"هزینه انجام پایان نامه"

هزینه انجام پایان نامه 

برخی از موسسات هزینه خیلی پایین و غیرمعقولی برای هزینه انجام پایان نامه  ارشد پیشنهاد می نمایند، واضح است که این موسسات جای تردید دارند و در حقیقت به اندازه مبلغ پرداختی شما تعهد و کیفیت کاری دارند. همچنین برخی از موسسه هزینه های نجومی برای هزینه انجام پایان نامه  کارشناسی ارشد پیشنهاد می کنند که غالبا با روش های مختلف اغراق در سخت بودن موضوع و متفاوت جلوه دادن کیفیت کار می باشد، در صورتیکه عرف هزینه انجام پایان نامه  ارشد مشخص هست و می توانید با ارسال پروپوزال خود به موسسات مختلف بازه حدودی از هزینه رو جویا شوید و اما شباهت این دو شکل موسسات براساس تجربه در یک مورد مشترک هست:

در مشاوران طلایی انجام تمامی اصلاحات چه قبل از دفاع و چه بعد از دفاع و همچنین نکات مدنظر و اصلاحات شخص دانشجو هم بررسی می گردد (برخلاف خیلی از موسسات که ارزشی برای اصلاحات دانشجو قائل نمی شودند و ادعا می کنند که می بایست پایان نامه توسط راهنما بررسی شود و فقط نظرات استاد در پایان نامه لحاظ می گردد. تعریف موضوع یا ارایه مقاله با توجه به درخواست دانشجو بر خلاف دیگر موسسات به صورت رایگان انجام می شود.

انجام پایان نامه

ما بهترین گزینه شما هستیم زیرا خدمات نوشتن پایان نامه ما همیشه مربوط به مشتری و نیازهای اوست. شرکت ما سالها پیش بر اساس یک ایده ساده تاسیس شده است: ما می خواهیم در پایان نامه ها و پایان نامه های خود به دانشجویان کمک کنیم و بهترین کار ممکن را انجام دهیم. احتمالاً به همین دلیل است که خدمات نوشتن پایان نامه ما به سرعت پیشرفت کرده است. در حال حاضر ده ها نویسنده دانشگاهی و ویراستار حرفه ای بسیار باتجربه داریم. هزاران دانشجو از خدمات نوشتن پایان نامه ما در هر ترم استفاده می کنند. نویسندگان ما موفق به انجام تمام سفارشات می شوند و تجارت با ما بصورت آنلاین ارزان است. حقیقت را بخاطر داشته باشیم که ما توانستیم به بهترین شرکت نوشتن در اینترنت تبدیل شویم زیرا همیشه بهترین خدمات نوشتن پایان نامه را به مشتریان خود ارائه می دهیم. از صدها نقدی که در مورد ما نوشته شده ، بیش از 90٪ بسیار عالی هستند. به نظر می رسد کمک نوشتن پایان نامه از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است. ما هرگز گوشه و کنار نمی کنیم

بطور کلی موسسه مشاوران طلایی عوامل تاثیرگذار در هزینه انجام پایان نامه را در رشته های مختلف به صورت زیر دسته بندی می کند:

  • رشته و گرایش،
  • دانشگاه محل تحصیل،
  • موضوع پایان نامه و حجم موارد مطروح شده در پروپوزال،
  • مقطع محقق پایان نامه،
  • تعداد ساعات توافق شده برای آموزش پایان نامه،
  • نرم افزار و یا نرم افزارهایی که در انجام پایان نامه ارشد مطرح شده است،
  • استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و پذیرش مقاله.

هزینه انجام پایان نامه ارشد و دکتری

مهم ترین عامل در تعیین هزینه انجام پایان نامه ارشد و دکتری رشته و دانشگاه محل تحصیل می باشد.

آگاهی دانشجویان 

مشاوران طلایی به منظور آگاهی دانشجویان محترم، هزینه انجام پایان نامه ارشد و دکتری در رشته های مختلف بصورت حدودی مشخص نموده است و بدیهی هست که اعلام قیمت دقیق، قبل از بررسی موضوع و پروپوزال کاملا غیرحرفه ای می باشد. هزینه نوشتن رساله دکتری منوط به بررسی دقیق موضوع توسط تیم تحقیقاتی مشاوران طلایی است و برای کسب اطلاعات بیشتر برای قیمت رساله دکتری تماس بگیرید.

نگران هزینه انجام کارهای تحقیقاتی خود نباشید، در مشاوران طلایی شرایط قسط بندی برای شما داریم!

برای اطلاع از شرایط قسط بندی تماس بگیرید.

تعیین قیمت رساله دکتری

پیش از انجام پایان نامه بایستی سفارش پروپوزال رساله دکتری انجام شود تا بدین ترتیب مراحل پروپوزال نویسی رساله دکتری انجام شود. هزینه پروپوزال نویسی رساله دکتری بسته به موضوع و سختی آن می تواند متفاوت باشد اما امر مهم در این موضوع آن است که پروپوزال به طور صحیح و کامل انجام شود.

هزینه رساله دکتری عوامل متفاوتی را در بر می گیرد که تفاوت هایی را ایجاد می کند. این عوامل شامل :

نقش رشته و گرایش در هزینه رساله دکتری:

رشته ها و گرایش ها در مقایسه با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند . آموزش و هزینه انجام پایان نامه رساله دکتری در برخی رشته ها و گرایش ها به دلیل سهولت دسترسی به اطلاعات آسانتر و در برخی دیگر دشوارتر است.

نقش دانشگاه محل تحصیل:

دانشگاه ها با توجه به سطوح علمی متفاوتی که دارند هر کدام پذیرای رساله دکتری در سطوح مختلفی هستند.

نقش موضوع رساله دکتری :

موضوع رساله دکتری را می توان یکی از مهمترین عوامل در هزینه انجام رساله دکتری دانست. موضوع رساله دکتری شما بسته به وجود منابع و کافی و دسترسی سخت و آسان می تواند شرایط آموزش متفاوتی را در بر یگیرد.

ساعات آموزش رساله دکتری :

ساعاتی که محقق و آموزش دهنده انجام رساله دکتری برای انجام آن توافق کرده اند از عوامل تاثیر گذار در هزینه انجام رساله دکتری است.

نرم افزارهای استفاده شده در انجام رساله دکتری :

نرم افزارهایی که استفاده می شوند در هزینه انجام رساله دکتری تاثیر به سزایی دارند. که بر اساس تعداد و سختی و آسانی استفاده از آن ها متفاوت است.

دانشجویان گرامی

دانشجوی گرامی برای برای برآورد هزینه انجام پایان نامه با موسسه در ارتباط باشید.

کلیک کنید

استخراج مقاله از رساله دکتری

در برخی موارد دانشجویان تصمیم می گیرند تا از رساله دکتری نوشته شده مقاله ای استخراج کنند که در هزینه انجام پایان نامه و آموزش تاثیر گذار خواهد بود. لازم به ذکر است که برای تعیین هزینه انجام پایان نامه و آموزش تمام موارد فوق بررسی شده و بسته به شرایط موجود هزینه ها مشخص می گردد.

هزینه رساله دکتری 

برخی از موسسات هزینه خیلی پایین و غیرمعقولی برای رساله دکتری پیشنهاد می نمایند. (واضح هست که این موسسات جای تردید دارند و در حقیقت به اندازه مبلغ پرداختی شما تعهد و کیفیت کاری دارند). در ضمن در بیشتر این موسسات دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد به نگارش رساله دکتری می پردازند، در صورتیکه در مشاوریاب فقط فارغ التحصیلان و دانشجوهای دکتری به انجام کار می پردازند، که بدیهی است نگارش رساله توسط دکتری بسیار بهتر و علمی تر انجام می گیرد.

برخی از موسسه هزینه های نجومی برای قیمت انجام رساله دکتری پیشنهاد می کنند.

که غالبا با روش های مختلف اغراق در سخت بودن موضوع و متفاوت جلوه دادن کیفیت کار می باشد. (در صورتیکه عرف قیمت انجام پایان نامه ارشد مشخص هست). می توانید با ارسال پروپوزال خود به موسسات مختلف بازه حدودی از هزینه رو جویا شوید.

اما شباهت این دو شکل موسسات براساس تجربه در یک مورد مشترک هست:

اضافه کردن مبلغ قرارداد به بهانه های مختلف مانند دریافت هزینه برای انجام هربار اصلاحات! در موسسه مشاوران طلایی تمامی اصلاحات چه قبل از دفاع و چه بعد از دفاع و همچنین نکات مدنظر و اصلاحات شخص دانشجو هم بررسی می گردد (برخلاف خیلی از موسسات که ارزشی برای اصلاحات دانشجو قائل نمی شودند و ادعا می کنند که می بایست پایان نامه توسط راهنما بررسی شود و فقط نظرات استاد در پایان نامه لحاظ می گردد).

  • هزینه های اعلام شده قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد بوده و قیمت انجام پایان نامه دکتری و کارشناسی را شامل نمیشود.
  • قیمت های اعلام شده تقریبی بود و مبلغ قرارداد پس از بررسی دقیق موضوع، پروپوزال، اطلاعات و درخواست شما اعلام می گردد.
  • تعریف موضوع با توجه به درخواست دانشجو بر خلاف دیگر موسسات به صورت رایگان انجام می شود.

دانشجویان گرامی

دانشجوی گرامی برای برای برآورد هزینه انجام پایان نامه با موسسه در ارتباط باشید.

کلیک کنید

هزینه انجام پایان نامه و هزینه انجام پروپوزال در همه‌ی سطوح از طریق مشاوران موسسه به اطلاع شما خواهد رسید. سپس شما با توجه به زمان تحویل می‌توانید پایان نامه خود را در موسسه ثبت سفارش نمایید. پس از اتمام فرایند هزینه انجام پایان نامه، برای اطمینان فرم قرارداد برای شما فرستاده می شود. ارزیابان ارشد مشاوران طلایی کیفیت پروژه را کنترل می‌کنند.

کلیه خدمات سایت مشاوران طلایی شامل گارانتی و ضمانت دائمی می باشد. در صورت وجود هرگونه نقص ، آنها را به صورت رایگان بازبینی و اصلاح خواهیم کرد. برای اطلاع از هزینه دقیق و مدت زمان لازم برای انجام پروژه شما، لطفا سفارش خود را ارسال کنید. هزینه و مدت زمان لازم، فورا از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می‌گردد.

۰۹۹۰۷۲۹۷۸۶۶

هزینه انجام پروپوزال پایان نامه چقدر میشه؟

به منظور پاسخ سریع در مورد هزینه های هر بخش از پایان نامه در هر رشته ای با شماره تماس زیر در ارتباط باشید:

۰۹۹۰۷۲۹۷۸۶۶

۰۹۳۷۱۰۲۵۴۲۲

دانشجویان گرامی

دانشجوی گرامی برای برای برآورد هزینه انجام پایان نامه با موسسه در ارتباط باشید.

کلیک کنید

مواردی که در پایان نامه یا قیمت پروپوزال موثر می باشد شامل موارد زیر است:

۱-رشته و گرایش،

۲- موضوع پایان نامه

۳- نرم افزار و یا نرم افزارهایی که در انجام پایان نامه مطرح شده است،

۴- استخراج مقاله از پایان نامه ارشد و پذیرش مقاله.

۵-مهم ترین عامل در تعیین قیمت انجام پایان نامه  رشته و نرم افزار مورد استفاده میباشد.

مشاوران طلایی به منظور آشنایی دانشجویان، هزینه انجام پایان نامه در رشته ها و موضوعات بصورت حدودی در زیر مشخص شده است و اعلام هزینه دقیق، قبل از بررسی موضوع و پروپوزال کاملا غیرحرفه ای می باشد. در ادامه به معرفی رشته های تحصیلی و هزینه هر یک به صورت تقریبی نگاه می کنیم.

 دانشجویان گرامی

دانشجوی گرامی برای برای برآورد هزینه انجام پایان نامه با موسسه در ارتباط باشید.

کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *