تاریخچه گردشگری

از گذشته­های دور مردم به منظور خرید، گشت و گذار، بازدید از اماکن تاریخی و شهرهای بزرگ، با ابتدایی­ترین و سایل به سفر می­رفتند. آنان اغلب در قالب کاروان و بطور دسته جمعی سفر می­کردند. بسیاری از این کاروان­ها راهنمایانی نیز داشتند. سفرهای فردی نادر و خطرناک بود. شاید بتوان سومریان را اولین قومی دانست که اقدام به سفرهای تجاری می­کردند. در مصر حدود پنج هزار سال پیش سفرهای دریایی آغاز شد. پس از اختراع چرخ، ارابه­هایی ساخته شدند که گاوهای نر و گورخرها آنها را می­کشیدند. تا پیش از آن، آدمیان چه پیاده و چه سواره، راه خود را از میان ناهمواری­ها می­گشوند و چهارپایان خود را نیز به دنبال می­کشیدند. اما چرخ و ارابه­های چرخدار را از هر راهی نمی­توانستند عبور دهند. به همین منظور راه­ها ساخته شدند. اورها، بابلیان، مصریان، ایرانیان و یونانیان در این زمینه پیشگام بودند. «ایرانیان که امپراطوری آشوری را شکست دادند، اقدام به توسعه سیستم راه سازی نمودند و کالسکه­هایی ساختند که در مسافرت و حمل و نقل به کار گرفته شدند» (سروش و همکاران، 1393).

هرودوت می­نویسد «از سارد، پایتخت لیدی تا شوش، پایتخت هخامنشی در کنار راه شاهی که 2500 کیلومتر طول آن بود، 111 کاروان­سرا ساخته شده بود. انسان با طی مسافتی حدود 10 کیلومتر در روز، می­تواند طی 30 روز مسافرت خود را به پایان بر ساند. ساختن و اداره کردن 2500 کیلومتر از افتخارات ایرانیان به شمار می آید. اسکندر مقدونی که در 120 سال پیش از میلاد به ایران و هند لشکر کشید، در این دو کشور با راه های آباد روبرو شد. در ایران تمام شهرها و ایالات به وسیله جاده­هایی به پایتخت، یعنی شهر شوش، متصل می­شدند. تاریخ بناهای این راه­ها، بین سال های 500 تا 400 سال پیش از میلاد بوده است. رومی­ها از سال 150 سال پیش از میلاد شروع به ساختن راه­ها کردند و بعدها در این زمینه گسترده­ترین شبکه راه­ها را در دنیای باستان به وجود آوردند (الوانی، 1385).

گرچه آتن از نیمه دوم قرن پنجم پیش از میلاد به شهری با جاذبه­های فراوان برای گردشگری تبدیل شده بود. اما امپراطوری روم با ثروت و امکاناتی که برای مردمانش فراهم کرده بود و جاده­ها و جاذبه­های گردشگری و امکانات اقامت مسافران، جزء اولین کشورهایی بود که نوعی از گردشگری را پایه­گذاری کرد که به سبک و سیاق گردشگری امروزی بسیار نزدیک است. «رومی ها برای دیدن بناهای تاریخی مانند معابد مشهور در مدیترانه به ویژه اهرام و آثار تاریخی مصر سفر می­کردند. یونان و آسیای صغیر محل بازی­های المپیک، آب گرم­های طبی، استراحتگاه­های ساحلی، تما شاخانه ها، جشن­ها و رقابت­های پهلوانی از جاذبه­های گردشگری آن دوران به شمار می­آید. در قرن­های چهارم و پنجم میلادی با سقوط امپراطوری روم، امنیت سفرهای تفریحی و گردشگری در اروپا دچار بحران شد و از فروپاشی این امپراطوری (یعنی آغاز قرن وسطی) تا دوره رنسانس (تا قرن 39 م) سفر در اروپا با خطرات بسیار همراه بود. مهمترین حادثه قرون وسطی در اروپا را می­توان جنگ­های صلیبی دانست. عده­ای اندک شمار نیز به سفرهای طولانی، پرهزینه و اغلب خطرناکی چون سرزمین مقدس می­رفتند. یکی از عواملی که سفر را در دنیای باستان توسعه داد تجارت کالا علی­الخصوص ابریشم و ادویه جات بود که از شرق به غرب حمل می­شد و برای این منظور جاده ابریشم احداث شد که تا قرن­ها محل عبور تجار، مسافران و نمایندگان حکومت ها در زمان های قدیم بود. «این راه که باید آن را مهم­ترین شاهراه بازرگانی دنیای قدیم دانست، از دروازه یشم در دیوار چین آغاز می­شد و از دو طریق تورفان (راه شمال) و ختن (راه جنوبی) به کاشغر می­رسید و پس از عبور از فلات ایران و گذشتن از بین­النهرین، به سوریه و سپس به بندر انطاکیه در کنار دریای مدیترانه می­پیوست« (گراندیتز و تیلور، 2010).

مارکوپولو جهانگردی که در قرن سیزدهم از ایتالیا به چین سفر کرد، بیشتر مسیر خود را از این طریق طی نمود او از کشورهایی مثل ایران، هند و چین عبور نمود. وی نخستین سیاحتگر غربی بود که با سفرنامه­اش، تعداد بسیار زیادی از مردم را به جهانگردی علاقمند ساخت. تور بزرگ مسافرتی اروپا که تا سه سال هم طول می کشید توسط دیپلمات­ها، بازرگانان و دانش پژوهانی که به سراسر اروپا به ویژه شهرهای فرانسه و ایتالیا سفر می­کردند، پدید آمد. کاروان­های مسافرتی دوره الیزابت پس از چندی دارای ساختار و سازمان منظمی گردید و «گراندتور» نامیده شد. این کاروان­ها کار خود را در نیمه قرن هفدهم شروع کردند و تا نیمه قرن نوزدهم کماکان رواج داشتند (ریان، 2007).

اولین عامل ایجاد گردشگری به مفهوم امروزی در اواخر قرن 18 در اروپا ایجاد شد، درآمد هنگفت خانواده­های ممتاز و اشراف­زادگان که این گروه را از سایر مردم جدا می­کرد می­توانست عامل مهمی در این زمینه به شمار آید. آریسو کرات مانند فئودال قرون وسطی به زمین وابسته نبود پس آسان­تر می­توانست به گشت و گذار در خارج از محدوده زندگی و گذران همیشگی خود بپردازد. در قرن نوزدهم با پیشرفت انقلاب صنعتی عوامل اجتماعی جوامع بورژوازی و تقسیم عمومی ثروت در میان توده مردم به توریسم رونق بیشتری داد و در اواخر آن قرن بود که مفاهیم امروزی توریسم به وجود آمد. در نقاط خوش آب و هوا، در کنار دریاها و طبیعت در مناطقی که مردم اوقات فراغت خود را در آن جا می­گذراندند اندک اندک مراکزی به وجود می­آمد که امکانات زندگی­های جهانگردان را تسهیل می­کرد. هتل­ها و مسافر خانه ها در شهرها رو به ازدیاد گذارد و با اختراع کشتی بخار و قطار و راه آهن و بعد اتومبیل و هواپیما راه­ها کوتاه­تر شد و با سهولت رفت و آمد به تعداد توریست­ها افزوده گشت. تا قبل از جنگ جهانی با وجود آن که توریسم به مفهوم گسترده خود در آمریکای شمالی و اروپا مطرح شده بود و توریست­های معدودی در جنوب قاره امریکا و آفریقا و آسیا دیده می­شدند اما هنوز این امر شکل جهانیی به خود نگرفته بود و کمتر کشوری آن را به صورت یک رشته اقتصادی در درآمد و بودجه سالانه خود منظور می­کرد ولی پس از گذشتن بحران­های اقتصادی بعد از جنگ جهانی دوم ناگهان توسعه شگفت انگیزی در توریسم بین المللی به وجود آمد (وان یستاریک، 1992).

بررسی سازمان ملل متحد بین المللی در سال­های دور نشان می­دهد که در فاصله سال­های 1950 تا 1970 توریسم در جهان بسیار پیشرفت کرده است. به معنی ساده­تر تعداد گردشگران سال 1970 ده برابر توریست­های سال 1950 بوده است که این رشد نهایی خارق العاده توریسم بین المللی نشان می­دهد در طی این 20 سال است که مفهوم امروزی توریسم از نظرگاه­های مختلف به صورت جا افتاده­ای در تمام جوامع شناخته و ایجاد شده است (والتون، 2009).

در این بخش موضوع پایان نامه رشته تربیت بدنی با مقاله بیس آن ارائه می گردد:

ارزیابی کیفیت مدیریت باشگاه های ورزشی برای معلولان مقاله بیس 2019

عوامل تأثیر گذار بر سرعت تصمیم گیری بازیکنان بسکتبال و دقت بر اساس مدیریت آموزش ورزش مقاله بیس 2019

ارتباط بین طول دوره بهبودی پس از مصدومیت مربوط به ورزش و کیفیت کلی و زندگی مرتبط با سلامتی در ورزشکاران نوجوان: یک مطالعه آینده نگر و طولی. مقاله 2019

ارزیابی فرایند برای مداخلات کاهش استرس در ورزش مقاله بیس 2019

دیدگاه سازمان در مورد روانشناسی ورزش کاربردی در ورزش نخبه مقاله بیس 2019

بررسی رابطه عوامل روانشناختی با عصبانیت عملکرد در ورزشکاران آماتور و نخبه مقاله بیس2019

تأثیرات واسطه ای باورهای غیر منطقی ثانویه بر رابطه بین باورهای غیر منطقی اولیه و علائم اضطراب ، عصبانیت و افسردگی. مقاله بیس 2019

ارتباط بین عملکرد بازیکن و کارمزد در یک لیگ عمومی حرفه ای مقاله بیس 2018

برای ثبت سفارش موضوع پایان نامه رشته تربیت بدنی

کلیک کنید

بررسی رابطه بین هوش هیجانی صفت و سطح فعالیت بدنی در دانشجویان پسر دانشگاه. مقاله بیس 2018

رابطه بین منابع استرس روانی و میزان عزت نفس در بین داوران فوتبال مقاله بیس 2018

رابطه بین خوردن حبوبات ، فعالیت های فیزیکی و سطح اجتماعی و اقتصادی کودکان مقله بیس 2018

کمال گرایی و پریشانی در ورزشکاران خردسال: نقش واسطه گر تمایلات مقابله ای مقاله بیس 2018

تأثیر تخصص ورزشی و ویژگی های هوش هیجانی در تصمیم گیری مقاله بیس 2019

برررسی رابطه کمال گرایی و نگرش به سمت دوپینگ در ورزشکاران مقاله بیس 2019

خستگی ذهنی در ورزش نخبه چیست؟ برداشت از ورزشکاران و کارکنان مقاله بیس 2019

بررسی میزان همسترینگ توسعه گشتاور بیشتر از انقباض داوطلبانه حداکثر پس از یک مسابقه فوتبال حرفه ای مقاله بیس 2019

اثربخشی آموزش مقاومت در هیپوکسی به منظور تقویت قدرت و رشد عضلات مقاله بیس 2018

برای ثبت سفارش موضوع پایان نامه رشته تربیت بدنی مقاله بیس 2019

کلیک کنید

 

پایان نامه دانشجویان جزئی از آثار پژوهش دانشگاه محسوب می گردند که به عنوان ابزاري تحقیقاتی ،قدرت ابتکار و خلاقیت علمی دانشجو را برمی انگیزد تا در راستاي حل مشکلات علمی ،درمانی و بهداشتی جامعه گام بردارد.
از ویژگیهاي مهم نگارش پایان نامه ارزیابی توانایی هاي علمی،مهارت هاي شخصی دانشجو و توانمند سازي دانشجو در یکی از موضوعات حرفه اي است.
در این میان چگونگی انتخاب موضوع پایان نامه و استاد راهنما از سوي دانشجوها از اهمیت به سزایی برخوردار است چرا که اولین قدم در انجام پایان نامه محسوب می شود.
با توجه به تفاوت هاي بین رشته هاي مختلف در چگونگی انتخاب موضوع، انجام پژوهشی که بتواند معیارهاي موجود دانشجویان علوم انسانی، مهندسی و پزشکی در انتخاب موضوع پایان نامه را به طور مستقل بررسی کند، ضروري است.
اهمیت این امر از این حیث است که با مشخص شدن معیارها، دانشجویان مسیر روشن تري در پیش روي خود خواهند داشت. دانشجویان با آگاهی از این معیارها می توانند دست به تولید پایان نامه هاي جدید و خلاقانه بزنند که به مراتب سودمندتر از پژوهش هایی است که سیر تکرار را بر خود می بینند.
در ضمن در موسسه مشاوران طلایی محقیقن به دانشجویان کمک می نمایند که چه معیارهایی براي نگارش پایان نامه وجود دارد و دانشجویان از چه معیارهایی بیشتر استفاده می کنند و دلایل انتخاب آنها چیست و به طور کلی محقیقین برتر کشور تجارب خود از انتخاب موضوع پایان نامه را در اختیار دانشجویان قرار می دهند. نگران انتخاب موضوع نباشید در موسسه عنوان به صورت رایگان در اختیار دانشجو قرار می گیرد و عناوین معرفی مطمنا جدید و دارای مقاله بیس خواهند بود و دغدغه دانشجو در این زمینه ممورد توجه قرار می گیرد.
 

موسسه پایان نامه نویسی فرصتی برای دانشجویان دکترا کم سابقه (در زمینه نگارش پایان نامه) است که در حال حاضر پیشنهادات پایان نامه یا پایان نامه خود را می نویسند. شرکت کنندگان می توانند عادات نوشتن جدیدی را ایجاد کنند ، روی رساله یا پایان نامه کار کنند و مهارتهایی یاد بگیرند که به آنها کمک می کند تا هنگام بازگشت به دانشگاه خود، پیشرفت خود را ادامه دهند.

موسسه پایان نامه:

فرصت هایی را برای نوشتن متمرکز فراهم کنید.

کارگاه ها و منابع را در مورد موضوعات مربوط به نوشتن ، مدرسه فارغ التحصیل و انگیزه ارائه دهید.

برای کمک به شما در پیشرفت در نوشتار خود ، پشتیبانی کنید.

به شما می آموزد که چگونه اهداف نوشتن را تنظیم کنید ، عادات نوشتن را تمرین کنید و استراتژی های جدیدی را یاد بگیرید.

ایجاد یک شبکه از دانشجویان دکترا که می توانند در ایجاد انگیزه کمک کرده و شما را در نوشتن پاسخگو نگه دارند.

به شما کمک می کند عادتهای نوشتن جدیدی را که می توانید هنگام ترک مؤسسه دنبال کنید ، شروع کنید.

سرویس نوشتن پایان نامه
نوشتن پایان نامه می تواند بسیار دشوار باشد. سوار آن بسیار زیاد است و بخش های زیادی وجود دارد که همه باید در آن گنجانده شوند. نه تنها به همه این بخش ها نیاز است که درج شده باشد بلکه اگر بخواهید حداکثر مارکی را که می توانید بدست آورید باید به خوبی انجام شود.

دانشگاهیان می دانند نوشتن مقاله پایان نامه چقدر مشکل است. به همین دلیل ما بسیار خوشحالیم که خدمات نوشتن پایان نامه خود را با شما به اشتراک می گذاریم. این می تواند فشار شما را از بین ببرد ، به این معنی که می توانید بدون هیچ یک از اواخر شب ، آن امتیازات عالی را بدست آورید ، بدون اینکه باعث فشار و وحشت شود. احساس استرس چیزی نیست که کسی از آن لذت ببرد و اگرچه گاهی اوقات استرس اجتناب ناپذیر است ، در مورد نوشتن پایان نامه شما ، کاملاً قابل اجتناب است. با اجازه دادن به ما به شما کمک خواهیم کرد ، می توانید در زمینه های دیگر زندگی خود تمرکز کنید!

سرویس نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد از جوانب مثبت
این که آیا شما در حال تحصیل در دانشگاه برای مقطع کارشناسی ارشد خود هستید ، یا اینکه یک فارغ التحصیل یا کارشناسی هستید که می خواهید برای پیشبرد برنامه ریزی کنید ، هرگز دیر نمی شود که به فکر پایان نامه خود باشید.

شاید شما قبلاً ایده داشته باشید. شما در تحقیق در مورد موضوع خود شکافی پیدا کرده اید و از قبل می دانید که می خواهید اطلاعات بیشتری را کشف کنید. برنامه ریزی اولیه روش خوبی برای موفقیت با پایان نامه شماست. این زمان به شما می دهد تا تمام تحقیقات و داده های خود را جمع آوری کنید. خدمات پایان نامه ما می تواند از آن داده ها در سرویس نوشتن پایان نامه سفارشی ما استفاده کند. از طرف دیگر ، ما می توانیم پایان نامه کامل شما را از ابتدا تا انتها شامل نتایج و داده ها تولید کنیم.

ما همچنین خدمات نوشتن پایان نامه دکتری را ارائه می دهیم ، بنابراین مهم نیست که سطح علمی شما چه می تواند باشد ، در تماس باشید ، زیرا ما می توانیم به دانشجویان در هر سطحی کمک کنیم.

 انجام رساله دکتری و انجام پایان نامه

انجام رساله دکتری و انجام پایان نامه در موسسه مشاوران طلایی با کمترین هزینه می باشد. هدف از رساله یا پایان نامه تولید یک مقاله اصلی از تحقیقات در مورد یک موضوع کاملاً مشخص است. معمولاً پایان نامه مهمترین کار مستقل در دوره کارشناسی است، در حالی که یک پایان نامه معمولاً با مدرک کارشناسی ارشد مرتبط است، اگرچه این اصطلاحات می توانند قابل تعویض باشند و ممکن است بین کشورها و دانشگاهها متفاوت باشد. یک رساله یا پایان نامه احتمالاً طولانی ترین و دشوارترین کاری است که دانشجو تاکنون به پایان رسانده است.

با این حال، این کار می تواند یک کار بسیار سودمند باشد، زیرا دانشجو، برخلاف مقاله ها و سایر کارهای دیگر، می تواند موضوعی را که علاقه خاصی دارد انتخاب کند و با ابتکار عمل خود کار کند. انجام یک پایان نامه به طیف وسیعی از مهارت های برنامه ریزی و تحقیقاتی نیاز دارد که در آینده شغلی شما و درون سازمان ها ارزش زیادی خواهد داشت. موضوع و سوال پایان نامه باید به اندازه کافی متمرکز باشد تا بتوانید تمام داده های لازم را در یک بازه زمانی نسبتاً کوتاه، معمولاً حدود شش هفته برای برنامه های کارشناسی، جمع آوری کنید. شما همچنین باید موضوعی را انتخاب کنید که قبلاً در مورد آن چیزی می دانید تا قبلاً یک مرجع برای جستجوی ادبیات و درک و علاقه به تئوری موضوع خود داشته باشید.

دانشجوی گرامی برای انجام رساله دکتری و انجام پایان نامه با موسسه در ارتباط باشید

روش های انجام پایان نامه

روش های زیادی برای انجام یک رساله یا پایان نامه وجود دارد. بیشتر دانشگاه ها و کالج ها راهنمایی های بسیار خاصی را در مورد رویکرد ترجیحی دانشجویان خود ارائه می دهند. این صفحه و آنهایی که در ادامه می آیند، به منظور ارائه ایده هایی در مورد چگونگی انجام بررسی ادبیات، و سپس انجام هر یک از بخشهای مختلف پایان نامه خود در غیاب، یا علاوه بر هر گونه راهنمای خاص از طرف دانشگاه شما

سازماندهی وقت خود

هرچقدر سازمان یافته باشید، انجام پایان نامه یکی از چالش برانگیزترین کارهایی است که تاکنون انجام داده اید.

به صفحات ما در زمینه سازماندهی مهارتهای زمان مطالعه و سازماندهی، و همچنین مهارتهای مدیریت پروژه و برنامه ریزی پروژه نگاهی بیندازید تا به شما ایده هایی درباره نحوه سازماندهی وقت و انرژی خود برای کار پیش رو ارائه دهید.

دانشجوی گرامی برای انجام رساله دکتری و انجام پایان نامه با موسسه در ارتباط باشید

ساختار کلی پایان نامه

مانند مقاله علمی برای انتشار مجله، رساله ها عموماً از یک ساختار نسبتاً استاندارد پیروی می کنند. صفحات زیر به نوبه خود درباره هر یک از این موارد بحث کرده و در مورد نحوه تهیه و انجام هر یک از آنها توصیه های دقیق تری ارائه می دهند:

پیشنهاد پژوهش

مقدمه

بررسی ادبیات

روش شناسی

نتایج

بحث نتیجه گیری 

بخشهای اضافی

انجام تضمینی پایان نامه

 • به ویژه برای برنامه های کارشناسی ارشد، دانشگاه شما ممکن است درخواست کند که پایان نامه شما در بخشهای جداگانه ارائه شود، نه به عنوان یک سند واحد. خرابی که اغلب مشاهده می شود سه برابر است:
 • مقدمه و / یا پروپوزال تحقیق، که باید سوال تحقیقاتی را که قصد دارید کاوش کنید، ارائه دهد و در مورد چگونگی انجام این کار ایده هایی ارائه دهید. اگر آن را به عنوان یک پروپوزال پژوهشی ارائه می دهید، کاملاً ناقص خواهد بود زیرا فرصتی برای بررسی کامل ادبیات نخواهید داشت، اما باید حداقل شامل برخی مبانی نظری و یک ایده منطقی از دلیل اینکه می خواهید مطالعه کنید
 • مرور و روش شناسی ادبیات، که اغلب با هم ترکیب می شوند، زیرا آنچه شما قصد دارید انجام دهید، باید از ادبیات قبلی بیرون بیاید و مکمل آن باشد. و
 • نتایج و بحث و گفتگو، که باید مشخص کند که شما واقعاً چه کاری انجام داده اید، و نتایجی که بدست آورده اید، و در مورد این مطالب در متن ادبیات بحث شود.

دانشجوی گرامی برای انجام رساله دکتری و انجام پایان نامه با موسسه در ارتباط باشید

هشدار در زمینه انجام پایان نامه

شما احتمالاً برای کل پایان نامه یا پایان نامه تعداد کلمات خود را دارید. در صورت نیاز به ارائه در بخش ها، اطمینان حاصل کنید که کلمات کافی برای نتایج و بحث را برای خود گذاشته اید. آسان است که با مرور ادبیات خود را تحریک کنید. به عنوان یک راهنمای کلی، از طرح مارک گذاری استفاده کنید تا تقسیم تقریبی تعداد کلمات را به شما نشان دهد. به عنوان مثال، اگر مقدمه 20٪ ارزش دارد و هر یک از دو مقاله دیگر 40٪، برای تعداد کل کلمات 10000 کلمه، مقدمه باید حداکثر 2000 کلمه و هر یک از دو مورد دیگر حدود 4000 کلمه باشد.

اگر پایان نامه خود را به عنوان یک کار واحد ارسال می کنید، و نه در مقاله های ارسالی جداگانه، ممکن است نوشتن آن به ترتیب آسان تر باشد. شروع کار با مرور ادبیات و سپس نوشتن متدولوژی اغلب آسانتر است. مقدمه ممکن است آخرین بخشی باشد که می نویسید، یا ممکن است بخواهید پس از اتمام کار، آن را بازنویسی کنید تا جریان استدلال های شما را در هنگام توسعه منعکس کند.

نکته برتر در انجام پایان نامه و رساله دکتری

یکی از بهترین روش های انجام پایان نامه، ادامه کار به ویژه مرور ادبیات است. هنگامی که هر مرجع را می خوانید، آن را خلاصه کرده و براساس مضامین گروه بندی کنید. فراموش نکنید که هنگام رفتن به آن مراجعه کنید!

دانشجوی گرامی برای انجام رساله دکتری و انجام پایان نامه با موسسه در ارتباط باشید

سبک انجام پایان نامه و رساله دکتری

رساله ها و مقالات آکادمیک همیشه به صورت سوم شخص و با صدای منفعل نوشته می شدند. به عنوان مثال، ممکن است بنویسید “آزمایشی برای آزمایش انجام شد” با این حال، بسیاری از ژورنال ها از آن کنوانسیون دور شده اند و از شخص اول و صدای فعال درخواست می کنند، که برای شما لازم است بنویسید “من آزمایشی را برای آزمایش انجام دادم” قبل از شروع به انجام با دانشگاه خود در مورد شرایط آنها مشورت کنید. اگر نمی توانید هیچ راهنمایی پیدا کنید، از استاد راهنمای خود و یا از شخصی که پایان نامه شما را علامت گذاری می کند، در مورد تنظیمات خود بپرسید. اطمینان حاصل کنید که صدا و شخص در کل سازگار هستند. به هر سبکی که ترجیح داده شود، سعی کنید زبان خود را ساده و عاری از اصطلاحات واژگانی نگه دارید. هرجا ممکن است از کلمات و عبارات کوتاه تر و ساده تر استفاده کنید. جمله های کوتاه خوب است زیرا دنبال کردن آنها آسان تر است. هر جمله ای که بیش از سه خط طول بکشد، باید قطع یا تقسیم شود.

دانشجوی گرامی برای انجام رساله دکتری و انجام پایان نامه با موسسه در ارتباط باشید

انجام پایان نامه با قیمت ارزان و مناسب

این رساله یکی از مهمترین مفاهیم در اثبات نگارش کالج است. یک جمله پایان نامه ایده های شما را برای مقاله متمرکز می کند. این استدلال یا بینش یا دیدگاه شما در یک یا دو جمله متبلور است که ایده اصلی شما را به خواننده می دهد. درک اهداف مقاله نه تنها برای مخاطبان خواندنی مفید است، بلکه برای شما به عنوان نویسنده نیز مفید است، زیرا این نوع پشتیبانی را در مقاله نشان می دهد و ممکن است ساختار منطقی یا نظم آن را نشان دهد . بنابراین … برای ادامه کار باید درک خوبی از مفهوم پایان نامه داشته باشید.

برای انجام پایان نامه با قیمت ارزان و مناسب کلیک کنید. سفارش انجام پایان نامه خود را ثبت کنید

موضوع در پایان نامه بیان می کند که شما در مورد چه چیزی می نویسید. زاویه در پایان نامه می گوید ایده های شما در مورد موضوع چیست. مثلا: همه دانشجویان موفق کالج دارای خصوصیات اساسی خاصی هستند. [موضوع اصلی در مورد دانشجویان دانشگاه است، در حالی که ایده یا زاویه در مورد موضوع این است که دانشجویان موفق دارای ویژگی های خاصی هستند. این پایان نامه نوع حمایت مورد نیاز را نشان می دهد – بحث در مورد خصوصیاتی که به موفقیت در دانشگاه کمک می کند.] برای اکثر دانشجویان بزرگسال که به دانشگاه برمی گردند، مشکلاتی که آنها در این راه با آن روبرو هستند با دستاوردهای آنها بیشتر می شود. [موضوع اصلی در مورد دانشجویان بزرگسال دانشگاه است، در حالی که ایده یا زاویه در مورد موضوع این است که مشکلات با دستاوردها غلبه می کنند.

برای انجام پایان نامه با قیمت ارزان و مناسب کلیک کنید. سفارش انجام پایان نامه خود را ثبت کنید

پایان نامه نوع پشتیبانی مورد نیاز و ترتیب حمایت را نشان می دهد – ابتدا توضیحی درباره مشکلات و سپس توضیح دستاوردها.] دانشجویان بالغی که به دانشگاه برمی گردند درصد بیشتری از دانشجویان ورودی را نسبت به بیست سال پیش به دلیل چندین دلیل آماری، اقتصادی و اجتماعی تشکیل می دهند. [موضوع اصلی در مورد بازگشت دانشجویان بالغ به دانشگاه است، در حالی که ایده یا زاویه در مورد موضوع این است که دلایل بیشتری برای بازگشت بزرگسالان به دانشگاه وجود دارد. پایان نامه نوع حمایت مورد نیاز و ترتیب حمایت را نشان می دهد

برای انجام پایان نامه با قیمت ارزان و مناسب کلیک کنید. سفارش انجام پایان نامه خود را ثبت کنید

– توضیح دلایل آماری اول، دلایل اقتصادی دوم و دلایل اجتماعی سوم.] آیا موضوع اصلی و مفهوم زاویه را می فهمید؟ اگر چنین است، چند نکته دیگر در مورد پایان نامه باید در نظر گرفته شود. (و در غیر اینصورت، زمان آن فرا رسیده است که از استاد راهنما بپرسید!) بررسی ویژگیهای اضافی پایان نامه در این مرحله برای اطمینان از ایجاد جملات پایان نامه کاری مناسب برای مقالات دانشگاهی بسیار مهم است. بنابراین علاوه بر دانستن اینکه پایان نامه چیست، باید بدانید که پایان نامه چیست.

برای انجام پایان نامه با قیمت ارزان و مناسب کلیک کنید. سفارش انجام پایان نامه خود را ثبت کنید

زاویه یک جمله پایان نامه نباید باشد: خیلی گسترده به عنوان مثال، تز زیر واقعاً بینش خاصی در مورد موضوع را مشخص نمی کند: دانشجویان بزرگسال که به دانشگاه برمی گردند دوران سختی دارند. دانش آموزان بزرگسال از چه راه هایی مشکل دارند؟ شما باید بینش خاصی را در این زاویه مشخص کنید. بیان واقعیت خیلی محدود است. به عنوان مثال، تز زیر را نمی توان به عنوان مقاله کامل توسعه داد زیرا این زاویه شامل افکار یا بینش های خود نویسنده در مورد موضوع نیست:

برای انجام پایان نامه ارزان و مناسب کلیک کنید. سفارش انجام پایان نامه خود را ثبت کنید

دانشجویان بزرگسال که به دانشگاه برمی گردند به طور متوسط ​​7.5 کتاب در هر ترم می خوانند. یک خواننده ممکن است با گفتن این جمله پاسخ دهد: “پس چه؟” بیان محدود واقعیت شامل تجزیه و تحلیل، استدلال یا تفسیر شخصی شما از موضوع، آن زاویه بسیار مهمی نیست که یک پایان نامه باید داشته باشد. یک اطلاعیه. به عنوان مثال، موضوع زیر اصلاً یک پایان نامه نیست زیرا فاقد زاویه ای است که دیدگاه نویسنده را در مورد موضوع ایجاد کند: موضوع من بازگشت دانشجوی بزرگسال به دانشگاه است. دوباره، “پس چه؟” ایده خواننده در اینجا چیست؟

برای انجام پایان نامه ارزان و مناسب کلیک کنید. سفارش انجام پایان نامه خود را ثبت کنید

هنگامی که یک پایان نامه کار ایجاد می کنید، باید آن را ارزیابی کنید تا مطمئن شوید که ویژگی های پایان نامه را برآورده می کند. مطمئن شوید که دارای یک موضوع واضح (نشانه ای از پایان نامه) و زاویه باشد (ایده های خودتان درباره این موضوع چیست). اطمینان حاصل کنید که زاویه خیلی گسترده، باریک، بیان واقعیت یا اطلاعیه نباشد. اگر می خواهید این کار را برای خود یا مخاطبان مطالعه خود انجام دهید، با زاویه کار کنید تا نشان دهنده ترتیب پشتیبانی شما باشد. و دریابید که این پایان نامه تا زمانی که مقاله را نهایی نکنید، یک پایان نامه مفید است (درست همانطور که خصوصیات مهم پایان نامه را حفظ می کنید، باید مقاله را تجدیدنظر کنید).

برای انجام پایان نامه با قیمت ارزان و مناسب کلیک کنید. سفارش انجام پایان نامه خود را ثبت کنید

نوشتن پایان نامه در همدان

این باورنکردنی است که چگونه دو احساس عمومی از یک استاندارد می توانند بسیار متفاوت از یکدیگر باشند. پرونده خلقت و نابودی را در نظر بگیرید. آنها از یک خانواده هستند و بر اساس یک الگوی حلقه ای کار می کنند که یکی پس از دیگری دنبال می کند و برعکس. برای ایجاد این کار بسیار کار لازم است و از بین بردن آن بسیار آسان است.
دانشجوی گرامی برای انجام پایان نامه در همدان می توانید با موسسه در ارتباط باشید.
کلیک کنید.

شدت برانگیختن

وقتی به پایان نامه فکر می کنید ؛ اولین نگرانی شما انتخاب عنوان است. شما باید به صورت ایده آل عنوان خود را ایجاد کنید تا با آن احساس هماهنگی کنید. شما هرگز نمی توانید با عناوین دیگر با همان شدت ارتباط برقرار کنید. با این حال، ایجاد یک عنوان پیشنهادی همه افراد نیستند. نکاتی برای بحث وجود دارد.
دانشجوی گرامی برای انجام پایان نامه در همدان می توانید با موسسه در ارتباط باشید.
کلیک کنید.

عامل آگاهی

این مهمترین عامل است. شما باید عناوینی را خلق کنید که ذاتاً از آنها می دانید. در غیر این صورت ، به سختی به منابع واقعی دست پیدا خواهید کرد یا روشهای مناسبی برای تعریف یا تضاد احساسات پیدا خواهید کرد.

عامل همگام سازی

شما باید با موضوع هماهنگ باشید تا بتوانید با اشتیاق و انرژی کامل روی پایان نامه کار کنید. این می تواند مجموعه ای از پایان نامه ها باشد و هرگونه رخوت در تدوین آن باعث می شود که احساس فرسایش کند.
دانشجوی گرامی برای انجام پایان نامه در همدان می توانید با موسسه در ارتباط باشید.
کلیک کنید.

عامل ارتباط

عنوان پایان نامه باید بسیار مربوط به زمان امروز باشد. در غیر این صورت نیمی از نیش آن به نسل بعدی از بین می رود. به عناوینی از این دست که برای سالهای آینده مرتبط هستند ، فکر کنید. وقت با کیفیتی را در بافتن الگوهای آن بگذرانید.
نوشتن پایان نامه در همدان و انجام پروپوزال در همدان

محدوده روش شناسی

عنوان باید به طور طبیعی راه هایی برای یک روش شناسی پرمخاطب داشته باشد. برای پایان نامه غنی باید باشد. قبل از تعیین و ساده سازی موضوع عینی ، باید تمام بخشهای موضوع را تجزیه و تحلیل کنید.
دانشجوی گرامی برای انجام پایان نامه در همدان می توانید با موسسه در ارتباط باشید.
کلیک کنید.

جذاب و حیله گر

عنوان باید به اندازه کافی گیرا باشد تا به طور خودکار شدت و کنجکاوی را در بین خوانندگان برانگیزد. همچنین باید تردستی در ذهن ایجاد شود که احساس اصالت را به مقاله نهایی ارائه دهد. این امر به خلاقیت در سطح معینی نیاز دارد.

عنوان تقلیدی

عنوان شما باید دارای تصویر نام تجاری باشد. این باید به عنوان خلاصه داستان کل موضوع ارائه شود. این بدان معنی است که هر زمان که دانش آموز آینده احساس می کند یک پایان نامه در مورد موضوع شما را پوشش می دهد ، عنوان شما باید به عنوان قدرتمندترین انتخاب شده به طور خودکار در ذهن او فرو رود.
البته ، ایجاد عناوین تنها بخشی از کل گراز است ، حتی اگر یک عنصر مهم باشد. شما باید کار خوب خود را در طول پایان نامه ادامه دهید تا به کار خود اهمیت دهید که شایسته آن است. شور و شوق اصلی است.
دانشجوی گرامی برای انجام پایان نامه در همدان می توانید با موسسه در ارتباط باشید.
کلیک کنید.
 

تحقیق برای انجام یک پایان نامه را کامل کنید

احتمال شروع نوشتن پایان نامه معمولاً دلهره آور است. هنگامی که در مورد موضوعی برای پروژه خود تصمیم گرفتید، می توانید عنصر تحقیق را شروع کنید. تحقیق انواع مختلفی دارد. به عنوان مثال، شما می توانید آزمایش هایی انجام دهید، با افراد مصاحبه کنید، یا فقط در مورد موضوع خود به طور گسترده مطالعه کنید. تحقیقات تولیدی یا موثر مستلزم این است که وقت خود را به طور کارآمد مدیریت کنید و به خوبی سازمان یافته باشید. اگر احساس سنگینی وظیفه ای که در پیش دارید احساس غرق شوید، سعی کنید تمرکز و بهره وری خود را حفظ کنید.

قسمت دوم: با مشاور پایان نامه خود در تماس باشید

قرار ملاقات منظم با مشاور پایان نامه خود را بگیرید. هنگامی که در حال انجام پایان نامه خود هستید، یک ناظر یا مشاور خواهید داشت که وظیفه آن کمک و راهنمایی شما در کل مراحل کار خواهد بود.

حتی اگر موردی باشد که هر دوی شما بسیار شلوغ هستید، باز هم باید جلسات را در فواصل منظم برنامه ریزی کنید تا بتوانید درباره پروژه خود و پیشرفت آن بحث کنید. حمایت از مشاور شما ضروری است حتی اگر باید مستقل و خودمختار باشید.

از این رو، شما نیازی نیست که روزانه با مربی خود ملاقات کنید و یا هر چیزی را که از کنار آنها گذشته است، پشت سر بگذارید. جلسات ماهانه باید کافی باشد. مهم است که هر جلسه هدف داشته باشد. آنها نباید به سادگی مورد تعهد قرار گیرند.

هنگامی که هر جلسه هدف خاصی دارد، آنها باید بهره وری را بهبود بخشند و به شما کمک کنند تا در برنامه خود باقی بمانید. این جلسات ممکن است به منظور گزارش در مورد نتایج آزمایشات یا بحث در مورد تفسیر شما از یک مقاله خاص باشد.

در هر جلسه اهداف جدیدی تعیین کنید. اهداف شایسته ممکن است شامل تکمیل خواندن کتاب، انجام مجدد آزمایش یا انجام یک سری مصاحبه باشد. اهداف خود را بنویسید و آنها را با مشاور پایان نامه خود در میان بگذارید.

این اطمینان می دهد که هر دوی شما می دانید در هر جلسه چه انتظاری دارید. اطمینان حاصل کنید که اهداف توافق شده را قبل از جلسه کامل کرده اید. پیشرفت را با مشاور خود برقرار کنید. در صورت عدم دستیابی به اهداف خاص قبل از جلسه، این را با مشاور خود در میان بگذارید.

ممکن است آنها ترجیح دهند برنامه زمانبندی جلسه شما را تا رسیدن به اهداف شما تنظیم کنند و یا هنوز هم بخواهند با شما ملاقات کنند تا بفهمند چه چیزی مانع پیشرفت شما شده است.

در هر صورت، بسیار مهم است که شما صادقانه گزارش دهید. اساتید معمولاً مشغول هستند بنابراین ضروری است که احساس کنند شما برای وقت، کمک و راهنمایی خود ارزش قائل هستید.

خود را با متخصصان دیگر در زمینه کاری خود مرتبط کنید. به احتمال زیاد مشاور شما با سایر متخصصان و / یا اساتیدی که ممکن است بتوانند در تحقیقات شما کمک کنند آشنا است، بنابراین ببینید آیا مشاور شما می تواند شما را با چنین افرادی در تماس قرار دهد. این ممکن است مفید واقع شود در صورتی که مشاور شما مشغول کار زیاد باشد یا در زمینه تحقیق شما تجربه زیادی نداشته باشد.

قسمت سوم: محتوا و داده های خود را سازماندهی کنید

سعی کنید اطمینان حاصل کنید که یادداشت هایی که می گیرید واقعاً مفید هستند. مهم است که یادداشت ها برای شما معنی داشته باشند و بتوانند بعداً در مرحله نوشتن، به آهسته دویدن حافظه شما کمک کنند. تمام تلاش خود را انجام دهید تا به اندازه کافی طولانی یادداشت بردارید تا آنها واقعاً مفید واقع شوند، اما به اندازه کافی کوتاه که تلاش شما کاملاً شما را خسته نکند.

در مورد اینکه چه چیزی یادداشت می کنید و چرا موارد خاصی را انتخاب می کنید، در نظر بگیرید. هدف یادداشت ها باید کمک به پاسخگویی به سوالات مرتبط با تحقیق باشد. برای استفاده در سخنرانی ها، جلسات، مصاحبه ها، یا هر زمان که نیاز دارید یادداشت های شخصی را یادداشت کنید، سبکی از نوشتار کوتاه ایجاد کنید.

صفحات ژورنال و / یا کتاب را با برگه های کد رنگی علامت گذاری کنید تا همزمان با منابع در یادداشت های نوشته شده شما باشد. با این کار می توانید مکان های خاص را در صورت نیاز به استناد به یک منبع یا متن خاص، به راحتی مکان یابی کنید.

یک سیستم ذخیره اطلاعات ایجاد کنید. برخی از محققان دوست دارند همه یادداشت ها و داده ها را در قالب الکترونیکی، یعنی در پرونده های رایانه ای، نگهداری کنند. سپس افراد دیگری هستند که دوست دارند همه چیز را در یک ژورنال خاص یا در یک سیستم کارت شاخص نگهداری کنند.

نکته مهم این است که ثابت قدم بمانید، هر روش مورد نظر خود را انتخاب کنید، تا داده های مهم گم یا گم نشوند. اگر از طرفداران نقشه برداری ذهنی هستید، یک نقشه ایجاد کنید. اینها برای سازماندهی اطلاعات قبل از تنظیم بصورت خطی بسیار عالی هستند. مقاله یا سوال مقاله شما باید در یک نقشه ذهنی قرار گیرد.

از آنجا شعب نقشه شما می تواند شامل همه جنبه های تحقیقاتی شما علاوه بر سوالاتی باشد که هنوز پاسخ داده نمی شوند. برای پر کردن هرگونه خلا در نقشه ذهنی خود به یادداشت هایی که یادداشت کرده اید مراجعه کنید.

ما همه نیازهای شما را پیش بینی کرده و ویژگی های مفیدی را برای راحتی شما آماده کرده ایم. هر نوع کمک نوشتاری را که به دنبال آن هستید، حتماً هر زمان که نیاز بود درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

معرفی پایان نامه شما قسمت مهمی در نوشتن مقاله شما است زیرا شما را مجبور می کند مخاطبان خود را درگیر کرده و موضوع خود را به آنها ارائه دهید. این اولین چیزی است که یک خواننده در مورد مقاله شما می بیند بنابراین شما باید مطمئن شوید که تأثیر شدیدی روی استاد می گذارید. لازم نیست که مراحل نوشتن را با مقدمه شروع کنید. بلکه می توانید ابتدا متن را بنویسید و سپس مقدمه و نتیجه گیری را در پایان ایجاد کنید تا با جهت کلی مطابقت داشته باشد. با این حال ، در قالب رسمی ، مقدمه اولین بخش از پایان نامه شما خواهد بود. این نقش مهمی در آوردن خواننده شما از دنیای او به دنیای شما و افزودن قلاب به روشی دارد که در واقع خواننده شما را کنجکاو کرده و آنها را به بقیه کار شما علاقه مند می کند.
 
دانش آموزان معمولاً هنگام نوشتن مقدمه پروژه های دانشگاهی خود مانند پایان نامه یا مقالات پژوهشی ، دچار سردرگمی می شوند ، زیرا تازه در زمان تعیین تکلیف هستند. شما باید به خاطر داشته باشید که هدف از مقدمه مانند هر مقاله اصلی دانشگاهی ثابت خواهد ماند. تنها تفاوت در این است که شما باید سبک نوشتاری و رویکرد خود را نسبت به موضوع اصلاح کنید زیرا این برای یک سطح سطح پیشرفته است. عملکرد و ساختار مقدمه تغییر نمی کند.
 
برای اینکه بتوانید مقدماتی برنده برای تکلیف خود ایجاد کنید ، باید چند نکته مهم را در ذهن خود نگه دارید
 
اولین چیزی که شما نیاز دارید تحقیق و داده هایی است که در ابتدای مقاله خود وارد خواهید کرد. شما باید یک روش طراحی کنید و داده های خود را با دقت جمع آوری کنید. هنگامی که داده های خام را بدست آوردید ، باید آنها را تجزیه و تحلیل کنید و دریابید که می خواهید از کدام یک در باز کردن مقاله خود استفاده کنید. سعی کنید اطلاعات مهمی را درج کنید که خوانندگان شما را به فکر فرو برد که چه چیز دیگری در مقاله شما می بینند
خوانندگان پس از دیدن مقدمه ، از بقیه مقاله شما انتظار همه چیز را دارند. آنها بعد از اینکه ابتدا کار را خواندند ، تصمیم می گیرند که آیا بقیه کار شما ارزش صرف وقت خود را دارد. شما باید به صورت دقیق و روشن بنویسید تا بتوانید خوانندگان خود را درگیر و تحت تأثیر قرار دهید
مقدمه مقاله شما باید یک بیانیه پایان نامه داشته باشد که در آن استخراج و دامنه مقاله خود را برای مخاطبان تعریف کنید

طبقه بندی انواع گردشگری

گردشگری انواع مختلفی دارد و شناخت انواع گردشگری برای برنامه ریزی در این عرصه اهمیت به سزایی دارد؛ چرا که تقاضاها و خدمات مورد نیاز گردشگران مختلف یکسان نیست. برای مثال گردشگرانی که به قصد دیدار اقوام و دوستان مسافرت می­کنند معمولاً به هتل و حتی رستوران بیرون از منزل نیاز ندارند اما از سایر امکانات و تسهیلات استفاده می­کنند همچنین احتمال دارد گردشگر روستایی هیچ تمایلی به خدمات شهری نداشته باشد و تمام مدت سفر خود را در روستا اقامت نماید. بر این اساس تا کنون صاحب نظران و سازمان­های بین المللی با توجه به معیارهای مختلف دسته بندی­های متعددی از گردشگری ارائه کرده­اند (مارتین، 2005).

طبقه بندی بر اساس انگیزه

وانس اسمیت از شش گونه گردشگری که براساس انگیزه گردشگری است به صورت زیر نام می­برد(الوانی، 1385): 1)گردشگری قومی، 2 )گردشگری فرهنگی، 3 )گردشگری تاریخی، 4 )گردشگری طبیعت گرا، 5)گردشگری تفریحی، 6 )گردشگری کاری.

طبقه بندی بر اساس مرز

یکی از این دسته بندی­ها شامل گردشگری درون مرزی، گردشگری برون مرزی و گردشگری محلی است (مارتین، 2005)

طبقه بندی بر اساس هدف

دسته بندی دیگری از انواع گردشگری به شرح ذیل است: 1 )توریسم تفریحی و استفاده از تعطیلات، 2 )توریسم درمانی، 3 )توریسم فرهنگی و آموزشی، 4 )توریسم اجتماعی، 5 )توریسم ورزشی، 6 )توریسم مذهبی و زیارتی، 7 )توریسم بازرگانی، 8 )توریسم سیاسی (رضوانی، 1387).

طبقه بندی بر اساس مکانی موضوعی

دسته بندی دیگر از نظر مکانی و موضوعی بدین گونه تقسیم بندی شده است: (پاپلی یزدی و سقایی، 1386): الف) گردشگری از نظر مکان مقصد شامل: 1)گردشگری شهری، 2)گردشگری روستایی، 3)گردشگری عشایری، قومی، قبیله­ای، 4)گردشگری در طبیعت، 5)گردشگری ساحلی و دریایی، 6)گردشگری کوهستانی، 7 )گردشگری هوا- فضا، 8)گردشگری زیست محیطی. ب) گونه­های گردشگری از نظر موضوع شامل: 1)گردشگری دریایی، 2)گردشگری برف، 3)گردشگری فرهنگی و هنری (گردشگری میراث)، 4 )گردشگری اجتماعی، 5 )گردشگری علمی – آموزشی، 6) گردشگری درمانی، 7 )گردشگری در طبیعت، 8)اکوتوریسم، 9 )گردشگری ورزشی، 10)گردشگری و چشم اندازهای کشاورزی و عشایری، 11)گردشگری شکار و صید، 12)گردشگری تجاری، 13)گردشگری سیاسی، 14)گردشگری آثار جنگ، 15)گردشگری از گتوها، 16)گردشگری فضاهای صنعتی–معدنی، 17)گردشگری تبهکاری، 11 )گردشگری مجازی.

 

دانشجویان عزیز عناوین ارائه شده بخش کوچیکی از بانک موضوع رشته حسابداری می باشد.

موضوع پایان نامه رشته حسابداری در سال 2019 و 2018 و مقالات بیس آنها

 

دانشجوی گرامی در این بخش محدودی از موضوع پایان نامه رشته حسابداری 2019 و 2018 بانک موضوعات رشته حسابداری آورده شده است:

 • تأثیر سطح کشور و سطح شرکت بر عملکرد مالی: یک رویکرد چند سطحی

Salah, W. (2018). The Impact of Country-Level and Firm-Level on Financial Performance: A Multilevel Approach. International Journal of Accounting6(2), 41-53.‏

 • تأثیر ساختار سرمایه بر عملکرد شرکتهای بیمه

Almajali, M., & Shamsuddin, Z. (2019). THE EFFECT OF CAPITAL STRUCTURE ON PERFORMANCE OF INSURANCE COMPANIES: EVIDENCE FROM JORDAN. International Journal of Accounting4(20), 64-73.‏

 • بررسی عوامل موثر بر اعتماد به نفس و ریسک در مورد زنان مراقبت از برند لوکس در تهیه هدف از طریق اینترنت در ایران

Wahab, F. Z. A., Mokhtar, N. F., & Set, K. (2019). INVESTIGATING THE FACTORS OF TRUST AND RISK ON CAREER WOMEN IN LUXURY BRAND PURCHASING INTENTION

THROUGH ONLINE IN MALAYSIA. International Journal of Accounting4(19), 108-122.

برای ثبت سفارش موضوع پایان نامه رشته حسابداری مقاله بیس 2019

کلیک کنید

 • تاثیر واسطه ای رضایت مشتری در بین کیفیت حسابرسی و بازرسی حسابگر از شرکت های کوچک و متوسط (SME)

Ali, Z. M., Mail, R., & Amirul, S. M. (2019). THE MEDIATION EFFECT OF CLIENTS’SATISFACTION BETWEEN AUDIT QUALITY AND AUDITOR RETENTION OF SMALL AND MEDIUM ENTERPRISES (SMES). International Journal of Accounting4(17), 53-65.‏

 • روابط بین جبران خسارت مالی و عملکرد فروشنده در یک بخش بازنشستگی صبا: نقش واسطه ای تعهدات سازمانی

Sung, T. P., Rahim, I. H. A., Bahron, A., & Lee, T. W. (2018). THE RELATIONSHIP BETWEEN FINANCIAL COMPENSATION AND SALESPERSON PERFORMANCE IN A SABAH RETAIL SECTOR: THE MEDIATING ROLE OF ORGANIZATIONAL COMMITMENT. International Journal of Accounting3(13), 01-18.‏

 • عوامل مؤثر بر اجرای موفقیت آمیز سیستم اطلاعات مدیریت مالی دولت (GFMIS) در بخش عمومی : یک چارچوب پیشنهادی‏

Kofahe, M. K., Hassan, H., & Mohamad, R. (2019). FACTORS AFFECTING SUCCESSFUL IMPLEMENTATION OF GOVERNMENT FINANCIAL MANAGEMENT INFORMATION SYSTEM (GFMIS) IN JORDAN PUBLIC SECTOR: A PROPOSED FRAMEWORK. International Journal of Accounting4(20), 32-44.‏

برای ثبت سفارش موضوع پایان نامه رشته حسابداری مقاله بیس 2019

کلیک کنید

 • شناسایی عوامل مؤثر بر تصمیمات سرمایه گذاری: مطالعه در بورس سهام

Sarbabidya, S., & Saha, T. (2018). Factors Affecting Investment Decisions: A Study on Bangladesh Stock Market. Journal of Accounting8(2.‏

 

 • تأثیر مکانیزم های مدیریت شرکت در ارزش شرکت با کیفیت سود به عنوان متغیرهای مختلف (تحقیق تحقیقاتی شرکت تولیدی که در دوره بورس ایران2011-2015 ذکر شده است)

Panggalih, D., Andini, R., & Hartono, H. (2018). THE EFFECT OF CORPORATE GOVERNANCE MECHANISMS ON THE VALUE OF THE COMPANY WITH PROFIT QUALITY AS INTERVENING VARIABLES (Research Case of Manufacturing Company Listed in Indonesia Stock Exchange Period 2011-2015). Journal Of Accounting4(4).‏

 • مکانیسم نفوذ شرکتهای سرمایه ای بر ارزش اولیه با قابلیت بهره برداری از طریق متغیرهای مختلف (شرکتهای تولید مطالعه 1390-1397)

Viriyah, S. Z., Pranaditya, P. D., & Pranaditya, A. (2018). THE INFLUENCE MECHANISM OF CORPORATE GOVERNANCE ON FIRM VALUE WITH PROFITABILITY AS INTERVENING

VARIABLES (Study Manufacturing Companies Indecs 2015-2017). Journal Of Accounting4(4).‏

 • تأثیر سرمایه های فکری ، ساختار سرمایه ، سودآوری ،  ارزش شرکت با ارزش مالی به عنوان متغیرهای مختلف (در شرکتهای تولید کننده در سالهای 2011-2015

Wulandari, D., Paramita, P. D., & Suprijanto, A. (2018). PENGARUH MODAL INTELEKTUAL, STRUKTUR MODAL, PROFITABILITAS, TERHADAP NILAI PERUSAHAAN DENGAN KINERJA KEUANNGAN SEBAGAI VARIABEL INTERVENING (Pada Perusahaan Manufaktur yang Terdafrar di BEI Sub sektor Aneka Industri Tahun 2011-2015). Journal Of Accounting4(4).‏

 • بررسی رابطه حاکمیت شرکت و عملکرد شرکت

Azeez, A. A. (2015). Corporate governance and firm performance: evidence from Sri Lanka. Journal of Finance3(1), 180-189.‏

 • بررسی رابطه استقلال ، اندازه و عملکرد هیئت مدیره

Tulung, J. E., & Ramdani, D. (2018). Independence, size and performance of the board: An emerging market research. Corporate Ownership & Control15(2).‏

 • بررسی تجربی رابطه بین ساختار هیئت مدیره و عملکرد مؤسسات مالی در ایران
 • Mandala, N., Kaijage, E., Aduda, J., & Iraya, C. (2018). An Empirical Investigation of the Relationship between Board Structure and Performance of Financial Institutions in

Kenya. Journal of Finance and Investment Analysis7(1), 1-3.‏

 • ساختار مدیریت شرکت و کارآیی بانکهای خصوصی

Yamori, N., Harimaya, K., & Tomimura, K. (2017). Corporate governance structure and efficiencies of cooperative banks. International Journal of Finance & Economics22(4), 368-378.‏

 • ساختارهای مالکیت پیچیده ، حاکمیت شرکتی و عملکرد شرکت

Ducassy, I., & Guyot, A. (2017). Complex ownership structures, corporate governance and firm performance: The French context. Research in International Business and Finance39, 291-306.‏

 • حسابداری خلاق و گزارشگری مالی: توسعه مدل و آزمایش تجربی
 •  
 • Tassadaq, F., & Malik, Q. A. (2015). Creative Accounting & Financial Reporting: Model Development & Empirical Testing. International Journal of Economics and Financial Issues5(2), 544-551.‏
 •  
 • بررسی میزان داوری اخلاقی دانشجویان حسابداری کارشناسی
 • Johari, R. J., Rashid, N., Yazid, A. S., & Salleh, F. (2018). An Empirical Examination of Undergraduate Accounting Students’ Ethical Judgment: Malaysia

Evidence. International Journal of Academic Research in Business and Social Sciences8(12).‏

 • نقش تعدیل کننده حقوق صاحبان سهام بر رابطه بین اجرای مدیریت ریسک سازمانی و عملکرد شرکت ها: یک مدل پیشنهادی

Ahmed, I., & Manab, N. A. (2016). Moderating role of board equity ownership on the relationship between enterprise risk management implementation and firms performance: A proposed model. International Journal of Management Research and Reviews6(1), 21.‏

 •  تأثیر حسابداری خلاق بر اعتبار گزارشهای حسابداری

Akpanuko, E. E., & Umoren, N. J. (2018). The influence of creative accounting on the credibility of accounting reports. Journal of Financial Reporting and Accounting16(2), 292-310.‏

 • تأثیر خصوصیات کمیته حسابرسی بر کاهش شیوه های حسابداری خلاق در بانکهای تجاری اردن

Saleem, K. S. A. (2019). The Impact of Audit Committee Characteristics on the Creative Accounting Practices Reduction in Jordanian Commercial Banks. Modern Applied Science13(6)

 • ‏رسوایی های مالی: یک مرور کلی تاریخی

Toms, S. (2019). Financial scandals: a historical overview. Accounting and Business Research49(5), 477-499.‏

برای ثبت سفارش موضوع پایان نامه رشته حسابداری مقاله بیس 2019

کلیک کنید