مشاوره پایان نامه کیفی

با استفاده از مشاوره توسط مشاوران برای شناسایی موضوعات گسترده و سالها تجربه کیفی برای کمک به دانشجویان تحصیلات تکمیلی در پایان نامه های کیفی خود انجام می شود. در مشاوران طلایی ، ما می توانیم در گرفتن داده های کیفی شما و تجزیه و تحلیل آنها با شما کمک کنیم.

بسته به ترجیح شما برای نوشتن ، یافته ها و بخشهای بحث می توانند پردرآمدترین بخشهای پایان نامه شما باشند. در این مرحله ، شما در واقع می خواهید در مورد آنچه که انجام داده اید بنویسید ، به جای آنچه دیگران در مورد موضوع موضوع شما گفته اند.
مسلم است که در برخی از مراحل بحث شما مجبور به پیوند دادن به این تحقیق قبلی هستید. اما شما هنوز هم این فرصت را دارید که نشان دهید چگونه با این شکاف آرزو شده در تحقیقات مواجه شده اید و به طور کلی سهم مفیدی در دانش داشته اید.

روش های زیادی برای نوشتن یافته ها و بحث های شما وجود دارد. در پایان نامه های کوتاه تر ، ممکن است منطقی باشد که هر دو اینها یک بخش را تشکیل دهند. در کارهای طولانی تر ، این فصل ها معمولاً جدا هستند.

اطلاعات موجود در این بخش جزئیات دقیق نوشتن یافته ها و بخشهای بحث شما را برجسته می کند. ما از مدل توصیف – تجزیه و تحلیل – سنتز استفاده خواهیم کرد ، که به طور معمول سه جز components خوانندگان است که انتظار می رود در این دو بخش ببیند.

آماده شدن برای نوشتن

تا زمانی که آماده نوشتن یافته های خود هستید ، فرض می کنیم که قبلاً تجزیه و تحلیل یافته های خود را کامل کرده باشید. در حال حاضر ، شما باید بدانید که می خواهید در مورد چه چیزی بنویسید.
ما همچنین فرض می کنیم که شما از نوعی برنامه نرم افزاری برای کمک به شما در سازماندهی یافته های خود استفاده کرده اید. اگر این روند را به پایان نرساندید ، باید قبل از شروع نوشتن این کار را انجام دهید. در غیر این صورت ، ممکن است فصل یافته های شما به اشتباه یک اطلاعات نامنظم گیج کننده و غیر سازمان یافته باشد. اگر در این زمینه به کمک نیاز دارید ، مطمئن شوید که قبل از شروع به جستجوی آن بپردازید تا یافته های خود را روی کاغذ بیاورید.

یکی از اصلی ترین موضوعاتی که دانش آموزان هنگام نوشتن یافته های خود با آن روبرو می شوند ، مقدار داده های درج شده است. با پایان روند تحقیق ، شما احتمالاً مقادیر بسیار زیادی از داده ها را جمع آوری کرده اید. همه اینها ممکن است بدون تحت فشار قرار دادن کامل خواننده در پایان نامه شما ظاهر نشود. در نتیجه ، شما باید بتوانید تصمیمات هوشمندانه ای راجع به اینکه چه چیزهایی را باید شامل شوید و چه مواردی را کنار بگذارید ، بگیرید.

یکی از ساده ترین راه ها برای دستیابی به این کار ایجاد طرح کلی است. در نزدیک شدن به طرح کلی ، به نفع شماست که روی دو نکته اساسی تمرکز کنید. در مرحله اول ، شما باید روی پاسخ دادن به سوالات تحقیق خود تمرکز کنید. ثانیا ، شما باید یافته های جالب توجهی را که با اتمام تحقیقات خود کاهش یافته اند ، به همراه داشته باشید.

یک طرح کلی ساختار مورد نیاز شما را ایجاد می کند و باید کل روند ارائه یافته های شما را آسان کند. ما می فهمیم که انتخاب و انتخاب داده هایی برای درج فرآیند دشواری است. اما شما باید در کاری که قطع می کنید کوشا باشید. یک فصل از یافته ها که طولانی و گیج کننده است ، خواننده را از خواندن بقیه کارهای شما منصرف می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *