موضوعات رساله دکتری مدیریت ورزشی

5 موضوع برتر پایان نامه در مدیریت ورزشی
جنسیت در ورزش
مقررات ایمنی فوتبال
نقش سیاست در ورزش
بهبود آزمایش تصادفی دارویی
رعایت استانداردهای غیرواقعی از ورزشکاران
برای تکمیل دکترا در مدیریت ورزشی ، دانش آموزان باید شرایط پایان نامه را که نیاز به تحقیقات مستقل ، نوشتن طولانی و دفاع از پایان نامه دارد ، انجام دهند. با این حال ، گاهی اوقات ممکن است آغاز کار دشوارترین قسمت این فرآیند باشد زیرا یافتن یک موضوع خوب بسیار دشوار است.

1. جنسیت در ورزش

به عنوان یکی از موضوعاتی که اخیراً مورد توجه قرار گرفته است ، قطعاً نقش جنسیت در ورزش برای هر مقطع دکتری موضوع بسیار خوبی است. دانشجو. با پیروزی اخیر تیم ملی زنان ایالات متحده در فوتبال ، که دو بار پیاپی عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کرد ، بسیاری از آنها در مورد مساوی بودن دستمزد شکایت دارند. و به حق از این گذشته ، زنانی که در ورزش شرکت می کنند تنها کسری از حقوق مردان را تشکیل می دهند. این بدون توجه به کارایی و موفقیت صورت می گیرد ، همانطور که توسط تیم فوتبال زنان ثابت شده است که تقریباً از همتایان مرد خود در هر رده بالاتر است. بنابراین ، تحقیق در مورد یک موضوع در این زمینه بسیار آسان و حتی نوشتن آن آسان تر است.

2. مقررات ایمنی فوتبال

طی چند دهه گذشته ، لیگ ملی فوتبال شاهد تغییرات بی شماری در زمینه اقدامات ایمنی بوده است. پس از روی کار آمدن راجر گودل ، کمیسر فعلی لیگ ، در سال 2006 این مسئولیت را به عهده گرفت ، قوانین حتی سخت تر شدند. با این وجود ، هنوز تعداد بازیکنانی که از ضربه مغزی یا آسیب دیدگی در پایان کار رنج می برند بسیار زیاد است. دانشجویانی که انتخاب می کنند پایان نامه مدیریت ورزشی خود را بر روی این مقررات و روش های بالقوه برای بهبود آنها متمرکز کنند ، موضوع بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیزی را در دست خود خواهند داشت.

3. نقش سیاست در ورزش

سیاست راهی پیدا کرده است که در هر ورزشی شرکت کند. در حالی که این دو حوزه در طول تاریخ دارای نقاط لمس کننده بسیاری بودند ، اما ارتباطات فزاینده بین آنها از طریق روشهای مختلف بر ورزش تأثیر گذاشته است. دانشجویانی که به این موضوع علاقه مند هستند می توانند رایج ترین مزایا و نکات منفی ورزشکاران و سیاستمداران را در حوزه های یکدیگر ببینند.

4. بهبود آزمایش تصادفی دارویی

یکی از شایع ترین شکایات در مورد آزمایش مواد مخدر تصادفی این واقعیت است که گاهی اوقات به نظر می رسد همه چیز غیر تصادفی است. به عنوان مثال ، در سال 2018 ، اریک رید بازیکن NFL فقط در طی 11 هفته برای هفت آزمون انتخاب شد. طبق گزارش گاردین ، ​​آمارها نشان می دهد که احتمال وقوع این اتفاق بسیار بعید است. رسوایی به حدی بود که NFL مجبور شد بیانیه ای عمومی در مورد نحوه کار الگوریتم آنها صادر کند. از آنجا که این نوع مشکلات در سراسر کشور وجود دارد ، دانشجویان رشته مدیریت ورزشی در مقطع دکترا. برنامه ها می توانند به دنبال روشهایی برای کمک به بهبود روشهای آزمایش باشند.

5- رعایت استانداردهای غیرواقعی از ورزشکاران

اگرچه درآمد و شهرت فوق العاده بالا مزایای جذاب بودن یک ورزشکار موفق است ، اما موارد منفی نیز وجود دارد. خطرناک ترین واقعیت این است که مردم تمایل دارند این افراد را با استانداردهای غیر واقعی نگه دارند. از آنجایی که آنها دائماً مورد توجه قرار می گیرند ، غیرمعمول نیست که به دلیل تقریباً هر کاری که انجام می دهند از آنها انتقاد می شود. چنین بررسی های بی دلیل می تواند بسیار خطرناک باشد و آن افراد را به نقطه شکست برساند. از این رو چرا موضوعی که توضیح می دهد چرا ورزشکاران نباید بالاتر از دیگران باشند می تواند بصیرت و مفید باشد.

دانشجویانی که ممکن است بخواهند مباحث دیگر را در پایان نامه خود ترکیب کنند می توانند سوالات مربوط به حقوق ورزشکاران ، نقش رسانه ها در ورزش و غیره را بررسی کنند. کسانی که ممکن است به سادگی بخواهند دکترای خود را متمرکز کنند. در مدیریت ورزشی در مورد مسائل ورزشی معاصر ، باید یکی از این پنج گزینه را بررسی کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *