طبقه بندی پایان نامه آموزش پزشکی 

مجموعه علمی و پژوهشی مشاوران طلایی برای تسریع و تسهیل فرایند نگارش پایان نامه، تخصیص هر سفارش به نیروی متخصص و درجهت شفاف سازی قیمت و زمان انجام این سفارش، در این قسمت به بررسی انواع پایان نامه های پژوهشی که توسط این مجموعه قابل انجام می باشد؛ پرداخته است.

توجه: لطفا در هنگام ثبت سفارش در پنل کاربری مجموعه مشاوران طلایی برای تسهیل در روند انجام کار موارد زیر را پیوست کنید: پروپوزال تصویب شده، داده ها درقالب فایل اکسل یا SPSS، دستورالعمل نگارش پایان نامه دانشگاه، آنالیز یا تحلیل آماری درصورت وجود و یک یا چند مورد مقاله مشابه و پایان نامه مشابه (درصورت وجود)

دانشجوی گرامی برای برآورد قیمت پایان نامه آموزش پزشکی فرم زیر را پر کنید

ثبت سفارش

 قیمت و زمان انجام پایان نامه آموزش پزشکی

لطفا توجه کنید:

  • این بخش با توجه به موارد گفته شده در قسمت “طبقه بندی پایان نامه در مجموعه مشاوران طلایی” نوشته شده است. بدیهی است که نگارش پایان نامه های خارج از موارد گفته شده به هرشکل از موارد گفته شده خارج باشد قیمت و زمان متفاوتی دارد.
  • صدور فاکتور به صورت رایگان می باشد و شما پس از دریافت فاکتور تصمیم گیری می نمایید.
  • سفارش پایان نامه شما می تواند 20 روزه آماده شود. کافی است زمان تحویل سفارش خود را در قسمت زمان پیشنهادی در پنل کاربری تعیین کنید و سفارش شما براساس زمان پیشنهادی شما قیمت گذاری خواهد شد. در غیر این صورت زمان استاندارد تحویل سفارش 30 تا 40 روز می باشد.
  • نمودار قیمت و زمان داخل پنل مشاوران طلایی قسمت ثبت سفارش پایان نامه قرار داده شده است
  • همزمان با نگارش انواع پایان نامه ها درصورتی که شما مایل باشید و در قسمت توضیحات درخواست دهید بصورت پیوسته استخراج مقاله از پایان نامه، و سابمیت و پیگیری در مجله های معتبر وزارت بهداشت انجام خواهد شد. لازم است حتما درخواست داده شود تا تیم اجرایی مخصوص به این بخش شروع به انجام سفارش شما کند.
  • در صورت ثبت سفارش به شکل، نگارش پایان نامه، استخراج مقاله از پایان نامه، و سابمیت و پیگیری هزینه کلی در 3 فاکتور و 3 زمان به شما ارائه می گردد.
  • بطور کلی قیمت نهایی پایان نامه باتوجه به ارزیابی نوع و عنوان پایان نامه، داشتن یا نداشتن آنالیز آماری و زمان پیشنهادی تعیین خواهد شد.
  • لطفا برای اطلاع دقیق هزینه و زمان تحویل، در پنل کاربری مشاوران طلاییثبت نام و سفارش پایان نامه خودتان را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا اپراتور مربوطه در کمتر از 10 دقیقه برایتان به صورت رایگان قیمت گذاری نماید.

 

دانشجویان گرامی بر روی کلمات کلیدی زیر کلیک نماید و مطالب مربوط به هر کدام را مطالعه نماید.

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه ارزان

انجام پروپوزال

هزینه انجام پایان نامه

هزینه انجام پروپوزال

انجام مقاله

دانشجوی گرامی برای برآورد قیمت پایان نامه آموزش پزشکی فرم زیر را پر کنید

ثبت سفارش