چگونه می توانم پایان نامه کارشناسی ارشد خود را در یک ماه بنویسم؟

نیکول هورویتز
، مربی حرفه ای دانشگاهی و بنیانگذار Phdmentors.com

جواب می دهد:
در حقیقت ، نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد در یک ماه یک کار بلند پروازانه است. آیا جمع آوری داده های شما کامل است؟ آیا تحلیل های شما به پایان رسیده است؟ آیا شما یک بررسی دقیق روشن انجام داده اید؟ اگر اینگونه نباشد ، ممکن است بیش از یک ماه نیاز داشته باشید. اگر به این سؤالات “بله” پاسخ دادید ، می توانید پایان نامه خود را در یک ماه با نظم ، برنامه ریزی و مربیگری خوب بنویسید. مقاله “نحوه نوشتن یک پایان نامه روانشناسی در یک ماه” را بررسی کنید.

پایان نامه کارشناسی ارشد را چگونه می توانید در یک ماه به پایان برسانید؟ آیا حتی ممکن است؟
حداقل زمان لازم برای نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد چقدر است؟
چه مدت طول کشید تا پایان نامه کارشناسی ارشد خود را بنویسید؟
آیا می توانم پایان نامه کارشناسی ارشد خود را در یک هفته بنویسم؟
آیا نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد در کمتر از یک ماه امکان پذیر است؟

دیوید پاكوز
سلام. این اتفاق برای من افتاد كه من در حال نوشتن 15،000 كلمات پایان نامه كارشناسی خود بودم و هنوز هم گذشتم ، بنابراین وحشت نکنید من همچنین مجبور شده ام ظرف مدت 3 هفته 10،000 نمونه کار کلمه ای را برای کارشناسی ارشد خود انجام دهم (نه از طریق بی نظمی ، بلکه از طریق نحوه انجام این دوره).

نکته اصلی این است: برنامه ای دارید؟ پایان نامه خود را به فصل های مختلف تقسیم کردم و محدودیت کلمات را برای هر یک اختصاص دادم. سپس من از هر فصل طرحی را تهیه کردم. به جای نوشتن یک جانور بزرگ 15000 کلمه ای ، هر یک را به عنوان مقاله بنویسید. هنگامی که شروع به تهیه نقشه برای هر فصل کردید ، ایده ها و کلمات جاری می شوند و می فهمید که این طور نیست

بیل بلاند
اولین چیزی که شما باید بدانید این است که بسیاری دیگر در موقعیت شما بوده اند و موفق شده اند. چند سال پیش ، در حالی که مشغول به کار در مقطع دکترا بودم ، یک قرارداد تحقیقاتی از طرف دولت کانادا به من اهدا شد تا بتوانم تحلیلی را انجام دهم که ارتباط نزدیکی با دکترای من داشته باشد. این اولین قرارداد بود و درست از همان ابتدا نگران نوشتن گزارش 125 صفحه ای شدم. من چهار ماه برای انجام تحقیقات وقت داشتم ، همچنین یک همکار دارم که 25٪ پروژه را در اختیار گرفت. تمام تحقیقاتم را به پایان رساندم و با پانلیک چند هفته جلوی کامپیوتر نشستم. سرانجام ، من نگران شدم ، و کل گزارش را نوشتم.

امی نازاریو
برای موفقیت و مهمتر از همه مهمتر سریع و کارآمدتر نوشتن یک پایان نامه ، در مرحله اولیه لازم است به برنامه زیر بروید:

مرور منابع؛
روش های پژوهش؛
نتایج تحقیق؛
بحث در مورد نتایج (اگر از نتایج جدا باشد)؛
نتیجه گیری (در صورت وجود)؛
یافته ها؛
توصیه های عملی (در صورت وجود)؛
بررسی اجمالی منابع (اگر چیزی در پایان نوشتن اضافه شده است)؛
مقدمه.
آنها توسط فصل های مستقل دنبال می شوند:

پیوست ها (در صورت وجود)؛
اختصارات؛
ادبیات (لیست)؛
فهرست مطالب؛
صفحه عنوان.

چگونه کسی می تواند در سه هفته پایان نامه کارشناسی ارشد (پایان نامه) بنویسد؟ برخی نکات مفید چیست؟

چگونه می توانم در طی 20 روز از ابتدا ابتدا پایان نامه خوبی بنویسم؟
لازم است که یک پایان نامه کارشناسی 30 صفحه ای طولانی در دو ماه بنویسم. اگر من از نوشتن متنفرم و از آن بد نیستم ، بهترین استراتژی برای دستیابی به آن چیست؟
نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد چقدر دشوار است؟
تفاوت بین پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری چیست؟ پایان نامه؟

مارتین جی پیت
جواب می دهد
چکیده خود را بنویسید. آن را با اعتماد به عنوان بیانیه دستاورد بنویسید. سپس محتوا را در مباحث یا فصل ها تقسیم کرده و از آنها شروع کنید. تلف کردن صدها مرجع وقت خود را تلف نکنید. تعداد معدودی را پیدا کنید و آنها را به درستی بخوانید ، سپس با انتقادی به آنها مراجعه کنید. تصمیم بگیرید چه چیزی را پرش کنید و چه چیزی را روی آن متمرکز کنید. پس از اتمام ، چکیده خود را مجدداً بنویسید تا با آنچه در واقع به دست آورده اید مطابقت داشته باشد.

تلویزیون را خاموش کنید. در فیس بوک ، Quora یا بازی های آنلاین نروید. فقط این کار را انجام دهید

نیلز اولسن جواب می دهد
فشار زمان می تواند برای نوشتن یک پایان نامه مفید باشد. می توانید موضوعی را انتخاب کنید که قبلاً با آن آشنا هستید و یک سؤال تحقیق کوچک پیدا کنید. بخش تجربی می تواند به عنوان تجزیه و تحلیل داده های ثانویه برخی از مجموعه داده های قابل دسترسی عمومی انجام شود. جمع آوری داده به تنهایی غیر واقعی است. بزرگترین مشکل پیدا کردن استادی است که از پایان نامه تند شما حمایت می کند. آه ، و خود انگیزه: برنامه ای بسازید و به آن بچسبید.