شش قانون برای انجام مقاله

انجام یک مقاله خوب به دو چیز نیاز دارد: محتوای خوب و تکنیک خوب. هنگام انجام در اینترنت، سر و صدای زیادی برای رقابت وجود دارد. هرکسی می تواند چیزی را بنویسد، پست کند و آن را یک مقاله بنامد در عصر اطلاعات، تعریف مقاله به یک خط کاملا مبهم تبدیل شده است. مرز بین خوب و بد بسیار مشخص تر است و می توان گفت مهم تر. ایجاد محتوای خوب نسبتاً آسان است.

بیشتر مردم این را درک نمی کنند، اما همه چیزهای جالبی برای گفتن دارند. تکنیک خوب دشوارتر است. می تواند انتزاعی و ظریف به نظر برسد، و اغلب این چیزی است که مقاله را می سازد یا می شکند. یک مقاله ضعیف مسطح است. یک مقاله قوی ذهن را تغییر می دهد، پیروان خود را بدست می آورد، وزن می کشد، احترام می خواهد. این یک پیگیری شایسته و ارزشمند است. قوانین برتر من برای انجام یک مقاله خوب:

قانون شماره 1 برای انجام مقاله خوب

مانع ورود خود را به حداقل برسانید. جذب خواننده خود را آسان کنید. یک پاراگراف بزرگ در ابتدای مقاله یک مانع بزرگ برای ورود است. خواننده شما باید قبل از اینکه تشخیص دهد مقاله واقعا جالب است و ارزش خواندن دارد، از دیواره بزرگی از متن عبور کند. این کار مستلزم صرف هزینه زیاد است.

بیشتر مردم اذیت نخواهند شد. دهانه خود را کوتاه و ضخیم نگه دارید. پاراگراف یک جمله ای یا دو جمله ای خرید آسان است. به سختی می توانید آن را کم و زیاد بخوانید تا اینکه به گذشته بروید. با کاری کوتاه و آسان شروع به کار کنید. به خواننده خود ثابت کنید که ارزش زیادی را ارائه می دهید، سپس از او بخواهید که تلاش خود را صرف کنند.

قانون شماره 2 برای انجام یک مقاله خوب

بندهای خود را کوتاه و متن خود را از نظر بصری جذاب کنید. به طور کلی، همه چیز را کوتاه کنید. چند بار ردیف ها و ردیف های پاراگراف متراکم را دیده اید و علاقه خود را از دست داده اید؟ صادق باش حتی پس از فروش یک خواننده در مورد تعهد، اگر مصرف زیاد کار کند، می توانید آنها را از دست دهید. از طرف دیگر، پاراگرافهای کوتاه دلهره آور هستند. آنها آسان هستند. آنها احساس موفقیت می کنند. شما همیشه می خواهید فقط یک مورد دیگر بخوانید چشم شما به سمت صفحه کشیده می شود.

بنابراین متن خود را بشکنید. خواننده خود را در تعقیب کلمات از پاراگراف به پاراگراف دیگر نگه دارید. سرعت آنها را به آنها بین ایده ها فاصله دهید. تعادل کلمات را با فضای خالی مانند نفس های بین جملات گفته شده. توجه: کوتاه به این معنی نیست که نوشته های شما نمی تواند سبک وار و زیبا باشد. اشتباه نکنید که کوتاه باید ملایم باشد. من یک بار فکر کردم و اشتباه کردم. کوتاه به معنی قوی و دقیق است

مانند یک تکیلا به جای یک بطری آبجو سبک. دیدن؟ وقتی مختصر باشید، کلمات شما ساده و ارزان نیستند. آنها قدرتمند هستند.

قانون شماره 3 برای انجام یک مقاله خوب

آن را کوتاه و شیرین نگه دارید. همانطور که ضرب المثل قدیمی می گوید، “عزیزانت را بکش”. این خونریزی از قانون شماره 2 است، اما سزاوار قانون خاص خود است، زیرا مهم است. فقط به اصل مطلب برسید. تمام کلمات غیرضروری را در یک جمله ببرید. اگر یک جمله کامل یک قدم دیگر به بیان نظر شما نزدیک نمی شود، آن را کاملاً کنار بگذارید. درد می کند اما نوشته شما بهتر خواهد بود.

قانون شماره 4 برای انجام یک مقاله خوب

به من ماده بدهید. مقاله ای که چیزی نمی گوید، یکی از بدترین موارد در هر خبر خبری است. آنها بسیار شایع هستند. بنابراین اغلب مردم فقط کرک می نویسند. غالباً مقالات خالی به عنوان یک چیز مفید بسته بندی می شوند. مقالات “پنج نکته برتر” و “هک بهره وری” در جهان به اندازه کافی وجود دارد که می تواند تا ابد دوام بیاورد 

اگر من اول از کسالت نمردم. به ندرت هر یک از آنها حاوی موارد مفیدی است. آنها فقط انتزاع هستند چیزی برای گفتن ندارند. در هر روز تعداد پست های وبلاگ کم عمق و سطح پایین در رادار من بیشتر از آن است که من برای شمردن آنها اهمیت بدهم. آنها از کلمات ساخته شده اند، اما هیچ معنی و معنایی ندارند. این محتوا به خاطر داشتن محتوا است.

بخاطر انجام محتوا مطلب ننویسید. به منظور انتقال معنا و درک مطلب بنویسید. به خواننده خود چیزی بگویید. تصور کنید آنها می پرسند “چرا؟” در پاسخ، و سپس به این سوال پاسخ دهید. جهان به محتوای بیشتری از طریق حرکت در سطح سطح نیاز ندارد. این به محتوایی نیاز دارد که برای آموزش، انتقال معنی، درک مردم ساخته شده باشد.

قانون شماره 5 برای انجام یک مقاله خوب

برای من یک داستان بگویید. مردم عاشق داستان هستند. این یکی از حقایق اساسی بشریت است ما همیشه به یک داستان جذاب پاسخ می دهیم. این دانش را در جعبه ابزار خود نگه دارید! یکی از بهترین روش ها برای جذب خواننده به مقاله، زنده کردن آن با علاقه انسان است. توجه آنها را با بازگو کردن یک واقعه، تنظیم صحنه، باز کردن یک طرح جلب کنید. داستان ها یک روش درخشان برای باز کردن مقالات هستند. آنها به همان اندازه روشهای درخشان برای نشان دادن یک نکته هستند. برای م beثر بودن، لازم نیست بیش از حد و عجیب و غریب باشند. در مقاله خود در مورد یک ابزار خاص که استفاده از آن را توصیه می کنید به من بگویید و سپس داستانی درباره نحوه استفاده خود از آن و کارهایی که برای شما انجام داده است به من بگویید. کوتاه، ساده، به نکته، اما ناگهان مقاله شما انسانی است. از انجام خشک خودداری کنید. در عصر اینترنت و اشباع محتوا، هیچ کس نمی خواهد چیزی را بخواند.

قانون شماره 6 برای انجام مقاله خوب

نشان دهید، سپس بگویید. شروع کنید و نکته عملی خود را به من نشان دهید، سپس برای من توضیح دهید که معنی چیست و چرا مهم است. این یک قاعده برای ساختار کلی شماست. ایده های خود را به ترتیب زیر ارائه دهید: تصویر سازی، توضیح، درک. آن را به من نشان دهید، سپس به من بگویید که چیست، سپس به من کمک کنید تا بفهمم چرا کار می کند و چگونه خودم از آن استفاده می کنم. هر سفارش دیگری خواننده شما را خسته می کند و احتمالاً معنای کمتری خواهد داشت.

قانون نهایی و بیان نشده انجام خوب، تمرین است.

تمرین، تمرین، تمرین. تمرین یک کار حرفه ای این است که چگونه آن را کامل می کند. تمرین کنید تا زمانی که فرم و ساختار یک مقاله خوب را درونی کنید و تولید آنها به ماهیت دوم تبدیل شود. همه چیز جالب برای گفتن دارند. شما بیش از آنچه تصور می کنید باید به اشتراک بگذارید و جهان همیشه به محتوای قابل توجه و جذاب احتیاج دارد که دانش را منتقل کند و به مردم در درک آن کمک کند. برو مقداری بساز! برای شما آرزوی خوش انجام دارم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *