انجام رساله دکتری حسابداری و نوشتن پایان نامه ارشد حسابداری

چگونه موضوع رساله حسابداری خود و پایان نامه ارشد حسابداری را انتخاب کنم ؟

یکی از مشکلات رایج برای اغلب دانشجویان انتخاب موضوع برای نوشتن رساله حسابداری است. به همین دلیل در این جا قصد داریم روش های انتخاب موضوع رساله را به شما بگوییم. موضوعی مرتبط ، جالب ، منطقی و امروزی انتخاب کنید. محدوده موضوع خود حسابداری  را کوچک کنید. با استاد خود مشورت کنید.

آیا رساله دکتری حسابداری و پایان نامه ارشد حسابداری من قابلیت استخراج مقاله را دارد ؟

رساله های حسابداری  با توجه به سطح موضوع انتخابی و جدید یا قدیمی بودن موضوع قابلیت استخراج مقاله را دارند.
تفاوت ها در سطح مقاله استخراج شده می باشد که قابلیت چاپ در کدام ژورنال یا نشریه را داشته باشد.

برای نوشتن پایان نامه ارشد حسابداری

کلیک کنید

برای انجام رساله دکتری حسابداری

کلیک کنید

چطور رساله دکتری حسابداری و پایان نامه ارشد حسابداری خود را در قالب و فرمت دانشگاه وارد کنم ؟

هر دانشگاه فرم پروپوزال و فرمت خاص خود را برای پایان نامه نویسی دارا می باشد که با مراجعه به پژوهش دانشگاه و یا سایت دانشگاه و مشورت با استاد راهنما و مشاور خود می توانید پایان نامه خود را متناسب با قالب و فرمت دانشگاه تنظیم کنید.

چگونه رساله دکتری حسابداری و پایان نامه ارشد حسابداری خود را تنظیم کنم ؟

رساله دکتری در رشته جسابداری دارای فصول و بخش های مختلفی می باشد. فصل اول شامل کلیات ، فصل دوم مبانی نظری ، فصل سوم روش تحقیق ، فصل چهارم تجزیه و تحلیل آماری و شبیه سازی و در انتها فصل پنجم نتیجه گیری می باشد.

چطور مقاله حسابداری را برای چاپ در ژورنال داخلی و یا خارجی آماده کنم ؟

آماده سازی و ارسال مقاله حسابداری به یک نشریه برای تصمیم هیئت تحریریه آن مبنی بر پذیرش یا عدم پذیرش مقاله، یک فرآینده زمان بر است که با توجه به این که در صد بالایی از مقالات ارائه شده به این نوع نشریات پذیرش نمی شوند،
این پروسه استرس و نگرانی زیادی در پی خواهد داشت. مراحلی که باید انجام شود شامل : وظایف نویسنده ، نمونه خوانی و غلط گیری ، انتخاب نشریه ، ارسال مقاله ، پذیرش ، داوری ، ویراستاران و داروان و نتیجه داوری

برای نوشتن پایان نامه ارشد حسابداری

کلیک کنید

برای انجام رساله دکتری حسابداری

کلیک کنید

تفاوت پایان نامه حسابداری و رساله حسابداری 

  1.  پایان نامه ی کارشناسی ارشد حسابداری  و رساله ی دکتری حسابداری از نظر نحوه ی نگارش و محتوا با هم تفاوت هایی دارند.رساله ی دکتری حسابداری مفصل تر و حجیم تر از پایان نامه حسابداری است.
  2. پایان نامه حسابداری می تواند پژوهشی باشد که مطالعات و تحقیقات قبلی انجام شده را تکمیل کند اما رساله حسابداری لزوما بایستی نتایج حاصل از پژوهش روی موضوعی جدید باشد.
  3.   در رساله ی دکترا حسابداری اکثر بخش ها با توضیحات بیشتری همراه است هم چنین در رشته های مختلف در بعضی مواقع نیاز به ارائه ی ایده ای جدید است که در نهایت منجر به ارائه ی نظریه ای جدید می گردد .
  4.  نوع پروپوزال حسابداری که برای پایان نامه و رساله (تز) ارائه می شود نیز با هم متفاوت است. پروپوزال دوره ی دکتری حسابداری نسبت به کارشناسی ارشد مفصل تر است چون بایستی تشریح کاملی از آنچه که قرار است در پایان نامه حسابداری ذکر گردد باشد اما در پروپوزال ارشد حسابداری مطرح شدن موارد ضروری کافی است.
  5.  در دوره ی کارشناسی ارشد، هدف از نگارش پایان نامه حسابداری ،آشنایی با پژوهش می باشد اما در صورتی که از دانشجویانی که دوره ی دکتری را گذارانده اند انتظار می رود که در انجام پژوهش و نگارش رساله تسلط کافی را داشته باشند و پس از اینکه فارغ التحصیل شدند خودشان به صورت مستقل کار پزوهشی را بتوانند انجام دهند.
  6.  رساله ی دکتری حسابداری نسبت به پایان نامه ی ارشد حسابداری ،دامنه ی گسترده تر ،فرضیات قوی تر و تحلیل عالمانه تر و نوآوری بیشتری دارد.
  7.  در پایان‌نامۀ حسابداری کارشناسی‌ارشد، دانشجو برای اولین بار به‌ طور جدی کار پژوهشی خود را آغاز می‌کند و  از دانشجو انتظار می‌رود به اصول روش تحقیق توجه کند و پژوهش او از اصالت و نوآوری  برخوردار باشد.

در صورتی که

در رساله حسابداری دکتری از دانشجو انتظار می‌رود نه تنها بایستی پژوهش او از اصالت و نوآوری برخوردار باشد، بلکه باید اندیشه‌ها، تفسیرها، و تحلیل‌های خود را دربارۀ هرگونه اطلاعات گردآوری شده، بیان کند. به عبارت دیگر در رسالۀ دکتری پژوهشگر باید بتواند نظریه ‌ای جدید ارائه دهد  یا نظریه ای بیان کند که ناقض یا تأییدکنند ی نظریات قبلی باشد.

برای نوشتن پایان نامه ارشد حسابداری

کلیک کنید

برای انجام رساله دکتری حسابداری

کلیک کنید

نوشتن پایان نامه حسابداری و انجام رساله دکتری حسابداری چرا مهم است؟

دانشجویان مقطع دکتری برای اتمام و فارغ التحصیل شدن ملزم به انجام  رساله دکتری می باشند بنابراین می توان گفت این مورد فقط در این مقطع کار برد دارد. تز دکتری هم از نظر مقطع ارائه و هم از نظری ساختار رساله دکتری از سایر lوارد متمایز است.

همانطور که از نام آن پیداست مربوط به پایان تحصیلات تکمیلی دکتری می‌باشد. یک رساله دکتری از نظر محتوی نسبت سایر موارد پژوهشی حجیم تر و مفصل تر می باشد. انتخاب موضوع رساله دکتری از دیگر موارد مهم و تفاوت‌های رساله می‌باشد بدین صورت که موضوع تز دکتری حتما می بایست جدی تر باشد.

همچنین در نگارش پروپزال رساله دکتری باتوجه به تشریح موارد موجود در رساله می بایست مفصل تر و تکمیل تر از سایر موارد باشد رساله دکتری دانشجویان جزئی از آثار پژوهش دانشگاه محسوب می گردند که به عنوان ابزاري تحقیقاتی ،قدرت ابتکار و خلاقیت علمی دانشجو را برمی انگیزد تا در راستاي حل مشکلات علمی ،درمانی و بهداشتی جامعه گام بردارد.

از ویژگیهاي مهم نگارش پایان نامه ارزیابی توانایی هاي علمی،مهارت هاي شخصی دانشجو و توانمند سازي دانشجو در یکی از موضوعات حرفه اي است.

انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری و انجام رساله دکتری حسابداری

در این میان چگونگی انتخاب موضوع رساله حسابداری و استاد راهنما از سوي دانشجوها از اهمیت به سزایی برخوردار است چرا که اولین قدم در انجام رساله حسابداری محسوب می شود. با توجه به تفاوت هاي بین رشته هاي مختلف در چگونگی انتخاب موضوع، انجام پژوهشی که بتواند معیارهاي موجود دانشجویان علوم انسانی، مهندسی و پزشکی در انتخاب موضوع پایان نامه را به طور مستقل بررسی کند، ضروري است. اهمیت این امر از این حیث است که با مشخص شدن معیارها، دانشجویان مسیر روشن تري در پیش روي خود خواهند داشت. دانشجویان با آگاهی از این معیارها می توانند دست به تولید پایان نامه هاي جدید و خلاقانه بزنند که به مراتب سودمندتر از پژوهش هایی است که سیر تکرار را بر خود می بینند.

برای نوشتن پایان نامه ارشد حسابداری

کلیک کنید

برای انجام رساله دکتری حسابداری

کلیک کنید

روش انجام پایان نامه و رساله حسابداری 

در ضمن در موسسه مشاوران طلایی محقیقن به دانشجویان کمک می نمایند در انجام رساله دکتری حسابداری به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارید و سعی می کنند که دانشجویان حسابداری را با نگارش و انجام رساله حسابداری در تمامی رشته ها آشنا نمایند و به طور کلی محقیقین برتر کشور تجارب خود از انتخاب موضوع رساله و انجام رساله را در اختیار دانشجویان قرار می دهند.

پس نگران انتخاب موضوع و انجام پایان نامه حسابداری نباشید در موسسه عنوان به صورت رایگان در اختیار دانشجو قرار می گیرد و عناوین معرفی مطمنا جدید و دارای مقاله بیس خواهند بود و دغدغه دانشجو در این زمینه مورد توجه قرار می گیرد.

برای بسیاری از دانشجویان حسابداری نوشتن یک رساله خوب حسابداری مشکل باشد. این کار نیاز به برنامه ریزی، تحقیق و نوشتن دارد که می­ تواند طولانی­ ترین مراحلی باشند که در طول دوران تحصیلتان به آن مواجه می­ شوید.

برای نوشتن رساله قوانین خاص نگارشی باید رعایت شود،

بنابراین باید با زبان و ساختار خاصی به نوشتن رساله بپردازید. این ساختار و قوانین خاص نیز برای برخی از افراد ممکن است دشوار باشد.

در تمام مراحل نوشتن رساله زمانبندی بسیار مهم است چرا که اغلب دانشجویان علیرغم زمان زیادی که برای تهیه رساله یا تز خود دارند در نهایت برای آن وقت کم می آورند.

بنابراین از مرحله تحقیقات گرفته تا نوشتن طرح و رساله اصلی باید به خوبی تمامی مراحل را زمانبندی کنید تا راحت­ تر و دقیق ­تر بتوانید به همه مراحل نوشتن رساله بپردازید.

موسسه مشاوران طلایی بهترین موسسه انجام پایان نامه دکتری حسابداری با چندین سال تجربه در عرصه مشاوره و با در اختیار داشتن متخصصین و اساتیدی با تجربه آماده مشاوره و آموزش در این زمینه در کلیه رشته های دانشگاهی با کمترین هزینه می باشد.

در نظام آموزشی پژوهش، محور  رساله دکتری مهمترین تحقیق علمی محسوب می گردد که در دوره ی تحصیلات تکمیلی انجام رساله دکتری حائز اهمیتی دو چندان می شود.

اکثر رشته های آکادمیک روال سفارش نگارش رساله دکتری به لحاظ ساختار از ترتیب یکسانی پیروی می کنند

که به شرح زیر می باشد:

  • موضوع پایان نامه
  • طرح تحقیق (پروپوزال)
  • انجام رساله

برای انجام رساله معتبر و باکیفیت با بروزترین منابع و موضوعات روز دنیا این فرصت را از دست ندهید.

دانشجوی گرامی دکتری جهت استعلام قیمت و مدت زمان انجام پژوهش، فرم را  تکمیل نمایید، همکاران برای پیگیری سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

برای نوشتن پایان نامه ارشد حسابداری

کلیک کنید

برای انجام رساله دکتری حسابداری

کلیک کنید

انجام رساله دکتری حسابداری