چگونه یک مقاله استدلالی در مدیریت منابع انسانی بنویسیم؟ با راهنمای کامل ما آن را به راحتی بنویسید!

تکالیف آکادمیک می توانند آنقدر متنوع باشند که گاهی اوقات بسیاری از دانشجویان در مورد نیازهای هر یک از آنها گیج می شوند. امروز ما در مورد چگونگی نوشتن مقاله استدلالی در مدیریت منابع انسانی صحبت خواهیم کرد.

خیلی ها هم از خود رشته و هم از نوشتن یک مقاله وحشت دارند. اما اگر این مطلب را بخوانید ، به راحتی می توانید از پس چنین وظیفه دانشگاهی برآیید. فقط با ما باشید
در واقعیت ، همه چیز آنچنان ترسناک و پیچیده نیست که در نگاه اول فکر کنید. در اینجا شما می آموزید که چگونه این کار را انجام دهید ، ویژگی های این نوع مقاله چیست و چگونه نمره خوبی کسب کنید.

نحوه نوشتن مقاله استدلالی در مدیریت منابع انسانی – شروع کار

بیایید با تعریف مدیریت منابع انسانی شروع کنیم. به احتمال زیاد شما از قبل متوجه شده اید که این مدیریت در چه جهتی قرار دارد ، اما اجازه دهید آن را دوباره تازه کنیم. بنابراین ، مدیریت به عنوان یک فرایند سازمانی درک می شود که یک مفهوم جامع است و شامل اقدامات همه افراد شرکت ، تصمیم گیری ، برنامه ریزی ، ارزیابی ، اجرا و البته فرآیندهای کنترل است.

خوب ، اهداف مدیریت منابع انسانی رهبری شایسته مردم برای دستیابی به اهداف سازمان است. باید کار ، استعداد کارکنان را کنترل کرد و البته رضایت طرفین را فراموش نکرد.

انشا چطور؟ در این نوع کارها ، شما باید موضع مربوط به موضوع خود را نشان دهید ، استدلال ها را یادداشت کنید و آنها را با شواهد تأیید کنید. تمام نکاتی که شما نشان دادید باید توسط حقایق پشتیبانی شوند. موافقم ، همه چیز خیلی پیچیده نیست.

برخی از ایده های خوب مبحث

اگر نمی دانید کدام جهت را انتخاب کنید ، ما ایده های مختلفی را آماده کرده ایم. در اینجا برخی از موضوعاتی وجود دارد که می توانید استفاده کنید:

چه کسی باید هزینه آموزش کارمندان را پرداخت کند؟ شرکت یا کارمندان به تنهایی.
چگونه مدیر منابع انسانی می تواند وفاداری کارمندان را افزایش دهد.
یک ربات رقیب نیست: کارمندان هرگز با ماشین جایگزین نمی شوند.
IT و HR: چگونه فناوری دنیای مدیریت پرسنل را تغییر می دهد.
نقش مدیران منابع انسانی در مدیریت اختلافات فرهنگی در یک شرکت بین المللی.
قبل از شروع به نوشتن این نکات را دنبال کنید
قبل از شروع به کار روی مقاله خود ، باید برای این کار آماده شوید. به شما توصیه می شود توصیه های زیر را دنبال کنید. بنابراین ، شما نه تنها می توانید متن با کیفیت بالا بنویسید ، بلکه گردش کار را نیز سازماندهی کنید تا انجام کار برای شما آسان باشد.

سازماندهی زمان

البته اختصاص وقت برای دانشجویان دشوار است ، اما هرچه بیشتر آن را ذخیره کنید ، نوشتن مقاله برای شما آسان تر خواهد بود. بهتر است کمی دو روز بنویسید تا نوشتن یک کار در یک شب. تقسیم فرآیند نوشتن به سه قسمت و بر این اساس ، به سه روز مطلوب خواهد بود. در اینجا یک برنامه خشن وجود دارد:

قسمت اول: انتخاب موضوع ، جمع آوری داده ها ، انتخاب منابع و یادداشت ها. اگر روزی را به این فرایندها اختصاص دهید ایده آل خواهد بود. بنابراین ، شما مطالب جدیدی یاد خواهید گرفت و رفتن به مرحله بعدی آسان تر خواهد بود. اگر بلافاصله بنشینید و بنویسید ، ساختاردهی همه اطلاعات برای شما دشوار خواهد بود.
قسمت دوم: ایجاد یادداشت بر اساس منابع مربوطه ، الگو ، بیانیه پایان نامه. در مرحله اول ، ممکن است با موقعیتی روبرو شوید که بسیاری از منابع اصلاً مناسب شما نیستند ، بنابراین در این مرحله ، به مغزهای تازه نیاز خواهید داشت.
قسمت آخر: نوشتن مقاله ، تصحیح متن. بعد از نوشتن متن ، آن را کنار بگذارید. بعد از چند ساعت می توانید ویرایش و بررسی خطاها را شروع کنید. شما همچنین می خوانید که چگونه مقاله خود را بخوانید و آن را کامل کنید در این مقاله.
انتخاب موضوع اگر به شما آزادی داده شده است که موضوعات کار خود را انتخاب کنید ، پس بسیار خوش شانس هستید. در اینجا می توانید از دو طریق پیش بروید. یا یکی را انتخاب کنید که در مورد آن زیاد می دانید و تبحر کافی دارید یا موضوعی را انتخاب کنید که برای شما جالب باشد و دوست دارید چیز جدیدی یاد بگیرید. هر یک از این گزینه ها به شما نوید یک سرگرمی جالب در مورد کار یک مقاله و اجرای موفقیت آمیز آن می دهد.

خوب ، اگر یک موضوع خاص به شما گفته شد و به نظرتان پیچیده است ، نام موضوع را دوباره بیان کنید تا حتی یک دانش آموز دبیرستانی هم بفهمد چه چیزی در معرض خطر است. از این طریق ، برای شما آسان خواهد بود که بفهمید به کدام سمت می روید.

انتخاب منابع مرتبط

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در این فرم مقاله به حقایقی نیاز خواهید داشت که از پایان نامه شما پشتیبانی می کنند. منابع مبهم در اینجا مناسب نیستند. بنابراین ، به دست آوردن ادبیات خوب ، تحقیقات ، مقالات علمی مشابه در مورد این موضوع و غیره بسیار مهم است.

این واقعیت را در نظر بگیرید که ممکن است بسیاری از منابع برای شما مفید نباشند ، و در حالی که مقدار زیادی داده را پردازش می کنید ، می توانید فراموش کنید که کدام یک از آنها داده های مورد نیاز خود را برجسته کرده اید. در مورد اطلاعات مورد نیاز خود یادداشت برداری کنید: منبع ، صفحه.

الگویی برای مقاله آینده ایجاد کنید

برای اینکه مقاله شما در آینده راحت تر شود ، باید یادداشت برداری کنید. برگه ای تهیه کنید که در آن پایان نامه ، مقدمه ، متن و نتیجه گیری مشخص شده باشد. اطلاعات مهم را به طور خلاصه در قالب یادداشت در آنجا بنویسید. چنین پیش نویس به شما در مرحله اصلی مقاله کمک می کند.

توصیه های بالا را دنبال کنید تا زندگی خود را ساده کنید تا این نوع تکالیف دانشگاهی برای شما طاقت فرسا به نظر نرسد. اگر به نظر شما طولانی و دشوار است ، در اشتباه هستید. اگر هرگز سعی کنید این توصیه ها را به واقعیت تبدیل کنید ، دیگر شب برای نوشتن مقاله نمی نشینید.