارید. یک پروپوزال خوب نوشته شده به مدیر شما نشان می دهد که شما به علت اهمیت می دهید و این فقط یک هوی و هوس در اواسط جلسه نیست

یک پیشنهاد به طور کلی شامل موارد زیر است:

مقدمه: مروری اجمالی بر مسئله ، راه حل ، هزینه ها و مزایا.

مسئله: تعریف اصلی مسئله ، شامل موضوع ، هدف ، استدلال اصلی ، اطلاعات پیشینه و اهمیت.

راه حل: تعریف اصلی راه حل ، شامل برنامه گام به گام ، مزایا و چگونگی غلبه بر موانع بالقوه.

صلاحیت ها: مروری بر پرسنل مورد نیاز ، تجربه.

نتیجه گیری از هزینه ها و منافع ، 

جمع بندی: تعادل هزینه در برابر سود ، نظر خود را برای آخرین بار تقویت کنید

1. خواننده خود را شناسایی و تعریف کنید

درست مثل هر نوع ترغیب ، اگر بفهمید چگونه مخاطب خود را مجذوب خود کنید ، به شما کمک می کند. چه کسی پیشنهاد شما را می خواند و در مورد پذیرش یا رد آن تصمیم می گیرد؟ آنها به چه چیزی اهمیت می دهند؟ چه نوع زبان و فوایدی برای آنها جذاب است؟ این اولین قدم است زیرا این نکته مهمی است که باید به خاطر داشته باشید در طول کار و اطلاعاتی که نحوه نوشتن شما را از اینجا به بعد اطلاع می دهد.

2. مشکلی را که پیشنهاد شما حل می کند تعریف کنید

چه کسی: این پیشنهاد چه کسی را تحت تأثیر قرار می دهد؟

چه: در وهله اول دلیل نوشتن پیشنهاد شما چیست؟ درباره وضعیت فعلی و مشکلاتی که به وجود آمده توضیح دهید.

3. راه حل را تعریف کنید

چگونه: چگونه می خواهید مشکل را حل کنید؟ مرحله به مرحله با جزئیات توضیح دهید.

چه کسی: پرسنل مورد نیاز خود را به همراه تجربه قبلی آنها برای افزودن اقناع به پیشنهاد مشخص کنید

4. نتیجه گیری: هزینه ها ، مزایا و جمع بندی

تکرار کنید: هدف و بحث اصلی

هزینه ها: هزینه های پیش بینی شده مربوط به عناصر مختلف پروژه را تقسیم کنید

مزایا: برای ترغیب خواننده مبنی بر بازگشت سرمایه ، مزایای آن را از نظر مالی ، پولی و غیرپولی کاهش دهید

از خود پرسیده‌اند، پروپوزال دیگه چیه؟

می‌خواهید بدانید پروپوزال چیست و یک نمونه پروپوزال موفق دانشگاهی یا کاری را چگونه می‌توان پیدا کرد یا نوشت. در این بخش با شما هستیم تا در این خصوص بیشتر صحبت کنیم.

در واقع، واژه پروپوزال برگرفته شده از واژه propose به معنای پروپوزال دادن است. به عبارت دیگر می‌توان گفت معنی پروپوزال یا proposal چیزی شبیه «پروپوزاله پژوهشی» است. این معنی برای واژه پروپوزال از سوی فرهنگستان ادب فارسی انتخاب شده است. در حقیقت پروپوزال، طرحی است که در ذهن دارید و می‌خواهید آن را عملی کنید و باید آن را به صورت استاندارد و مکتوب به گروهی پروپوزال بدهید.

در این مطلب با شما هستیم تا بدانیم پروپوزال دقیقا چه معنایی دارد و روش پروپوزال‌نویسی چیست

امیدوار هستیم تا انتهای مطلب با ما همراهی نمایید.

فرض کنید می‌خواهید کیک بپزید. باید از قبل دقیقا بدانید مواد اولیه یک کیک چیست؟ چطور می‌توان مواد آن را تهیه کرد. از سوپر یا خیاطی سر کوچه می‌خواهید آن ها را تهیه کنید؟ و حال چگونه مواد را مخلوط کنید. این یک مثال ساده است تا ذهن شما با پروپوزال و لزوم آن بیشتر آشنا شود. شما باید بدانید نقطه آغاز و پایان تحقیق شما کجاست و با هدف تحقیق آشنایی داشته باشید. پس پروپوزال نقشه و طرح کلی پروژه شماست. پس اگر نمی‌خواهید در جلسه دفاع پروپوزال‌ تان سوال‌پیچ شوید، باید سعی کنید پروپوزالی دقیق و مدون ارائه دهید.

نوشتن پروپوزال پایان نامه شخصی شما:(واسه سفارش پروپوزال چکار کنم)

 • با یک معرفی دقیق شروع کنید. این باید با قلاب شروع شود. …
 • مشکل را بگو، مسئله را بیان کن. بعد از معرفی ، گوشت کار خود را وارد بدن می کنید. …
 • راه حل پروپوزال دهید …
 • برنامه و بودجه را درج کنید. …
 • با نتیجه گیری بسته بندی کنید. …
 • کار خود را ویرایش کنید. …
 • کار خود را اثبات کنید.

سفارش پروپوزال ارشد 

مثال پروپوزال چیست؟

نمونه های پروپوزالی گزاره های مکتوب است که به دانشجویان یا هر بخش به مدیر گروه یا مدیر پژوهش یا استاد راهنما آن ارجاع می شود. این شامل ایده هایی است که برای یک سازمان یا دانشگاه سودمند است. پروپوزالهای زیادی وجود دارد ، از جمله پروپوزال بودجه، پروپوزال یک مشکل در حوزه تخصصی پروپوزال موضوع در رشته تحصیلی و پروپوزال رویداد. هدف از ارائه پروپوزالها توسط افراد درگیر مورد تأیید قرار گیرد.

چگونه می توانید یک نمونه پروپوزالی تجاری بنویسید؟

قسمت اول شروع پروپوزال تجارت
درخواست پروپوزال را با دقت بخوانید. …
سوالات خود را بپرسید. …
سند خود را قالب بندی کنید. …
یک صفحه عنوان اضافه کنید. …
مشکل یا نیاز تجاری را معرفی کنید. …
در صورت لزوم زمینه را فراهم کنید. …
اصطلاحات کلیدی را تعریف کنید. …
نقشه پروپوزالی را برای پروپوزال ارائه دهید.

چه چیزی باید در یک پروپوزال ارائه شود؟

5 مورد برتر برای ارائه در یک پروپوزال تجاری
یک قلاب. یک پروپوزال خوب تجاری باید توجه خواننده را به خود جلب کند و سپس باعث شود که آنها بخواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند. …
مشکل: این مورد در یک پروپوزال تجاری مهم است ، زیرا تمام دلیل نیاز آنها برای جستجوی خدمات شما را مورد بحث قرار می دهد. …
برنامه. …
صلاحیت های شما …
هزینه ها

سفارش پروپوزال ارشد 

مثال پروپوزالی کتبی چیست؟

نمونه ای از یک پروپوزال کتبی غیر رسمی چیست؟ … پروپوزالها وقتی نوشته می شود که افراد برای خرید ، انجام یک پروژه یا نوشتن مقاله باید از شما مجوز بپرسند. این پروپوزال روشی رسمی برای ارائه ایده و درخواست اقدامات برای انجام این ایده است.

مراحل نوشتن یک پروپوزال چیست؟

نحوه نوشتن یک پروپوزال در 8 مرحله
مرحله 1: یک جلسه طوفان مغزی برگزار کنید. …
مرحله 2: تحقیق. …
مرحله 3: قلاب خواننده. …
مرحله 4: مشکل را ارائه دهید. …
مرحله 5: راه حل خود را بیان کنید. …
مرحله ششم: طرح را تشریح کنید. …
مرحله 7: همه را با هم جمع کنید. …
مرحله 8: پروپوزال خود را اثبات کنید.

سفارش پروپوزال ارشد 

انواع پروپوزال چیست؟

شش نوع پروپوزال وجود دارد:
رسماً درخواست شده است.
درخواست غیررسمی.
ناخواسته
ادامه
تجدید
تکمیلی

چگونه یک پروژه خوب را می نویسید؟

این پنج نکته را دنبال کنید و هر بار یک پروپوزال پروژه برنده خواهید نوشت.
از پیش برنامه ریزی. اول ، پروپوزال را به عنوان یک پروژه به خودی خود فکر کنید (البته یک پروژه کوچک). …
یک خلاصه فوق العاده اجرایی بنویسید. …
برو سر اصل مطلب! …
توضیح دهید که چگونه می خواهید به هدف برسید. …
نمایش سابقه تاریخی.

چگونه پروپوزال بودجه می نویسید؟

برنامه ریزی بودجه پروپوزالی در 5 مرحله آسان (+ مثال)
مرحله 1: یک نمودار گانت بسازید. نمودارهای گانت عاشق و متنفر هستند. …
مرحله 2: اضافه کردن روزهای شخص در هر شرکت. این یک نکته اساسی است. …
مرحله 3: برآورد هزینه های کار. …
مرحله 4: هزینه های فرعی و مسافرتی اضافه کنید. …
مرحله 5: همه را با هم جمع کنید

سفارش پروپوزال ارشد 

ساختار یک پروپوزال چیست؟

پروپوزال تجاری یک پروپوزال کتبی از فروشنده به خریدار آینده نگر به صورت رسمی و ساختاری است. ساختار اصلی یک پروپوزال تجاری شامل صفحه عنوان ، خلاصه اجرائی ، معرفی ، مشکل / نیاز ، هدف / راه حل ، برنامه کاری ، کارکنان ، بودجه ، ارزیابی و نتیجه گیری است.

خصوصیات یک پروپوزال خوب چیست؟

در اینجا پنج ویژگی مهم یک طرح پروپوزالی خوب ارائه شده است.
مطالب قانع کننده. پروپوزال شما اولین تماس شما با مشتری است. …
زبان بی عیب و نقص. …
مشتری محور. …
قیمت گذاری …
مختصر و به نکته.

سفارش پروپوزال ارشد 

پیش پروپوزال چیست؟

پیش پروپوزال (همچنین به عنوان کاغذ سفید نیز شناخته می شود) عموماً عبارت کوتاهی از اهداف پروژه شما ، روش شناسی ، مخاطبان در نظر گرفته شده و بودجه تخمین زده شده است که گاه قبل از ارائه یک پروپوزال رسمی توسط یک حامی مالی مورد نیاز است.

چگونه یک موضوع پروپوزالی تحقیق را شروع می کنید؟

انتخاب یک مبحث
طوفان مغزی برای ایده ها.
موضوعی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد ادبیات را بخوانید و درک کنید.
اطمینان حاصل کنید که موضوع قابل مدیریت است و مطالب موجود است.
لیستی از کلمات کلیدی تهیه کنید.
انعطاف پذیر باشید
عنوان خود را به عنوان یک سؤال متمرکز تحقیق تعریف کنید.
تحقیق کنید و در مورد موضوع خود بیشتر بخوانید.

سفارش پروپوزال ارشد 

قسمت های پروپوزالی بودجه چیست؟

بودجه و روایت همراه آن ، مؤلفه های اساسی پروپوزال هستند.

مؤلفه های اصلی بودجه عبارتند از:
هزینههای مستقیم،
هزینه های غیر مستقیم (همچنین به عنوان F&A شناخته می شود) ، و.
روایت / توجیه بودجهقسمت های پروپوزالی بودجه چیست؟
بودجه و روایت همراه آن ، مؤلفه های اساسی پروپوزال هستند.

مؤلفه های اصلی بودجه عبارتند از:
هزینههای مستقیم،
هزینه های غیر مستقیم (همچنین به عنوان F&A شناخته می شود) ، و.
روایت / توجیه بودجه

پروپوزال قیمت گذاری چیست؟

قیمت خدمات یا کالای پروپوزالی خود را تعیین کنید. ایجاد استراتژی قیمت گذاری برای یک محصول یا خدمات جدید بخش مهمی از فرایند توسعه است. شما باید لحظه تصمیم گیری ایده خود را برای تعیین قیمت در نظر بگیرید زیرا این امر تعیین می کند که چقدر می توانید از پس سرمایه گذاری در پروژه برآیید.

با تشکر: از خواننده برای وقت خود سپاسگزارم.

اطلاعات تماس: خواننده از کجا می تواند با شما در تماس باشد؟ اطمینان حاصل کنید که کاملاً شفاف باشید تا جزئیات به راحتی قابل کشف باشند.

ثبت سفارش

انجام پایان نامه در رشت

انجام پایان نامه در رشت

چگونه یک پایان نامه تحقیق می نویسید؟

نحوه نوشتن بیانیه پایان نامه برای مقاله تحقیق: اصول مهم برای یادآوری
چند مورد ممکن را برای بحث انتخاب کنید. …
انجام تحقیقات بر اساس منابع معتبر و به روز. …
یک طرح کلی ایجاد کنید.
متن اصلی (بدنه) را بنویسید. …
منابع مفید را ذکر کنید …
پیش نویس نهایی را قبل از ارسال تجدید نظر کنید.

دانشجویان گرامی برای انجام پایان نامه در رشت می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

تفاوت بین پایان نامه و تحقیق چیست؟

تفاوتهای زیادی بین مقاله و مقاله تحقیق وجود دارد. این پایان نامه به بیان سوالات اصلی یا استدلال دانشمندان مربوط می شود که منجر به تحقیقات بیشتر می شود ، در حالی که یک مقاله تحقیقاتی در اثبات این استدلال اصلی است.

پایان نامه چند صفحه است؟

طول اغلب در تعداد صفحات داده می شود و به بخش ها ، دانشکده ها و رشته های تحصیلی بستگی دارد. پایان نامه لیسانس اغلب 40 تا 60 صفحه ، پایان نامه  کارشناسی ارشد معمولاً 60-100 صفحه است. و رساله دکتر 150 -300 صفحه می باشد.

دقیقاً پایان نامه چیست؟

یک بیانیه پایان نامه ایده های شما را به یک یا دو جمله متمرکز می کند. این باید موضوع مقاله شما را ارائه دهد و همچنین در مورد موضع شما در رابطه با موضوع اظهار نظر کند. بیانیه پایان نامه شما باید به خواننده شما بگوید که مقاله در مورد چیست و همچنین به راهنمایی نوشتن شما کمک می کند و استدلال خود را متمرکز می کند.

دانشجویان گرامی برای انجام پایان نامه در رشت می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

نمونه ی پایان نامه چیست؟

بیانیه پایان نامه یک جمله است که بیانگر ایده اصلی مقاله یا مقاله تحقیق مانند مقاله نمایش نامه یا مقاله استدلالی است. این یک ادعا می کند ، مستقیماً به یک سؤال پاسخ می دهد.

قالب پایان نامه چیست؟

قالب پایان نامه. در قالب ، پایان نامه یک گزارش آزمایشی طولانی ، طرح یا گزارش نظری است و دارای ساختار-مسئله-نتایج-بحث و گفتگو است

چگونه مقدمه خود را شروع کنم؟

معرفی خود را گسترده ، اما نه خیلی گسترده شروع کنید. …
پیشینه مربوطه را ارائه دهید ، اما استدلال واقعی خود را شروع نکنید. …
ارائه یک پایان نامه. …
فقط اطلاعات مفید و مرتبط را ارائه دهید. …
سعی کنید از کلیشه جلوگیری کنید. …
برای نوشتن مقدمه خود ابتدا احساس فشار نکنید. …
خواننده را متقاعد کنید که مقاله شما ارزش خواندن دارد

مقاله پایان نامه برای چیست؟

یک بیانیه پایان نامه ایده های شما را به یک یا دو جمله متمرکز می کند. این باید موضوع مقاله شما را ارائه دهد و همچنین در مورد موضع شما در رابطه با موضوع اظهار نظر کند. بیانیه پایان نامه شما باید به خواننده شما بگوید که مقاله در مورد چیست و همچنین به راهنمایی نوشتن شما کمک می کند و استدلال خود را متمرکز می کند.

دانشجویان گرامی برای انجام پایان نامه در رشت می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

آیا مقاله تحقیق پایان نامه است؟

پایان نامه به سؤال اصلی یا بیان یک استدلال علمی که منجر به تحقیق بیشتر شود می پردازد ، در حالی که یک مقاله تحقیقاتی همه چیز در اثبات این استدلال اصلی است

آیا مقالات پژوهشی به پایان نامه نیاز دارند؟

بیشتر مقالات پژوهشی معمولاً به بیانیه پایان نامه نیاز دارند. … برخی از تفکرات انتقادی را انجام دهید و بیانیه پایان نامه خود را در یک جمله بنویسید. بیانیه پایان نامه مقاله پژوهشی شما مانند اظهار عقیده شما است. بخش اصلی مقاله شما شامل استدلال هایی برای حمایت و دفاع از این عقیده خواهد بود.

دانشجویان گرامی برای انجام پروپوزال در رشت می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

یک پایان نامه چقدر طول می کشد؟

رساله کارشناسی ارشد عموماً 40-80 صفحه است ، از جمله کتابشناسی نیست. با این وجود طول بسته به موضوع و روش تحلیل متفاوت خواهد بود ، بنابراین طول مناسب توسط شما و کمیته شما مشخص خواهد شد. دانشجویانی که پایان نامه کارشناسی ارشد می نویسند ، معمولاً این کار را بیش از دو ترم انجام می دهند.

دانشجویان گرامی برای انجام پایان نامه در رشت می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

40000 کلمه چند صفحه است؟

40،000 کلمه 80 صفحه تک فاصله است ، 160 صفحه دو برابر است. 50،000 کلمه 100 صفحه با یک فاصله و 200 صفحه با فاصله دو صفحه است. 60،000 کلمه 120 صفحه با یک فاصله ، 240 صفحه با فاصله دو برابر است. 70،000 کلمه 140 صفحه با یک فاصله ، 280 صفحه با فاصله دو برابر است

چه مدت یک پایان نامه باید انجام شود؟

یک بیانیه پایان نامه ایده آل باید یک جمله باشد ، اما بسته به نوع مقاله ای که می نویسید ، می تواند دو مورد باشد. طول واقعی آن بستگی به عواملی مانند انتخاب متن و تعادل بین وضوح و کوتاه بودن دارد

دانشجویان گرامی برای انجام پروپوزال در رشت می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

چرا ما به پایان نامه احتیاج داریم؟

بیانیه پایان نامه یکی از مهمترین عناصر هر مقاله موفق است. یک بیانیه پایان نامه موضوع مقاله را کنترل می کند و نکته قابل توجهی را برای خواننده بیان می کند. این جمله ای است که نکته اصلی مقاله را خلاصه می کند و بیان می کند که چرا مقاله مهم و ارزش خواندن دارد

دانشجویان گرامی برای انجام پایان نامه در رشت می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

چه مدرکهایی نیاز به پایان نامه دارند؟

نوع مدرک یک تفاوت بین پایان نامه و رساله است که معمولاً برای پایان نامه کارشناسی ارشد پایان نامه لازم است و معمولا رساله برای مدرک دکترا لازم است. با این حال ، این همیشه درست نیست. برخی از برنامه های کارشناسی ارشد اصلاً به پایان نامه یا پایان نامه احتیاج ندارند.

دانشجویان گرامی برای انجام پروپوزال در رشت می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

مبحث پایان نامه خوب چیست؟

یکی از مهمترین دغدغه ها در انتخاب موضوع پایان نامه این است که مبحث با حوزه ای از تقاضای فعلی یا آینده صحبت می کند. یک موضوع پایان نامه خوب یک ایده کلی است که نیاز به توسعه ، تأیید یا رد دارد. موضوع پایان نامه شما باید مورد توجه شما ، مشاور شما و جامعه تحقیق قرار گیرد..

آیا گزاره پایان نامه می تواند یک سؤال باشد؟

به یاد داشته باشید ، یک پایان نامه موضع شما را در مورد موضوع خود بیان می کند. یک سوال نمی تواند چیزی بیان کند زیرا این بیانیه نیست. یک سوال منجر به یک پایان نامه می شود ، اما این پایان نامه نمی تواند باشد.

چگونه بیانیه پایان نامه را شناسایی می کنید؟

بیانیه پایان نامه معمولاً تقریباً در ابتدای مقاله ظاهر می شود. این می تواند اولین جمله از مقاله باشد ، اما اغلب اوقات مانند ابتکاری ساده انگارانه و غافلگیرکننده احساس می شود. این اغلب در انتهای بند یا دو پاراگراف اول یا نزدیک ظاهر می شود

انجام پایان نامه در رشت

انجام پایان نامه ارشد علوم تربیتی و نوشتن رساله علوم تربیتی

[ultimate-faqs include_category=’4′ ]

دکتری علوم تربیتی علومی هستند که به طور کلی هدف آنها آموزش و پرورش نیروی انسانی و شکوفایی و توسعه استعداد افراد می باشد. با نگاهی به کشورهای پیشرفته متوجه می شویم که در این کشورها سرمایه گذاری عظیمی در حوزه تعلیم و تربیت به عنوان رکن اصلی پیشرفت کشورشان شده است. هرچند از زمان های بسیار دور آموزش و پرورش در تمامی کشورهای دنیا وجود داشته است اما رشته علوم تربیتی به طور رسمی برای اولین بار در سال 1880 در دانشگاه کلمبیا تأسیس گردید. در ایران هم در سال 1313 این رشته به عنوان یک رشته دانشگاهی ارائه گردید. در جدیدترین گرایش بندی این رشته در سال 95 از گرایش های فلسفه تعلیم و تربیت، برنامه ریزی درسی، مدیریت آموزشی، تکنولوژی آموزشی، آموزش عالی و برنامه ریزی آموزش از راه دور به عنوان گرایش های مقطع دکتری علوم تربیتی نام برده شده است.

انجام پایان نامه ارشد علوم تربیتی را چگونه آغاز کنیم سوالی که پیش می آید  برای همه دانشجویان؟

رشته دانشگاهی علوم تربیتی از رشته‌های درسی علوم انسانی است که به یادگیری و جنبه‌های فراوان آموزش و پرورش آدمی و دانش‏های مربوط به آن می‌پردازد و وجوه بی‌پایان آن از جمله تدریس، رشد، به کارگیری و تقویت نیروهای فکری و بدنی و غیره را مورد بررسی قرار می‌دهد. این رشته در دوره‏ کارشناسی ارشد در ایران  مجموعاً 9 گرایش تحصیلی تقسیم می شود که گرایش نهم در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دارای سه زیر گرایش می باشد. این سه زیر گرایش عبارتند از: آموزش و پروش تطبیقی، آموزش و پرورش ابتدایی و آموزش و پرورش پیش دبستانی از انجا که دوره تحصیلات تکمیلی دانشجو باید به صورت تخصصی تر فعالیت نماید و پایه و اساس دوره تحصیلات تکمیلی پایان نامه و رساله است که دانشجو به صوررت تخصصی در حوزه خاصی دست به پژوهش و کسب تخصص می نماید.

برای انجام پایان نامه ارشد و رساله دکتری علوم تربیتی دانشجو باید یکسری موارد ریز و مهم را رعایت کند معمولا دانشجویان که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارند بهتر است از موضوع های جدید و روش های پژوهش آمیخته یا کیفی استفاده نمایند. در مقطع دکتری انجام رساله باید به طراحی مدل بینامجد که در اکثر غریب به اتفاق پژوهش ها باید از روش های کیفی و کمی استفاده گردد. انجام پایان نامه در موسسه مشاوران طلایی در رشته های علوم تربیت به صورت تخصصی و بالاترین کیفیت انجام می شود. و به دانشجویانی که در این زمینه نیاز به راهنمایی دارند مشاوره های لازم برای انتخاب موضع و انتخاب روش پژوهش صورت می گیرد.

انجام رساله دکتری علوم تربیتی را از کجا آغاز کنم؟

رشته کارشناسی ارشد علوم تربیتی  از آن دسته رشته هايي است كه در آن طيف وسيعي از داوطلبان رشته هاي گوناگون شركت مي‏نمايند و درصد زيادي از داوطلبان کارشناسی ارشد علوم تربیتی تغيير رشته اي مي باشند. و کمتر با روش های پژوهشش در این حوزه آشنا هستند، نگران نباشید موسسه مشاوران طلایی در مقطع کارشناسی ارشد علوم‌ تربیتی‌ شامل گرایش های  زیر شما را در انجام پروپوزال و پایان نامه و رساله دکتری یاری  می نماید:

‌ 2. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و بهسازی منابع انسانی

3. انجام پایان نامه و رساله دکتری تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش (تعلیم‌ و تربیت اسلامی)

4. انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت آموزشی                                            5. انجام پایان نامه و رساله دکتری تحقیقات آموزشی

6. انجام پایان نامه و رساله دکتری تکنولوژی آموزشی‌                                           7. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش بزرگسالان

8. انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت و برنامه‌ ریزی آموزش عالی                     9- انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پروش تطبیقی،

10. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پرورش ابتدایی                               11.انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پرورش پیش دبستانی

انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت آموزشی

هدف‌ ار انجام پایان نامه رشته مدیریت آموزشی آشنایی دانشجویان با فضای سازمان های آموزشی و مديريت‌ در سطوح‌ مختلف‌ آموزشي‌ در كشور و برآوردن‌ نيازهاي‌ آموزشي‌ وزارتخانه‌ها و مراكز و مؤسسات‌ آموزشي‌ و دانشگاه‌ها بر اساس‌ ارزش‌هاي‌ اسلامي‌ و اصول‌ مديريت‌ است‌.

دانشجویان رشته مديریت آموزشي‌ بايد در  انتخاب موضع به حوزه های چون برنامه‌ريزي‌، روابط‌ انساني‌، درك‌ و اجراي‌ اصول‌ صحيح‌ مديريت‌ آموزشي‌ بپردازند تا بتواند در رابطه‌ با مسائل‌ و مشكلات‌ آموزشي‌ حوزه‌ فعاليت‌ خود قدرت‌ تقرار دادن به‌عنوان تصویر شاخصشخيص‌ و تصميم‌گيري‌ داشته‌ باشد. تا بتوانند شكست و مسائل آموزشي را به خوبي تشخيص داده و در حل مشكل آن راهكارهاي مناسب را ارائه دهند.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه

رشته علوم تربیتی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی

و دکتری مديريت آموزشی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه ارشد علوم تربیتی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

انجام پایان نامه تحقیقات آموزشی

هدف‌ ار انجام پایان نامه رشته تحقیقات آموزشی استفاده از روش تدريس و الگوهاي مختلف در ملل گوناگون است که از این طریق بتوان بهترين سبك و الگو را در جهت بهبود نظام آموزشي كشور تدوين کرد.

دانشجویان رشته تحقیقات آموزشی در انتخاب موضع می توانند در تمامی گرایش های علوم تربیتی دست به انتخاب موضوع بزنند و حوزه گسترده تری نسبت به دیگر گرایش های علوم تربیتی را در بر می گیرد.

انجام پایان نامه آموزش بزرگسالان

هدف‌ ار انجام پایان نامه رشته آموزش بزرگسالان همانطور كه از نام اين رشته پيداست ضرورت داشتن علم و دانش را در زندگي انسان مشخص مي‌كند. به طوري كه تمامي افراد بازمانده از تحصيل، کارمندان سازمان‏های مختلف و يا علاقه‌مندان به تحصيل را در بر می گیرد.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی

و دکتری علوم تربیتی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری

تحقیقات آموزشی و اموزش بزرگسالان می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

انجام پایان نامه تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش

هدف‌ ار انجام پایان نامه فلسفه آموزش و پرورش يكي از دانش‌هاي ميان رشته‌اي است كه با دو قلمرو فلسفه و آموزش و پرورش در ارتباط است و تحصيل در آن نيز مستلزم اطلاع قبلي از مباني و مباحث فلسفه از يك سو و دانستن مباني دانش آموزش و پرورش از سوي ديگر است در ايران تا آغاز دهه 1340، اين رشته، دانش مستقلي تلقي نمي‌شد ولي از اين دوره به بعد رفته رفته كتاب‌هايي هر چند متعدد ترجمه و تاليف شد.

از يك سو فلسفه آموزش و پرورش عبارت است از آشنايي با نظريات تربيتي موجود در مكتب‌هاي اصلي و بزرگ فلسفي و از سويي ديگر تربيت انسان را بايد هدف و مقصدي باشد كه جوامع را بر آن مي‌دارد تا به طرح و سازمان بخشيدن آموزش و پرورش برآيند. به هر كدام از دو سوي امر بنگريم، فلسفه آموزش و پرورش را بايد «حكمت تربيت» بناميم و مقصود از آن راهگشايي خردمندانه در عمل تربيتي است.

انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت و برنامه‌ریزی آموزش عالی

هدف‌ ار انجام پایان نامه مديريت و برنامه‌ريزي آموزش عالي علاوه بر ايجاد دانش به نحوه استفاده از آن دانش و اطلاعات اهميت بسياري مي‌دهد. استفاده از تكنولوژي جديد و پيشرفته براي انتقال دانش از جمله كارايي‌هاي اين رشته مي‌باشد براي مثال دانشگاه مجازي يكي از دستاوردهاي اين رشته مي باشد.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه ارشد علوم تربیتی

می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری

مديريت و برنامه‌ريزي آموزش عالي می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

 

 

رشته کارشناسی ارشد علوم تربیتی  از آن دسته رشته هايي است كه در آن طيف وسيعي از داوطلبان رشته هاي گوناگون شركت مي‏نمايند و درصد زيادي از داوطلبان کارشناسی ارشد علوم تربیتی تغيير رشته اي مي باشند. و کمتر با روش های پژوهشش در این حوزه آشنا هستند، نگران نباشید موسسه مشاوران طلایی در مقطع کارشناسی ارشد علوم‌ تربیتی‌ شامل گرایش های  زیر شما را در انجام پروپوزال و پایان نامه و رساله دکتری یاری  می نماید:

2. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و بهسازی منابع انسانی

3. انجام پایان نامه و رساله دکتری تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش (تعلیم‌ و تربیت اسلامی)

4. انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت آموزشی                                            5. انجام پایان نامه و رساله دکتری تحقیقات آموزشی

6. انجام پایان نامه و رساله دکتری تکنولوژی آموزشی‌                                           7. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش بزرگسالان

8. انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت و برنامه‌ ریزی آموزش عالی                     9- انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پروش تطبیقی،

10. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پرورش ابتدایی                               11.انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پرورش پیش دبستانی

 

رشته علوم تربیتی

 از آن دسته رشته هايي است كه در آن طيف وسيعي از داوطلبان رشته هاي گوناگون شركت مي‏نمايند و درصد زيادي از داوطلبان کارشناسی ارشد علوم تربیتی تغيير رشته اي مي باشند. و کمتر با روش های پژوهشش در این حوزه آشنا هستند، نگران نباشید موسسه مشاوران طلایی در مقطع کارشناسی ارشد علوم‌ تربیتی‌ شامل گرایش های  زیر شما را در انجام پروپوزال و پایان نامه و رساله دکتری یاری  می نماید:

‌ 2. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و بهسازی منابع انسانی

3. انجام پایان نامه و رساله دکتری تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش (تعلیم‌ و تربیت اسلامی)

4. انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت آموزشی                                            5. انجام پایان نامه و رساله دکتری تحقیقات آموزشی

6. انجام پایان نامه و رساله دکتری تکنولوژی آموزشی‌                                           7. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش بزرگسالان

8. انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت و برنامه‌ ریزی آموزش عالی                     9- انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پروش تطبیقی،

10. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پرورش ابتدایی                               11.انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پرورش پیش دبستانی

توانایی‌های لازم :

 

فلسفه، جامعه‌شناسی، ‌ریاضیات، آمار، اقتصاد و زبان انگلیسی در این رشته کاربرد و اهمیت بسیاری دارد. دانشجوی این رشته باید نسبت به محیط‌های آموزشی جامعه خود، دید عمیقی داشته باشد و روش‌ آموزش کشور خود را بداند تا ظرافت‌های رفتاری دانش‌آموزان را درک کند و در نهایت به تشریح و تشکیل یک برنامه‌ریزی آموزشی صحیح بپردازد.

موقعیت شغلی در ایران :

امروزه آموزش با همه جنبه‌های زندگی ما ارتباط تنگاتنگ دارد و هر اندازه که جامعه ما پیچیده‌تر شود، آموزش و پرورش نقش مهم‌تری در حل مسائل آتی و رشد انسان‌ها پیدا می‌کند. به همین دلیل موقعیت‌های شغلی بسیاری برای فارغ‌التحصیلان این گرایش وجود دارد. تا جایی که بسیاری از کارشناسان مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی آینده شغلی این گرایش را در کشور ما، بسیار امیدبخش و ایده‌آل می‌دانند و معتقدند که فارغ‌التحصیلان مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی باید آینده خود را در فردا ببینند.

چون کشور ما، یکی از کشورهای در حال رشد و توسعه است و بدون بهره‌گیری از شاخه‌های مختلف آموزشی، نمی‌تواند توسعه همه جانبه داشته باشد.در حال حاضر فارغ‌التحصیلان این گرایش در درجه اول جذب آموزش و پرورش می‌شوند. تعدادی نیز در سازمان‌های دولتی از جمله سازمان‌های مدیریت وبرنامه‌ریزی و برنامه‌وبودجه فعالیت می‌کنند. گفتنی است که فارغ‌التحصیلان مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی مجوز تأسیس آموزشکده‌های درسی را دارند و در صورت داشتن سرمایه لازم،‌ می‌توانند در این زمینه فعالیت کنند.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و نوشتن پایان نامه

رشته علوم تربیتی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد

و دکتری مديريت آموزشی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و نوشتن پایان نامه ارشد علوم تربیتی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

دروس تخصصی گرایش مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی:

اصول مدیریت آموزشی ، روانشناسی اجتماعی در تعلیم و تربیت ، سازمان و قوانین آموزش و پرورش ایران، اصول برنامه‌ریزی آموزشی، مبانی امور مالی و تنظیم بودجه در آموزش و پرورش، اصول برنامه‌ریزی درسی، کاربرد مقدمات کامپیوتر در مدیریت آموزشی، اصول حسابداری، روابط انسانی درسازمان‌های آموزشی،‌نظارت و راهنمایی تعلمیاتی، راهنمایی تحصیلی و شغلی، مسائل نوجوانان و جوانان، آموزش بزرگسالان، برنامه‌ریزی آموزش ضمن خدمت، مدیریت اسلامی، پروژه تحقیقاتی (سمینار)، کار عملی مدیریت در آموزشگاه، کار عملی در سازمان‌ها، متون زبان خارجه (در برنامه‌ریزی آموزش درسی)، متون زبان خارجه در مدیریت آموزشی.

گرایش آموزش و پرورش پیش‌دبستانی و دبستانی:

آموزشی که از زمان تولد آغاز و تا شروع اولین کار رسمی دبستان در پایان ششمین سال زندگی کودک ادامه می‌یابد، بسیار مهم است. زیرا کودکان در چنین سال‌هایی، مراحل مهم و حساس زندگی خود را از نظیر شخصیتی،‌ اجتماعی و آموزشی پشت سر می‌گذرانند، و در واقع 6 سال اولیه زندگی از لحاظ رشد هوش و شکل‌گیری شخصیت دورانی سرنوشت‌ساز است. از سوی دیگر آموزش وپرورش دبستانی مهم‌ترین حلقه از حلقه‌های نظام آموزش و پرورش کشور است و کودکان در این دوره در مراحل بسیار مهم رشد جسمانی،‌ عاطفی، ذهنی به سر می‌برند، از همین‌رو توجه به این دوره از آموزش و پرورش باید از اولویت خاصی برخوردار باشد. هدف گرایش آموزش و پرورش پیش‌دبستانی و دبستانی تربیت متخصصانی است که بتوانند قوای جسمی،‌ عاطفی، روانی،‌ اجتماعی و اخلاقی کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی را پرورش دهند.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی

و دکتری علوم تربیتی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

 علوم تربیتی  

از آن دسته رشته هايي است كه در آن طيف وسيعي از داوطلبان رشته هاي گوناگون شركت مي‏نمايند و درصد زيادي از داوطلبان کارشناسی ارشد علوم تربیتی تغيير رشته اي مي باشند. و کمتر با روش های پژوهشش در این حوزه آشنا هستند، نگران نباشید موسسه مشاوران طلایی در مقطع کارشناسی ارشد علوم‌ تربیتی‌ شامل گرایش های  زیر شما را در انجام پروپوزال و پایان نامه و رساله دکتری یاری  می نماید:

‌ 2. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و بهسازی منابع انسانی

3. انجام پایان نامه و رساله دکتری تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش (تعلیم‌ و تربیت اسلامی)

4. انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت آموزشی                                            5. انجام پایان نامه و رساله دکتری تحقیقات آموزشی

6. انجام پایان نامه و رساله دکتری تکنولوژی آموزشی‌                                           7. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش بزرگسالان

8. انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت و برنامه‌ ریزی آموزش عالی                     9- انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پروش تطبیقی،

10. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پرورش ابتدایی                               11.انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پرورش پیش دبستانی

توانایی‌های لازم :

تعلیم و تربیت بیش از آنکه علم باشد،‌فن و هنر است و یک معلم یا مربی باید به یاری فن و هنر خویش مراحل یادگیری را هدایت کند. به همین دلیل دانشجوی این گرایش باید فردی خلاق بوده و از اطلاعات عمومی نسبتاً گسترده و فن بیان خوبی برخوردار باشد و در نهایت از کار با کودکان لذت ببرد.

موقعیت شغلی در ایران :

فارغ‌التحصیل این گرایش علاوه بر کار در آموزش و پرورش و مهد کودک‌ها و آمادگی‌ها در صورت داشتن سرمایه‌ لازم می‌تواند مجوز تأسیس مهد کودک و آمادگی را بگیرد و در این زمینه به طور خصوصی فعالیت کند. همچنین می‌تواند در مراکز مرتبط با کودکان مانند کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان یا سازمان بهزیستی به عنوان کارشناس حضور داشته باشد.

دروس تخصصی گرایش آموزش و پرورش دبستانی و پیش‌دبستانی:

آموزش و پروش پیش‌دبستانی و دبستانی، بهداشت و تغذیه مادر و کودک،‌ اصول بهداشت و کمک‌های اولیه، تفاوت‌های فردی کودکان،‌ روانشناسی بازی، مدیریت مراکز پیش‌دبستانی و دبستانی، آشنایی با مفاهیم و روش تدریس ریاضیات، آموزش هنر، تهیه و کاربرد وسایل مواد آموزشی،‌کاردستی و مهارت‌های فنی، ‌مشاهده (کارورزی) زبان‌آموزی، قصه‌گویی و نمایش خلاق، کار و آشنایی با طبیعت و زندگی اجتماعی، حرکت ورزشی و سرودهای خاص کودکان، مشاوره کودک،‌ روانشناسی آموزش خواندن، ادبیات کودکان،‌ آشنایی با فعالیت‌های تربیتی ـ اجتماعی، روش تدریس علوم تجربی واجتماعی، تربیت بدنی(ورزش و بازی‌های دبستانی)، کارورزی دبستان.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و نوشتن پایان نامه ارشد علوم تربیتی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری

مديريت و برنامه‌ريزي آموزش عالي می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

گرایش آموزش و پرورش کودکان استثنایی:

کودکان ودانش‌آموزان استثنایی به پنج گروه عقب‌مانده ذهنی و معلول جسمی، ناشنوا و نیمه‌شنوا، نابینا و نیمه‌بینا، ناسازگار و تیزهوش تقسیم می‌شوند و در هر گروه شرایط خاصی برای تعلیم و تربیت آنها وجود دارد . هدف از آموزش و پرورش کودکان استثنایی فراهم آوردن فرصت‌های مناسب و امکانات آموزشی ویژه برای این دسته از کودکان است. در این گرایش به کودکان دارای مشکلات ذهنی و جسمی بیشتر پرداخته می‌شود و متخصصان کودکان استثنایی تلاش می‌کنند تا با توجه به ویژگی‌های عقلانی و جسمانی آنان ، توانایی‌های ذهنی و جسمی آنها را به حداکثر برسانند .

توانایی‌های لازم :

دانشجوی این رشته باید صبر و حوصله بسیار داشته و عشق و علاقه وافری به تعلیم و تربیت کودکان استثنایی داشته باشد.

در این رشته خلاقیت و تسلط بر فنون و روش‌های آموزش، حرف اول را می‌زند.

موقعیت شغلی در ایران :

فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند به عنوان دبیر یا مربی در مدارس دانش‌آموزان استثنایی (عقب‌مانده ذهنی) و مراکز نگهداری کودکان عقب‌مانده ذهنی فعالیت کنند همچنین می‌توانند کارشناس گزینش و تشخیص کودکان عقب‌مانده ذهنی در مؤسسات گوناگون از قبیل وزارت آموزش و پرورش و سازمان‌ بهزیستی کشور شوند.

دروس تخصصی گرایش آموزش و پرورش کودکان استثنایی:

فیزیولوژی، روانشناسی عقب‌ماندگی‌های ذهنی‌، آموزش و پرورش عقب‌ماندگان ذهنی، اختلالات رفتاری ـ عاطفی، اختلالات گویایی،

اختلالات یادگیری، گفتاردرمانی، روش‌های تغییر رفتار، آزمون‌های تشخیص عقب‌ماندگی‌های ذهنی، بهداشت و کمک‌های اولیه،

روش‌های مشاوره و مصاحبه، بازی و حرکت درمانی،‌ تهیه مواد و وسایل آموزشی و کمک‌ آموزشی، روش تدریس علوم تجربی و اجتماعی،

روش تدریس ریاضی،‌ روش تدرس زبان فارسی، کارورزی در روش‌های تدریس، روش‌های بازپروری حسی ـ حرکتی ،

روش‌های بازپروری حرفه‌ای، روش‌های بازپروری اجتماعی، کارورزی در روش‌های بازپروری.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد علوم تربیتی

و دکتری علوم تربیتی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه ارشد علوم تربیتی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

کارشناسی ارشد علوم تربیتی

رشته کارشناسی ارشد علوم تربیتی  از آن دسته رشته هايي است كه در آن طيف وسيعي از داوطلبان رشته هاي گوناگون شركت مي‏نمايند و درصد زيادي از داوطلبان کارشناسی ارشد علوم تربیتی تغيير رشته اي مي باشند. و کمتر با روش های پژوهشش در این حوزه آشنا هستند، نگران نباشید موسسه مشاوران طلایی در مقطع کارشناسی ارشد علوم‌ تربیتی‌ شامل گرایش های  زیر شما را در انجام پروپوزال و پایان نامه و رساله دکتری یاری  می نماید:

 2. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و بهسازی منابع انسانی

3. انجام پایان نامه و رساله دکتری تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش (تعلیم‌ و تربیت اسلامی)

4. انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت آموزشی                                            5. انجام پایان نامه و رساله دکتری تحقیقات آموزشی

6. انجام پایان نامه و رساله دکتری تکنولوژی آموزشی‌                                           7. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش بزرگسالان

8. انجام پایان نامه و رساله دکتری مدیریت و برنامه‌ ریزی آموزش عالی                     9- انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پروش تطبیقی،

10. انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پرورش ابتدایی                               11.انجام پایان نامه و رساله دکتری آموزش و پرورش پیش دبستانی

انجام پایان نامه دکتری

فرایند تحقیق شامل شناسایی ، مکان یابی ، ارزیابی و تجزیه و تحلیل اطلاعات موردنیاز برای پشتیبانی از سوال تحقیق خود و سپس توسعه و بیان ایده های شما می باشد. اینها همان مهارتهای لازم برای هر زمان نوشتن گزارش ، پیشنهاد یا ارائه مقاله برای شما هستند.
 
تحقیقات کتابخانه شامل فرایند گام به گام است که برای جمع آوری اطلاعات به منظور نوشتن مقاله ، ایجاد ارائه یا تکمیل یک پروژه استفاده می شود. همانطور که از یک مرحله به مرحله دیگر پیشرفت می کنید ، اغلب لازم است که به تجدید نظر ، تجدید نظر ، اضافه کردن مطالب اضافی یا حتی تنظیم موضوع بپردازید. بستگی به چیزهایی دارد که در طول تحقیق خود کشف می کنید.
 
فرایند تحقیق را می توان به هفت مرحله تقسیم کرد ، و آن را قابل مدیریت تر و آسان تر درک می کند. این ماژول به شما ایده ای می دهد تا در هر مرحله از آنچه در آن دخیل است ، استفاده کنید تا تصویری کلی بهتر از کجای تحقیق خود ، مکان کجا انجام دهید و در هر مرحله چه چیزی را انتظار داشته باشید.

دانشجوی گرامی برای انجام پایان نامه دکتری

کلیک کنید

لطفاً فعالیتهای زیر را انجام دهید:

1-مشاهده این فیلم کوتاه (5:52) ، با حسن نیت ارائه از دستورالعمل OnDemand ، یک مرور کلی از روند تحقیق

2-نمودار زیر را که هفت مرحله از روند تحقیق را نشان می دهد مرور کنید:

3-این فعالیت را در جایی انجام دهید که در هر مرحله از روند تحقیق با برچسب مربوطه مطابقت داشته باشید.

 

مسابقه مربوط به این ماژول را در دوره Canvas تکمیل کنید. این مسابقه شامل چهار سوال است. برای تکمیل مسابقه 15 دقیقه فرصت خواهید داشت. ممکن است شما دو بار این مسابقه را انجام دهید (بالاترین امتیاز حفظ شده)

دانشجوی گرامی برای انجام پایان نامه دکتری

کلیک کنید

انجام پایان نامه دکتری

انجام پایان نامه رشته تربیت بدنی

رشته تربیت بدنی را می توان یکی از رشته های مرتبط با علوم انسانی شمرد که برای تقویت و تربیت جسم و روان انسان از علوم مختلف از جمله روانشناسی، جامعه شناسی، مدیریت و فیزیولوژی کمک می گیرد رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی می باشد. هدف از این رشته آشنایی دانشجویان با جسم انسان در حد یک پزشک یار می باشد تا بتوانند به عنوان یک مربی حرفه ای در زمینه مسائل ورزشی با ورزشکاران یا دانش آموزان در ارتباط باشند.
 
نیاز به آموزش و انجام پایان نامه و پروپوزال رشته تربیت بدنی گرایش های مختلف دارید؟ کلیک کنید.
 
رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی نقش موثری در رابطه با توانبخشی و بهسازی جسمی و روانی افراد جامعه دارد به همین دلیل از جایگاه مهمی برخوردار است و تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص در این رشته بسیار ضروری است.  ضمن اینکه پیشگیری از بروز برخی از ناراحتی ها و عوارض جسمی و روحی و جلوگیری از بیماری هایی مانند امراض قند و نارسائی های قلبی- عروقی از دیگر مزایای تحصیل در این رشته می باشد. کاربرد رشته تربیت بدنی وعلوم ورزشی درامرآموزش وپرورش و بهداشت فردی و اجتماعی بسیار گسترده است و تمام گروه های سنی را از پیش از تولد تا دوره سالخوردگی و کهولت را شامل می شود.
 
 
نیاز به آموزش و انجام پایان نامه و پروپوزال رشته تربیت بدنی گرایش های مختلف دارید؟ کلیک کنید.

انجام پایان نامه رشته تربیت بدنی گرایش فیزیولوژی ورزشی مقطع کارشناسی ارشد

از جمله قدیمی ترین رشته های تربیت بدنی و علوم ورزشی، رشتۀ فیزیولوژی ورزشی است که در موسسه مشاوران طلایی در زمینه چهار گرایش فیزیولوژی ورزشی پایان نامه انجام می شود که گرایش ها عبارتند از:

الف-انجام پایان نامه فیزیولوژی فعالیت بدنی و تندرستی

ب- انجام پایان نامه فیزیولوژی ورزشی کاربردی

ج- انجام پایان نامه فیزیولوژی فعالیت بدنی محض

د- انجام پایان نامه فیزیولوژی فعالیت بدنی بالینی

انجام پایان نامه رشته تربیت بدنی گرایش تغذیه ورزشی مقطع کارشناسی ارشد

به دلیل گستردگی علم فیزیولوژی ورزش، دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد این رشته می توانند در زمینه های مختلفی به پژوهش و فعالیت در این حوزه بپردازند. دانشجویان در این رشته می آموزند چگونه پروتکل ها و برنامه های مختلف ورزشی می تواند تاثیرات و تغییرات متفاوتی در بدن و عملکرد ورزشی فرد بگذارد.

بنابراین این رشته پایه و اساس علم تمرین به شمار می رود و برای افرادی که علاقه مند به طراحی تمرین هستند بسیار کمک کننده و ضروری است. علاوه بر این دانشجویان کارشناسی ارشد این رشته در زمینه تغذیه ورزشی نیز آموزش می بینند. دانشجویانی که علاقه مند به علوم بنیادین در زمینه ورزشی هستند نیز می توانند به انجام پژوهش های بنیادین در نمونه های انسانی و حیوانی بپردازند و تاثیر ورزش را در سطح بافت، سلول و مولکول بررسی کنند.

امروزه از این علم برای کمک به بهبود برخی بیماری ها مثل بیماری های متابولیکی ، قلبی عروقی و غیره استفاده می شود و در کشورهای پیشرفته فیزیولوژیست های ورزشی در کنار تیم های پزشکی در مراکز درمانی به فعالیت می پردازند. در کشور ما فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد این رشته می توانند علاوه بر تدریس و پژوهش، در مراکز ورزشی مشغول به کار شوند .

به نظر می رسد در آینده ای نزدیک و با تصویب لایحه ایجاد سازمان نظام تخصصی ورزش کشور، فارغ التحصیلان این رشته بتوانند مجوز انجام مشاوره ورزشی در حوزه سلامت و ورزش اخذ نمایند و دفاتر مشاوره ورزشی تاسیس کنند. این امر می تواند به هرچه شناخته تر شدن علم ورزش در جامعه کمک کند و منجر به افزایش اشتغال زایی فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد این رشته و بهبود سلامت افراد جامعه گردد.

دریافت مشاوره رایگان انجام پایان نامه رشته تربیت بدنی گرایش تغذیه ورزشی مقطع کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی-رفتار حرکتی

یکی از رشته های کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی که تأکید ویژه ای به رفتار انسان از قبل تولد تا لحظه مرگ دارد، رفتار حرکتی است. این رشته نقش مهمی در امر استعدادیابی ورزشی ایفا می کند. علاوه بر این، رفتار حرکتی از قدمت زیادی در حوزه علوم ورزشی برخوردار بوده و طبق تغییرات اخیر در کارشناسی ارشد به سه گرایش تقسیم شده است که در موسسه مشاوران طلایی در زمینه سه گرایش رفتار حرکتی پایان نامه انجام می شود 3 گرایش عبارتند از:

الف- انجام پایان نامه یادگیری و کنترل حرکتی

ب- انجام پایان نامه رشد حرکتی

انجام پایان نامه آموزش تربیت بدنی

گرایش یادگیری و کنترل حرکتی نقش مهمی در برنامه ریزی و اجرای مهارت آموزی در رشته های ورزشی مختلف دارد. همچنین این گرایش با ارزیابی نقاط ضعف و قوت اجرای مهارت های ورزشکاران در رویدادها و با طراحی تمرینات مداخله ای نقش مهمی در رسیدن به اوج مهارت و اجرای ورزشکاران حین مسابقات دارد. همچنین دانش آموختگان این رشته بواسطه آشنایی با اختلالات حرکتی نقش مهمی در بهبود حرکت افراد مبتلا دارند و از این رو می توانند در کلینیک های کاردرمانی بعنوان دستیار مشغول به کار شوند.

گرایش رشد حرکتی توانایی ارزیابی شاخص های رشدی در طول زندگی را داراست و از این رو به تحلیل حرکات انسان و ارزیابی آنها نسبت به رفتار ناهنجار می پردازد. رشد حرکتی قادر است تا با طراحی و تجویز فعالیت های بدنی، رشدی متناسب با هر سن و جنس، محیط زندگی سالم و بدون ناهنجاری را فراهم کند. رشد حرکتی می تواند در انجام خدمات مشاوره ای در حوزه رشد حرکتی در باشگاه های ورزشی، مراکز عمومی مثل پارکها و خانه های سلامت در شهرداری ها و… کمک شایانی به حفظ سلامت جامعه کند.

همچنین  دانش آموختگان رشد حرکتی بواسطه آشنایی با مبانی رشدی می توانند در کلینیک های ویژۀ اختلالات رشدی بعنوان دستیار کار کنند. گرایش آموزش تربیت بدنی نیز در تدوین و ارزیابی برنامه های درسی تربیت بدنی مدارس و مراکز ورزشی و آموزش موثر مهارتهای ورزشی و حرکتی در مدارس و مراکز ورزشی و انجام خدمات مشاوره ای به مدیران، معلمین برای توسعه و بهبود برنامه های درسی تربیت بدنی مدارس و مراکز ورزشی مؤثر است.

دریافت مشاوره رایگان انجام پایان نامه رشته رفتار حرکتی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی- آسیب شناسی و حرکات اصلاحی

الف- حرکات اصلاحی

ب- امدادگر ورزشی

ج- تربیت بدنی ویژه (معلولین)

حرکات اصلاحی به طور مستقیم با سلامت جامعه در ارتباط می‌باشد و قادر به شناسایی و تشخیص ناهنجاری های وضعیتی و در ادامه، قادر به ارائه روش هایی برای پیشگیری و اصلاح این ناهنجاری ها است. همچنین توانایی طرح و برنامه ریزی حرکات اصلاحی مناسب متناسب با افراد گوناگون را داراست. علاوه بر این نقش مهمی در ارائه خدمات مشاوره ای مرتبط با حرکات اصلاحی برای دانش آموزان، کارمندان و باشگاههای ورزشی دارد.

اخیرا با تلاش های صورت گرفته از سوی متولیان این رشته و با برگزاری دوره مربیگری حرکات اصلاحی و اخذ تأییدیۀ تأسیس باشگاه حرکات اصلاحی، دانش آموختگان کارشناسی ارشد این گرایش می‌توانند به طور قانونی باشگاه تأسیس کرده و با خیال راحت نقش خود را در بهبود سلامت جامعه ایفا کنند. یکی دیگر از کاربردهای این گرایش در بحث قهرمانی است. جایی که یک متخصص حرکات اصلاحی می تواند با بکارگیری حرکات و ورزش های اصلاحی، موجب بهبود عملکرد یک ورزشکار حرفه ای در رشته مربوط به خود شود.

گرایش امدادگر ورزشی شاید نامناسب‌ترین اسمی باشد که می‌توان برای این گرایش انتخاب کرد. وقتی اسم امدادگر می‌آید یاد صدمات ورزشی و تیم پزشکی داخل زمین و کادر پزشکی تیم‌های ورزشی که پس از آسیب وارد عمل می‌شوند می افتیم، اما مضمون این رشته همچنین تصوری که از رشته وجود دارد را یدک نمی‌کشد. در واقع دانش آموختگان کارشناسی ارشد این گرایش توانایی پیشگیری از آسیب های ورزشی و  شناسایی آن را کسب می کنند

و نقش مهمی در بازگرداندن ورزشکار آسیب دیده به شرایط مسابقه دارند. همچنین امدادگر ورزشی می تواند بعنوان راهنما و برنامه ریز برای آگاهی از روش های کنترل آسیب های ورزشی عمل کند. در ضمن دانش آموختگان کارشناسی ارشد این گرایش نیز می‌توانند مانند دانش آموختگان گرایش حرکات اصلاحی مجوز باشگاههای حرکات اصلاحی را دریافت نمایند.

همچنین می توانند با شرکت در دوره های امدادگری ورزشی فدراسیون پزشکی ورزشی، به عنوان کادر پزشکی در کنار تیم ها فعالیت کنند. تربیت بدنی ویژه معلولین، بطور خاص با افراد دارای معلولیت سروکار دارد و کمک به مشاوره، راهنمایی و برنامه ریزی در زمینۀ تجویز، توصیه و اجرای فعالیت حرکتی و ورزشی متناسب با نیازهای ویژه افراد تحت پوشش می کند.

همچنین تربیت بدنی ویژه معلولین، در تدریس دروس کارگاهی، نظری و عملی در زمینه معلولین در سطح مراکز آمورشی و پژوهشی و خدماتی-حمایتی و نهادهایی چون آموزش و پرورش، دانشگاهها، فدراسیون های ورزش معلولین و مراکز توانبخشی و بهزیستی و مربیگری رشته های ورزشی معلولین نقش مهمی ایفا می کند.

دریافت مشاوره رایگان انجام پایان نامه رشته آسیب شناسی و حرکات اصلاحی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی- روانشناسی ورزشی

یکی از جدیدترین رشته های کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی است که غالبا به فاکتورهای روان شناختی

تأثیر گذار بر اجرای ورزشکاران می پردازد و اثرات مثبت روانی ناشی از حضور و شرکت در ورزش را بررسی و مطالعه می کند. روان شناس ورزشی قادر است.

تا با ارزیابی شرایط روانی ورزشکاران، روش های مختلف روان شناسی را در حین آموزش مهارتها به آنها آموزش دهد و از این رو نقش مهمی در موفقیت ورزشکاران ایفا کند. همچنین، روان شناسی ورزشی کمک شایانی در زمینه تمرین عملی مهارتهای روانی به مربیان می کند و توانایی طراحی و تنظیم برنامه های تمرینی برای تأمین بهداشت روانی و جسمانی گروه های مختلف ورزشکاران را داراست.

دریافت مشاوره رایگان انجام پایان نامه رشته روان شناسی ورزشی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تربیت بدنی – بیومکانیک ورزشی

یکی دیگر از رشته های کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی که خود دربرگیرندۀ علوم زیستی، آناتومی، کنترل حرکتی، فیزیک، حرکت شناسی و اصول مکانیکی ارگان های بدن است. این رشته کمک زیادی به درک کیفیت مکانیکی و فرایند کنترل حرکتی در دوران زندگی و تحلیل توصیفی و کمی حرکت های پایه تا پیچیده ورزشی می کند. در موسسه مشاوران طلایی در زمینه چهار گرایش بیومکانیک پایان نامه انجام می شود: چهار گرایش:

 • انجام پایان نامه بیومکانیک پایه ورزشی
 • انجام پایان نامه بیومکانیک عملکرد ورزشی
 • انجام پایان نامه بیومکانیک بازتوانی ورزشی

انجام پایان نامه بیومکانیک و مهندسی ورزشی

فقط با نام بیومکانیک ورزشی در دانشگاهها وجود دارد که علت آن هم احتمالا به دلیل نبود متخصص ویژه هر گرایش در دانشگاهها است. بیومکانیک ورزشی با سنجش ویژگی های پیکرسنجی، نقش مهمی در استعدادیابی ورزشی دارد و همچنین با تحلیل بیومکانیکی مهارتهای ورزشی نقش مهمی در اصلاح مهارت های ورزشی ورزشکاران و در نتیجه بهبود عملکرد آنان دارد. همچنین بیومکانیک ورزشی قادر به طراحی برنامه های بدن سازی در رشته های ورزشی با تأکید بر رعایت اصول بیومکانیکی در اجرای مهارتهای ورزشی است.

از لحظه ای که تصمیم گرفتید تا درس بخوانید و موفق شوید بدون تلف کردن وقت، ابتدا برنامه ریزی را شروع کنید و از افراد موفق در این زمینه درباره منابع و نوع مطالعه مشاوره بگیرید.

دریافت مشاوره رایگان انجام پایان نامه رشته بیومکانیک ورزشی

انجام پایان نامه تربیت بدنی – مدیریت ورزشی

کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی، مجموعۀ یافته های علمی در حوزۀ مدیریت و سازمان است. در این رشته دانشجویان پس از فراگرفتن دانش مدیریت و کسب تجارب مدیریت، متخصصین ارزنده ای خواهند شد که می توانند نقش مهمی در اداره امور سازمان های ورزشی ایفا کنند. در موسسه مشاوران طلایی در زمینه 6 گرایش مدیریت ورزش پایان نامه انجام می شود: این 6 گرایش عبارتند از:

الف- انجام پایان نامه مدیریت بازاریابی در ورزش

ب- انجام پایان نامه مدیریت اماکن و تاسیسات ورزشی

ج- انجام پایان نامه مدیریت اوقات فراغت و ورزش‌های تفریحی

د- انجام پایان نامه مدیریت راهبردی در سازمان‌های ورزشی

ه- انجام پایان نامه مدیریت رسانه‌های ورزشی

ح- انجام پایان نامه مدیریت رویدادهای ورزشی.

گرایش مدیریت بازاریابی همانگونه که از اسمش برمی آید نقش مهمی در برنامه ریزی برای بازاریابی رویدادهای ورزشی و انجام خدمات بازاریابی ورزشی در باشگاهها دارد.

علاوه براین مدیریت بازاریابی توانایی مدیریت شرکت های بازاریابی ورزشی را دارا است. گرایش مدیریت اماکن و تأسیسات ورزشی نیز توانایی برنامه ریزی برای ساخت و بازسازی و نگهداری اماکن ورزشی، مدیریت این اماکن و انجام خدمات مشاوره ای به مدیران اماکن ورزشی را داراست. گرایش مدیریت اوقات فراغت نیز در انجام خدمات مشاوره ای به مراکز تفریحات سالم و ورزشی نقش دارد. و توانایی مدیریت فدراسیون های همگانی و پارکهای تفریحی و اجرای برنامه اوقات فراغت را دارا است.

گرایش  مدیریت راهبردی قادر به انجام مسئولیت های اعضای هیئت رئیسه فدراسیون های ورزشی است و می تواند ریاست هیأت های ورزش استان را برعهده بگیرد و همچنین می تواند خدمات مشاوره ای به سازمان های ورزشی بدهد. گرایش مدیریت رسانه های ورزشی نیز توانایی عضویت در هیأت تحریریه رسانه های ورزشی، پذیرش مسئولیت روابط عمومی و بین الملل سازمان های ورزشی و انجام خدمات مشاوره ای در زمینه مطبوعات و رسانه های ورزشی برای مدیران ارشد را داراست.

گرایش مدیریت رویدادهای ورزشی نیز توانایی برگزاری رویدادهای ورزشی، انجام مسئولیت بخش های مختلف بین المللی داخل کشور را داراست و نقش مهمی در انجام خدمات مشاوره ای در زمینه برگزاری رویدادهای ورزشی و مدیریت کمیته های اجرایی و مسابقات فدراسیون های ورزشی کشور ایفا می کند. مدیریت زمان، هزینه و البته اعصاب در فرآیند آماده سازی پایان نامه کارشناسی ارشد اصلی ترین اصل موفقیت و عدم سرخوردگی خواهد بود.

دریافت مشاوره رایگان انجام پایان نامه رشته مدیریت ورزشی

سرقت علمی چیست؟

سرقت علمی (Plagiarism) با عنوان کپی کردن آثار و متون دیگران یا کپی برداری از ایده های آنها تعریف می شود. به عبارت دیگر سرقت علمی به معنی به نام خود اختصاص دادن خلاقیت ادبی، هنری یا پژوهشی دیگران یا بخشی از آن بدون ارجاع به منبع اصلی آن می باشد. بسیاری از سرقت های علمی بدون رضایت صاحب اصلی اثر  انجام می گیرد. بعضی از موسسات علمی به دزدی علمی واکنش شدیدی نشان می‌دهند و دزدی علمی توسط پژوهشگران و اعضای هیئت علمی را با مجازات تحریم که از تعلیق و اخراج تا سلب اعتبار و امانتداری است روبرو می‌کنند. سرقت ادبی دارای انواع گوناگونی است که در ادامه به رایج ترین نوع آن که در حوزه آکادمیک و دانشگاهی است، پرداخته می شود.

بررسی سرقت علمی در نقل قول

نقل قول به این معناست که شما جمله‌ فرد دیگری را بدون هیچ تغییری نقل کنید. در این حالت بایستی ان جمله را در داخل گیومه قرار دهید و منبع آن را هم بلافاصله بعد از گیومه ذکر کنید. حتی خود نقل قول کردن هم دارای شرایطی می باشد و اینطور نیست که شما بیش از حد مجاز در متن خود نقل قول داشته باشید.

استفاده از مرور بر ادبیات نوشته شده توسط دیگران

استفاده از مرور بر ادبیاتی که یک محقق در مقاله خود نوشته است، شایع ترین سرقت علمی در مقالات داخل کشور است. در نظر داشته باشید شما نمی توانید یک بند از یک مقاله را در مقاله خود کپی نمایید.

بررسی سرقت علمی استفاده از نتایج دیگران

استفاده از نتایج پژوهش های دیگران ( اشکال، نمودارها و جداول) بایستی حتما با ذکر منبع انجام گیرد. اگر از نتیجه منحصر به‌ فرد کسی یا گروهی استفاده می‌کنید حتماً باید ارجاع بدهید.

استفاده از جمله‌های دیگران

کپی کردن جملات و مطالب فرد دیگر حتی در صورت تغییر ساختار جمله، بدون رعایت اصول صحیح استنادی، باز هم دزدی علمی محسوب می شود. برخی افراد اینگونه تصور می کنند که با تغییر دادن زمان جملات و یا تبدیل جمله از حالت معلوم به مجهول، متن جدیدی نوشته اند و دیگر نیازی به ارجاع دهی نیست.

استفاده از جملات قبلی مقالات خودتان

ممکن است شما قبلا مقاله ای را در خصوص یک موضوعی نوشته باشید و بخواهید مقاله ای دیگر در همان موضوع بنویسید. اگر از مطالب قبلی خودتان عینا در مقاله جدید استفاده کنید دزدی ادبی به حساب نمی آید اما کار پسندیده ای نیست. یا برخی افراد با تغییر جزئی در مقالات کنفرانسی خود، ان را برای چاپ در ژورنال ارسال می کنند. این نیز از لحاظ اخلاق نگارشی کار ناپسندی می باشد.

نرم افزارهای سرقت ادبی علمی ابزارهایی هستند که برای تشخیص وجود  دستبردهای علمی در مقالات به کار می روند. با جستجو در وب می توانید برخی از آنها را بیابید. این ابزارهای آنلاین برخی به شرط عضو شدن و برخی هم به صورت آزاد، قابل دسترسی می باشند. یکی ازقویترین سایتهایی که می توانید متون انگلیسی و فارسی را در آن جستجو کنید و برای شما مشخص کنند که متن مورد نظر را خود شخص نوشته یا کپی کرده است و یا متن را با دستکاری و جا به جایی کلمات نوشته است، وبسایت ایتنتیکیت است. علاوه بر این وبسایت های دیگری نیز در ادمه معرفی شده اند که از معروفترین وبسایت ها در زمینه تشخیص سرقت علمی هستند.

http://www.plagscan.com/
http://seoabzar.com/plagiarism-checker
http://www.anticutandpaste.com/
http://www.copyscape.com/
http://www.turnitin.com/
http://smallseotools.com/
https://academicplagiarism.com/
http://www.dustball.com/cs/plagiarism.checker
http://plagiarism-detect.com
http://www.duplichecker.com
http://www.scanmyessay.com
https://www.paperrater.com/plagiarism_checker
http://www.effectivepapers.com/plagiarism-checker-for-students.html
http://www.plagiarismsoftware.net/
https://www.scanmyessay.com/
http://www.ithenticate.com/
https://www.diffnow.com/
https://text-compare.com/
https://www.diffchecker.com/
http://www.textdiff.com/

 

موسسه پایان نامه نویسی

موسسه پایان نامه نویسی مشاوران؟ چرا؟

افزایش حجم دانشجو در مقاطع تحصی کارشناسی ارشد و دکتری و با توجه

به اینکه در این مقاطع پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری برای پایان

دوره های ذکر شدهضروری است موسسات فراوانی در راستای حمایت و آموزش

به دانشجو گرد هم آمده اند تا با آموزش های تکمیلی به صورت تخصصی به

دانشجویان آنها را در عرصه نگارش و انجام پایان نامه و تز دکتری کمک نمایند.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری در موسسه پایان نامه نویسی مشاوران طلایی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

موسسه های زیادی جهت مشاوره و انجام پایان نامه و رساله دکتری وجود دارند،

ولی متاسفانه در بین این شرکتها و موسسات برخی موسسه ها به انجام

کارهای ناشایست و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران پرداخته اند.

در نظر داشته باشید طبق مشاهدات صورت گرفته بسیاری از موسسات پیش از

انعقاد قرار داد و یا حتی یافت استادی برای پیگیری کار اقدام به اخذ مبلغ از

دانشجویان می نمایند که این روند بسیار خطرناک و نادرست می باشد.

برترین موسسات برای مشاوره و آموزش انجام پایان نامه و تز دکتری

معمولا موسساتی هستند که اولویت اول آنها علم و ارتقا سطح علمی کشور

می باشد که با آگاهی از موارد فوق میتوان براحتی آنها را شناسایی نمود و با انها وارد قرارداد شد.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری در موسسه پایان نامه نویسی مشاوران طلایی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

ارائه دهنده خدمات نوین مشاوره تخصصی مقاله، پروپزال، رساله و

انجام پایان نامه و ترجمه فوری متون از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی

و بیش از 37 زبان زنده دیگر و همچنین امکان سفارش آنلاین تایپ، صفحه آرایی

و  در تیراژ پایین با هدف کاهش هزینه ها و البته ارتقای کیفیت از طریق دسترسی

به منابع گسترده ایی از مترجمین، استانداردهای ترجمه و آزمون های آنلاین می باشد.

خدمات مشاوره، ترجمه و تایپ در تمامی رشته ها و گرایش ها به صورت کاملا تخصصی

و به صورت ارتباط مستقیم با مشاور ارائه می شود.

خدمات ترجمه تخصصی

موسسه پایان نامه نویسی مشاوران طلایی از سال 1390با استخدام مترجمان برتر خود را به عنوان یک ارائه دهنده خدمات ترجمه و ویرایش تخصصی به صورت آنلاین و حضوری معرفی نمود که در آن می توانید پروژه خود را از ترجمه متون ساده گرفته تا ترجمه متون تخصصی و همچنین ویراستاری علمی و ویرایش تخصصی به آن بسپارید. ما تمامی مراحل سفارش، قیمت گذاری و دریافت را بصورت ساده، غیرحضوری و کاملا فوری پیاده سازی کرده ایم. با سپردن پروژه خود موسسه مشاوران طلایی، می توانید به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته با مدیر پروژه خود در ارتباط باشید، از روند پیشرفت پروژه باخبر شوید و در نهایت فایل سفارش خود را بصورت تایپ شده دریافت نمایید.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری در موسسه پایان نامه نویسی مشاوران طلایی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

هر پروژه بسته به زمینه ی آن، به مترجم یا ویراستار هم رشته و دارای تحصیلات مرتبط سپرده می شود.

تیم حرفه ای ما از فارغ التحصیلان رشته های زبان و مترجمی و یا سایر رشته های آکادمیک از دانشگاه های برتر ایران تشکیل شده است که سابقه ی ترجمه ی دانشگاهی و حرفه ای دارند و پس از آزمون های عمومی و تخصصی پذیرش شده اند.

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری در موسسه پایان نامه نویسی مشاوران طلایی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

با کمک تیم پالایش کیفیت و ارزیابی، احتمال بروز خطا و اشتباه در ترجمه متن را نیز کاهش داده ایم و در چند مرحله سفارشات ترجمه انگلیسی به فارسی یا ترجمه فارسی به انگلیسی و یا حتی ویرایش تخصصی را قبل از تحویل به مشتری کنترل می نماییم. ما تمامی سفارشات را از لحاظ زمان تحویل و کیفیت ضمانت می نماییم. موسسه مشاوران طلایی با بیش از صدها سفارش ویرایش و ترجمه متن، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، پایان نامه و…  برای اساتید و پژوهشگران و همکاری با انتشارات معتبر و سازمان ها و شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی، با افتخار توانسته است مورد اعتماد قشر فرهیخته جامعه و سازمان های گوناگون واقع شود.

 • ترجمه کتاب
 • ترجمه مقاله
 • ترجمه وب سایت
 • ترجمه فایل صوتی یا تصویری
 • اعزام مترجم به محل
 • ترجمه نامه اداری
 • ترجمه کاتولوگ یا بروشور
 • ترجمه خبر
 • ترجمه مقاله ISI
 • ترجمه دانشجویی
 • ترجمه قرارداد با انتشارات
 • ترجمه قرارداد با سازمان دولتی
 • ترجمه- قرارداد با شرکت های خصوصی

دانشجویان گرامی برای مشاوره پروپوزال و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری در موسسه پایان نامه نویسی مشاوران طلایی می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

کلیک کنید

انجام رساله دکتری حسابداری و نوشتن پایان نامه ارشد حسابداری

چگونه موضوع رساله حسابداری خود و پایان نامه ارشد حسابداری را انتخاب کنم ؟

یکی از مشکلات رایج برای اغلب دانشجویان انتخاب موضوع برای نوشتن رساله حسابداری است. به همین دلیل در این جا قصد داریم روش های انتخاب موضوع رساله را به شما بگوییم. موضوعی مرتبط ، جالب ، منطقی و امروزی انتخاب کنید. محدوده موضوع خود حسابداری  را کوچک کنید. با استاد خود مشورت کنید.

آیا رساله دکتری حسابداری و پایان نامه ارشد حسابداری من قابلیت استخراج مقاله را دارد ؟

رساله های حسابداری  با توجه به سطح موضوع انتخابی و جدید یا قدیمی بودن موضوع قابلیت استخراج مقاله را دارند.
تفاوت ها در سطح مقاله استخراج شده می باشد که قابلیت چاپ در کدام ژورنال یا نشریه را داشته باشد.

برای نوشتن پایان نامه ارشد حسابداری

کلیک کنید

برای انجام رساله دکتری حسابداری

کلیک کنید

چطور رساله دکتری حسابداری و پایان نامه ارشد حسابداری خود را در قالب و فرمت دانشگاه وارد کنم ؟

هر دانشگاه فرم پروپوزال و فرمت خاص خود را برای پایان نامه نویسی دارا می باشد که با مراجعه به پژوهش دانشگاه و یا سایت دانشگاه و مشورت با استاد راهنما و مشاور خود می توانید پایان نامه خود را متناسب با قالب و فرمت دانشگاه تنظیم کنید.

چگونه رساله دکتری حسابداری و پایان نامه ارشد حسابداری خود را تنظیم کنم ؟

رساله دکتری در رشته جسابداری دارای فصول و بخش های مختلفی می باشد. فصل اول شامل کلیات ، فصل دوم مبانی نظری ، فصل سوم روش تحقیق ، فصل چهارم تجزیه و تحلیل آماری و شبیه سازی و در انتها فصل پنجم نتیجه گیری می باشد.

چطور مقاله حسابداری را برای چاپ در ژورنال داخلی و یا خارجی آماده کنم ؟

آماده سازی و ارسال مقاله حسابداری به یک نشریه برای تصمیم هیئت تحریریه آن مبنی بر پذیرش یا عدم پذیرش مقاله، یک فرآینده زمان بر است که با توجه به این که در صد بالایی از مقالات ارائه شده به این نوع نشریات پذیرش نمی شوند،
این پروسه استرس و نگرانی زیادی در پی خواهد داشت. مراحلی که باید انجام شود شامل : وظایف نویسنده ، نمونه خوانی و غلط گیری ، انتخاب نشریه ، ارسال مقاله ، پذیرش ، داوری ، ویراستاران و داروان و نتیجه داوری

برای نوشتن پایان نامه ارشد حسابداری

کلیک کنید

برای انجام رساله دکتری حسابداری

کلیک کنید

تفاوت پایان نامه حسابداری و رساله حسابداری 

 1.  پایان نامه ی کارشناسی ارشد حسابداری  و رساله ی دکتری حسابداری از نظر نحوه ی نگارش و محتوا با هم تفاوت هایی دارند.رساله ی دکتری حسابداری مفصل تر و حجیم تر از پایان نامه حسابداری است.
 2. پایان نامه حسابداری می تواند پژوهشی باشد که مطالعات و تحقیقات قبلی انجام شده را تکمیل کند اما رساله حسابداری لزوما بایستی نتایج حاصل از پژوهش روی موضوعی جدید باشد.
 3.   در رساله ی دکترا حسابداری اکثر بخش ها با توضیحات بیشتری همراه است هم چنین در رشته های مختلف در بعضی مواقع نیاز به ارائه ی ایده ای جدید است که در نهایت منجر به ارائه ی نظریه ای جدید می گردد .
 4.  نوع پروپوزال حسابداری که برای پایان نامه و رساله (تز) ارائه می شود نیز با هم متفاوت است. پروپوزال دوره ی دکتری حسابداری نسبت به کارشناسی ارشد مفصل تر است چون بایستی تشریح کاملی از آنچه که قرار است در پایان نامه حسابداری ذکر گردد باشد اما در پروپوزال ارشد حسابداری مطرح شدن موارد ضروری کافی است.
 5.  در دوره ی کارشناسی ارشد، هدف از نگارش پایان نامه حسابداری ،آشنایی با پژوهش می باشد اما در صورتی که از دانشجویانی که دوره ی دکتری را گذارانده اند انتظار می رود که در انجام پژوهش و نگارش رساله تسلط کافی را داشته باشند و پس از اینکه فارغ التحصیل شدند خودشان به صورت مستقل کار پزوهشی را بتوانند انجام دهند.
 6.  رساله ی دکتری حسابداری نسبت به پایان نامه ی ارشد حسابداری ،دامنه ی گسترده تر ،فرضیات قوی تر و تحلیل عالمانه تر و نوآوری بیشتری دارد.
 7.  در پایان‌نامۀ حسابداری کارشناسی‌ارشد، دانشجو برای اولین بار به‌ طور جدی کار پژوهشی خود را آغاز می‌کند و  از دانشجو انتظار می‌رود به اصول روش تحقیق توجه کند و پژوهش او از اصالت و نوآوری  برخوردار باشد.

در صورتی که

در رساله حسابداری دکتری از دانشجو انتظار می‌رود نه تنها بایستی پژوهش او از اصالت و نوآوری برخوردار باشد، بلکه باید اندیشه‌ها، تفسیرها، و تحلیل‌های خود را دربارۀ هرگونه اطلاعات گردآوری شده، بیان کند. به عبارت دیگر در رسالۀ دکتری پژوهشگر باید بتواند نظریه ‌ای جدید ارائه دهد  یا نظریه ای بیان کند که ناقض یا تأییدکنند ی نظریات قبلی باشد.

برای نوشتن پایان نامه ارشد حسابداری

کلیک کنید

برای انجام رساله دکتری حسابداری

کلیک کنید

نوشتن پایان نامه حسابداری و انجام رساله دکتری حسابداری چرا مهم است؟

دانشجویان مقطع دکتری برای اتمام و فارغ التحصیل شدن ملزم به انجام  رساله دکتری می باشند بنابراین می توان گفت این مورد فقط در این مقطع کار برد دارد. تز دکتری هم از نظر مقطع ارائه و هم از نظری ساختار رساله دکتری از سایر lوارد متمایز است.

همانطور که از نام آن پیداست مربوط به پایان تحصیلات تکمیلی دکتری می‌باشد. یک رساله دکتری از نظر محتوی نسبت سایر موارد پژوهشی حجیم تر و مفصل تر می باشد. انتخاب موضوع رساله دکتری از دیگر موارد مهم و تفاوت‌های رساله می‌باشد بدین صورت که موضوع تز دکتری حتما می بایست جدی تر باشد.

همچنین در نگارش پروپزال رساله دکتری باتوجه به تشریح موارد موجود در رساله می بایست مفصل تر و تکمیل تر از سایر موارد باشد رساله دکتری دانشجویان جزئی از آثار پژوهش دانشگاه محسوب می گردند که به عنوان ابزاري تحقیقاتی ،قدرت ابتکار و خلاقیت علمی دانشجو را برمی انگیزد تا در راستاي حل مشکلات علمی ،درمانی و بهداشتی جامعه گام بردارد.

از ویژگیهاي مهم نگارش پایان نامه ارزیابی توانایی هاي علمی،مهارت هاي شخصی دانشجو و توانمند سازي دانشجو در یکی از موضوعات حرفه اي است.

انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و انجام رساله دکتری حسابداری

در این میان چگونگی انتخاب موضوع رساله حسابداری و استاد راهنما از سوي دانشجوها از اهمیت به سزایی برخوردار است چرا که اولین قدم در انجام رساله حسابداری محسوب می شود. با توجه به تفاوت هاي بین رشته هاي مختلف در چگونگی انتخاب موضوع، انجام پژوهشی که بتواند معیارهاي موجود دانشجویان علوم انسانی، مهندسی و پزشکی در انتخاب موضوع پایان نامه را به طور مستقل بررسی کند، ضروري است. اهمیت این امر از این حیث است که با مشخص شدن معیارها، دانشجویان مسیر روشن تري در پیش روي خود خواهند داشت. دانشجویان با آگاهی از این معیارها می توانند دست به تولید پایان نامه هاي جدید و خلاقانه بزنند که به مراتب سودمندتر از پژوهش هایی است که سیر تکرار را بر خود می بینند.

برای نوشتن پایان نامه ارشد حسابداری

کلیک کنید

برای انجام رساله دکتری حسابداری

کلیک کنید

روش انجام پایان نامه و رساله حسابداری 

در ضمن در موسسه مشاوران طلایی محقیقن به دانشجویان کمک می نمایند در انجام رساله دکتری حسابداری به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارید و سعی می کنند که دانشجویان حسابداری را با نگارش و انجام رساله حسابداری در تمامی رشته ها آشنا نمایند و به طور کلی محقیقین برتر کشور تجارب خود از انتخاب موضوع رساله و انجام رساله را در اختیار دانشجویان قرار می دهند.

پس نگران انتخاب موضوع و انجام پایان نامه حسابداری نباشید در موسسه عنوان به صورت رایگان در اختیار دانشجو قرار می گیرد و عناوین معرفی مطمنا جدید و دارای مقاله بیس خواهند بود و دغدغه دانشجو در این زمینه مورد توجه قرار می گیرد.

برای بسیاری از دانشجویان حسابداری نوشتن یک رساله خوب حسابداری مشکل باشد. این کار نیاز به برنامه ریزی، تحقیق و نوشتن دارد که می­ تواند طولانی­ ترین مراحلی باشند که در طول دوران تحصیلتان به آن مواجه می­ شوید.

برای نوشتن رساله قوانین خاص نگارشی باید رعایت شود،

بنابراین باید با زبان و ساختار خاصی به نوشتن رساله بپردازید. این ساختار و قوانین خاص نیز برای برخی از افراد ممکن است دشوار باشد.

در تمام مراحل نوشتن رساله زمانبندی بسیار مهم است چرا که اغلب دانشجویان علیرغم زمان زیادی که برای تهیه رساله یا تز خود دارند در نهایت برای آن وقت کم می آورند.

بنابراین از مرحله تحقیقات گرفته تا نوشتن طرح و رساله اصلی باید به خوبی تمامی مراحل را زمانبندی کنید تا راحت­ تر و دقیق ­تر بتوانید به همه مراحل نوشتن رساله بپردازید.

موسسه مشاوران طلایی بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری حسابداری با چندین سال تجربه در عرصه مشاوره و با در اختیار داشتن متخصصین و اساتیدی با تجربه آماده مشاوره و آموزش در این زمینه در کلیه رشته های دانشگاهی با کمترین هزینه می باشد.

در نظام آموزشی پژوهش، محور  رساله دکتری مهمترین تحقیق علمی محسوب می گردد که در دوره ی تحصیلات تکمیلی انجام رساله دکتری حائز اهمیتی دو چندان می شود.

اکثر رشته های آکادمیک روال سفارش نگارش رساله دکتری به لحاظ ساختار از ترتیب یکسانی پیروی می کنند

که به شرح زیر می باشد:

 • موضوع پایان نامه
 • طرح تحقیق (پروپوزال)
 • انجام رساله

برای انجام رساله معتبر و باکیفیت با بروزترین منابع و موضوعات روز دنیا این فرصت را از دست ندهید.

دانشجوی گرامی دکتری جهت استعلام قیمت و مدت زمان انجام پژوهش، فرم را  تکمیل نمایید، همکاران برای پیگیری سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

برای نوشتن پایان نامه ارشد حسابداری

کلیک کنید

برای انجام رساله دکتری حسابداری

کلیک کنید

انجام رساله دکتری حسابداری

انجام پایان نامه ارشد ادبیات و انجام رساله دکتری رشته ادبیات

انجام رساله دکتری ادبیات و انجام پایان نامه ارشد ادبیات  را از ما بخواهید، دانشجویان برای نوشتن رساله دکتری و نوشتن پایان نامه با ما در ارتباط باشید. دانشجویان می توانند از آموزش های لازم برای نوشتن پروپوزال در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری توسط بهترین محققان در موسسه پایان نامه نویسی مشاوران طلایی برخوردار شوید. برای انجام رساله دکتری و نوشتن پایان نامه ارشد با کمترین هزینه، با موسسه مشاوران طلایی در تماس باشید و از تخفیفات موسسه در زمینه انجام رساله دکتری ادبیات و انجام پایان نامه ادبیات  بهره مند شوید، هدف موسه بالاترین کیفیت در مشاوره است.

انجام رساله دکتری ادبیات  در موسسه مشاوران طلایی به صورت تخصصی و بالاترین کیفیت انجام می شود. و به دانشجویانی که در این زمینه نیاز به راهنمایی دارند مشاوره های لازم برای انتخاب موضوع و انتخاب روش پژوهش صورت می گیرد.

انجام پایان نامه رشته ادبیات

 

رشته زبان و ادبیات فارسی در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد از رشته های گروه علوم انسانی می باشد. در مقطع دکتری تا سال 94 جزء رشته های گروه زبان به حساب می آمد که در مقطع دکتری هم از سال 95 به گروه علوم انسانی منتقل شد.

آزمون رشته ادبیات فارسی در مقطع دکتری در سال 95 (اسفند 94) دچار تحولاتی شد. مورد اول همانطور که به آن اشاره گردید تغییر گروه از زبان به علوم انسانی و مورد دوم حذف درس عربی از دروس اختصاصی است.

دکتری ادبیات فارسی دارای چهار گرایش است که از بین آنها گرایش زبان و ادبیات فارسی محض قدیمی تر و گرایش های ادبیات حماسی، ادبیات غنایی و ادبیات عرفانی جدیدترند. در این خصوص داوطلب می بایست علاقه خود را در زمینه انتخاب گرایش مناسب در نظر داشته باشد و این مورد را که دانشگاه مقصدش در آن گرایش پذیرش دارد یا خیر. گرایش زبان و ادبیات فارسی محض، ادبیات فارسی را به صورت عام تر (شبیه به دورهای کارشناسی و کارشناسی ارشد ولی در سطحی بالاتر) بررسی می کند. گرایش های اختصاصی تر منحصر به متون خاص آن ژانر است. برای مثال در گرایش ادبیات حماسی متون حماسی، اسطوره شناسی و زبان های ایران قبل از اسلام مطالعه می شود و در گرایش ادبیات غنایی متون غنایی و مباحث وابسته به آن مورد بررسی است.

در کنار مسئله علاقه، توصیه می شود پیش زمینه پژوهشی و مطالعاتی داوطلب هم در انتخاب گرایش در نظر گرفته شود. زیرا در فرآیند مصاحبه و پذیرش، یکسانی گرایش و پژوهش های انجام شده اهمیت فراوانی دارد. برای مثال داوطلبی که پایان نامه کارشناسی ارشد خود را درخصوص مولوی نگاشته است، امتیاز بالاتری برای پذیرش در گرایش عرفانی دارد تا دانشجویی که پایان نامه اش با موضوع معرفی شاهنامه بوده است.

در باب بازار کار نیز می توان به دو شاخه آموزشی و پژوهشی اشاره کرد. فعالیت در فرهنگستان زبان و ادب فارسی یا دایره المعارف اسلامی و مراکزی از این دست در حوزه پژوهش و فعالیت در دانشگاه ها و مراکز آموزشی (تدریس و تألیف) در حوزه آموزشی قرار می گیرد.

پایان نامه دانشجویان جزئی از آثار پژوهش دانشگاه محسوب می گردند که به عنوان ابزاري تحقیقاتی ،قدرت ابتکار و خلاقیت علمی دانشجو را برمی انگیزد تا در راستاي حل مشکلات علمی ،درمانی و بهداشتی جامعه گام بردارد. از ویژگیهاي مهم نگارش پایان نامه ارزیابی توانایی هاي علمی،مهارت هاي شخصی دانشجو و توانمند سازي دانشجو در یکی از موضوعات حرفه اي است. در این میان چگونگی انتخاب موضوع پایان نامه و استاد راهنما از سوي دانشجوها از اهمیت به سزایی برخوردار است چرا که اولین قدم در انجام پایان نامه محسوب می شود. با توجه به تفاوت هاي بین رشته هاي مختلف در چگونگی انتخاب موضوع، انجام پژوهشی که بتواند معیارهاي موجود دانشجویان علوم انسانی، مهندسی و پزشکی در انتخاب موضوع پایان نامه را به طور مستقل بررسی کند، ضروري است. اهمیت این امر از این حیث است که با مشخص شدن معیارها، دانشجویان مسیر روشن تري در پیش روي خود خواهند داشت. دانشجویان با آگاهی از این معیارها می توانند دست به تولید پایان نامه هاي جدید و خلاقانه بزنند که به مراتب سودمندتر از پژوهش هایی است که سیر تکرار را بر خود می بینند.

در ضمن در موسسه مشاوران طلایی محقیقن به دانشجویان کمک می نمایند که چه معیارهایی براي نگارش و انجام پایان نامه در تمامی رشته وجود دارد و دانشجویان از چه معیارهایی بیشتر استفاده می کنند و دلایل انتخاب آنها چیست و به طور کلی محقیقین برتر کشور تجارب خود از انتخاب موضوع پایان نامه را در اختیار دانشجویان قرار می دهند. نگران انتخاب موضوع نباشید در موسسه عنوان به صورت رایگان در اختیار دانشجو قرار می گیرد و عناوین معرفی مطمنا جدید و دارای مقاله بیس خواهند بود و دغدغه دانشجو در این زمینه مورد توجه قرار می گیرد.

پایان نامه

دانشجوی گرامی جهت استعلام قیمت و مدت زمان انجام پایان نامه ، بر روی رشته تحصیلی خود در جدول کلیک نماید و فرم را  تکمیل نمایید، همکاران برای پیگیری سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

پایان نامه

 انجام پایان نامه زبان و ادبیات فارسی

انجام پایان نامه در رشته روان سنجی

نگارش پایان نامه رشته ادبیات فارسی

انجام پایان نامه رشته مکانیک

انجام پایان نامه در رشته زیست شناسی

نگارش پایان نامه رشته ادبیات عرب

انجام پایان نامه رشته کامپیوتر

زبان و ادبیات فارسی

نگارش پایان نامه رشته سیاست گذاری غذا و تغذیه

 

انجام پایان نامه در رشته مهندسی نفت

 

 

انجام پایان نامه در رشته جامعه شناسی

نگارش پایان نامه رشته ریاضی

انجام پایان نامه رشته مدیریت ساخت پروژه

انجام پایان نامه در رشته برنامه ریزی و مدیریت انرژی

نگارش پایان نامه رشته محیط زیست

انجام پایان نامه رشته اقتصاد بین المللی

 

 

انجام پایان نامه رشته الهیات و فلسفه

انجام پایان نامه در  زبان انگلیسی (کلیه رشته ها)

نگارش پایان نامه گروه هنر

 

انجام پایان نامه در رشته فیزیک

نگارش پایان نامه رشته معماری

 

انجام پایان نامه صنایع

انجام پایان نامه مهندسی صنایع با کمترین قیمت است. چگونه می توان پایان نامه نوشت؟ بیایید ببینیم که چگونه یک عنوان را انتخاب کنیم، چگونه برنامه کاری را ایجاد کنیم، چگونه با مشاور خود کار کنیم و آنچه را باید در هر قسمت بنویسیم

انجام پایان نامه مهندسی صنایع را از کجا شروع کنم؟

برای انجام پایان نامه مهندسی صنایع دانشجو و محقق باید به حوزه های مورد علاقه خود در درجه اول یا براساس نظرات استاد راهنما یا مشاور به تحقق بپردازد.

بعد از تایید عنوان برای انجام پایان نامه مهندسی صنایع چکار کنم؟

پس از تایید عنوان دانشجومهندسی صنایع باید به بررسی منابع اطلاعاتی که در این زمینه وجود دارد از جمله کتب، طرح های پژوهشی، مقالات و پایان نامه ها بپردازد.

بعد از بررسی و جمع آوری اطلاعات انجام پایان نامه مهندسی صنایع را از کجا شروع کنم؟

انتخاب روش تحقیق مناسب مهندسی صنایع براساس پژوهش های قبلی در این زمینه می تواند مفید باشد.

مشاوره پایان نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی صنایع

عنوان پایان نامه شما باید به راحتی به یک سوال تبدیل شود. اما در ذهن شما باید یک جمله سوالی داشته باشید. شما باید دقیقاً آنچه می خواهید یاد بگیرید را درک کنید و به خوانندگان خود بگویید.

هنگامی که موضوعی برای بررسی وجود دارد، مشخص می شود که باید در کدام قسمت ها تقسیم شود – و این فصل های پایان نامه شماست. این ساختار کار شماست و باید از همان ابتدای کار در ذهن شما باشد. شما نمی توانید فکر کنید که در ابتدا چیزی را مطالعه می کنید، و سپس یک ساختار ایجاد می کنید. تا وقتی سوالی ندارید، با مواد مرده کار می کنید: اگر چیزی نپرسید، چیزی نخواهید گرفت. به یاد داشته باشید که با یک برنامه کاری اشتباه می توانید یک کار خوب بنویسید، اما بدون برنامه نمی توانید. هرچه زودتر یک ساختار ایجاد کنید، نتیجه بهتری خواهد داشت

گرایش های کارشناسی مهندسی صنایع رشته صنایع دردوره ی کارشناسی دارای چهارگرایش زیر است:

* برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم‌ها

* تولید صنعتی

* تکنولوژی صنعتی

* ایمنی صنعتی

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام پایان نامه رشته صنایع دارید؟ کلیک کنید.
البته گرایش‌های ذکرشده در سطح کارشناسی تفاوت چندانی با یکد یگر ندارد، چرا که دانشجویان هر یک از گرایش‌های فوق ازمیان ۱۴۲ واحدی که دردوره‌ی کارشناسی می‌گذارنند تنها ۱۰ تا ۱۵ واحد متفاوت با یکدیگر دارند (گرایش ایمنی صنعتی با ۲۵ واحد اختصاصی متفاوت، بیشترین تفاوت را با گرایش‌های دیگر دارد). دانشجویان می توانند واحدهای متفاوت را نیز در ۸ واحد اختیاری خویش انتخاب کرده و بگذرانند. برای مثال فارغ‌التحصیل گرایش تولید صنعتی می‌تواند به جای گرایش تحلیل سیستم‌ها فعالیت کند.

قبل از بررسی چهارگرایش، لازم می دانیم دروس مشترک بین گرایش های مختلف مهندسی صنایع یادآورشویم:

ریاضی، معادلات دیفرانسیل، برنامه نویسی کامپیوتر، محاسبات عددی، فیزیک، شیمی عمومی با آزمایشگاه، مبانی مهندسی برق با آزمایشگاه، اقتصاد مهندسی، نقشه‌کشی صنعتی، استاتیک، مقاومت مصالح، علم مواد، اقتصاد عمومی، اصول حسابداری و هزینه‌یابی، ارزیابی کار و زمان، طرح‌ریزی واحدهای صنعتی، برنامه‌ریزی و کنترل تولید و موجودی، کنترل پروژه، کنترل کیفیت آماری، تحقیق در عملیات، روش‌های تولید، تئوری احتمالات و کاربردهای آن،آمار مهندسی، آزمایشگاه اندازه‌گیری دقیق، کارگاه ماشین ابزار(ماشین افزار)، کارگاه عمومی جوش، کارگاه ریخته گری

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام پایان نامه مهندسی صنایع دارید؟ کلیک کنید.

مشاوره پایان نامه مهندسی صنایع: گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها

گرایش برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم‌ها تا حدودی جنبه نرم‌افزاری دارد و بیشتر به ارائه‌ی راهکارهای سیستماتیک می‌پردازد.

درواقع هدف این گرایش تربیت کارشناسانی است که بتوانند با بهره‌گیری از روش‌های جدید

و سیستماتیک و مدل‌های ریاضی، مسائل واحدهای صنعتی را تجزیه و تحلیل نموده

و بیشترین رهنمودها را برای استفاده از منابع موجود در عملکرد اجزاء تشکیل سیستم ارائه بدهند.

برای توضیح بیشتر مهندس تحلیل سیستم‌ها در واقع اطلاعات جمع‌آوری‌شده

را با استفاده از نرم‌افزارهای مختلف و مدل‌های ریاضی تجزیه و تحلیل نموده، موارد به‌دست آمده را تنظیم و ثبت کرده

و در اختیار واحدهای مختلف قرار می‌دهد(حتی‌الامکان اطلاعات رابه صورت نمودار نیز ارائه می‌دهد)

برای مثال در یک سیستم صنعتی با جمع‌آوری اطلاعات و هماهنگ کردن ارگان‌ها و سیستم‌های مختلف(سیستم‌های کیفیت، سیستم‌های مالی، سیستم‌های تدارک، سیستم‌های حسابداری و…)

و ارائه چارتی کامل از آن‌ها سعی برآن دارد تا سیستم‌ها را از نظر مدیریت زمانی(زمان‌سنجی) بهبود بخشیده، تقسیم کار

را به بهترین نحو بین نیروی انسانی و ماشین‌آلات انجام داده تا بیکاری در سیستم‌ها کاهش یابد (در مورد ماشین‌آلات به بررسی و ثبت نواقص، ضعف قطعات و علت از کارافتادگی آن‌ها می‌پردازد)

خط تولید را موازنه کرده ونقاط گلوگاهی را مشخص می‌نماید تا خروجی با حداقل هزینه، بهبود یافته و متعادل شود.

مهندسی تحلیل سیستم‌ها نسبت به سایر گرایش‌ها به بررسی جامع‌تر و کلان‌تر پروژه‌ها و سیستم‌ها می‌پردازد.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام پایان نامه رشته صنایع دارید؟ کلیک کنید.

دروس تخصصی گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها

زبان تخصصی،

برنامه ریزی تولید و کنترل موجودی،

طرحریزی واحدهای صنعتی،

برنامه ریزی حمل و نقل،

اصول شبیه سازی،

تحلیل سیستم ها،

کار برد کامپیوتردر مهندسی صنایع،

پروژه پایانی اصول مدیریت و تئوری سازمان،

سیستم های اطلاعاتی،

کنترل مدیریت وکارآموزی.

انجام پایان نامه مهندسی صنایع: گرایش تولید صنعتی

گرایش تولید صنعتی فن به کارگیری مهارتهای تکنیکی- اقتصادی و استفاده ی موثر و نظام یافته از نیروی انسانی،

زمان، ماشین آلات، ساختمان و مواد به منظور تولید کالا با کیفیت مطلوب است.

مهندس تولید صنعتی با استفاده از علوم مختلفی که کسب کرده قادر است

با تجزیه و تحلیلی که پیرامون برنامه ریزی تولید، کنترل و مدیریت پروژه، کنترل کیفیت،

بهبود کارایی تولیدو نیز طرح ریزی های گوناگونی که درواحدهای اجرایی انجام می دهد

امکان موثر تر به تولید رسیدن فراورده ها یا عرضه مطلوب تر خدمات راپدید آورد انتخاب ترکیب مناسب

ازمحصولات تولیدشده توسط یک کارخانه برای به حداکثر رساندن سود کارخانه، قسمت‌های مختلف یک کارخانه به چه ترتیبی ساخته شوند

تا حداقل جابجایی مواد ومحصولات را با حداقل ضایعات داشته باشند،

تدابیرلازم برای ثبات کیفیت محصولات کارخانه، برنامه ریزی و کنترل موجودی ها،کنترل کیفیت،راه های موثر

به تولیدرسیدن فراورده ها یاعرضه مطلوب ترخدمات ازکارهایی است که یک مهندس تولید صنعتی می تواند انجام دهد

او می تواند به گونه ای یک نظام اجرایی را برنامه ریزی کند که چند هدف متفاوت و گاه متضاد درقالبی بهینه تحقیق پیدا نماید .

مثلاً قیمت ها کاهش یافته، ارزش افزوده بالا رفته، حمل ونقل ها کم شده موجودی های محدودتری ذخیره شده

و درعین حال قابلیت اطمینان بالا تری نیز برای حفظ رقابت پذیری وجود داشته باشد

در واقع هدف این گرایش تربیت مدیران تولید واحدهای صنعتی است.

دروس تخصصی گرایش تولید صنعتی

زبان تخصصی،

پروژه ی طراحی ایجاد صنایع،

مهندسی فاکتورهای انسانی،

برنامه ریزی تولید،

برنامه ریزی و کنترل تولید و موجودی،

کاربرد کامپیوتر در مهندسی صنایع،

برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات،

اصول مدیریت و تئوری سازمان،

پروژه،

کارآموزی.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام پایان نامه رشته صنایع دارید؟ کلیک کنید.

انجام پایان نامه مهندسی صنایع: گرایش تکنولوژی صنعتی

گرایش تکنولوژی صنعتی با بینش و دیدی فنی تر از گرایش قبلی به مسایل نگاه می کند.

کارشناسان این رشته که از نظر فنی نزدیک تر به مهندسین مکانیک (مخصوصا گرایش ساخت و تولید) می باشند،

آگاه به مسایل بهینه سازی ساخت وساز و فراورده های صنعتی و نیز نگهداشت و راه اندازی فنی واحدهای اجرایی هستند.

دارای توانایی هایی از قبیل انتقال و مدیریت تکنوژی همین طور حفظ وحراست از آن هستند

که به مد د امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در جهت حفظ و نگهداشت نظام فنی و اجرایی گام برمی دارند

با مدیریت تکنولوژی های در دسترس، یا مواردی که در قالب انتقال تکنولوژی بده بستان می شود

سعی در افزودن کمیت و کیفیت فراورده ها و نیز بهره برداری مؤثر از امکانات در دسترس دارند.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام پایان نامه مهندسی صنایع دارید؟ کلیک کنید.

با استفاده از تجهیزات کامپیوتری و مدارهای منطقی قادر هستند

طیف وسیعی از خواست های اجرایی بشر را که بدلیل محدودیت های انسانی به سهولت قابل تحقق نمی باشند را عینیت بخشند.

آنها ازمرحله ی طراحی یک ایده ونمونه سازی آن گرفته تا مرحله ی ساخت وتدارک، امکانات تولید، همین طورمدیریت مراحل اجرایی،

توان خدمت رسانی را دارند. ضمنا ضایعات ومنابع بروزآنها را شناسایی می کنند و می توانند تأثیرات گوناگون آنها را مورد سنجش و ارزیابی قراردهند

در واقع هدف این گرایش تربیت تکنولوژیست های کارخانه است .

دروس تخصصی گرایش تکنولوژی صنعتی

ماشین های افزار،

قیدوبندها (جیک و فیسکچر)،

طراحی قالب٫ کنترل عددی،

مونتاژمکانیکی،

عملیات حرارتی،

زبان تخصصی،

پروژه،

کارآموزی.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام پایان نامه رشته صنایع دارید؟ کلیک کنید.

انجام پایان نامه مهندسی صنایع

انجام پایان نامه مهندسی صنایع: گرایش ایمنی صنعتی

گرایش ایمنی صنعتی یکی ازگرایش های تازه تأسیس مهندسی صنایع درایران می باشد .تکنیک ایمنی صنعتی به وسیله ی مهندسین قابل اعتماد برای اولین بار دراواخرسال ۱۹۵۰میلادی جهت ارزیابی ایمنی سیستم های نظامی

و تعیین مشکلات ناشی ازغیرنرمال کارکردن آنها پایه گذاری شد و بعد ازآن استفاده ازاین روش به سرعت افزا یش یافت،

به طوری که در ایالات متحده ی آمریکا و فرانسه ازآن به ترتیب برای ارزیابی ایمنی هواپیماهای کنکورد وایرباس استفاده شد

و بعدها نیز این تکنیک به ارزیابی ایمنی صنایع هسته ای توسعه یافت.

شاید تصوراینکه ایمنی و بهداشت حرفه ای می تواند نقش بسزایی در بهره وری بسیاری از واحدهای صنعتی داشته باشد  برای اکثرافراد مشکل باشد.

بدیهی است با وجود تمام مزایا و منافعی که گسترش و توسعه صنعت برای نسل بشربه دنبال داشته است،

سرمنشاخطرات و نارسائی های مختلف نیزبوده است که آمارنگران کننده و بعضا وحشتناک حوادث کوچک و بزرگ که هرلحظه درگوشه ای ازاین دنیای پهناور رخ می دهد بیان کننده ی همین امراست .

این گرایش تلفیقی ازمهندسی و بهداشت می باشد

و مهندسین این گرایش با کاهش آسیب ها و خطرات انسانی محیط کار،

ماشین آلات، مواد خام و نظم و نظافت کارگاهی سعی بر بهره ور کردن واحدهای صنعتی یک کارخانه را دارند.

برای توضیح بیشترفرض کنید اگر یک فرد درکارخانه دچار صدمه ای شود

عواقبی همچون افسردگی فرد و سایر کارکنان،

ازکارافتادگی،

به وجود آمدن محدودیت های اقتصادی برای فرد،

توقف دستگاه یا قسمتی که فرد مشغول است(حتی برای مدتی کوتاه )،

افزایش مخارج (درمانی و تعمیری) آن واحد و

در نتیجه کاهش کیفیت و بهره وری را به دنبال دارد.

ازاین رو توجه به اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای اهمیت ویژه ای می یابد .(چون نتیجه تمام موارد فوق به افزایش بهره وری واحدهای صنعتی خواهد انجامید.) واهمیت نیاز به این گرایش درصنعت بیشتر روشن می شود.

دوره دکتری مهندسی صنایع به جنبه های نظری و پژوهشی طراحی و نصب سیستم هایی می پردازد که شامل انسان، مواد، اطلاعات، انرژی و تجهیزات است.

انجام پایان نامه و رساله دکتری مهندسی صنایع

دکتری مهندسی صنایع به جنبه های نظری و پژوهشی طراحی و نصب سیستم ها می پردازد. سیستم هایی که شامل انسان، مواد، اطلاعات، انرژی و تجهیزات است. این سیستم ها برای تولید کالاها و ارائه خدمات مطلوب به کار می رود. هدف این رشته تسلط و دست یابی دانشجویان به مباحث علمی در زمینه مهندسی صنایع، کسب توانایی در انجام پژوهش و نوآوری و کمک به پیشرفت و گسترش مرزهای دانش می باشد.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام پایان نامه مهندسی صنایع دارید؟ کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله مهندسی صنایع دارید؟ کلیک کنید.

موسسه مشاوران طلایی در مقطع دکتری انجام رساله مهندسی صنایع در گرایش های زیر انجام می شود:

گرایش های دکتری مهندسی صنایع عبارتند از:

 • انجام پایان نامه و رساله گرایش بهینه سازی سیستم ها مهندسی صنایع،
 • انجام پایان نامه و رساله گرایش سیستم های سلامت مهندسی صنایع،
 • انجام پایان نامه و رساله گرایش لجستیک و زنجیره تامین مهندسی صنایع،
 • انجام پایان نامه و رساله گرایش سیستم های کلان مهندسی صنایع،
 • انجام پایان نامه و رساله گرایش مهندسی مالی مهندسی صنایع،
 • انجام پایان نامه و رساله گرایش مدیریت مهندسی مهندسی صنایع،
 • انجام پایان نامه و رساله گرایش کیفیت و بهره وری مهندسی صنایع،
 • انجام پایان نامه و رساله گرایش مدیریت پروژه مهندسی صنایع،
 • انجام پایان نامه و رساله گرایش سیستم های اطلاعاتی مهندسی صنایع،

انجام پایان نامه و رساله دکتری مهندسی صنایع گرایش بهینه سازی سیستم ها

می توان گفت مهمترین و پیچیده ترین امتحان ورودی کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع، متعلق به گرایش بهینه سازی سیستم ها می باشد. دروسی که در این گرایش از دانشجویان امتحان گرفته می شود نسبت به گرایش های دیگر برای دانشجویان صنایع تخصصی تر بوده و لذا دانشجویان صنایع از این جهت از دانشجویان رشته های دیگر جلوتر هستند.

انجام پایان نامه و رساله دکتری مهندسی صنایع گرایش سیستم های سلامت

گرایش سیستم های سلامت کمک می کند تا سیستم های موجود سلامت شناسایی، بررسی و آنالیز شوند؛ سپس با ارائه ی راه حل هایی، سیستم کاراتر عمل کند و بهره وری سیستم افزایش یابد. این امر باعث می شود که بیمارستانها، بیمارمحور، پاسخگو و انعطاف پذیرتر باشند.

انجام پایان نامه و رساله دکتری مهندسی صنایع گرایش لجستیک و زنجیره تامین

گرایش لجستیک و زنجیره تامین، شامل تمام فعالیت های مرتبط با جریان و مبادله کالا و خدمات، از مرحله ماده خام تا مرحله محصول نهایی است. مدیریت زنجیره تامین هماهنگی در تولید، موجودی، مکان یابی و حمل و نقل بین شرکت کنندگان در یک زنجیره تامین است که برای دست یابی به بهترین ترکیب پاسخ گویی و کارایی برای موفقیت در بازار صورت می گیرد.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام پایان نامه مهندسی صنایع دارید؟ کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله مهندسی صنایع دارید؟ کلیک کنید.

انجام پایان نامه دکتری مهندسی صنایع گرایش سیستم های کلان

گرایش مدل سازی سیستم های کلان به تعلیم و تحقیق در زمینه برنامه ‌ریزی و طرح سیستم‌ های مختلف مورد نیاز جامعه می‌ پردازد. این سیستم ها عموماً در ابعاد مختلف منطقه، یا کشور مطرح می ‌شوند. سیستم های حمل و نقل، آب رسانی و فاضلاب، ارتباطات، انتقال و توزیع کالاها، تأمین و توزیع انرژی، خدمات آموزشی یا بهداشتی از اینگونه‌ اند.

گرایش های دکتری مهندسی صنایع : گرایش مهندسی مالی

مهندسی سیستم های مالی عبارت است از طراحی، توسعه و نوآوری در ابزار و سیستم های مالی و ارائه ی راه حل های خلاقانه برای حل مشکلات مالی و کاهش ریسک در جهت افزایش ارزش شرکت ها

گرایش های دکتری مهندسی صنایع : گرایش مدیریت مهندسی

گرایش مدیریت مهندسی در دنیا گرایشی شناخته شده، با سابقه، متداول و پولساز است. بیش از ۳۰۰ دانشگاه در دنیا رشته مدیریت مهندسی را دارند و 65 دانشگاه با این رشته، کنسرسیوم رشته را تشکیل داده‌اند. دوره ۴ ساله کارشناسی،‌ دکترا و مجازی آن نیز متداول است.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام پایان نامه مهندسی صنایع دارید؟ کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله مهندسی صنایع دارید؟ کلیک کنید.

انجام رساله دکتری مهندسی صنایع گرایش کیفیت و بهره وری

گرایش کیفیت و بهره وری، به آموزش علوم و فنون اداره صنایع با تأکید بر کاربرد روش های کمی و نظام گرا در اداره امور صنعتی می پردازد.

انجام رساله دکتری مهندسی صنایع گرایش مدیریت پروژه

گرایش مدیریت پروژه به تحقق اهداف پروژه ها در مناسب ترین زمان، بهترین کیفیت و با کمترین هزینه می پردازد.

انجام رساله دکتری مهندسی صنایع گرایش سیستم های اطلاعاتی

گرایش سیستم های اطلاعاتی به مهارت های مهندسی و مدیریتی با تاکید بر سیستم های اطلاعاتی و محاسباتی می پردازد.

بازار کار دکتری مهندسی صنایع

فارغ التحصیلان دکتری مهندسی صنایع می توانند ضمن فعالیت در تمام محل ها جذب فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد (صنایع تولیدی، صنایع پیشرفته، خرده فروشی ها و سیستم های توزیع، سیستم های سلامت و بهداشت، سیستم های پشتیبانی و …)

در زمینه کارهای تحقیقاتی و رفع معضلات علمی و اجرایی، مسئولیت های سنگین تری را به عهده بگیرند و در کارهای اجرایی علمی نقش مهمی داشته باشند.

نفش و توانایی های فارغ التحصیلان دکتری مهندسی صنایع

تدریس در مراکز آموزش عالی و انجام پایان نامه های مقاطع مختلف تحصیلی مهندسی صنایع

برنامه ریزی و ارائه ایده های خلاقانه جهت بهبود کارکرد سیستم های تولید و غیر تولیدی

اجرای پروژه های تحقیقاتی در حوزه های اصلی مهندسی صنایع

ارائه الگوهای مناسب جهت حل مشکلات سازمان های ستادی، وزارت خانه ها و نظام های صنعتی

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام پایان نامه مهندسی صنایع دارید؟ کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله مهندسی صنایع دارید؟ کلیک کنید.

 

 

انجام پایان نامه مهندسی صنایع

در ادامه به گرایش های مقطع ارشد مهندسی صنایع پرداخته می شود که در موسسه مشاوران طلایی پایان نامه آنها نوشته می شود:

انجام پایان نامه صنایع گرایش بهینه سازی سیستم ها

می توان گفت مهمترین، و پیچیده ترین امتحان ورودی کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی صنایع، متعلق به گرایش بهینه سازی سیستم ها می باشد. دروسی که در این گرایش از دانشجویان امتحان گرفته می شود نسبت به گرایش های دیگر برای دانشجویان صنایع تخصصی تر بوده و لذا دانشجویان صنایع از این جهت از دانشجویان رشته های دیگر جلوتر هستند.

 

انجام پایان نامه صنایع گرایش سیستم های سلامت

مهندسی سیستم ها کمک میکند تا سیستمهای موجود سلامت شناسایی، بررسی و آنالیز شوند؛ سپس با ارائه راه حلهایی، سیستم کاراتر عمل کند و بهره وری سیستم افزایش یابد. این امر باعث میشود بیمارستانها بیمارمحور، پاسخگو و انعطاف پذیرتر باشند.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام پایان نامه صنایع سیستم های سلامت دارید؟ کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله صنایع  سیستم های سلامت دارید؟ کلیک کنید.

انجام پایان نامه صنایع گرایش مدیریت نوآوری و فناوری

گرایش مدیریت نوآوری و فناوری در کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، شامل مجموعه فعالیت هایی است که منجر به تجاری سازی محصولات با بهره‌مندی از جدیدترین فناوری‌ها و نوآوری‌ها در سطح بنگاه می شود. در این گرایش به دانشجویان یک فهم عمیق و جامع از تفاوت‌های مابین مدیریت نوآوری و فناوری با روشهای سنتی معمولی ارائه خواهد شد.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام پایان نامهصنایع مدیریت نوآوری و فناوری دارید؟ کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله صنایع مدیریت نوآوری و فناوریدارید؟ کلیک کنید.

انجام پایان نامه صنایع گرایش مدل سازی سیستم های کلان

مدل سازی سیستم های کلان به تعلیم و تحقیق در زمینه برنامه ‌ریزی و طرح سیستم‌ های مختلف موردنیاز جامعه می‌پردازد. این سیستم ها عموماً در ابعاد مختلف منطقه، یا کشور مطرح می‌شوند. سیستم های حمل و نقل، آب رسانی و فاضلاب، ارتباطات، انتقال و توزیع کالاها، تأمین و توزیع انرژی، خدمات آموزشی یا بهداشتی از اینگونه‌اند.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام پایان نامه صنایع سیستم های کلان دارید؟ کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله صنایع سیستم های کلان دارید؟ کلیک کنید.

انجام پایان نامه صنایع گرایش آینده پژوهی

آینده پژوهی رشته ای میان رشته‌ای و تلفیقی از علوم مهندسی و مدیریت است. هدف از این رشته تربیت متخصصانی است که دارای قدرت تخیل، پیش بینی و تصمیم گیری صحیح و به موقع در عرصه های خرد و کلان مخصوصاً در عرصه علم و فناوری باشند.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام پایان نامه آینده پژوهی دارید؟ کلیک کنید.

نیاز به آموزش پروپوزال و انجام رساله آینده پژوهی دارید؟ کلیک کنید.

موضوعات پژوهشی پایان نامه مهندسی صنایع

نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

پایان نامه مهندسی صنایع کارشناسی

موضوع پایان نامه مهندسی صنایع مدیریت سیستم و بهره وری

دانلود رایگان پایان نامه ارشد مهندسی صنایع

انجام پایان نامه مهندسی مالی

موضوع پایان نامه های کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

ثبت موضوع در ایرانداک

در راستای دستورالعمل شماره12238/4389 مورخ 86/8/20 وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری در مورد لزوم امکان دسترسی به منابع غنی علمی(پایان نامه‌ها/رساله‌ها) برای پژوهشگران و علاقه‌مندان، اجتناب از تکرار مطالعات و تحقیقات انجام یافته و تکمیل پایگاه اطلاعاتی پایان‌نامه‌های دانشجویی کشور

در پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ایران (ایران داک)،دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی موظف به ثبت موضوع پایان نامه های خود در 2 مرحله در سایت این پژوهشگاه می باشند.

مرحله 1 ثبت موضوع در ایرانداک:

1. دانشجو پس از تصویب پروپوزال در شورای تحصیلات تکمیلی موسسه، در نشانی ایرانداک بخش ثبت پیشنهاده (پروپوزال)، ورود اطلاعات می نماید و شماره رهگیری را از طریق سیستم دریافت نموده، رسید موقت ثبت پیشنهاده پایان نامه Proposal)) را که از سایت پژوهشگاه دریافت نموده به دفتر تحصیلات تکمیلی تحویل می نماید.

مرحله2 ثبت موضوع در ایرانداک:

2. دانشجو پس ازجلسه دفاع، اطلاعات نمایة پایان نامه را به دو زبان فارسی و انگلیسی آماده می کند

و در نشانی http://thesis.irandoc.ac.ir بخش ورود اطلاعات پایان نامه، وارد می کند و شماره رهگیری را از طریق سیستم دریافت می نماید.

3. دانشجو پس ازتائید پایان نامه توسط هیات دواران نسخة نهائی (الکترونیکی و چاپی) پایان نامه خود را در دو نسخة‌ چاپی و الکترونیکی همراه با شماره رهگیری دریافتی از سایت، جهت تحویل به پژوهشگاه، تحویل دفتر تحصیلات تکمیلی موسسه می‌دهد.

4. نماینده دفتر تحصیلات تکمیلی پس از اطمینان از ارسال موفق فرم و تایید محتویات پیوست، تائیدیه دریافت فرم را از سامانه پرینت می‌کند و پس از تائید (مهر و امضا)، تحویل دانشجو می‌دهد.

5. دانشجو رسید تحویلی را به بخش فارغ‌التحصیلان دانشگاه تحویل می‌هد.

این رسید جهت تکمیل مراحل فراغت از تحصیل الزامیست.

دانشجویان برای ثبت موضوع در ایرانداک می توانند با موسسه در ارتباط باشند.

این سرویس به شما در یافتن موضوع و ارائه ان و همچنین بررسی ساختار پایان نامه و مقاله شما کمک میکند.

·                     اصلاح ساختاری

اگر این موضوع که پایان نامه شما هدف شما را شسته رفته انتقال نمیدهد، برایتان اهمیت ندارد می توانید از سرویس مقدماتی ما بهره مند شوید.

دیباچه:

در حال حاضر، نظام آموزش پزشکی عمومی‌، شامل 4 دوره علوم پایه، فیزیوپاتولوژی، کارآموزی بالینی و کارورزی بالینی است .دوره علوم پایه دوره علوم پایه پزشکی 5 ترم تحصیلی است که با اتمام آن،‌ دانشجویان مجاز به ورود به دوره بعدی(فیزیوپاتولوژی) هستند و پیش از ورود به دوره بعدی،‌ امتحان جامع علوم پایه پزشکی از تمام دانشجویان به طور سراسری و همزمان، توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی به عمل می‌آید و قبول‌شدگان،‌مجاز به ورود به دوره فیزیوپاتولوژی خواهند بود. این امتحان، در بردارنده‌ی مباحث تدریس شده در دوره علوم پایه است.

نیاز به آموزش و انجام پایان نامه و پروپوزال رشته های پزشکی دارید؟ کلیک کنید.

درس‌های این رشته در طول تحصیل

دروس علوم پایه

بیوشیمی، بافت‌شناسی،، تشریح (نظری- عملی)، تشریح (آناتومی) (نظری ـ عملی)، فیزیولوژی(نظری ـ عملی)، ایمونولوژی(نظری)،اپیدمیولوژی، روانشناسی، جنین‌شناسی، تغذیه، ژنتیک، زبان تخصصی، آسیب‌شناسی عمومی، انگل‌شناسی، میکروب‌شناسی دوره فیزیوپاتولوژی این دوره شامل 31 واحد درسی است که دو ترم تحصیلی طول خواهد کشید. در پایان این دوره معدل دانشجو از دروس فیزیوپاتولوژی، باید دست‌کم 12 باشد، در غیر این صورت دانشجو باید درس‌هایی را که در آنها نمره کمتر از 12 آورده است،‌ مجدداً بخواند. حداکثر مدت مجاز،‌در مراحل اول و دوم (علوم پایه و فیزیوپاتولوژی) 5 سال است. در پایان این دو دوره دانشجویانی که همه‌ی واحدها را با موفقیت بگذرانند، به دوره‌ی کارآموزی بالینی راه می‌یابند. باید توجه داشت که ملاک قبولی در امتحانات این مرحله، کسب حداقل نمره 12 از 20 است؛ در حالی که در دروس پایه، ملاک کسب نمره 10 از 20 می‌باشد.

نیاز به آموزش و انجام پایان نامه و پروپوزال رشته های پزشکی دارید؟ کلیک کنید.

 

دروس فیزیوپاتولوژی

آسیب‌شناسی اختصاصی، فارماکولوژی، سیمیولوژی، دوره‌های فیزیوپاتولوژی ارگان‌ها .دوره ‌کارآموزی بالینی دانشجویان پزشکی در این مرحله قادر هستند تا آموخته‌های خود را از دروس مختلف با یافته‌های بالینی از بیماران بستری در بیمارستان‌ها تطبیق داده و با بهره‌گیری مناسب از روش‌های تشخیص آزمایشگاهی، بیماری را تشخیص دهند و اقدامات مناسب درمانی را برای بیمار انجام دهند. این دوره شامل 97 واحد درسی است که در چهار بخش اصلی ارائه می‌گردد و عمدتاً مسائل رایج در پزشکی عمومی را شامل می‌شود که عبارتند از داخلی، جراحی، زنان و کودکان. در سایر بخش‌ها که بخش‌های فرعی محسوب می‌شوند نیز بیماری‌های شایع در آنها آموزش داده می‌شود. با توجه به این مطلب، چهار رشته اصلی جراحی، داخلی، زنان و کودکان زمان بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند.

نیاز به آموزش و انجام پایان نامه و پروپوزال رشته های پزشکی دارید؟ کلیک کنید.

در دوره کارآموزی، دانشجویان باید روش برخورد با بیمار، تهیه شرح حال بیمار و نحوه تشخیص و درمان را فرا بگیرند تا در دوره‌ بعدی – کارورزی- که خود تصمیم گیرنده خواهند بود، بتوانند به کمک بیماران بشتابند و تصمیمات لازم را اتّخاذ نمایند. در دوره کارآموزی نمره قبولی در دروس عملی و نظری 12 است و معدّل کلّ دوره کارآموزی باید بالای 14 باشد و چنانچه کمتر از 14 باشد، باید واحدهای با نمره کمتر از 14 تکرار شود تا معدل کل به 14 برسد. در پایان این دوره، دانشجویان قبل از ورود به دوره کارورزی در امتحانی به نام امتحان جامع کارورزی شرکت می‌نمایند و پس از قبولی به دوره کارورزی وارد می‌شوند. چنانچه دانشجویی در امتحان مربوط قبول نگردد، حداکثر 4 مرتبه می‌تواند در این امتحان شرکت نماید.

نیاز به آموزش و انجام پایان نامه و پروپوزال رشته های پزشکی دارید؟ کلیک کنید.

در فهرست زیر پایان نامه رشته‌های مرتبط با پزشکی و پیراپزشکی آورده شده‌است که در موسسه مشاوران طلایی انجام پایان نامه این رشته ها به صورت تخصصی و با کیفیت و تضمینی صورت می گیرد:

انجام پایان نامه و پروپوزال فوریت‌های پزشکی

انجام پایان نامه و پروپوزالرادیوتراپی (تکنولوژی پرتودرمانی)

انجام پایان نامه و پروپوزال ارتوپدی

انجام پایان نامه و پروپوزال مهندسی بهداشت محیط

انجام پایان نامه و پروپوزال پزشکی اطفال

انجام پایان نامه و پروپوزالپزشکی انفورماتیک

انجام پایان نامه و پروپوزال انکولوژی (سرطان‌شناسی)

انجام پایان نامه و پروپوزال ایمنی‌شناسی و آلرژی

انجام پایان نامه و پروپوزال بهداشت عمومی

انجام پایان نامه و پروپوزال بیماری‌های اعصاب

انجام پایان نامه و پروپوزال بیماری‌های ریوی

بینایی‌سنجی

پزشکی بیهوشی

فیزیوتراپی

فیزیولوژی پزشکی

پاتولوژی (آسیب‌شناسی)

پرستاری

طب اورژانس

پزشکی خانواده

پزشکی مولکولی

پزشکی قانونی

پزشکی پوست

تغذیه و رژیم‌درمانی

جراحی عمومی

جراحی کلیه و مجاری ادراری

جراحی مغز و اعصاب

چشم‌پزشکی

خون‌شناسی

داروسازی

دارورسانی

دامپزشکی

دندان‌پزشکی

مهندسی پزشکی

رادیولوژی (تکنولوژی پرتوشناسی)

روان‌پزشکی

روماتولوژی

زنان و زایمان

انجام پایان نامه و پروپوزال ژنتیک

انجام پایان نامه و پروپوزال میکروب شناسی

انجام پایان نامه و پروپوزال طب سنتی / طب حاشیه

انجام پایان نامه و پروپوزال طب فیزیکی و توانبخشی

انجام پایان نامه و پروپوزال طب کار / بهداشت حرفه‌ای

انجام پایان نامه و پروپوزال پزشکی عفونی

انجام پایان نامه و پروپوزال علوم آزمایشگاهی

انجام پایان نامه و پروپوزال پزشکی غدد

پزشکی قلب و عروق

انجام پایان نامه و پروپوزال پزشکی کلیه و مجاری ادراری

پزشکی گوارش و کبد

پزشکی گوش، حلق و بینی

انجام پایان نامه و پروپوزال مامایی

مدارک پزشکی(فناوری اطلاعات سلامت (HIT) )

کالبدشناسی / علوم تشریحی

طب هوانوردی و هوافضا

شنوایی سنجی

انجام پایان نامه ارزان و قیمت انجام پروپوزال ارزان

ارائه هر گونه خدمات بامعیار مهمی به نام قیمت مناسب شناخته می شود. به عنوان مثال در خدمات انجام پایان نامه ارزان، ارزان بودن نباید بر روان و گویا بودن و کیفیت تحقیق لطمه وارد سازد و در انجام پایان نامه باید از کپی کاری و سرسری کار پیشگیری شود.

پیشنهادهای هزینه مقدماتی ، که قبل از قرارداد انجام می شود، و پیشنهادهای مربوط به قیمت پروپوزال پایان نامه پس از اتمام کار، سوال این جاست منظور از پایان کار چگونه؟ سعی بر این این است در موسسه مشاوران طلایی هزینه انجام پروپوزال پایان نامه با کمترین قیمت ممکن براورد شود و با توجه به اینکه قیمت حدودی به دانشجو در ابتدا گفته می شود و در زمان تحویل کار سغی می شود با توجه به میزان تلاش و کیفت محقق در انجام پروپوزال قیمت پروپوزال تعیین گردد توسط تیم ارزیاب موسسه و با توجه به این مسائل قیمت نهایی تعیین می شود.

سوالات انجام پایان نامه ارزان

[ultimate-faqs include_category=’5′ ]

آیا در پایان نامه ارزان از کیفیت پایان نامه کاسته می شود؟

خدمات پایان نامه به علت حجم بالای کارها سود خود را کم کرده تا قیمتی ارزان برای شما ارائه دهد.

انجام پایان نامه ارزان چرا؟

ارائه هر گونه خدمات بامعیار مهمی به نام قیمت مناسب شناخته می شود.

به عنوان مثال در خدمات انجام پایان نامه ارزان، ارزان بودن نباید بر روان و گویا بودن و کیفیت تحقیق لطمه وارد سازد و در انجام پایان نامه باید از کپی کاری و سرسری کار پیشگیری شود.

در خدمات علمی آموزشی، مقرون به صرفه بودن هزینه، هماهنگ با کیفیت آن پیش می رود.

زمانی یک خدمت بهینه و برتر به حساب می آید که ارزان و دارای کیفیت مناسب باشد و چون هدف از آن افزایش و حفظ مشتریان است نیاز به پژوهشگران متخصص و باتجربه است.

در اینجا شرکت مشاوران طلایی را به عنوان یک شرکت خدماتی علمی آموزشی که این روزها نامدار شده یادآور می شویم.

لیست رشته هایی که در موسسه مشاوران طلایی خدمات مشاوره انجام پایان نامه ارزان ارائه می گردد به شرح زیر است:

 •  مهندسی برق
 •  مهندسی عمران
 • انجام پایان نامه ارزان مهندسی صنایع
 •  مهندسی شیمی
 •  مهندسی معدن
 • انجام پایان نامه ارزان مهندسی نفت
 • انجام پایان نامه ارزان علوم و مهندسی آب

از ویژگی های شاخص این شرکت در انجام پایان نامه می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

 1. بررسی و برآورد هزینه و زمان توسط کارشناسان در زمان تقریبی”24 ساعت”
 2. تحویل پروژه به دو صورت ” حضوری و آنلاین “
 3. نظارت و کنترل کیفیت از ابتدای خدمت تا پس از تحویل آن(زمان تایید استاد راهنما و تایید توسط اساتید داور)”ضمانت نامه کیفیت و زمان”
 4. ضمانت نامه 24 ساعته پس از تحویل “ویرایش مجدد، بازنگری و بررسی و اصلاحات لازمه”
 5. پشتیبانی سریع و مداوم توسط تیم کارشناسی متخصص و مجرب
 6. تخفیف های ویژه در مناسبت های گوناگون به افراد عادی و دانشجویان
 7. کارت هدیه وفاداری ویژه مشتریان ” پس از یک بار سفارش (معرفی) انجام شده”
 8. جذب نمایندگی رایگان از سراسر کشور
 9. بالابودن رتبه در گوگل از نظر سطح کیفیت و اعتماد و فعالیت بهینه کسب و کار اینترنتی
 10. برگزاری همایش های رایگان آموزشی در مورد نحوه انجام پایان نامه و پروپوزال و انجام تحلیل های آماری
 11. پرورش مدرس و متخصص پژوهش
 12. گستردگی فعالیت در زمینه پایان نامه از جمله: پایان نامه ارزان، پروپوزال ارزان، رزومه و طرح پیشنهادی
 13. انجام پایان نامه ارزان دلیل بر بی کیفیت بودن نیست. برخی از موسسات به دلیل مشتریان کم خود اقدام به گرفتن هزینه های گزاف از مشتریان خود می کنند که این کار باعث نارضایتی مشتریان خواهد شد.
 14. همچنین پاسخگو بودن شرکت در قبال متونی که تحویل مشتری می دهد بسیار مهم می باشد. ما همیشه پشتیبان مشتریان و نمایندگان خود می باشیم.امید داریم بتوانیم تمام نیازهای شما دوستان را با کمترین هزینه ممکن تامین نماییم.

شرکت مشاوران طلایی در حال حاضر در حال تحقیق میدانی در خصوص ارتقا سطح فعالیت خود می باشد تا بتواند ایده های نو همراه با کارافرینی را ارائه دهد.

لیست رشته هایی که در موسسه مشاوران طلایی خدمات مشاوره انجام پایان نامه ارزان ارائه می گردد به شرح زیر است:

 •  مهندسی معماری
 •  مهندسی پزشکی
 •  مهندسی مواد و متالوژی
 •  مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
 •  مهندسی کامپیوتر
 • انجام پایان نامه ارزان مهندسی مکانیک
 • انجام پایان نامه ارزان مهندسی کشاورزی
 • انجام پایان نامه ارزان مهندسی هوا و فضا
 • انجام پایان نامه ارزان مهندسی نساجی
 • انجام پایان نامه ارزان مهندسی پلیمر
 • انجام پایان نامه ارزان مهندسی مکاترونیک

بهترین موسسه مشاوره انجام پایان نامه

موسسه مشاوران طلایی بهترین موسسه انجام پایان نامه با چندین سال تجربه در عرصه مشاوره و با در اختیار داشتن متخصصین و اساتیدی با تجربه آماده مشاوره و آموزش در این زمینه در کلیه رشته های دانشگاهی با کمترین هزینه می باشد.

دانشجوی گرامی برای انجام پایان نامه ارزان و قیمت انجام پروپوزال ارزان با قیمت مناسب

کلیک کنید

جهت استعلام قیمت و مدت زمان انجام کار از طریق ثبت سفارش اقدام کنید تا از قیمتهای باور نکردنی ما اطلاع پیدا کنید. برای انجام پایان نامه معتبر و باکیفیت با بروزترین منابع و موضوعات روز دنیا این فرصت را از دست ندهید.

مشاوران طلایی افتخار می کند که مشاور شما در زمینه انجام پایان نامه در کنارتان باشد .

لیست رشته هایی که در موسسه مشاوران طلایی خدمات مشاوره انجام پایان نامه ارزان ارائه می گردد: 

 •  زمین شناسی
 •  ریاضی
 •  شیمی
 •  تاریخ و فلسفه علم
 •  فیزیک
 •  آمار
 •  علوم کامپیوتر
 •  زیست شناسی سلولی و ملکولی
 •  زیست شناسی گیاهی
 •  زیست شناسی جانوری
 • انجام پایان نامه ارزان پزشکی
 • انجام پایان نامه ارزان دندانپزشکی
 • انجام پایان نامه ارزان داروسازی
 • انجام پایان نامه ارزان پرستاری

آموزش انتخاب موضوع پایان نامه برای دانشگاه

خلاصه ای از آموزش :

انتخاب موضوع پايان نامه يکي از چالش هاي اصلي دانشجويان کارشناسي ارشد و دکتري است. در اين پست مطالبي درباره شيوه انتخاب موضوع پايان نامه در 5 مرحله آسان جمع آوري شده است تا راهنماي دانشجويان عزيز در اين باره باشد. شيوه انجام ساير بخش هاي آن را مي توانيد از مشاوران طلایی دريافت نماييد.

فیلم آموزش انجام پایان نامه

فیلم آموزش انجام پایان نامه برای دانشجویان گذاشته شده است که در این فیلم آموزشی شما با نحوه پایان نامه نویسی و منابع به صورت خلاصه مشاهده می کنید . موسسه مشاوران طلایی سعی دارد آموزش های بیشتری را در اختیار شما قرار دهد تا به عنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه مشاور شما باشد .

تشريح فصول انجام پايان نامه

پایان نامه کارشناسی ارشد ، دکتری در 5 فصل به صورت زیر می باشد . مشاوران طلایی بهترین موسسه انجام پایان نامه مشاور شما در این زمینه می باشد .

دانشجوی گرامی برای انجام پایان نامه ارزان و رساله دکتری با قیمت مناسب

کلیک کنید

قیمت انجام پروپوزال ارزان

فصل اول : كليات تحقيق پایان نامه

 • مقدمه  .
 • بيان مساله .
 • اهداف و فرضيه هاي پژوهش .
 • پيش فرض هاي پژوهش .

مقدمه:

در مقدمه كليات و موضوع تحقيق به صورت خلاصه بيان مي گردد.

بيان مساله پایان نامه:

بيان مساله به معناي توصيف و توجيه موضوع پژوهش است. در اين قسمت بايد به اين سوال جواب داده شود که چرا مساله پژوهش مساله اي است که بايد مورد تحقيق علمي قرار گيرد. اصل کلي در بيان مساله رعايت يک روند منطقي است بطوريکه شروع آن با مشکل و ختم آن با هدف تحقيق مي باشد.

در بيان مساله پایان نامه معلوم مي شود که :

 • بروز و شيوع مشکل سفارش پایان نامه چقدر است؟
 • چه کساني را در بر مي گيرد؟
 • اين موضوع از چه زماني و به چه ترتيبي در جامعه بصورت مساله در آمده و چه تحولي داشته است؟
 • دلايل احتمالي مشکل چيست؟
 • چه راه حل هايي تا کنون بکار رفته است؟
 • تا چه اندازه موفق بوده است و چرا اين روش انتخاب شده است؟
 • همچنين در اين قسمت تحقيقات ديگران مرور مي شود و نواقص موجود مشخص مي گردد.
 • لازم است عوارض ناشي از تداوم مشکل و فوايد ناشي از اجراي تحقيق و کاربرد آن به روشني مطرح گردد.

دانشجوی گرامی برای مشاهده قیمت انجام پروپوزال، پایان نامه (کارشناسی ارشد)، قیمت انجام رساله (دکتری)

کلیک کنید

 رشته هایی که در موسسه مشاوران طلایی مشاوره انجام پایان نامه ارزان ارائه می گردد:

 •  انگل شناسی دامپزشکی
 •  ایمن شناسی دامپزشکی
 •  بهداشت وکنترل کیفی مواد غذای
 •  بیوشیمی بالینی
 •  فیزیولوژی دامپزشکی
 •  علوم دام و طیور
 • انجام پایان نامه ارزان قارچ شناسی دامپزشکی
 • انجام پایان نامه ارزان حقوق
 • انجام پایان نامه ارزان روانشناسی
 • انجام پایان نامه ارزان مدیریت
 • انجام پایان نامه ارزان حسابداری
 • انجام پایان نامه ارزان اقتصاد
 • انجام پایان نامه ارزان علوم تربیتی
 • انجام پایان نامه ارزان علوم اجتماعی
 • انجام پایان نامه ارزان علوم سیاسی و روابط بین الملل
 • انجام پایان نامه ارزان زبان انگلیسی
 • انجام پایان نامه ارزان الهیات و معارف اسلامی
 • انجام پایان نامه ارزان زبان و ادبیات فارسی
 • انجام پایان نامه ارزان جغرافیا – برنامه ریزی شهری

نوع نگارش پایان نامه منابع :

ضمناً منابع هر مطلبي که در اين فصل  ارائه مي شود با توجه به نوع نگارش پایان نامه منابع و مأخذ نويسي در متن با شماره و يا با ذكر نويسنده، تاريخ مشخص مي شود ( جهت آشنايي بيشتر به بخش انتهايي اين راهنما رجوع شود(.

اهداف و فرضیه های در حال توسعه پایان نامه

اهداف بايد صريح، روشن، بدون ابهام و واقع بينانه باشد و بصورت منطقي و با افعال رفتاري بيان شود. اهداف بايد با عنوان، بيان مساله، فرضيه و سوالات پژوهش هماهنگ باشد. مشاوران طلایی بهترین موسسه انجام پایان نامه در این امر کنار شماست .

فرضيه و سوالات انجام پایان نامه 

بصورت يک جمله خبري و حتي المقدور جهت دار نوشته شود و زيربناي علمي داشته باشد. در مطالعات توصيفي به جاي فرضيات سوالات تحقيق ذکر مي شود.

انجام پایان نامه ارزان

پيش فرض های پژوهش نگارش پایان نامه

جملاتي هستند که درستي و اعتبارشان پذيرفته شده است و احتياج به استدلال ندارند و مساله پژوهش انجام پایان نامه بر اساس آن بنا نهاده شده است. بنا بر اصول پيش فرض، تمامي پديده ها موجود داراي دلايل پيشين هستند و حوادث طبيعي بر حسب تصادف نيستند و احتمالا بنا بر دلايلي بوجود آمده اند.

فصل دوم: مروری بر ادبیات تحقیق و پیشینه تحقیق پایان نامه

مطالعات تحقيقي چارچوبي از دانش زمينه اي دارند که پايه هاي مطالعه را تشکيل مي دهد. همه مطالعات روي مدل پنداشتي يا تئوري پايه گذاري نمي شود، اما هر مطالعه اي يک چارچوب دارد اگر مطالعه بر اساس مدل پنداشتي ويژه اي طراحي شده باشد به آن چهارچوب پنداشتي مي گويند و اگر بر اساس تئوري خاصي برنامه ريزي شده باشد به آن چارچوب نظري يا مباني نظري تحقيق مي گويند.

مروري بر مطالعات

مروري بر مطالعات به معناي جستجوي منابع اطلاعاتي مختلف به منظور دستيابي به جنبه هاي مختلف موضوع پژوهش است که براي محقق فرصتي فراهم مي سازد تا درک کند در اين زمينه چه کارهايي انجام شده و چه اطلاعاتي در اين زمينه وجود دارد و او بايد از کجا شروع کند و يا چه کاري و چگونه کار را انجام دهد. در حقيقت مروري بر مطالعات خلاصه اي از نکات اصلي، نتيجه گيري عمومي و خلاء موجود در مطالعات و کاربرد در تحقيق مي باشد. در هنگام سازمان دهي مرور مطالب، اول بحث را به مطالعاتي که حداکثر ارتباط را با مطالعه حاضر دارند اختصاص دهيد.

دانشجوی گرامی برای مشاهده قیمت انجام پروپوزال، پایان نامه (کارشناسی ارشد)، قیمت انجام رساله (دکتری)

کلیک کنید

فصل سوم: روش تحقيق نگارش پایان نامه

 • نوع پژوهش انجام پایان نامه.
 • جامعه پژوهش سفارش پایان نامه.
 • محيط پژوهش .
 • نمونه پژوهش .
 • روش نمونه گيري .
 • حجم نمونه و روش محاسبه آن .
 • تعريف متغير ها .
 • مشخصات واحد پژوهش و معيارهاي ورود و خروج مطالعه .
 • توضيح ابزار گردآوري اطلاعات و روايي و پايايي ابزار  .
 • روش گردآوري اطلاعات .
 • روش تجزيه و تحليل داده ها .
 • محدوديتهاي پژوهش و ملاحظات اخلاقي است  .

در تعريف نظري متغير ها بايد از يک مرجع معتبر استفاده نمود و به طور دقيق و واضح و با کلمات ساده آن را تعريف کرد. در تعريف عملي متغير بصورت واقعياتي قابل اندازه گيري با کلمات ساده و واضح بيان شود.

فصل چهارم (يافته ها) انجام پایان نامه

مطالب اين بخش تنها بر اساس يافته هاي حاصل از پژوهش تنظيم مي گردد و شامل اطلاعات نوشتاري، جداول و نمودارها مي باشد. بايد از ذکر اطلاعات يکسان در الگوهاي متفاوت (متن/ جداول و نمودار …) پرهيز شود. البته ضروري است يافته ها در ابتدا با جملات ساده و روان بيان شده و براي بيان جزئيات به جداول و نمودار استناد شود. اين فصل به بيان يافته ها اختصاص دارد نه تفسير آنها لذا صرفا نتايج به ترتيب منطقي و متناسب با اهداف و فرضياتي که بيشتر در پرپوزال طراحي شده بود بيان گردد و از تناقض گويي پرهيز شود. مشاوران طلایی بهترین موسسه انجام پایان نامه مشاور شما در این زمینه می باشد .

فصل پنجم :اين فصل شامل قسمت هاي بحث / نتيجه گيري / پيشنهادها است.

بحث 

پاراگراف اول بحث پاسخ به سؤال پژوهش رساله پایان نامه است سپس نتايج با يافته هاي ديگر محققين مقايسه مي گردد و دلايل تفاوت ذكر مي شود. در اين فصل بايد به يافته هاي مهم و شاخص پايان نامه با دلايل منطقي و علمي اشاره شود و تنها نتايجي مورد بحث قرار گيرد كه در فصل يافته ها به آن اشاره شده است.

نتيجه گيري 

در آخر بحث آورده مي شود در اين قسمت نتايج اختصاصي و مهم به صورت دسته بندي ارائه مي گردد،‌ طوري كه خواننده پايان نامه باخواندن آن بتواند يافته هاي سفارش پایان نامه را به دست آورد.

پيشنهادات 

در اين بخش از پايان نامه به مسائل بي جواب در رابطه با تحقيق انجام شده اشاره مي شود و پيشنهاداتي براي تحقيقات بعدي به استناد نتايج بدست آمده در اين تحقيق ارائه مي شود. در حقيقت در اين بخش زمينه هاي تحقيقاتي جديد پيش روي محققان گذاشته مي شود. مشاوران طلایی بهترین موسسه انجام پایان نامه مشاور شما در این زمینه می باشد .

منابع مورد استفاده را می توان در پایان هر فصل و یا در آخر نگارش پایان نامه آورد

 • شماره و ردیف نگارش پایان نامه.
 • نام خانوادگی نویسنده.
 • نام نویسنده .
 • سال انتشار.
 • عنوان کتاب،مقاله،گزارش یا پایان نامه تحصیلی همراه با ذکر عنوان سفارش پایان نامه دوره کارشناسی ارشد یا رساله دکترا
 • نام مترجم (در صورتی که کتاب یا مقاله اثر ترجمه شده باشد).
 • محل نشر.
 • نام ناشر،مجله،سمینار یا موسسه علمی که مقاله در آن چاپ شده و یا نام دانشگاهی که بهترین موسسه انجام پایان نامه در آنجا ارائه گردیده است.
 • شماره مجله یا شماره جلد کتاب.

توجه به شرایط زیر :

 • توجه شود که مطالب فوق با علامت ویرگول از یکدیگر جدا شوند.
 • در زمینه منابع غیرفارسی،ضمن رعایت مرجع برحسب الفبای مربوط،دقت شود اگر مجله ای مورد استفاده قرار گرفته باشد.
 • در زمینه کتاب ها یا مقالاتی که به یک نویسنده تعلق دارند، رعایت ترتیب زمانی انتشار آنها ضمن ارجاع دادن ضرورت دارد.

مثال:

 • کتاب: نام خانوادگی،نام.،سال نشر،عنوان کتاب،مترجم،محل انتشار:ناشر،جلد.
 • 1-رویایی،پرویز.،1382،سیری در ادبیات معاصر، تهران: نشر آوا.
 • مجله: نام خانوادگی،نام،عنوان مقاله،عنوان نشریه،سال،دوره،شماره،صفحه.
 • 2- ترکاشوند،مستانه،آسیب شناسی شعر،کارنامه2،(1380)،ش.123:4

مراحل نگارش و سفارش پایان نامه و دفاع از آن توسط بهترین موسسه انجام پایان نامه

انتخاب موضوع نگارش پایان نامه

 • انتخاب اساتید راهنما و مشاور جهت اخذ موضوع سفارش پایان نامه که توسط دانشجو انجام می شود.
 •  پر کردن فرم طرح پیشنهادی (پروپوزال) با نظارت استاد راهنما.
 •  ارائه پروپوزال تکمیل شده توسط دانشجو به مدیر گروه جهت طرح در شورای گروه آموزشی که پس از اطلاع از تصویب آن جهت پیگیری بعدی به دفتر امور پژوهشی دانشکده تحصیلات تکمیلی مراجعه نمایند.
 • پروپوزال تکمیل شده جهت بررسی مدارک پیوست شده و اطمینان از عدم تکراری بودن موضوع پایان نامه وقابلیت علمی پروپوزال، توسط مدیر گروه در شورای گروه مطرح می گردد.
 • طرح پروپوزال های تایید شده در شورای گروه در شورای پژوهشی واحد ،جهت بررسی های لازم که توسط مدیر گروه انجام می شود .
 • در صورت تصویب پروپوزال در شورای پژوهشی واحد ، دانشجویان می توانند با در دست داشتن فرم کدینگ و مدارک اعلام شده در آن به امور پژوهشی تحصیلات تکمیلی مراجعه کرده و نسبت به تشکیل پرونده جهت کدینگ پایان نامه اقدام نمایند. مشاوران طلایی بهترین موسسه انجام پایان نامه مشاور شما در این زمینه می باشد .

لیست رشته هایی که در موسسه مشاوران طلایی خدمات مشاوره انجام پایان نامه ارزان ارائه می گردد به شرح زیر است:

 •  تربیت بدنی و علوم ورزشی
 •  مدیریت کسب و کار و امور شهری
 •  تاریخ
 •  زبان شناسی
 •  مشاوره
 •  جامعه شناسی
 •  محیط زیست
 • انجام پایان نامه ارزان باستان شناسی
 • انجام پایان نامه ارزان مطالعات زنان
 • انجام پایان نامه ارزان فلسفه
 • انجام پایان نامه ارزان زبان عربی

جهت استعلام قیمت و مدت زمان انجام کار از طریق ثبت سفارش اقدام کنید تا از قیمتهای باور نکردنی ما اطلاع پیدا کنید. برای انجام پایان نامه معتبر و باکیفیت با بروزترین منابع و موضوعات روز دنیا این فرصت را از دست ندهند

مشاورین طلایی، متخصص رشته و گرایش شما می‌باشند و بر اساس موضوع شما انتخاب می‌گردند. کلیه اساتید و مشاوران موسسه طلایی، برترین‌های رشته شما بوده و در دانشگاه‌های معتبر فعالیت می‌کنند. بازخوردهای صورت گرفته از سوی مشتری‌های موسسه طلایی به‌خصوص دانشجویان نشان می‌دهد که اساتید ما تا چه حدی در درک بهتر موضوع و یاری در نگارش پایان‌نامه آن‌ها قدرتمند عمل کرده‌اند. در این راستا هزینه مشاوره با تخفیف 50 درصدی در موسسه انجام می شود

برای نوشتن یک پروپوزال چقدر باید هزینه کنم؟

گیل ورتز ، مدیر اجرایی انجمن متخصصان اعطای کمک هزینه های مالی ، در کانزاس سیتی می گوید: برای اینكه به شما عناوین خوبی را ارائه كنید، نویسندگان پیشنهادی آزاد به طور کلی بین 60 تا 150 دلار در هر ساعت پرداخت می کنند.

آیا در این امکان این پرداخت برای دانشجویانی که خواهان عناوینی برای پروپوزال پایان نامه هستند وجود دارد؟ خیر

در موسسه مشاوران طلایی سعی براین است که عناوین مختص هر رشته تحصیلی به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار گیرد و هزینه ای بابت این موضوع از دانشجو دریافت نشود.

دانشجوی گرامی برای مشاهده قیمت انجام پروپوزال، پایان نامه (کارشناسی ارشد)، قیمت انجام رساله (دکتری)

کلیک کنید

لیست رشته هایی که در موسسه مشاوران طلایی خدمات مشاوره انجام پایان نامه ارزان ارائه می گردد به شرح زیر است:

 •  حفاظت و مرمت آثار تاریخی
 •  طراحی پارچه و لباس
 •  صنایع دستی
 •  هنر اسلامی
 • انجام پایان نامه ارزان پژوهش هنر
 • انجام پایان نامه ارزان اقتصاد هنر
 • انجام پایان نامه ارزان موزه

انجام پایان نامه ارزان

ثبت سفارش

انجام پایان نامه ارزان

پرسشنامه چیست؟
پرسشنامه به عنوان یک ابزار تحقیقاتی متشکل از مجموعه ای از سؤالات یا انواع دیگری از سؤالات در نظر گرفته شده برای جمع آوری اطلاعات از یک مخاطب تعریف شده است. اینها معمولاً ترکیبی از سؤالات نزدیک و سؤالات باز است. سوالات فرم طولانی توانایی پاسخ دهنده افكار خود را برای مخاطب فراهم می كنند. پرسشنامه ها در سال 1838 توسط انجمن آماری لندن تهیه شده است.

پرسشنامه مجموعه ای از سؤالات است که معمولاً برای اهداف تحقیقاتی مورد استفاده قرار می گیرد که می تواند هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی باشد. یک پرسشنامه ممکن است در قالب یک نظرسنجی تحویل داده شود یا نباشد ، اما یک نظرسنجی همیشه شامل یک پرسشنامه است.