نوشتن فصل چهارم پایان نامه

وقتی ساختار مقاله دکترا را بررسی می کنید ، تصور می کنید که روش پایان نامه قسمت ساده ای خواهد بود. اما وقتی شروع به نوشتن طرح کلی برای تمام فصل های پایان نامه می کنید ، می فهمید که این قسمت دقیقاً شما را خسته می کند.

پایان نامه یک پروژه جدی است. نمی توانید اظهارات خود را بر اساس “به نظر من” تنظیم کنید. هر گزاره باید توسط حقایق پشتیبانی شود. چگونه این حقایق را پیدا خواهید کرد؟ آیا این یک پروژه تحقیقاتی مبتنی بر تجزیه و تحلیل خواهد بود ، یا شما مطالعات موردی و آزمایش های آزمایشگاهی را انجام خواهید داد؟

بخش متدولوژی پایان نامه باید روشهایی را توصیف کند که برای بررسی موضوع استفاده خواهید کرد. نمی توانید روش های تصادفی را انتخاب کنید و آنها را لیست کنید. شما باید توضیح دهید که چرا آنها در متن پروژه شما معنی دارند. چگونه آنها از سایر روش های موجود بهتر هستند؟

ما می فهمیم: نوشتن روش پایان نامه شما سخت است. به همین دلیل ما برای شما اینجا هستیم. ما به شما نکات مهمی در مورد چگونگی نوشتن روش پایان نامه را می دهیم و به شما خواهیم گفت که در صورت عدم موفقیت چه کاری انجام دهید.

هدف از روش پایان نامه چیست؟

در اصل ، پایان نامه یک مقاله تحقیقاتی است. روش فصل 3 روش تحقیق را به عنوان جنبه بنیادی کل پروژه شرح می دهد.

روش شما ممکن است شامل تجزیه و تحلیل اطلاعات ، تست های آزمایشگاهی عملی ، پرسشنامه و مصاحبه ، آزمایشات اجتماعی و موارد دیگر باشد. نمونه شما باید با دقت تهیه شود ، بنابراین تحقیقات در یک زمینه واقع گرایانه منطقی خواهد بود.

روش تحقیق باید رویکرد شما به این مسئله را توجیه کند. از طریق فصل قبل (بررسی ادبیات) ، خواننده پیشینه مسئله را می فهمد. در این فصل ، شما اساساً می گویید: “شما باید به من اعتماد کنید زیرا من این کار را انجام داده ام ، این و این برای رسیدن به یافته هایی که من ارائه می دهم.”

خوب شما دقیقاً اینطور نخواهید گفت شما یک روش “آکادمیک” تر برای ارائه رویکرد خود از طریق فرآیند نوشتن روش پایان نامه پیدا خواهید کرد.

همه ما با یک واقعیت موافقت خواهیم کرد: نوشتن این بخش کار آسانی نیست. به همین دلیل است که بیشتر داوطلبان دکترا از خدمات نوشتن پایان نامه کمک می گیرند.

نکاتی از جوانب مثبت ما: نوشتن یک روش خوب برای پایان نامه

از نمونه هایی که کار می کنند الهام بگیرید

وقتی از نحوه نوشتن بخش روش نامه پایان مقاله تعجب می کنید ، می دانید که قبلاً چند نمونه عالی دیده اید. شما پس از انجام مراحل تحقیق و نوشتن مرور ادبیات ، در حال کار بر روی این فصل هستید. در طول تحقیق ، شما چندین تحقیق را که شامل یک روش تحقیق کیفی بود ، تجزیه و تحلیل کردید. اکنون ، باید همان نوع محتوا را برای پروژه خود بنویسید.

درباره انواع داده هایی که جمع آوری می کنید توضیح دهید

در مقدمه پایان نامه ، شما در مورد مسئله صحبت کردید و توضیح دادید که انتظار دارید با تحقیق خود به چه نتایجی برسید. وقتی از نحوه نوشتن متدولوژی تعجب می کنید ، باید به سوال خواننده پاسخ دهید: “محقق چه داده هایی را برای اثبات بیانیه پایان نامه جمع آوری می کند؟”

نوع داده ها شما را به سمت انتخاب روش های خود سوق می دهد. داده های اولیه نوع اطلاعاتی است که شما به عنوان یک محقق اصلی جمع آوری می کنید. این کار را می توانید از طریق مصاحبه ، مطالعات موردی و آزمایش های آزمایشگاهی انجام دهید. داده های ثانویه نیز مهم هستند. این داده هایی است که شما از مطالعات ، مجلات ، مقالات و کتاب های قبلی جمع آوری می کنید.

روش ها را توضیح دهید

ساختار روش پایان نامه فقط لیست روشها نیست. باید توضیح دهد که چرا آنها را انتخاب کرده اید.

فصل را ویرایش کنید!

قبل از شروع به فصل بعدی ، باید این فصل را ویرایش کنید. نویسندگان حرفه ای ما یکی از مهمترین نکات را برای نوشتن روش پایان نامه به شما می دهند: ویرایش فصلهای جداگانه. قبل از اینکه شما را به اشتباهات بیشتری برساند ، اکنون حل مشکلات بسیار ساده تر است.

اگر در این مرحله به کمک نیاز دارید ، همیشه می توانید به خدمات تصحیح تخصصی اعتماد کنید.

اگر نمی توانید فصل روش نامه پایان نامه را بنویسید چه کاری باید انجام دهید؟

شما تازه فهمیدید که روش نوشتن فراتر از حد شماست؟ شما نمی توانید بخش روش شناسی پایان نامه را تکمیل کنید ، مهم نیست که چقدر تلاش می کنید تمرکز کنید؟

این اولین قدم برای دستیابی به یک راه حل است: آرام باشید! شما قبلاً می دانستید که گزینه دریافت راهنمای نوشتن روش پایان نامه را دارید. مشاوران طلایی کمک به روش رساله در سطح حرفه ای را ارائه می دهد که شما را از یک وضعیت دشوار خارج می کند.

ما چندین تضمین برای یک تجربه ایمن ارائه می دهیم:

  1. حریم خصوصی شما 100٪ محافظت می شود
  2. شما 100٪ نتایج منحصر به فرد دریافت می کنید
  3. بازبینی رایگان دریافت می کنید
  4. ما طبق دستورالعمل شما کار می کنیم

همه چیز عالی خواهد بود. ما یک فصل را برای پروژه شما آماده خواهیم کرد. اگر فرم سفارش را امروز ارسال کنید ، مقرون به صرفه ترین قیمت برای کمک به روش پایان نامه را دریافت خواهید کرد