10 واقعیت برای حمایت از رساله زیست شناسی شما

پایان نامه یک کار علمی بسیار جدی و دردسرساز است. الزامات سختگیرانه و طاقت فرسا است. لازم است یک تحقیق عمیق انجام دهید و همه عناصر و جزئیات مربوط به مسئله مورد مطالعه را مطالعه کنید. این یک تکلیف نیست که بتواند در طی یک یا دو روز انجام شود. دانش آموزان ماهها آن را می نویسند و هنوز هم ممکن است به طرز بدی شکست بخورند. علاوه بر این ، موضوع آکادمیک می تواند به طور بالقوه برخی از مشکلات را ایجاد کند. بنابراین ، یک پایان نامه زیست شناسی بسیار پیچیده است.

این یک یادگیری پیچیده در مورد حیوانات ، گیاهان ، میکروارگانیسم ها و همچنین در مورد نژاد بشر است. بنابراین تعجب آور نیست که این موضوع دشوار است. همه دانشجویان قادر به انجام صحیح این وظیفه نیستند. برخی ممکن است مطالب را به اندازه کافی خوب ندانند ، دیگران مهارت نوشتاری ضعیف دارند ، کمبود وقت و مواردی از این دست دارند. اگر می خواهید در این وظیفه مهم موفق شوید ، باید کیفیت نوشتن خود را به طور مداوم بهبود بخشیده و دانش مربوط به هر بخش را غنی کنید.

با این حال ، شما ممکن است از قبل بدانید که برای نوشتن پایان نامه کامل چه مواردی لازم است. با این وجود ، ممکن است چیزی از دست رفته باشد. بعضی اوقات ، همه چیزهایی که برای نوشتن پایان نامه واجد شرایط از دست رفته اند ، برخی از حقایق مهم هستند. بر این اساس ، ما لیستی از 10 واقعیتی را ارائه داده ایم که می توانند از رساله شما در زیست شناسی پشتیبانی کنند. آنها بیشترین جنبه هایی هستند که معمولاً در این راستا مورد مطالعه قرار می گیرند. از آنها استفاده کنید و مقاله خود را تغذیه کنید. برای موارد ضروری زیر کمک هزینه در نظر بگیرید:

 1. آناتومی قلب نقص. این یک جهت بسیار گسترده است ، که گزینه های بسیار متنوعی را ارائه می دهد. با عملکرد انسان ، حیوان و گیاه قلب ارتباط دارد. بنابراین ، موضوع شما ممکن است به بیماری هایی مانند کاردیومیوپاتی مرتبط باشد. این باعث خنثی شدن روش طبیعی فشار قلب ما در هنگام پمپاژ قلب می شود.
 2. روش شناسی علمی کمی و کیفی. زیست شناسی یک رشته مهم است و به اجرای روش های خاصی نیاز دارد. از مشاهدات کمی و کیفی استفاده کنید. کمی داده های عددی را برمی گرداند. روش کیفی به مشخصات تحقیق بستگی دارد و ذهنی تر است. این اطلاعات را ضبط نمی کند.
 3. سلول درمانی برای مقابله با دیابت درمان سلول های بنیادی یکی از امیدوار کننده ترین درمان های پزشکی است و بسیاری از بیماری های شدید را درمان می کند. یکی از آنها دیابت است. در حال حاضر انواع مختلفی از تحقیقات و آزمایشات بالینی پتانسیل آن را تأیید کرده اند. شما آزادید که آن را برجسته کنید.
 4. آسیب DNA و عواقب آن. پاسخهای بسیاری در مورد رشد ، رفتار ، ایمنی و غیره انسان در DNA ما یافت می شود. به محض آسیب دیدن ، بر روی بدن ما تأثیر منفی می گذارد. پایان نامه شما ممکن است بر عواقبی مانند استرس اکسیداتیو ، آسیب هیدرولیتیک و غیره متمرکز باشد.
  تکامل Australopithecus. روند تکامل بسیار مهم است و پاسخهای زیادی در مورد اینکه چه کسی هستیم و چگونه به آنهایی که هستیم تبدیل می شود. در مورد تکامل Australopithecus اطلاعات کسب کنید و از این اطلاعات در پایان نامه خود استفاده کنید.
 5. ارتباط بین ژن ها و بیماری ها. اگر تأثیر ژن ها را یاد بگیرید ، می توانید علل ایجاد بیماری های متعدد را تعیین کنید. پاسخ دهید که ژنتیک در تحقیقات شما چه تاثیری بر سلامتی و بیماری دارد؟
 6. حقایق حیاتی در مورد انقراض حیوانات. جانوران مهم است. متأسفانه ، بسیاری از گونه ها برای همیشه از بین رفته اند. افراد دیگری نیز در معرض خطر انقراض قرار دارند. عوامل اصلی را که می تواند به درک دلیل از بین رفتن بسیاری از حیوانات کمک کند برجسته کنید.
 7. تدبیر پزشکی گیاه. هرگز نباید گیاهان را فراموش کنیم. آنها بخش اجتناب ناپذیر جهان ما هستند و نقش مهمی دارند. بنابراین ، شما می توانید در مورد مفید بودن پزشکی آنها بنویسید. آنها قادر به درمان و یا جلوگیری از بسیاری از بیماری ها و انحرافات سلامتی هستند.
 8. مسائل بوم شناسی در آفریقا. بسیاری از چیزها و شرایط زندگی هر موجود زنده به محیط ما بستگی دارد. اگر مشکلات معمول را مطالعه کنیم ، می توانیم تمایلات مشخصی را تشخیص دهیم. درباره مشکلات آفریقا مانند جنگل زدایی ، هوا ، آب ، آلودگی روغن ، از دست دادن تنوع زیستی و غیره بنویسید.
 9. حفاظت از حیات وحش در هند. این فراتر از همه تردیدهاست که موضوع حفاظت از حیات وحش کاملاً مهم است. پوشش این موضوع گسترده دشوار است. بنابراین ، روی یک موضوع باریک تر تمرکز کنید. بنابراین ، شما می توانید مسائل فعلی حفاظت از حیات وحش در هند را برجسته کنید. عواقب احتمالی اقدامات محافظت ناکارآمد را فاش کنید.
 10. این نقاط را در حافظه خود نگه دارید. هیچ کس نمی داند چه موقع ممکن است این یا آن مضمون به کمک او بیاید. همه این مضامین از اهمیت زیادی در زیست شناسی برخوردارند و می توانند به طور بالقوه تقریباً به هر مبحث پایان نامه اضافه شوند. تمام آنچه ممکن است را در نظر بگیرید و پیوندی به سوال اصلی خود نشان دهید. کاملاً محتمل است که این حقایق نقش تعیین کننده ای برای تأمین نمرات لازم در تحقیقات شما داشته باشند.

البته ، فقط در صورت امکان باید از آنها استفاده کنید. موضوع خود را از زوایای مختلف مطالعه کنید و سعی کنید آن را با برخی از این 10 نکته ترکیب کنید. این ممکن است واقعاً مفید باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *