8 دلیل اکسپت مقاله

دلایل اصلی اکسپت مقاله

اگر شما در حال نوشتن یک مقاله هستین و می خاید 8 دلیل برای اکسپت  را بدانید با ما در مقاله زیر همراه باشید. در Elsevier ، وظیفه هر سردبیر است كه مشخصات و اعتبار روزنامه خود را حفظ و توسعه دهد. ویرایشگر همچنین مسئولیت نهایی را برای محتوا تضمین می کند ، که اهداف و حوزه ژورنال را برآورده می کند و با ارائه تحقیقات جدید و نوظهور ، تغییرات در این زمینه را منعکس می کند.

در ماه سپتامبر ، Elsevier Connect مقاله ای را توسط دکتر پیتر Thrower ، سردبیر کربن منتشر کرد ، با عنوان “8 دلیل که مقاله شما را رد کردم.” به دلیل محبوبیت مقاله ، ما با پرسیدن پنج تن از سردبیران یک سؤال مرتبط دنبال کردیم: هشت دلیل برتر که شما مقاله را می پذیرید چیست؟ همه آنها به دلایل مشابهی رسیدند که ما در اینجا توضیحات آنها را ارائه می دهیم.

“8 دلیل اکسپت مقاله”

هشت دلیل برتر که شما مقاله را می پذیرید چیست؟

1. بینش در مورد یک مسئله مهم را فراهم می کند – به عنوان مثال ، با توضیح یک واریانس گسترده هنگام انتشار اعداد از میانگین یا مقدار مورد انتظار ، یا با روشن کردن یک مسئله حل نشده که افراد زیادی را تحت تأثیر قرار می دهد.

2. بینش برای افرادی که تصمیم می گیرند ، به خصوص تصمیمات بلند مدت سازمانی یا در زمینه خاص ما ، تصمیمات خانوادگی مفید است.

3. بینش برای توسعه یک چارچوب یا نظریه ، یا یک تئوری جدید یا پیشبرد یک نظریه موجود استفاده می شود.

4- بینش سوالات جدید و مهم را تحریک می کند.

5- روش هایی که برای کاوش موضوع به کار می رود مناسب هستند (برای مثال جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها).

6- روشهای مورد استفاده بصورت دقیق اعمال می شوند و دلیل و چگونگی پشتیبانی داده ها از نتیجه گیری را توضیح می دهند.

7. پیوند به کار قبلی در این زمینه یا از زمینه های دیگر ایجاد شده و در خدمت شما می باشد تا استدلال مقاله روشن شود.

8. مقاله یک داستان خوب را بیان می کند ، به این معنی که به خوبی نوشته شده و درک آن آسان است ، استدلال ها منطقی هستند و از نظر داخلی متناقض نیستند.

اکسپت مقاله کلیک کنید.

دکتر پیپر گفت:

 “در حالت ایده آل ، ما دوست داریم که مقالات در هر هشت نکته عملکرد خوبی داشته باشند ، و نویسنده تلاش می کند تا تعادل خوبی بین این معیارها برقرار کند.”

از روشهای تحقیق متنوع استفاده کنید.

دکتر پیپر که حدود 5 سال پیش از آلمان به آمریکا نقل مکان کرده است ، به نوع تحقیق ارائه شده از نقاط مختلف جهان می پردازد. وی گفت: “با حرکت از اروپا به ایالات متحده آمریکا ، تفاوت قابل توجهی بین تولید محققان آمریکایی در مقایسه با همتایان اروپایی خود در نظر کیفی در مقایسه با تحقیقات کمی برای خانواده مجلات من وجود دارد.” موارد ارسالی از ایالات متحده در مقایسه با حدود 50 درصد از اروپا از روشهای کمی استفاده می کند.

وی گفت: “این به وضوح به من نشان می دهد كه محققان اروپایی بیشتر به دنبال روش های جایگزین برای كشف پدیده علاقه هستند.” “پیش می روم ، من می خواهم که تعادل بیشتری را در گزارش های ارسال شده از ایالات متحده ببینم.”

منابعی برای نویسندگان

پیش از ارائه مقاله ، نویسندگان باید اهداف و دامنه ژورنال را مطالعه کرده و با راهنمای نویسندگان مشورت کنند.

برای مشاوره بیشتر ، راهنمای مرحله به مرحله نحوه انتشار در ژورنال السویر و انتشارات انتشار نویسنده اتصال نویسنده را بررسی کنید.

برای کسب اطلاعات در مورد سیستم ارسال آنلاین Elsevier ، به سایت پشتیبانی مشتری به سیستم تحریریه Elsevier (EES) مراجعه کنید به support.elsevier.com

 

اکسپت مقاله کلیک کنید.

“8 دلیل اکسپت مقاله”

انتشار با Elsevier : گام به گام

در مورد روند انتشار و نحوه ارائه نسخه خطی خود بیاموزید. این آموزش به شما در یافتن ژورنال مناسب و به حداکثر رساندن شانس انتشار کمک می کند.

1. یک ژورنال پیدا کنید

ژورنال هایی را پیدا کنید که می توانند برای چاپ تحقیقات شما مناسب باشند. نسخه خطی خود را با استفاده از ابزار JournalFinder مطابقت دهید ، سپس در مورد هر مجله اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نکات برتر

اهداف و دامنه ژورنال را بخوانید تا اطمینان حاصل کنید که این یک مسابقه است
بررسی کنید که آیا می توانید ارسال کنید – برخی ژورنال ها فقط دعوت شده اند
برای درک تأثیر یک ژورنال از معیارهای ژورنال استفاده کنید
در صورت وجود ، برای اطلاعات بیشتر درباره تأثیر ، سرعت و میزان دسترسی ، مجله را در ژورنال ژورنال بررسی کنید
اگر مدرک تحصیلی هستید ، برنامه دسترسی رایگان ما را بررسی کنید.

اکسپت مقاله کلیک کنید.

2. مقاله خود را برای ارسال آماده کنید

راهنمای سریع ما را دریافت کنید ، که مراحل اساسی در تهیه مقاله را بیان می کند. (این به زبان چینی نیز موجود است). این بسیار مهم است که شما به “راهنمای نویسندگان” ویژه مجله ای که ارسال می کنید ، بچسبید. این را می توانید در صفحه اصلی مجله مشاهده کنید.

می توانید اطلاعات مربوط به فرایند نشر را در فهم راهنمای فرآیند نشر پیدا کنید. این موضوعات شامل حقوق نویسندگان ، حقوق اخلاق و سرقت ادبی و معیارهای مجله و مقاله است.

اگر داده های پژوهشی برای اشتراک گذاری دارید ، حتماً راهنمای نویسندگان را بخوانید تا دریابید که ژورنال برای انتخاب داده های تحقیق با مقاله خود ، گزینه هایی را ارائه می دهد.

نکات برتر (اکسپت مقاله)

در صورت نیاز به کمک به زبان ، از یک سرویس ویرایش خارجی مانند Web Elsevier استفاده کنید
ماژول های یادگیری الکترونیکی رایگان در زمینه تهیه نسخه خطی شما را می توانید در آکادمی محقق مشاهده کنید
مندلی با کمک به شما در سازماندهی مقالات ، استنادها و منابع خود ، دسترسی به آنها را در ابر از هر دستگاه ، هر کجا که باشد ، زندگی شما را آسانتر می کند.

“8 دلیل اکسپت مقاله”

3. ارسال و تجدید نظر کنید

شما می توانید با استفاده از سیستم های آنلاین ما به اکثر ژورنال های Elsevier ارسال کنید. سیستمی که استفاده می کنید به ژورنالی که ارسال می کنید بستگی دارد. شما می توانید از طریق پیوند “ارسال مقاله خود” در صفحه اصلی مجله Elsevier.com ژورنال منتخب خود به سیستم ارسال مربوطه دسترسی داشته باشید.

از طرف دیگر ، اگر از شما برای ارسال یک ژورنال دعوت شده است ، دستورالعمل های ارائه شده به شما را دنبال کنید.

پس از ارسال مقاله ، مقاله شما توسط ویراستار در نظر گرفته می شود و اگر غربالگری اولیه را پشت سر بگذارد ، توسط کارشناسان رشته شما برای بررسی همتا ارسال می شود. اگر در مجله منتخب خود برای انتشار مناسب نباشد ، ویراستار ممکن است پیشنهاد کند که ارسال خود را از طریق یک سرویس انتقال مقاله به ژورنال مناسب تری منتقل کنید.

اکسپت مقاله کلیک کنید.

نکات برتر پذیرش مقاله

گزینه های دسترسی باز را در صفحه اصلی مجله بررسی کنید
گزینه های اشتراک گذاری داده های تحقیق خود را در نظر بگیرید
هنگام بررسی اثبات ، دقیق و واضح باشید
خود را در مورد حق چاپ و مجوز اطلاع دهید

4- تحقیقات خود را پیگیری کنید

مقاله ارسالی خود را پیگیری کنید
می توانید وضعیت مقاله ارسالی خود را بصورت آنلاین پیگیری کنید. سیستمی که برای پیگیری ارسال خود استفاده می کنید همان سیستمی است که شما ارسال کرده اید. برای پیگیری ارسال خود از شماره مرجعی که پس از ارسال دریافت کرده اید استفاده کنید.

مقاله مورد قبول خود را پیگیری کنید (اکسپت مقاله)

پس از پذیرش مقاله شما برای انتشار ، یک شماره مرجع و یک لینک مستقیم دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد وضعیت انتشار آن را از طریق سرویس “پیگیری مقاله پذیرفته شده” الزویر دنبال کنید.

با این وجود ، حتی بدون اطلاع رسانی می توانید با وارد کردن شماره مرجع مقاله و نام خانوادگی نویسنده مربوطه در Track Your Article Acceptted ، وضعیت مقاله خود را پیگیری کنید.

درباره خدمات ردیابی مقاله بیشتر بخوانید

5- به اشتراک بگذارید و تبلیغ کنید (اکسپت مقاله)

اکنون که مقاله شما منتشر شده است ، می توانید آن را تبلیغ کنید تا تأثیر بیشتری برای تحقیقات خود داشته باشید. به اشتراک گذاشتن تحقیقات ، دستاوردها و جاه طلبی ها با مخاطبان گسترده تری باعث می شود در زمینه خود بیشتر نمایان شوید. این به شما کمک می کند تا استناد بیشتری کنید ، این امکان را می دهد که بتوانید شهرت قوی تری کسب کنید ، تحقیقات خود را ارتقا دهید و در حرفه خود حرکت کنید.

اکسپت مقاله کلیک کنید.

“8 دلیل اکسپت مقاله”