سفارش انجام پایان نامه، سفارش پروپوزال، سفارش مقاله

هزینه انجام رساله دکتری

موسسه مشاوران طلایی به منظور رعایت حال مشتریان عزیز سعی داشته تا هزینه کل سفارشات رساله دکتری را در قالب فصل‌ها و مراحل رساله دکتری قسط بندی کند. برای آگاهی از قسط بندی هزینه انجام رساله دکتری در موسسه مشاوران طلایی با همکاران د ر ارتباط باشید و  جهت استعلام دقیق هزینه‌ها، فرم سفارش آنلاین سایت مشاوران طلایی را تکمیل کنید. تا همکاران ما پس از بررسی هزینه دقیق را خدمت شما اعلام نمایند.

مواردی که در هزینه انجام رساله دکتری تاثیر دارد، شامل موارد زیر است:

۱-رشته و گرایش،

۲- موضوع رساله

۳- نرم افزار و یا نرم افزارهایی که در انجام رساله دکتری مطرح شده است،

۴- استخراج مقاله از رساله دکتری  و پذیرش مقاله.

مهم ترین عامل در تعیین قیمت انجام رساله دکتری  رشته و نرم افزار مورد استفاده میباشد.

نقش رشته و گرایش در هزینه رساله دکتری

رشته ها و گرایش ها در مقایسه با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند . آموزش و هزینه انجام رساله دکتری در برخی رشته ها و گرایش ها به دلیل سهولت دسترسی به اطلاعات آسانتر و در برخی دیگر دشوارتر است.

نقش دانشگاه محل تحصیل هزینه انجام رساله دکتری

دانشگاه ها با توجه به سطوح علمی متفاوتی که دارند هر کدام پذیرای رساله دکتری  در سطوح مختلفی هستند.

نقش موضوع در هزینه رساله دکتری

موضوع رساله دکتری  را می توان یکی از مهمترین عوامل در هزینه انجام رساله دکتری  دانست. موضوع رساله دکتری  شما بسته به وجود منابع و کافی و دسترسی سخت و آسان می تواند شرایط آموزش متفاوتی را در بر یگیرد.

نقش ساعات آموزش در هزینه انجام رساله دکتری

ساعاتی که محقق و آموزش دهنده انجام رساله دکتری  برای انجام آن توافق کرده اند از عوامل تاثیر گذار در هزینه انجام رساله دکتری است.

نقش نرم افزارهای استفاده شده در هزینه انجام رساله دکتری

نرم افزارهایی که استفاده می شوند در هزینه انجام رساله دکتری تاثیر به سزایی دارند. که بر اساس تعداد و سختی و آسانی استفاده از آن ها متفاوت است.

مشاوران طلایی به منظور آشنایی دانشجویان، هزینه انجام رساله دکتری  در رشته ها و موضوعات بصورت حدودی در زیر مشخص شده است و اعلام هزینه دقیق، قبل از بررسی موضوع و پروپوزال کاملا غیرحرفه ای می باشد.

در ادامه به معرفی رشته های تحصیلی و هزینه هر یک به صورت تقریبی نگاه می کنیم.

  دانشجویان گرامی

برای انجام رساله دکتری  و برای برآورد هزینه انجام رساله دکتری ، پروپوزال با موسسه در ارتباط باشید.

کلیک کنید

آگاهی دانشجویان از هزینه انجام رساله دکتری

مشاوران طلایی به منظور آگاهی دانشجویان محترم، هزینه انجام رساله دکتری در رشته های مختلف بصورت حدودی مشخص نموده است و بدیهی هست که اعلام قیمت دقیق، قبل از بررسی موضوع و پروپوزال کاملا غیرحرفه ای می باشد.

هزینه نوشتن رساله دکتری منوط به بررسی دقیق موضوع توسط تیم تحقیقاتی مشاوران طلایی است و برای کسب اطلاعات بیشتر برای قیمت رساله دکتری تماس بگیرید.

نگران هزینه انجام کارهای تحقیقاتی خود نباشید، در مشاوران طلایی شرایط قسط بندی برای شما داریم!

برای اطلاع از شرایط قسط بندی تماس بگیرید.

به موارد زیر در هزینه رساله دکتری دقت نمایید

برخی از موسسات هزینه خیلی پایین و غیرمعقولی برای رساله دکتری  پیشنهاد می نمایند. (واضح هست که این موسسات جای تردید دارند و در حقیقت به اندازه مبلغ پرداختی شما تعهد و کیفیت کاری دارند). در ضمن در بیشتر این موسسات دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد به نگارش رساله دکتری  می پردازند، در صورتی که در مشاوران طلایی فقط فارغ التحصیلان و دانشجوهای دکتری به انجام کار می پردازند، که بدیهی است نگارش رساله توسط دکتری بسیار بهتر و علمی تر انجام می گیرد.

برخی از موسسه هزینه های نجومی برای قیمت انجام رساله دکتری  پیشنهاد می کنند. که غالبا با روش های مختلف اغراق در سخت بودن موضوع و متفاوت جلوه دادن کیفیت کار می باشد. (در صورتیکه عرف قیمت انجام رساله دکتری  مشخص هست)

اما شباهت این دو شکل موسسات براساس تجربه در یک مورد مشترک هست:

اضافه کردن مبلغ قرارداد به بهانه های مختلف مانند دریافت هزینه برای انجام هربار اصلاحات!

در موسسه مشاوران طلایی تمامی اصلاحات چه قبل از دفاع و چه بعد از دفاع و همچنین نکات مدنظر و اصلاحات شخص دانشجو هم بررسی می گردد (برخلاف خیلی از موسسات که ارزشی برای اصلاحات دانشجو قائل نمی شودند و ادعا می کنند که می بایست رساله دکتری  توسط راهنما بررسی شود و فقط نظرات استاد در رساله دکتری  لحاظ می گردد).

  دانشجویان گرامی

برای انجام رساله دکتری  و برای برآورد هزینه انجام رساله دکتری ، پروپوزال با موسسه در ارتباط باشید.

کلیک کنید

آموزش رساله دکتری

همه می‌دانیم که آموزش نگارش رساله دکتری نیاز به تحقیقات وسیعی دارد که اغلب دانشجویان مقطع دکتری به دلیل داشتن شغل و مباحث مرتبط با آن، نمی‌توانند به صورت تمام وقت به مطالعه در زمینه رساله  خود بپردازند، دانشجویان اغلب به دنبال افرادی هستند که با هزینه‌های معقول در آموزش نگارش رساله دکتری و یا در تنظیم پروپوزال کمک حال آنان باشند.

امروزه بسیاری از موسسات و گروه‌های مشاوره پژوهش و رساله دکتری با گرفتن مبالغ هنگفت اقدام به انجام پروژه‌ها، مقالات و رساله دکتری ‌های دانشجویی می‌کنند که عمده فعالیت آن‌ها شامل سرچ اینترنتی و یا کپی کردن و سرقت علمی از کارهای انجام شده مشابه قبلی توسط افراد سطح پایین و ناکارامد می‌باشد. در گرفتن مشاوره و کمک در انجام رساله دکتری ‌ها و مقاله ها به سطح علمی افرادی که این کار را انجام می‌دهند دقت زیادی داشته باشید.

اعتقاد ما بر این است که دانشجویان گرایش‌های مختلف نباید هزینه‌های زیاد برای انجام کار رساله دکتری  خود پرداخت کنند، بلکه با یک هزینه منطقی و معقول و با همکاری با اساتید مجرب موسسه عنوان متخصصان و مشاوران انجام تحقیقات علمی و تهیه رساله دکتری ‌ها می‌توانند از کیفیت کار بهره‌مند شده و گام به مقاطع بالاتر بگذارند.

موسسه مشاوران طلایی به منظور رعایت حال مشتریان عزیز سعی داشته تا هزینه کل سفارشات را در قالب فصل‌ها و مراحل رساله دکتری قسط بندی کند. برای آگاهی از قسط بندی هزینه در موسسه مشاوران طلایی به صفحه زمانبندی و قسط بندی هزینه مراجعه کنید.  جهت استعلام دقیق هزینه‌ها، فرم سفارش آنلاین سایت مشاوران طلایی را تکمیل کنید. تا همکاران ما پس از بررسی هزینه دقیق را خدمت شما اعلام نمایند.

موسسه نوشتن رساله دکتری مشاوران طلایی

تنها شعار ما کیفیت و اصالت علمی کار است. مفتخریم که حاصل زحمات و تجربه چندین ساله خود را در زمینه انجام کارهای رساله دکتری و پروپوزال در اختیار شما قرار دهیم.

گروه پژوهشی مشاوران طلایی متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان دکتری دانشگاه برتر کشور (دانشگاه های شریف، تهران، امیرکبیر، شهید بهشتی، علامه طباطبایی و غیره) می‌باشد که دارای تخصص حرفه ای در آموزش انجام رساله دکتری  و نوشتن مقالات پژوهشی داخل و خارج از کشور هستند.

این گروه با دسترسی کامل به منابع و اطلاعات علمی و پژوهشی داخلی و خارجی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشند.

 هزینه آموزش انجام رساله دکتری  و خدمات مشاوره تخصصی در موسسه مشاوران طلایی کاملا” توافقی و بسیار پایین تر از موسسات سود جو و ناکارامد می‌باشد.

بخشی از کارهایی که توسط گروه پژوهشی مشاوران طلایی انجام می­شود:

 1. انجام تمامی کارهای آماری رساله دکتری با نرم افزار SPSS
 2. نگارش تمامی فصل های پایان نامه کارشناسی تمامی رشته ها
 3. تهیه پرسشنامه برای تمامی رشته ها با روایی و پایی تایید شده
 4. نگارش پروپوزال برای تمامی رشته ها و گرایش ها
 5. نگارش کل رساله دکتری شما برای تمامی رشته ها
 6. ترجمه متون تخصصی تمامی رشته ها از انگلیسی به فارسی
 7. نگارش مقالات برای مجلات داخلی و خارجی و پذیرش گرفتن آنها
 8. نگارش مقالات برای همایشهای معتبر داخلی و خارجی
 9. انجام پروزه های GIS
 10. انجام کارهای رساله دکتری به Expert choice
 • قیمت های اعلام شده تقریبی بود و مبلغ قرارداد پس از بررسی دقیق موضوع، پروپوزال، اطلاعات و درخواست شما اعلام می گردد.
 • تعریف موضوع با توجه به درخواست دانشجو بر خلاف دیگر موسسات به صورت رایگان انجام می شود.

  دانشجویان گرامی

برای انجام رساله دکتری  و برای برآورد هزینه انجام رساله دکتری ، پروپوزال با موسسه در ارتباط باشید.

کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *