پایان نامه تربیت بدنی: “موضوعاتی که مردم را در قرن بیست و یکم نگران می کند” – 20 ایده 

مباحث پایان نامه تربیت بدنی باید واقعی و عامه پسند باشد. لازم است یاد بگیرید که افراد به چه چیزی علاقه مند هستند. اگر موضوع شما به اندازه کافی جالب نباشد ، دیگر علاقه ای به نوشتن مقاله ندارید و امتیازات خود را از دست می دهید زیرا امتحان کنندگان انتظار دارند چیز جالب و حتی جدیدی بخوانند و یاد بگیرند. به همین دلیل یک دانش آموز مجبور است یک تحقیق دقیق برای یافتن منابع شایسته و حقایق قابل اعتماد انجام دهد. از طرف دیگر ، دانش آموزان ممکن است واقعیت هایی داشته باشند ، اما آماده نیستند موضوعی را که ممکن است به اندازه کافی جذاب و کشف نشده باشد ، شناسایی کنند.

عدم تحرک بدنی: بزرگترین و خطرناکترین منبع مشکلات سلامتی در قرن 21
چاقی: نتیجه تغذیه اشتباه یا کمبود فعالیت است
یک ساعت فعالیت بدنی در روز: آیا سالم ماندن کافی است؟
چه نوع تمریناتی برای کاهش وزن مفیدترین است؟
آیا لبنیات فاقد چربی سالم و مفید برای بدنی مناسب است؟
ویژگی های رژیم غذایی پروتئین و ورزش بدنسازی برای آقایان و خانم ها: موافقان و موافقان
دلیل اصلی چاقی کودکان چیست و چگونه می توان با آن کنار آمد؟
چگونه می توان انگیزه خود را برای شروع یک زندگی سالم و بزرگتر شدن فعالیت بدنی ایجاد کرد؟
آیا می توان بدن کاملی را با ترکیب فست فود و فعالیت بدنی کافی ترکیب کرد؟
آیا یک فرد می تواند سالم باشد و از نظر جسمی بدن غیرفعال باقی مانده باشد؟

وضعیت اقتصادی کشورهای کمتر توسعه یافته چگونه بر انواع مختلف ورزشی که به تجهیزات ویژه ای نیاز دارند (به عنوان مثال بیاتلون ، شنا ، گلف ، هاکی ، باب اسلی و غیره) تأثیر می گذارد؟ از چه راهی بر عملکرد کلی جهانی تأثیر می گذارد؟

آیا مکمل ها می توانند ویتامین ها و مواد معدنی را جایگزین کنند که مواد غذایی سالم حاوی آنها هستند؟
چرا ورزش های مردانه در بین بینندگان از زنان بیشتر محبوب هستند؟ چگونه ترجیحات زنان در انتخاب ورزش و انتخاب انواع احتمالی شغلی (متصل یا غیرمرتبط با ورزش) تأثیر می گذارد؟
اگر شخص دارای عقاید مذهبی دیگری باشد ، به نژاد دیگری تعلق دارد یا یک همجنس باز است ، آیا شخص می تواند بدون تبعیض در مسابقات ورزشی شرکت کند؟
آیا یک عامل نژادی نقش بزرگی در ورزش دارد؟ (به عنوان مثال ، اعتقاد بر این است که آفریقایی-آمریکایی ها دونده های عالی و آمریکای لاتین بازیکنان فوتبال بهتری هستند)
افرادی که دارای ساختار بدن لاغر یا انبوه بدن هستند و افراد فامیل آنها به دلیل ژنتیک نمی توانند وزن کم و یا لاغر کنند. آیا این درست است؟ آیا فعالیت بدنی زیاد می تواند وضعیت را تغییر دهد؟
برخی از افراد از انجام ورزش های حرفه ای می ترسند زیرا در معرض خطر آسیب های جدی قرار دارند. مشکل این است که آنها به درمان های پزشکی صحرایی اعتماد ندارند. آیا به اندازه کمک حرفه ای بیمارستان موثر است؟
چه روش کاهش وزن موثرترین است: ورزش های تنفسی ، رژیم های غذایی یا فعالیت بدنی زیاد؟
امکانات موجود در ورزش برای موسسات مختلف آموزشی چه امکاناتی دارد؟

یک نکته مهم دیگر این است که تربیت بدنی مسئله خوبی برای تحقیق است. مردم همیشه علاقه مند به حفظ سلامتی و تناسب اندام هستند. در تلاش برای یافتن یک موضوع مناسب ، لازم است به سوالات متداول در وب سایت های مختلفی که به شیوه سالم زندگی از جمله رژیم غذایی ، برنامه درسی تربیت بدنی و ورزش اختصاص داده شده است ، پاسخ دهید. به این ترتیب ، شما نه تنها ایده بسیار خوبی برای پایان نامه خود بلکه 100٪ حقایق تأیید شده از افراد واقعی و نه فقط دانشمندان دریافت خواهید کرد. افراد از مشاغل مختلف در بحث ها شرکت می کنند و ممکن است اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

نمونه مقاله: رقصیدن به عنوان بهترین ورزش برای خانم ها

تعداد زیادی از مردم رقص را فقط نوعی سرگرمی می دانند. وقتی افراد با انرژی و با گوش دادن به موسیقی حرکت می کنند احساس خوبی دارند. مصریان باستان قبل و طی مراسم مختلف برای خدایان خود می رقصیدند. رقص بخشی جدایی ناپذیر از آیین هایی بود که قبایل هندی انجام می دادند. پیدا کردن یک رقاص با وزن بیش از حد کاملاً مشکل ساز است. دلیل آن این است که رقصیدن تقریباً از تمام عضلات انسان استفاده می کند. به خلاص شدن از شر چربی ، بدست آوردن فرم کامل بدن و بهبود وضعیت سلامتی کمک می کند.

رقصیدن برای زنانی که نمی خواهند شبیه بدنساز باشند اما لاغر و لاغر هستند ، یک انتخاب مناسب است. یکی دیگر از مزایای این نوع فعالیت ها این است که روند پیری را کند می کند. در نتیجه رقصنده ها جوان تر از سن واقعی خود به نظر می رسند. این آمار نشان می دهد که رقص منظم برابر با شنا ، دوچرخه سواری و دویدن حرفه ای است. رقص به جلوگیری از پوکی استخوان که اغلب زنان را آزار می دهد کمک می کند. رقص منظم وضعیت استخوان ها و روند متابولیسم را بهبود می بخشد. چنین فعالیتی همچنین باعث گردش بهتر خون در نتیجه قلب سالم و فشار خون طبیعی می شود. رقص همچنین یک کالری سوز کامل است. دانشمندان تخمین زده اند که یک دقیقه رقص به فرد کمک می کند تا از 5-10 کالری خلاص شود. حتی رقص های آرام نیز مفید هستند. به عنوان مثال ، والس و Foxtrot در طول یک ساعت 144 کالری می سوزانند و بر اساس 100 پوند است. رقص های سریع مانند Salsa و Twist می توانند به خلاص شدن از شر حدود 290 کالری مبتنی بر 100 پوند کمک کنند. رقص برای زنان مبتلا به دیابت و سطح کلسترول بالا مفید است. تمرین فعال سطح کلسترول بد خون را کاهش می دهد و سطح قند خون را کاهش می دهد.

ورزش عملکرد ریه ها را بهبود می بخشد و رقص نیز این کار را انجام می دهد. به هر حال ، رقصنده ها حافظه بهتری دارند (زیرا برای یک رقص باید حرکات و قدم های زیادی را به خاطر بسپارند) ، از سیستم عضلانی قوی برخوردار هستند و برای خسته شدن این افراد زمان بیشتری لازم است تا چیزی از خستگی نگویند.

این نظرسنجی نشان می دهد که زنان بعد از درس های رقص روحیه بهتری دارند. دانشمندان دریافته اند که دلیل آن در اندورفین های تولید شده توسط ارگانیسم زنان در طی چنین دوره هایی است. به همین دلیل ، زنان احساس افسردگی کمتری می کنند و می توانند بیشتر از حد معمول با وظایف کنار بیایند.

اگر خانمی بخواهد کمر و باریک و عضلات شکمی خوبی داشته باشد و بدون ورزشهای طاقت فرسا در سالن بدنسازی باشد ، می تواند به رقص خاورمیانه روی آورد. مردم آن را به عنوان رقص شکم می دانند. عضلات چهار سر ران ، گلوتئوس و همسترینگ در رقص شکم استفاده می شود. یک رقصنده با وجود این واقعیت که “رقص شکم” نامیده می شود ، از تمام اعضای بدن استفاده می کند. به همین دلیل رقصنده های شکم باسن های جذاب ، شکم صاف خوب ، بازوهای زیبا و بدنی پلاستیکی دارند.

درصورتی که شخصی بخواهد به سرعت لاغر شود ، لازم است که به دنبال رقص هوازی بروید. با تشکر از این نوع رقص ، مردم می توانند تا 550 کالری در ساعت کاهش دهند!

مردم معمولاً با کمک مربی دو نفره یا گروهی می رقصند. به همین دلیل دانشمندان معتقدند که رقاصان زن احساس تنهایی نمی کنند ، مهارت های اجتماعی خود را بهبود می بخشند و حتی از یائسگی زودرس جلوگیری می کنند.