سفارش انجام مقاله

به مقاله ای نیاز دارید؟ اینجا سفارش بدید. این سرویس سفارش مقاله برای دانشجویان است. اگر کتابخانه نسخه ای از مقاله مورد نیاز شما را در خود ندارد، این فرم سفارش را تکمیل کنید و ما آن را برای شما دریافت خواهیم کرد.

قبل از سفارش مقاله

لطفا توجه داشته باشید که شما قادر به سفارش مطالبی نیستید که قبلاً در دست ماست. قبل از سفارش، جستجوی کتابخانه را بررسی کنید. ممکن است نتوانیم مقالاتی را که قبل از چاپ به صورت آنلاین منتشر می شوند، ایمن کنیم.

اندی بارت نشان می دهد که چگونه می توانید علایق شخصی خود را کنار بگذارید و در مورد (تقریباً) هر چیز مقاله ای آموزنده و جذاب بنویسید.

تا به حال از شما خواسته شده که مقاله ای در مورد موضوعی بنویسید که به خصوص الهام بخش شما نباشد؟ نگران نباش تو تنها نیستی. بیشتر مقالات توسط افرادی نوشته شده اند که علاقه شخصی به آن موضوع ندارند. اما با برخورد و نگرش مناسب می توانید هر موضوعی را از آن خود کنید.

در دنیای پر سر و صدا روزنامه نگاری تحقیقی، روزنامه نگار بی باک الهام گرفته، بوی موش را می گیرد یا از برخی از افشاگرهای گلو عمیق که حبوبات را می ریزد، سرب خواهد گرفت. پیگیری اطلاعات، منابع و راستی آزمایی در پی خواهد گرفت و در حالی که صدای پولیتزر بر هر کلمه معلق است. کار خوبی است اگر می توانید آن را دریافت کنید.

با این حال، بیشتر نویسندگان مقاله موضوعی را به آنها تحویل می دهند و دستور می دهند چیزی را از آن بخوانند. پایین تر یکی، کمتر احتمال دارد کسی بخواهد آن را بنویسد، چه رسد به اینکه آن را بخواند. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید مهارت های خود را به نمایش بگذارید و مطلبی بنویسید که خواننده را به خود جلب کند. از همه مهمتر، این بدان معنی نیست که نباید بهترین عکس را به آن بدهید.

روند پنج مرحله ای زیر کمک خواهد کرد.

1. موضوع را در آغوش بگیرید

مهم نیست موضوع چیست. باور کنید همه ما، مدتی، قطعه ای را درباره موضوعی خوانده ایم که علاقه ای به آن نداریم، اما سپس با خواندن تا آخر خود را متعجب کرده ایم. دلیل این امر این است که نویسنده شما را به خود جلب کرده، نکاتی را ثابت کرده، در مورد آنها بحث کرده و به روشی روان نتیجه گیری کرده است. لزوماً این نیست که نویسنده خصوصاً خوب بوده است، بلکه این موضوع است که او با احترام به موضوع پرداخته است

اعم از ورود به دنیای مدیریت پساب فاضلاب، اعلام آخرین قانون خرده فروشی و چگونگی تأثیر آن بر فروش کالاهای سفید به دنیا، یا تلاش برای ایجاد پویایی و ابتکاری به نظر می رسد کسل کننده ترین مدیر میانی در یک شرکت ماهی منجمد، روش ها یکسان هستند . موضوع شما موضوع شماست و باید با آن احترام و احترام رفتار کنید همانطور که با یک رئیس دولت یا یک ستاره فیلم A-list مصاحبه می کنید.

سوژه را از آن خود کنید، آن را کانون اصلی خود قرار دهید – وارد آن شوید.

2. تحقیق کنید

این قسمت عمده ای از کار است. ممکن است کار سختی باشد، اما هرچه بیشتر تحقیق کنید، نوشتن مقاله راحت تر خواهد بود. هنگام تحقیق در مورد موضوع، شما ایده هایی در مورد زاویه دید خود (چشم انداز یا جهت مقاله)، نحوه باز کردن قطعه خود (مهمترین پاراگراف مهم، ضروری برای قلاب کردن خواننده خود) و نحوه نتیجه گیری خواهید داشت ( یک پایان رضایت بخش می تواند به اندازه یک دویدن یا یک وعده غذایی خوب، اندورفین تولید کند). هرچه پیشرفت می کنید این موارد را یادداشت کنید.

تحقیقات مربوط به حقیقت یابی است: آمار، حکایات، نقل قول ها، منابع، تاریخچه و موقعیت در جهان معاصر. همچنین می تواند به عناصر جالب توجه و کمتری قابل اندازه گیری منجر شود، مانند تأثیر و الهام، میل و انگیزه – خواه از نظر موضوع، یا در صنعت یا جهان گسترده تر.

تحقیق می تواند شامل مصاحبه با موضوع باشد (اگر موضوع شما شخصی باشد). در این حالت، اطمینان حاصل کنید که قبل از مصاحبه تحقیقات کافی را انجام داده اید. ممکن است همیشه ممکن نباشد، اما خوب است قبل از طرح س askال پاسخ را بدانید (یا ایده خوبی از آن داشته باشید). ما در پست بعدی وبلاگ به مصاحبه خوب خواهیم پرداخت.

هنگامی که در مورد آنچه (و / یا چه کسی) صحبت می کنید خوب رسیدید، یافته های تحقیق خود را به ترتیب کار تنظیم کنید. این می تواند به سادگی ذکر کردن یافته های شما به لحاظ زمانی باشد، یا ممکن است ترتیب اهمیتی وجود داشته باشد. روش سفارش شما هرچه باشد، در این مرحله رئوس مطالب مقاله خود را خواهید داشت.

به یاد داشته باشید: از روند کار لذت ببرید.

3. به مخاطب خود فکر کنید و اولین پیش نویس را برای او بنویسید

اول از همه برای چه می نویسید؟ با هدف قرار دادن دقیق مخاطبان، تفاوت بزرگی ایجاد می شود که می شود مردم مقاله شما را تا انتها بخوانند.

شما باید مخاطبی را که برای او می نویسید کاملاً سوار کنید. آیا شما برای حرفه ای های همان صنعت می نویسید؟ وضع مردم؟ عمدتا مرد یا زن؟ عمدتا پیر یا جوان؟ این عوامل باید در سبک نوشتاری شما تأثیر بگذارد. اگر برای افراد حرفه ای (مثلا افراد مطلع) می نویسید، ممکن است با استفاده از اصطلاحات صنعتی احساس راحتی کنید، اما افراد ساده برای چنین اصطلاحات یا عباراتی به تعاریف نیاز دارند (در صورت استفاده از آنها).

پس از انجام این کار، در اصل سه روش برای نوشتن پیش نویس شما وجود دارد:

شروع با پاراگراف مقدماتی (پایان نامه / نقطه / پیام / استدلال)، شروع با پاراگراف پایانی (نتیجه گیری / بازگشت به نقطه / پیام / استدلال)، یا با بدن شروع کنید (بخش عمده ای از تحقیقات شما).

بسیاری از نویسندگان ترجیح می دهند بدن را قبل از نوشتن مقدماتی یا نتیجه گیری به نوعی نظم دهند، زیرا این بیشتر از هر چیز دیگری است که به زاویه شما اعتبار می بخشد، اما احساس محدودیت در این مورد نمی کنید. اگر باز کننده یا نتیجه گیری شما بدیهی است، بگذارید این بدن را هدایت کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *