موسسه انجام پایان نامه

موسسه چیست؟

در توضیح مساله موسسه چیست بیان می‌شود موسسه نهادیست که از شخصیت حقوقی برخوردار است و برای انجام اموری که جنبه تجارتی ندارد تشکیل می‌شود. اموری که موسسات به آنها اشتغال دارند شامل امور خیریه و عام المنفعه، امور هنری، آموزشی و فرهنگی و … می‌باشد.

قوانین مرتبط با موسسه

اما بسیاری از اشخاص تصور می‌کنند که با ثبت موسسه از پرداخت مالیات معاف خواهند در صورتی که بصورت کلی همه موسسات غیرتجارتی که از فعالیت خود کسب سود کنند، مشمول پرداخت مالیات هستند.
اشخاص حقوقی ایرانی غیر تجارتی که به منظور تقسیم سود تاسیس نشده اند در صورتی که دارای فعالیت انتفاعی باشند و در جمع فعالیت های خود سود داشته باشند این سود درآمد مشمول مالیات محسوب و به نرخ ماده١٣١ قانون مالیاتهای مستقیم مشمول مالیات خواهد بود.

اشتباهات رایج در ثبت موسسه

نکته جالبی که در مورد موسسات وجود دارد این است که ثبت و تاسیس موسسه با یک شخص نیز امکان دارد. در صورتی که در مورد شرکت‌های تجاری این امکان وجود نداشت. همین مزیت باعث می‌شود که اشخاص به ثبت موسسه تمایل نشان دهند.

موسسه پایان نامه نویسی موسسه پایان نامه نویسی مشاوران؟ چرا؟

افزایش حجم دانشجو در مقاطع تحصی کارشناسی ارشد و دکتری و با توجه به اینکه در این مقاطع پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری برای پایان دوره های ذکر شدهضروری است موسسات فراوانی در راستای حمایت و آموزش به دانشجو گرد هم آمده اند تا با آموزش های تکمیلی به صورت تخصصی به دانشجویان آنها را در عرصه نگارش و  انجام پایان نامه  و تز دکتری کمک نمایند.

موسسه های زیادی جهت مشاوره و انجام پایان نامه و رساله دکتری وجود دارد؟

بله،  متاسفانه در بین این شرکتها و موسسات برخی موسسه ها به انجام کارهای ناشایست و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران پرداخته اند. در نظر داشته باشید طبق مشاهدات صورت گرفته بسیاری از موسسات پیش از انعقاد قرار داد و یا حتی یافت استادی برای پیگیری کار اقدام به اخذ مبلغ از دانشجویان می نمایند که این روند بسیار خطرناک و نادرست می باشد. برترین موسسات برای مشاوره و آموزش انجام پایان نامه و تز دکتری معمولا موسساتی هستند که اولویت اول آنها علم و ارتقا سطح علمی کشور می باشد که با آگاهی از موارد فوق میتوان براحتی آنها را شناسایی نمود و با انها وارد قرارداد شد.
 

طرح تحقیق پایان نامه

این چیست،  چه چیزی در آن است،  و چرا اینطور است؟ چیست؟
بعد از اینکه رشته اصلی را که می خواهید تحصیل کنید مشخص کردید،  از شما انتظار می رود که یک طرح تحقیقاتی تهیه کنید. پیشنهاد تحقیق عبارت از قصد تحقیق است. طول طرح بین بخشها متفاوت خواهد بود. پیشنهادات پایان نامه کارشناسی ارشد سال آخر ممکن است بین 2-5 صفحه باشد،  و پایان نامه های کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد) و پایان نامه های دکتری به ترتیب از 5-15 و 25-40 صفحه.

برای سفارش در موسسه انجام پایان نامه

کلیک کنید

 

چه چیزی داخل این هست؟

بعضی از دپارتمانها دارای یک راهنمای پیشنهادی طرفدار فرم استاندارد هستند که عناصر آن قبلاً مشخص شده است. این پیشنهاد باید شامل عناصر زیر باشد:

مشکل خاص تحقیق علمی که باید برطرف شود

مسئله تحقیق به احتمال زیاد از تفکر تخیلی و انتقادی شما در ترکیب با بررسی دقیق ادبیات مربوط ناشی می شود. شما باید هدف خود را شناسایی شکاف ها یا نواقص سطح دانش و درک در حوزه موضوع پیشنهادی کنید. غالباً،  مقالات تحقیقاتی منتشر شده در بخش های بحث و نتیجه گیری به این “نیازها” یا “فرصتها” اشاره می کنند. این “نیازها” در اصل زمینه های تحقیقاتی هستند که نویسنده (بازدید کنندگان) آنها را شایسته توجه می دانند. اهمیت مشکلات تحقیقاتی مختلف می تواند توسط سرپرستان شما،  توسط متخصصان حوزه شما سنجیده شود،  همانطور که از میزان و ماهیت تحقیقاتی که در این مباحث انجام می شود،  مشهود است و خودتان نیز با استفاده از قضاوت در حال بهبود خود استفاده می کنید.

          برای سفارش در موسسه انجام پایان نامه

کلیک کنید

شناسایی موضوع پایان نامه

شناسایی موضوعی که قابل تحقیق باشد و برای مطالعه کافی و مناسب است،  احتمالاً سخت ترین مرحله در کل مراحل تحقیق،  به ویژه برای محققان تازه کار است. پروژه / پایان نامه تحقیق در مقطع کارشناسی ارشد سال گذشته معمولاً اولین طعم تحقیقات واقعی برای بسیاری از دانشجویان است و ایجاد یک مسئله تحقیق پذیر عموماً یک تجربه دشوار است. در این سطح از پروژه،  نیازی به پرداختن به مباحث مهم تحقیقاتی که انتظار می رود مثلاً یک دکتری داشته باشند،  نیست. با این وجود،  هرچه سطح مطالعه باشد،  میزان تمرکز صحیح بسیار مهم است. به طور کلی،  تلاش های اولیه برای تعریف یک موضوع تحقیق معمولاً بسیار گسترده و مبهم است و در صورت پیگیری می توان به یک پروژه غیرقابل کنترل منجر شد. بنابراین،  تمرکز مهم است برای هر موضوع تحقیق خوبی،  از هر سطح سطح. اغلب،  بهتر است 2 یا 3 موضوع تحقیق را امتحان کنید و هرکدام را به یک طرح پیشنهادی کوتاه تبدیل کنید. می توانید در مورد اینکه کدام یک مناسب ترین است،  بازخورد بگیرید و سپس ایده تحقیق مطلوب را به یک پیشنهاد تمام عیار تبدیل کنید.

برای سفارش در موسسه انجام پایان نامه

کلیک کنید

معرفی موضوع پایان نامه

بسیاری از سرپرستان موضوعات مناسب و جالبی در دسترس دارند و غالباً به دنبال دانشجویان مناسب برای پر کردن این پروژه ها و تمرکز موضوعات هستند.

توجه ناظر بر نظارت معمولاً از ویژگی های این پروژه ها است.

اهداف،  سوالات یا فرضیه هایی که باید به آنها پاسخ داده شود

مسئله تحقیق،  وقتی بیان می شود،  به هدف مورد نظر می دهد.

برای سفارش در موسسه انجام پایان نامه

کلیک کنید

3 روش عمده برای بیان مسئله تحقیق وجود دارد:

با استفاده از اهداف،  سؤالات یا فرضیه ها.

اهداف 

اهداف عبارتند از آنچه در نظر گرفته می شود،  بدست می آیند و از این طریق به مسئله تحقیق پاسخ می دهند. به عنوان مثال،  یک هدف فرضی می تواند “تعیین تأثیر شدت بوش در تحرک فسفر خاک در منطقه کوهستان کوهستان” باشد.

سوالات 

احتمالاً سؤالات ابتدایی ترین مسئله تحقیق هستند و سؤال معادل آن ساده است.

فرضیه ها 

فرضیه ها حدس هایی هستند که تنظیم شده اند و نشان داده می شود که نادرست هستند یا غیر واقعی هستند (اگر وارد عقل گرایی انتقادی شوید). فرضیه ها به صورت جفت،  فرضیه های تهی و جایگزین است. فرضیه تهی معادل آن عبارت است از: “شدت آتش سوزی بر تحرک فسفر خاک تأثیر نمی گذارد” (برای تولید فرضیه جایگزین کلمه “نه” را حذف کنید). من از استفاده از اهداف و سؤالات طرفدارم. شکل گیری فرضیه محبوب است،  اما غالباً فرضیه ها اغلب به نظر می رسند که صدایی نسبتاً متناقض و روباتیک به نظر برسند.

همیشه باید از خودتان سؤالاتی راجع به موضوع خود بپرسید تا آن را اصلاح کرده و امکان سنجی آن را بررسی کنید. برخی از سؤالاتی که باید با توجه به این مبحث فرضی بوش فکر کنید ممکن است شامل موارد زیر باشد: اهمیت این مسئله چه از نظر دانشگاهی در ادبیات موجود و چه از نظر عملی با توجه به مشکلات زیست محیطی محلی یا منطقه ای است؟ یا آیا این نمونه دارای ویژگی های مطلوبی است که یک مسئله تحقیق کلی را قادر می سازد تا به طور مؤثر مورد مطالعه و پاسخ قرار گیرد؟ و غیره…

برای سفارش در موسسه انجام پایان نامه

کلیک کنید

 

پایان نامه نویسی

تا آنجا که من می دانم،  هیچ ارتباط اخلاقی بین تز و اینس وجود ندارد،  اما استعاره ای وجود دارد. اینوس،  قهرمان اسطوره ای یونان باستان،  با پیروی از نخ راه خود را از طریق هزارتوی کرتین پیدا کرد. به همین ترتیب، یک پایان نامه به خواننده و نویسنده اجازه می دهد تا با پیروی از یک موضوع فکری،  راه های خود را از طریق هزارتوی ایده ها بیابند. یعنی یک پایان نامه ایده کنترل یک مقاله را تبلور می دهد و به این ترتیب به ما کمک می کند تا آن ایده را از طریق تحول در متن متن پیگیری کنیم. اگر ما نتوانستیم رساله ها را تدوین کنیم و رساله های دیگران را درک و ارزیابی کنیم،  در میان پیچ و خم تصورات هرج و مرج ناامیدانه گم می شویم،  زیرا هیچ ساختاری برای تجربه عالی از آنچه که توسط ذهن انسان تحمیل می شود،  وجود ندارد. وقتی رساله ها را تدوین می کنیم،  تجربه را درک می کنیم: ما هرج و مرج را سازمان می دهیم. به عنوان محققان،  ما شروع به جمع آوری حقایق و تجربیاتی می کنیم که مربوط به تز های ما هستند – دقیقاً همانطور که آهن ربا ها آهن آلات را جمع می کنند – و آنچه را که بی ربط است پشت سر می گذاریم. بنابراین،  هم برای خواننده و هم برای نویسنده،  یک پایان نامه با سردرگمی بی حد و حصر کاهش می یابد تا یک نکته کاملاً روشن شود. بنابراین،  یک پایان نامه خوب برای یک مقاله خوب تحلیلی تحلیلی ضروری است،  و حداقل چهار موضوع برای یک پایان نامه خوب ضروری است: باید به روشنی تعریف شود،  به اندازه کافی متمرکز باشد،  به خوبی مورد حمایت قرار گیرد و در دستورالعمل های نسبتاً بالایی قرار گیرد.

 

برای سفارش در موسسه انجام پایان نامه

کلیک کنید

پایان نامه خود را تعیین کنید

مانند جملات موضوعی،  پایان نامه ها می توانند ساده باشند (صریحاً بیان شده،  یا در یک جمله یا چند جمله متوالی)،  تأخیر-تکمیل (در یک جمله شروع شده و در مقطعی بعداً در مقاله تکمیل می شود)،  مونتاژ شود (پراکنده در بیت ها و قطعات در سراسر مقاله) یا استنباط (هرگز صریحاً بیان نشده است – خواننده را برای شگفت زدگی ترک کرده است

اما با این حال پایان نامه ارائه می شود،  باید به طور واضح تعریف شود،  یا در مورد تز استنباطی،  به وضوح قابل تعریف باشد. حتی اگر تصمیم به استفاده از یک پایان نامه با تأخیر،  مونتاژ یا استنباط داشته باشید،  باید بتوانید این مقاله را با بیان ساده و صریح بیان کنید.

برای سفارش در موسسه انجام پایان نامه

کلیک کنید

 

هنگامی که شما نتوانید پایان نامه خود را به وضوح تعریف کنید،  دو اتفاق رخ می دهد:

اتفاق اول:

شما نمی دانید که خود را به چه کاری متعهد کرده اید – در واقع،  شما ممکن است خود را به هیچ کاری متعهد نکنید. در نتیجه،  مقاله شما فاقد وحدت است. مقاله واحد است که در آن تمام استدلالهای شما،  مستقیم یا غیرمستقیم،  از پایان نامه شما پشتیبانی می کنند. (اگرچه نویسندگان خوب دیدگاههای متضاد را تصدیق می کنند و حتی ممکن است در اینجا یا آنجا نکتهای را تصویب کنند،  آنها معمولاً این کار را با اهداف بلاغی انجام می دهند تا با نشان دادن آگاهی و آگاهی از توانائی پاسخ دادن به نظرات مخالف،  اعتبار خود را ارتقا بخشند.) اگر پایان نامه خود را به طور واضح تعریف نکرده باشید،  نمی دانید استدلالهای شما از چه چیزی پشتیبانی می کنند. در نتیجه، شما مورد بحث قرار خواهید گرفت: برخی از استدلالهای شما برای هر نظریه ای که خوانندگان شما ممکن است استنباط کنند بی ربط نیستند. دیگران متناقض خواهند بود. هر وحدتی که به آن برسید بسیار تصادفی خواهد بود.

برای سفارش در موسسه انجام پایان نامه

کلیک کنید

اتفاق دوم

یک پایان نامه تعریف نشده به طور مستقیم از اول سرچشمه می گیرد: وقتی که شما نمی دانید خود را به چه کاری متعهد کرده اید،  مطالب شما فاقد وحدت است،  و خوانندگان شما هیچ موضوعی ندارند که به آنها کمک کنند راه خود را در افکار خود پیدا کنند. هرچه به هم می ریزید،  خوانندگان شما گرسنه هستند.

تمرکز پایان نامه شما

در صورت تمرکز کافی،  یک پایان نامه به طور واضح تعریف می شود و همچنان به یک مقاله پرتحرک منجر می شود. یک پایان نامه خوب،  موضوع شما را به ایده ای محدود می کند که می توانید با موفقیت در چارچوب مقاله خود توسعه دهید. از مبحث کلی خطرات سلامتی،  شما می توانید پایان نامه ای را مطرح کنید،  مانند: “آمریکایی متوسط ​​در معرض بسیاری از خطرات سلامتی است.” این پایان نامه،  هر چند به وضوح تعریف شده است،  چنان گسترده است که شما هرگز نمی توانید در یک مقاله کوتاه آن را به اندازه کافی پوشش دهید. شما می خواهید پرش کنید از یک خطرات سلامتی به دیگری،  در مورد هر یک از آنها فقط به صورت سطحی بحث می کنید،  یا اینکه روی یک یا دو خطرات سلامتی صفر کنید و در نتیجه،  نتوانید پایان نامه خود را نشان دهید. یک پایان نامه با محوریت تر،  مانند “قانون اساسی ایالات متحده باید برای منع تولید و فروش سیگار اصلاح شود”،  شما را به این ایده متعهد می کند که می توانید در چهار یا پنج صفحه با دقت آنالیز و دفاع کنید.

برای سفارش در موسسه انجام پایان نامه

کلیک کنید

 

حمایت از پایان نامه شما

سومین شرط یک پایان نامه خوب،  برای حمایت از آن،  به درستی می تواند یک مقاله به عنوان یک کل تلقی شود. در هر صورت،  اگر مقاله مؤثر باشد – اگر بخاطر ترغیب خوانندگان پایان نامه شما یا لااقل اعتبار شما باشد – باید استدلال هایی ارائه دهید که مختصر و به اندازه کافی برای برآورده کردن خواننده انتقادی باشد و شما باید در ادامه با استدلال و مثال از این استدلالها پشتیبانی کنید.

سفارشات دانش

چهارمین شرط یک پایان نامه خوب این است که از نظر دانش نسبتاً زیاد باشد. بنیامین بلوم مهارت های شناختی را به پنج دسته اصلی تقسیم می کند و آن دسته ها (به ترتیب صعودی پیچیدگی) را به سلسله مراتب زیر تقسیم می کند: درک،  کاربرد،  تجزیه و تحلیل،  ترکیب و ارزیابی (بلوم،  204-207). در یک سلسله مراتب مشابه،  مورتیمر آدلر دانش را به سه کلاس تقسیم می کند: اظهارات حقایق،  اظهارات در مورد حقایق و اظهارات در مورد اظهارات. اگر پایان نامه شما در پایین ترین سطح هر یک از این سلسله مراتب قرار بگیرد،  مقاله شما چیزی جز گزارش یا نظرسنجی نخواهد بود. این خوب است اگر تمام آنچه شما قصد دارید مقاله خود باشید باشد. اما اگر قصد دارید مقاله شما بیش از یک گزارش باشد،  باید یک پایان نامه تهیه کنید که این بیش از بیانیه واقعیت است.

برای سفارش در موسسه انجام پایان نامه

کلیک کنید

 

مثال 

به عنوان مثال،  اگر “پایان نامه” شما این باشد که “در آزمایش های انجام شده توسط موسسه سرطان آمریکا،  70 درصد از موش های تحت سیگار در طی یک دوره دو ساله در اثر سرطان ریه درگذشت، ” مقاله شما به سختی می تواند به چیزی بیش از گزارشی از آزمایشات و نتایج آنها اما اگر نتیجه ای را از این بیانیه نتیجه بگیرید و پایان نامه خود را تهیه کنید،  به مرتبه دوم دانش آدلر می روید: اظهاراتی درباره حقایق. در این سطح،  ممکن است پایان نامه شما “آزمایش های علمی نشان می دهد ارتباط تنگاتنگی بین استعمال سیگار و سرطان ریه” یا یک ادعای کمتر محتاطانه،  “سیگار کشیدن عامل اصلی سرطان ریه است”. با هر یک از این تز ها،  استدلالی روی دستان خود دارید. شما جمله ای را بیان کرده اید که کاملاً آشکار نیست،  مطلبی که با آن توافق جهانی نخواهد شد،  جمله ای که باید از آن دفاع کنید. اما اگر یک قدم فراتر از آن ریسک کنید و یک اساسنامه تهیه کنید

برای سفارش در موسسه انجام پایان نامه

کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *