20 عنوان برای پایان نامه حسابداری

راهنمای قبلی ما بر واقعیتهای مبتنی بر حسابداری مالی تأکید داشت تا به شما کمک کند با توجه به حقایقی که ارائه دادیم ، تحقیقاتی را انجام دهید. راهنمای دوم ما روی موضوعات مختلف مربوط به حسابداری مالی متمرکز است تا به شما در انتخاب بهترین مباحث برای تحقیق کمک کند.

این راهنما علاوه بر داشتن 20 عنوان تحقیق برای پیشنهاد شما ، دارای مقاله ای مبتنی بر یکی از آنها نیز می باشد. علاوه بر این ، ما همچنین به چند منبع در پایین این راهنما و همچنین راهنما اشاره کرده ایم تا به شما کمک کند اطلاعات مربوط به موضوعی را که انتخاب کرده اید جستجو کنید.

فراموش نکنید که آخرین راهنمای ما را که شامل نکاتی در مورد چگونگی نوشتن یک پروپوزال پژوهشی است ، مطالعه کنید. این شامل الگوها و ساختارهایی است که باید یک پروپوزال پژوهشی روی آنها نوشته شود. لازم است برای دانشجویانی که برای اولین بار یک پیشنهاد تحقیق تهیه می کنند ، مطالعه شود.

بنابراین ، در اینجا 20 موضوع ما وجود دارد که به شما کمک می کند تا تصمیم خود را برای ارائه موضوعی برای مباحث حسابداری برای تحقیقات خود یا انتخاب یکی از لیست ارائه دهید:

 1. آیا نرم افزار حسابداری می تواند به کاهش هزینه کمک کند؟
 2. چگونه نرم افزار حسابداری بهره وری را بهبود می بخشد
 3. آیا حسابداری مالی می تواند مدیریت ریسک را کاهش دهد؟
 4. تحقیقی در مورد چگونگی تحول در حسابداری مالی
 5. تأثیر حسابرسی بر وضعیت مالی یک کسب و کار
 6. علت بی ثباتی مالی در میان مشاغل غول پیکر چیست؟
 7. تأثیر افزایش تعداد فارغ التحصیلان حسابداری در جهان
 8. مطالعه نحوه تأثیر بدهی های طولانی مدت بر یک سازمان
 9. آیا یک ترازنامه می تواند وضعیت مالی یک شرکت را ارائه دهد؟
 10. آیا حسابداری رایانه ای بهتر از حسابداری دستی است؟
 11. چرا یک سازمان باید یک بخش مالی جداگانه داشته باشد؟
 12. صورتهای مالی بدون استانداردهای حسابداری چگونه به نظر می رسند؟
 13. چگونه حسابداران نام خود را در شرکت حسابداری ایجاد می کنند
 14. آیا گزارش مالی برای اطمینان از اطمینان مشتری بسیار مهم است؟
 15. آیا نیازی به تغییر استانداردهای حسابداری با فناوری در حال تکامل است؟
 16. چرا شرکت ها در کتاب های حسابداری دروغ می گویند
 17. آیا استانداردهای حسابداری جاری استانداردهای ایده آل هستند؟
 18. چرا در گزارشگری مالی نیازی به تنظیم است؟
 19. آیا شرکت ها باید ابزارهای مالی خود را ایمن نگه دارند؟
 20. آیا حسابداری فقط برای مشاغل بزرگ است؟

برای کمک به شما در این زمینه ، یکی از مباحث بالا را انتخاب کرده و یک پیشنهاد و مقاله برای شما نوشته ایم تا بفهمید چگونه باید انجام شود. در اینجا یک نمونه مقاله با پیشنهاد ارائه شده است.

نمونه مقاله: آیا نرم افزار حسابداری می تواند به کاهش هزینه کمک کند؟

در این پروپوزال بحث در مورد دلیل انتخاب این موضوع و مواردی که مایلید بدانید می باشد.

پیشنهاد: استفاده از نرم افزار رایانه ای در حسابداری به طور مداوم در حال افزایش است. به نظر می رسد رایانه ها در صنایع مختلف جای حسابداران انسانی را گرفته اند. بسیاری از کارشناسان معتقدند که این امر به دلیل اختلاف هزینه است ، اما آیا این مسئله موارد بیشتری دارد؟ این مقاله تحقیقاتی در مورد تأثیر نرم افزار حسابداری رایانه ای بحث خواهد کرد و اگر واقعا به کاهش هزینه کمک می کند ، پاسخ می دهد.

مقاله: سخت ترین و ناامیدکننده ترین قسمت در مورد اداره یک کسب و کار مدیریت هزینه های آن است. یک تجارت موفق به یک سیستم نظارت و مدیریت به خوبی نگهداری می شود. یک نرم افزار حسابداری مدیریت و نظارت خوب ، به عنوان اکثر متخصصان ، به شما در کاهش هزینه کمک می کند.

یک نرم افزار حسابداری به شما کمک می کند تا روشهای روزمره را خودکار کنید و در وقت و هزینه بسیار زیادی صرفه جویی کنید. نرم افزار حسابداری به کسب و کارهای کوچک کمک می کند تا در هنگام صرفه جویی در هزینه ، برتری بالایی کسب کنند. به عنوان مثال ، نرم افزار مدیریت حقوق و دستمزد به رایانه سازی داده ها و افزایش سرعت عملیات کمک می کند. علاوه بر سرعت بخشیدن به روند کار ، باعث می شود که یک کسب و کار در برابر اشتباهاتی که ممکن است در آینده فاجعه بار باشد و یا زیان سنگینی برای تجارت ایجاد کند ، در امان نماند.

مفهوم ثبت عملیات و موجودی مشاغل از برنامه های حسابداری در زمانی که حسابداری دستی در حال افزایش بود ، زیاد در میان مشاغل موفق صحبت نمی شد. با این حال ، در یک بازه زمانی بسیار کوتاه ، نرم افزار حسابداری صنعت را به طوفان کشاند. صاحبان مشاغل از داشتن اطلاعات خودکار و کار با چنین سهولتی بسیار خوشحال بودند و به آنها کمک کردند تا از بسیاری جهات هزینه را کاهش دهند.

براساس گزارش ها ، 50٪ از کل مشاغل از نرم افزارهایی برای انجام حسابداری کامل یا حداقل جزئی استفاده می کنند. این سیستم را خودکار می کند که به کاهش هزینه کمک می کند.

این حرکت باعث شده تا حسابداری دستی در هوا از بین برود. صاحبان مشاغل بزرگ و کوچک هر دو در حال استفاده از یک نرم افزار حسابداری برای مشاغل خود هستند.

اگر نگاهی به Supermarts بیندازیم ، آنها با استفاده از نرم افزار حسابداری که به آنها کمک می کند عملیات مالی روان داشته باشند ، کار می کنند. باعث کاهش زمان و هزینه می شود!

یک نرم افزار حسابداری به شما کمک می کند موجودی کالا را در یک وضعیت دقیق حفظ کنید ، این برنامه همچنان به شما یادآوری می کند که سهام شما تمام می شود و همچنین با تنها یک کلیک اکثر اسناد را به تنهایی تهیه می کند. از آنجا که رایانه ها بیشتر ریاضیات را انجام می دهند ، خطر خطا را نیز تهدید نمی کنید.

پس کجا هزینه های خود را پس انداز می کنید؟ شما با کاهش بخش مالی خود آن را پس انداز می کنید. شما نیازی به استخدام حسابدار ندارید زیرا تمام آنچه شما نیاز دارید یک نفر برای مدیریت نرم افزار و تغذیه اطلاعات مورد نیاز در سیستم است. همچنین فرد وقت بیشتری در اختیار خواهد داشت تا به کارهای دیگری اختصاص دهد که در غیر این صورت در انجام محاسبات هدر می دهند.

نرم افزار حسابداری مشکلات گردش پول را کاهش می دهد. پیگیری جزئیات فروش یک محصول یا خدمات خاص به شما امکان می دهد تا بدانید کدام یک از کالاهای شما بیشتر مورد تقاضا است. بنابراین ، این ایده به شما می دهد که چگونه سهام خود را مدیریت کنید. تمرین این روش به شما امکان می دهد جریان نقدی خوبی را اجرا کنید.

کمبود اشتباه همچنین موجب صرفه جویی در مجازات ها و سایر مشکلات این چنینی می شود که منجر به سود مالی می شود. اینکه شما با روی آوردن به سمت یک ابزار حسابداری دقیقاً چه مبلغی می توانید پس انداز کنید ، ذهنی است و به اندازه و ماهیت تجارت شما بستگی دارد. اما ، با نگاهی به آمار ، می گوید که پس انداز آنقدر خوب است که می تواند پرش کند.

تنها مشکل آموزش و عادت به یک سیستم جدید است ، اما با توجه به مزایای آن ، ارزش این را دارد.

دانشجویان می توانند برای انجام پایان نامه حسابداری و نوشتن رساله دکتری حسابداری با موسسه در ارتباط باشند
کلیک کنید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *