نحوه نوشتن مقاله فوری خوب

وبلاگ نویسان ، نویسندگان مستقل ، نویسندگان کپی رایت و دیگر سازندگان محتوا اغلب با یک کار به ظاهر غیرممکن روبرو هستند: تولید یک مقاله عالی در یک مهلت سخت. به همین دلیل مهم است که مهارت های نوشتن را ایجاد کنید که به شما در ایجاد محتوای عالی در مدت زمان کوتاه کمک کند.

6 نکته برای نوشتن سریع مقاله خوب و انجام مقاله

در عصر اینترنت ، نویسندگان مقاله که می توانند در مدت زمانی کوتاه محتوای خوبی تولید کنند ، تقاضای روزافزون زیادی دارند. اما نوشتن مقاله یا وبلاگ نویسی تحت مهلت های سخت نباید به هزینه نوشتن خوب باشد. در اینجا یک راهنمای گام به گام پر از نکات عالی برای کمک به شما برای نوشتن یک مقاله خوب در زمان ضبط وجود دارد:
 
لیستی از ایده ها را مفید نگه دارید. شما هرگز نمی دانید چه موقع بلوک نویسنده ضربه خواهد خورد. به همین دلیل مهم است که لیستی از ایده ها را برای مقالات خبری احتمالی یا داستانهای شخصی که می توانید در مقاله ها بپیوندید ، نگه دارید. هر زمان که ایده دارید ، آن را در یک نوت بوک یا یک سند Word در رایانه خود قرار دهید. به این ترتیب ، وقتی نوبت نوشتن آن زمان رسیده است ، شما در حال حاضر جایی برای شروع خواهید داشت.
1-حواس پرتی ها را از بین ببرید. بسیاری از افراد ادعا می کنند در حالی که چند وظیفه دارند بهتر کار می کنند. در واقع این امر به ندرت اتفاق می افتد ، به ویژه اگر هدف این باشد که در مدت زمان کوتاه کل مقاله بنویسیم. بهترین مقالات نیاز به توجه کامل و غیرقابل تفکر شما دارند. قبل از شروع نوشتن اولین جمله خود ، تلویزیون را خاموش کنید و رسانه های اجتماعی را بی صدا کنید تا بتوانید صرفاً روی مقاله نویسی متمرکز شوید.
2-تحقیق مؤثر. تحقیقات برای هر نوشتار مهم است ، اما به راحتی می توانید در دام صرف وقت زیاد برای تحقیق وقت بگذارید و زمان کافی برای نوشتن اولین پیش نویس شما نیز آسان نیست. اگر به دنبال حقایق یا آماری برای پشتیبانی از استدلال خود هستید ، سعی کنید تا حد امکان در اصطلاحات جستجو خود باشید. اگر شما پشتیبانی مورد نظر خود را پیدا نکردید ، ممکن است نتیجه گیری این باشد که شما نیاز به تنظیم پایان نامه یا موضوع خود دارید.
3-آن را ساده نگه دارید. فاصله توجه یک خواننده به طور کلی کوتاه است ، بنابراین یکی از بهترین کارهایی که می توانید به عنوان نویسنده انجام دهید این است که مقاله خود را مستقیم و مختصر نگه دارید. داشتن یک هدف حداکثر شمارش کلمات به شما کمک می کند تا نتوانید نگارش های خود را سریعتر انجام دهید ، بلکه منجر به یک مقاله ساده می شود که ضمن حذف کرک ، به نکات مهم توجه دارد.
4-نوشتن را در نقاط گلوله امتحان کنید. نوشتن در نقاط گلوله می تواند به شما در سازماندهی افکار خود کمک کند و مقاله را سریعتر تکمیل کنید. همچنین ، مقالات نقطه گلوله غالباً ترافیک بیشتری را به همراه دارند ، زیرا الگوریتم های موتور جستجو گرایش به اولویت بندی مقالات با نقاط گلوله و زیرنویس ها دارند. نوشتن در نقاط گلوله نه تنها صرفه جویی در وقت است بلکه می تواند احتمال رسیدن مقاله شما به مخاطبان مورد نظر خود را نیز افزایش دهد.
5-بعد از نوشتن ویرایش کنید. یکی از رایج ترین اشتباهاتی که نویسندگان مرتکب می شوند ، تلاش برای ویرایش در هنگام نوشتن است. مقاومت در برابر این خواست تلاش برای ویرایش در حالی که در حال نوشتن است می تواند شما را کند کند ، این احتمال که شما حتی نمی توانید آن را از گذشته معرفی کنید ، افزایش می دهد. نویسندگان خوب می دانند که نوشتن و ویرایش دو فرایند مجزا و جداگانه است. پس از پایان یافتن ، می توانید به عقب برگردید و روی نوشتن اولین خط کامل ، تیز کردن پاراگراف اول خود یا اتصال همه چیز با یک ضربه گیر هوشمند تمرکز کنید.
6-یک تایمر تنظیم کنید. یک راه عالی برای نویسندگی سریعتر و کارآمد تر تمرین نوشتن به تایمر است. یک تایمر به مدت 30 دقیقه تنظیم کنید و ببینید که چقدر می توانید کار خود را انجام دهید. شما تعجب خواهید کرد که چقدر می توانید در طول نیم ساعت نوشتن متمرکز و بدون وقفه تولید کنید.