20 عنوان مقاله درباره یك معلم: چرا امروز معلمی دشوار است؟

اولین چیزی که دانشجو باید در هنگام کار با نوشتن دانشگاهی از آن مراقبت کند انتخاب موضوع مناسب است. به نظر می رسد مقاله درمورد یک معلم برای دانش آموز کار ساده ای است اما به آسانی ممکن است به نظر نرسد.

مسئله اصلی فقط ارائه اطلاعات نیست بلکه درک معنای معلم بودن در دنیای معاصر است. این به دانش آموز کمک می کند تا یک موضوع جذاب را برای انعکاس آن در مقاله انتخاب کند.

20 موضوع برای تمرکز

ما 20 موضوع جالب ارائه می دهیم که به هر دانش آموز در نوشتن مقالات عینی و ذهنی کمک می کند.

جوانب مثبت و منفی روش معتبر آموزش

چه چیزی موثرتر است: آموزش در کلاس یا آموزش از طریق اسکایپ؟

آیا یک ربات با هوش مصنوعی می تواند جای معلمی را بگیرد؟

یک معلم “خوب”: تکامل الزامات یک معلم طی 50 سال گذشته

معلمان مردم را آموزش می دهند. چرا متخصصان فناوری اطلاعات بیشتر از یک معلم متوسط ​​درآمد کسب می کنند؟

آیا ماژول های خودآموزی می توانند یک معلم واقعی را جایگزین کنند؟

چه روش آموزشی امروزه م Moreثرتر است: مقتدرانه ، لیبرال یا دموکراتیک؟

چه کسی معلم بهتری تلقی می شود: زن یا مرد؟

ممکن است یک معلم اشتباه کند؟

دولت برای بهبود شرایط کار برای یک معلم چه کاری می تواند انجام دهد؟

تفاوت بین معلمانی که در کشورهای جهان سوم و کشورهای در حال توسعه کار می کنند

آیا تفاوتی بین معلمی که در مدرسه دولتی سنتی کار می کند و معلمی که در مدرسه خصوصی کار می کند وجود دارد؟

آموزش دهکده در مقابل مدرسه شهر: آنچه معلمان دانش آموزان خود را با دانش بهتر تأمین می کنند

آیا سبک و نگاه معلم می تواند روند تدریس و دستاوردهای یادگیری دانش آموزان را به روشی منفی تحت تأثیر قرار دهد؟

آیا معلمان و دانش آموزان می توانند دوست شوند یا باید بین آنها فاصله مشخصی وجود داشته باشد؟

آیا آموزش تبادل موثر است؟ چگونه معلمی هنگام تدریس در خارج از کشور سود می برد؟

نقش معلمان مبلغ در توسعه آموزش در شهرهای آفریقای مرکزی

یک معلم قرار است توسط هولوگرام مجازی خود جایگزین شود. از چه روشی یک استاد راهنما می تواند نظم و انضباط را در کلاس و دستاوردهای یادگیری دانش آموزان کنترل کند؟

چه مزاجی برای یک معلم کامل مناسب است؟ (فرد بلغمی ، کولریک ، مالیخولیک ، سنگی)

معلم خوب امروز باید چه ویژگی های شخصیتی داشته باشد؟

یک دانش آموز باید به مسئله فوری بیندیشد ، عنوان فریبنده ای ایجاد کند و راه حل را در مقاله ارائه دهد که با واقعیت های قوی پشتیبانی می شود.

نمونه مقاله درباره یک معلم: چرا امروز معلمی دشوار است؟

همه می توانند توافق کنند که تدریس یک حرفه است اما یک شغل نیست. به سختی می توانید شخصی را پیدا کنید که بخواهد معلم شود و از کودکان متنفر باشد. این مزخرف است! تدریس به وقت بیش از حد نیاز دارد زیرا شخصی در مدرسه کار می کند و سپس برای درسها (نوشتن برنامه ها ، جستجوی اطلاعات ، بررسی مقالات و …) در خانه آماده می شود. بنابراین ، می توان اظهار داشت که معلمان هرگز استراحت نمی کنند. به همین دلیل است که اگر افراد تدریس خصوصی را یک فنجان چای خود نمی دانند ، بهتر است به هر روشی ممکن از این حرفه پرهیز کنند.

چرا امروز یک معلم خوب بودن بسیار سخت است؟

دلایل مختلفی دارد. اول از همه ، یک معلم نیاز به آموزش خوب دارد. هنوز برنامه های تبادلاتی وجود دارد که به یک فرد غیر واجد شرایط اجازه می دهد برای مدتی در یک مدرسه در ایالات متحده آمریکا ، اوکراین و تعدادی از کشورها در مدرسه کار کند. گرچه چنین شخصی درآمد زیادی ندارد. کسانی که معلمان واجد شرایط هستند ، گزینه های بیشتری دارند. آنها فرصتهای شغلی در تدریس خصوصی خصوصی ، آموزشگاههای خصوصی و زبان را دارند.

گاهی اوقات ، آموزش بدون تمرین معنایی ندارد. دانش آموزان باید در پایان تحصیل امتحانات خود را پس دهند ، سپس دو سال تمرین کنند و دوباره در آلمان امتحان دهند. معلمان آینده رنج می برند زیرا در مقایسه با سایر کشورها حقوق آنها در آلمان زیاد است (3500 یورو با متوسط ​​حقوق 2500 یورو) در آلمان. به همین دلیل ، آنها می توانند سفر کنند و راحت زندگی کنند.

معلمان سایر کشورها نمی توانند به داشتن چنین درآمدی افتخار کنند. به عنوان مثال ، یک معلم اوکراینی یا روسی با حداقل تجربه به سختی می تواند قبض پرداخت کند ، و در مورد لباس مناسب و بیمه درمانی چیزی نگوید. یک فرد باید حداقل 15-20 سال کار کند تا حقوق کافی دریافت کند. به همین دلیل تعداد زیادی از معلمان برای تأمین خانواده خود یا یافتن شرایط زندگی بهتر به خارج از کشور مهاجرت می کنند.

مورد بعدی که از معلم شدن مردم جلوگیری می کند، خود مدرسه است.

امروزه تجهیزات لازم برای استفاده در شیمی ، زیست شناسی ، فیزیک ، تربیت بدنی و غیره به همه مدارس ارائه نشده است. به عنوان مثال ، تمرین درک شنیدن بدون لپ تاپ یا هر وسیله دیگری (صفحه هوشمند ، تبلت و غیره) واقعاً دشوار است. یک معلم فیزیک یا شیمی هنگام توضیح فرآیندهای مختلف شیمیایی یا فیزیکی بدون تجهیزات مورد نیاز (فلاسک ، مواد شیمیایی ، آمپرسنج و سایر موارد) با مشکل روبرو می شود.

سرانجام ، ایجاد انگیزه در دانش آموزان و غافلگیر کردن آنها واقعاً دشوار است. امروز همه می توانند فیلم های مختلف را تماشا کنند ، به مواد صوتی مختلف گوش دهند و تعدادی مقاله بخوانند (یا حتی آنها را بارگیری کنند) تا علوم و زبانها را کاملاً رایگان یاد بگیرند. به همین دلیل یک معلم باید ثابت کند که کمک او ضروری است. علاوه بر این ، یک معلم باید چیزهای جدید و جالبی را به کودکان نشان دهد تا آنها را وادار به مطالعه و اشتیاق به دانش کند.

بنابراین ، می توان نتیجه گرفت که آموزش واقعاً به شخصی نیاز دارد که بتواند بیشتر وقت و تلاش خود را برای شکل دادن به زندگی شخص بگذارد. معلمان متولد شده باید از شغلی که انجام می دهند احساس رضایت کنند. این احساس خوبی است که ببینیم چگونه کودکانی که نمی توانند یک کلمه به زبان فرانسه بگویند یک ترانه فرانسوی می خوانند و یک نمایش را در پایان ترانه اجرا می کنند. معلمانی که حرفه خود را دنبال می کنند دوست دارند که دروس را برگزار کنند و وقت زیادی را با دانش آموزان خود بگذرانند.

دانشجویان  می توانند برای انجام مقاله با موسسه در ارتباط باشند
کلیک کنید